صفحه 2979 از 5471 نخستنخست ... 19792479287929292969297029712972297329742975297629772978297929802981298229832984298529862987298829893029307934793979 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 29,781 تا 29,790 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

من که فکر میکنم این لیست آقای دکتر، قلابی هستش و فقط یه بررسی کرده و دیده کیا این پروسس شدن، اسمشون رو آورده که الکی بگه ما موفق شدیم . جالبه که به سرعت هم تبلیغ زد که بیاید پولتونو پرداخت کنید خوب معلومه که هرکی این پروسس شده رفته برای مرحله بعد . ولی بعدش چی میشه دیگه باید موکلین پولی بیشتر بدهند تا ببینیم چی میشه !! شاید ۲ سال دیگه طول بکشه شاید هم نه ، دیگه این فیلمها چی بازی میکنی دکتر جون ؟!!ما که یه عمر الافه شما بودیم دیگه به ما نگو این حرفا رو !!

نقل قول نوشته اصلی توسط Halle نمایش پست ها
    سلام دوستان اسم ما هم توی لیست بود ولی این رو خودمون هم از روی کیپس می دونستیم.آخه ما مدیکال می خواهیم بابا، به کی باید بگیم؟
    پیشنهاد می کنم مقاله نتایج دادگاهو دوباره بخونین. چون ادیت شده. قراره وکیل مربوطه 18 جولای بره دادگاه تا قاضی رو راضی کنه یه بازه زمانی برای مدیکال و ویزا تعیین کنه.حالا چقدر موفق شه نمی دونم .لطفا دوستان دیگه به من نپرن که تبلیغ می کنی و غیره من فقط خواستم اطلاع رسانی کنم.

من جزو شکایتی ها نبودم. ولی سئوالم دقیقا همینه که کاربر محترم -Halle- پرسیدید.
    کاش می شد با یک شکایت سیاست اونها عوض بشه .
    راستی یه سئوال دارم. فرض کنیم قبولی دوستان نتیجه شکایت هست یا حداقل تسریع در رسیدگی نتیجه شکایت هست. پس جرا در مورد prec50 شکایت و حتی حکم دادگاه راه به جایی نبرد؟

موضوع دوم. فرض کنید بر اساس حکم دادگاه، دولت فدرال سریعا شکایتی های MI1 را رسیدگی می کرد و به اونها ویزا می داد. بر اساس اصل وحدت رویه هر کس شکایت می کرد دادگاه دوباره همین رای رو صادر می کرد. پس یعنی اینکه هر کس می خواهد کارش انجام شود برود و شکایت کند. شما دوستان جای آقای وزیر. آیا چنین کاری می کردید؟ پس رای دادگاه رو قانونا پذیرفت ولی در واقع فرمودند صف رو به هم نزنید! به عبارت دیگه فرمودند که چه شکایت کنید و چه شکایت نکنید طبق روال موجود نوبت به متقاضیان خواهد رسید. احتمالا توسط یک ایمیل (دست به ایملیش خوبه این جیسون جون) هم به قاضی گفته قاضی جان، جان مادرت بی خیال شو. من می گم حکم دادگاه رو قبول کردم و تو هم قبول کن که مدیکال به نوبت صادر بشه.
    پیش بینی ادامه داستان با شما ...
    خوش باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Halle نمایش پست ها
    سلام دوستان اسم ما هم توی لیست بود ولی این رو خودمون هم از روی کیپس می دونستیم.آخه ما مدیکال می خواهیم بابا، به کی باید بگیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Peyman.c نمایش پست ها
    از 12000 نفر ورشو 10000 نفر فاینال دسیژن هستند. پس دل همه باید شاد باشه.

