صفحه 2978 از 5471 نخستنخست ... 19782478287829282968296929702971297229732974297529762977297829792980298129822983298429852986298729883028307834783978 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 29,771 تا 29,780 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

سلام من امروز به وکیل (به قول خودش ) زنگ زدم میگم یه کاری بکن میگه جواب مارو هم نمی دن !!!!!!!!!!!!!!!!!
    بهش گفتم برای کیپس اقدام کن میگه 200 دلار بده تا اقدام کنم مگه هزینش 5 دلار نیست ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط montazerifarsh نمایش پست ها
    سلام من امروز به وکیل (به قول خودش ) زنگ زدم میگم یه کاری بکن میگه جواب مارو هم نمی دن !!!!!!!!!!!!!!!!!
    بهش گفتم برای کیپس اقدام کن میگه 200 دلار بده تا اقدام کنم مگه هزینش 5 دلار نیست ؟؟؟
    بابا این وکیل شما هم جسارتاً شاهکاریه واسه خودش، قدرش رو بدونید!!!
    جواب سوالتون رو میتونید تو فروم زیر پیدا کنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...C-%D8%A2%D9%86

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط afra59 نمایش پست ها
    با تشکر از جوابتون. مهندسی شیمی. برای مقطع دکترا.
    در تایید صحبت های آقا سعید باید بگویم که ایشان کاملا درست می گویند ولی جای یک سال باید دوسال دانشجوی دکترا باشید تا از این طریق اقدام کنید. چیزی که به ذهن می رسد این است که چون مقطعتان دکتراست می توانید براحنی یک استاد را که فاند پژوهشی داشته باشد را در کانادا پیدا کنید ولی همانطور که گفتم شزط آن داشتن رزومه خوب است تا استاد مورد نظر از نظر منظقی برای پرداخت پژوهانه به شما برای حدود ۴ سال توجیه باشد. به نظر من اگر رزمه تان متوسط است به صورت حضوری بهتز جواب خواهید گرفت. هرچند مطمین هستم خودتان بهتر می دانید ولی اگر تنها هدفتان پیدا کردن کار است و نمی خواهید لزوما کار آکادمیک کنید بهتر است روی گرفتن یک فوق دیگر هم فکر کنید که سریع تر هم هست و به شما در کار پیدا کردن صنعتی هم بیشتر از دکترا کمک می کند. موضوع دیگر در مورد محل اقامت است که اگر دلیل خاصی برای رفتن به ونکوور ندارید می توانید روی دانشگاه های آلبرتا که استان نفتی کانادا است نظیر دانشگاه آلبرتا و کلگری هم فکر کنید که برای کار شاید بهتر باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط as_vender نمایش پست ها
    در تایید صحبت های آقا سعید باید بگویم که ایشان کاملا درست می گویند ولی جای یک سال باید دوسال دانشجوی دکترا باشید تا از این طریق اقدام کنید. چیزی که به ذهن می رسد این است که چون مقطعتان دکتراست می توانید براحنی یک استاد را که فاند پژوهشی داشته باشد را در کانادا پیدا کنید ولی همانطور که گفتم شزط آن داشتن رزومه خوب است تا استاد مورد نظر از نظر منظقی برای پرداخت پژوهانه به شما برای حدود ۴ سال توجیه باشد. به نظر من اگر رزمه تان متوسط است به صورت حضوری بهتز جواب خواهید گرفت. هرچند مطمین هستم خودتان بهتر می دانید ولی اگر تنها هدفتان پیدا کردن کار است و نمی خواهید لزوما کار آکادمیک کنید بهتر است روی گرفتن یک فوق دیگر هم فکر کنید که سریع تر هم هست و به شما در کار پیدا کردن صنعتی هم بیشتر از دکترا کمک می کند. موضوع دیگر در مورد محل اقامت است که اگر دلیل خاصی برای رفتن به ونکوور ندارید می توانید روی دانشگاه های آلبرتا که استان نفتی کانادا است نظیر دانشگاه آلبرتا و کلگری هم فکر کنید که برای کار شاید بهتر باشد.
    سلام. می خواستم به شما امتیاز مثبت بدهم اما سیستم اجازه نداد و پیام داد که "اول باید به دیگران امتیاز بدهم!". به هر حال می خواستم بگویم که شما در مورد تعداد سال درست میفرمایید. 2 سال صحیح است و از بابت اطلاعات غلط پوزش می خواهم.

دکتر اسامی رو اعلام کرد دوستان. بیاین خبر بدین که اسمتون بوده یکم دلمون شاد بشه
    کد رشته 4121 دریافت فایل از سیدنی اپریل 2009 دریافت فایل از دمشق اگوست 2009 انتقال به ورشو 1 دسامبر 2011 شروع بررسی پرونده همراه با ایمیل اپدیت 15 دسامبر 2011 دریافت مدیکال 2012/06/11 دریافت مدیکال در لندن 2012/06/22 پاس ریکوئست نوامبر 2012 دریافت ویزا نوامبر 2012

ApplyAbroad Hero aram_golbaghi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

ای بابا
    این آقا ول کن نیست
    حال یه کاری کردی، یه پولی گرفتی، نوش جونت، ول کن دیگه ....
    میگن بعضی ها خالی بندی انقدر تو خونشونه که خودشون هم باورشون میشه، همین داستانه دقیقا ....
    Landed in Vancouver: Dec 2012, Blog: http://www.koukia.ca

Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس

سلام
    من الان نگاه كردم اسمم توي ليست قبوليهاي دكتر بود حالا بقول شماها خالي بندي و يا چيز ديگه نميدونم خودم هم موندم

ApplyAbroad Hero aram_golbaghi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rgha نمایش پست ها
    salam doostan , ye soal darmorede update dashtam, age update schedule 1 ro khastan aye bayad govahi sabegheye kar ham az zaman application ta alan ro barashoon beferstim ya inke faghat form ro por koinm va beferestim? merci az hamegi
    فقط فرم کافیه
    چیزی لازم داشت هباشن بهتون میگن خودشون....
    Landed in Vancouver: Dec 2012, Blog: http://www.koukia.ca

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی-پیام نور

سلام دوستان اسم ما هم توی لیست بود ولی این رو خودمون هم از روی کیپس می دونستیم.آخه ما مدیکال می خواهیم بابا، به کی باید بگیم؟

از 12000 نفر ورشو 10000 نفر فاینال دسیژن هستند. پس دل همه باید شاد باشه.

ارادتمند

نقل قول نوشته اصلی توسط titi_lotfi نمایش پست ها
    دکتر اسامی رو اعلام کرد دوستان. بیاین خبر بدین که اسمتون بوده یکم دلمون شاد بشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)