ارادتمند
    سلام پیمان خان ین 10000 نفر از کجا اومده اونوقت؟
    ارسال مدارک به سیدنی :29 ژانویه 2010
    مدیکال : 3 ژانویه 2014
    پاس ريكويست : ٢٥ سپتامبر ٢٠١٤

از فایل پیوست.
    sw person- کتگوری MI1

خوش باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط رخساره نمایش پست ها
    سلام پیمان خان ین 10000 نفر از کجا اومده اونوقت؟
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

نقل قول نوشته اصلی توسط Peyman.c نمایش پست ها
    من جزو شکایتی ها نبودم. ولی سئوالم دقیقا همینه که کاربر محترم -Halle- پرسیدید.
    کاش می شد با یک شکایت سیاست اونها عوض بشه .
    راستی یه سئوال دارم. فرض کنیم قبولی دوستان نتیجه شکایت هست یا حداقل تسریع در رسیدگی نتیجه شکایت هست. پس جرا در مورد prec50 شکایت و حتی حکم دادگاه راه به جایی نبرد؟

موضوع دوم. فرض کنید بر اساس حکم دادگاه، دولت فدرال سریعا شکایتی های MI1 را رسیدگی می کرد و به اونها ویزا می داد. بر اساس اصل وحدت رویه هر کس شکایت می کرد دادگاه دوباره همین رای رو صادر می کرد. پس یعنی اینکه هر کس می خواهد کارش انجام شود برود و شکایت کند. شما دوستان جای آقای وزیر. آیا چنین کاری می کردید؟ پس رای دادگاه رو قانونا پذیرفت ولی در واقع فرمودند صف رو به هم نزنید! به عبارت دیگه فرمودند که چه شکایت کنید و چه شکایت نکنید طبق روال موجود نوبت به متقاضیان خواهد رسید. احتمالا توسط یک ایمیل (دست به ایملیش خوبه این جیسون جون) هم به قاضی گفته قاضی جان، جان مادرت بی خیال شو. من می گم حکم دادگاه رو قبول کردم و تو هم قبول کن که مدیکال به نوبت صادر بشه.
    پیش بینی ادامه داستان با شما ...
    خوش باشید.
    ولله ما از خدامونه که به همه به نوبت برسن ولی چیزی که منو بسیار در این زمینه ناراحت کرد رفتار دوستان با شکایتی ها بود.همونطور که می دونین ما شکایتی ها بیشتر از همه هزینه مادی کردیم و قبول کنین در بین انواع مدل اعتراضها از قبیل ایمیل و مطبوعات ،شکایت به دادگاه فدرال سر و صدای بیشتری داشت ولی در عوض دوستان شروع به مسخره کردن شکایتی ها کردن و تلویحا اونا رو ساده لوح خوندن که پولشونو به وکیل دادن. برای من قضیه جنگ با عراق تداعی شد یه عده رفتن جنگیدن یه عده پشت جبهه اونا رو حمایت کردن و یه عده نشستن یه گوشه و نگاه کردن و حتی مسخره کردن.ولی در نهایت همه از نتیجه جنگ حالا چه خوب چه بد بهره بردن ولی بعدها که این عزیزانی که رفته بودن تو میدون(واقعیهاشون نه اونایی که رو سر بقیه سوار شدن و به جایی رسیدن) کلی مورد تمسخر قرار گرفتن که سرتونو کلاه گذاشتن و غیره. من خودم دوستایی دارم که از خانواده های شهید هستن و اصلا هم مذهبی نبودن ونه تنها از هیچ مزیتی استفاده نکردن هیچ که کلی از این رفتار مردم ناراحت شدن و ترک وطن کردن با این فکر که آیا ارزش داشت ما عزیزمونو برای این مردم قدر نشناس که قدر آدمهای حسابی مملکتشونو نمی دونن از دست بدیم یا نه.شاید از نظر دوستان این مقایسه درست نباشه ولی باور کنین من حتی یک لحظه هم از این که شکایت کردم پشیمون نیستم و خوشحالم که در وضعیتی مادی بودم که بتونم این پولو بدم و به نوعی به کسی که این موقعیت رو نداشته هم کمکی کرده باشم تا اونم بتونه از مزایای این قضیه استفاده کنه.ببخشید که درددل کردم.

ApplyAbroad Hero aram_golbaghi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

Basically, Expectation hurts, so if you dont want to get hurt, do whatever you wish without any expectation, if not, just wait for the hard feelings....
    Landed in Vancouver: Dec 2012, Blog: http://www.koukia.ca

نقل قول نوشته اصلی توسط aram_golbaghi نمایش پست ها
    Basically, Expectation hurts, so if you dont want to get hurt, do whatever you wish without any expectation, if not, just wait for the hard feelings....
    ما انتظار تشکر نداریم ولی انتظار بد و بیراه رو هم نداریم. جسارتا منظورتون hurt هست دیگه؟چون تو کامنتتون اول نوشته بودین heart گفتم بپرسم یه وقت اشتباه جوابتونو ندم
    ویرایش توسط maggie_zaryan : July 15th, 2012 در ساعت 11:35 AM

ApplyAbroad Hero aram_golbaghi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط maggie_zaryan نمایش پست ها
    ما انتظار تشکر نداریم ولی انتظار بد و بیراه رو هم نداریم. جسارتا منظورتون hurt هست دیگه؟چون تو کامنتتون اول نوشته بودین heart گفتم بپرسم یه وقت اشتباه جوابتونو ندم
    بله منظروم hurt هست، می بخشید من spell ام در همین حد که دیدین مشکل داره ....
    Landed in Vancouver: Dec 2012, Blog: http://www.koukia.ca

Member utab آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط maggie_zaryan نمایش پست ها
    ولله ما از خدامونه که به همه به نوبت برسن ولی چیزی که منو بسیار در این زمینه ناراحت کرد رفتار دوستان با شکایتی ها بود.همونطور که می دونین ما شکایتی ها بیشتر از همه هزینه مادی کردیم و قبول کنین در بین انواع مدل اعتراضها از قبیل ایمیل و مطبوعات ،شکایت به دادگاه فدرال سر و صدای بیشتری داشت ولی در عوض دوستان شروع به مسخره کردن شکایتی ها کردن و تلویحا اونا رو ساده لوح خوندن که پولشونو به وکیل دادن. برای من قضیه جنگ با عراق تداعی شد یه عده رفتن جنگیدن یه عده پشت جبهه اونا رو حمایت کردن و یه عده نشستن یه گوشه و نگاه کردن و حتی مسخره کردن.ولی در نهایت همه از نتیجه جنگ حالا چه خوب چه بد بهره بردن ولی بعدها که این عزیزانی که رفته بودن تو میدون(واقعیهاشون نه اونایی که رو سر بقیه سوار شدن و به جایی رسیدن) کلی مورد تمسخر قرار گرفتن که سرتونو کلاه گذاشتن و غیره. من خودم دوستایی دارم که از خانواده های شهید هستن و اصلا هم مذهبی نبودن ونه تنها از هیچ مزیتی استفاده نکردن هیچ که کلی از این رفتار مردم ناراحت شدن و ترک وطن کردن با این فکر که آیا ارزش داشت ما عزیزمونو برای این مردم قدر نشناس که قدر آدمهای حسابی مملکتشونو نمی دونن از دست بدیم یا نه.شاید از نظر دوستان این مقایسه درست نباشه ولی باور کنین من حتی یک لحظه هم از این که شکایت کردم پشیمون نیستم و خوشحالم که در وضعیتی مادی بودم که بتونم این پولو بدم و به نوعی به کسی که این موقعیت رو نداشته هم کمکی کرده باشم تا اونم بتونه از مزایای این قضیه استفاده کنه.ببخشید که درددل کردم.
    با سلام خدمت دوست عزیز:
    با احترام به تمامی مطالبی که شما عنوان فرمودید، تنها در یک نکته بایستی در هر زمان توسط مردم از آن جلوگیری شود و آن مورد سوء استفاده قرار گرفتن است و به سادگی خام دیگران شدن است.
    دوست عزیز از اینکه بایستی احقاق حق نمود شکی نیست، اما اینکه یک عملی را با شگردهای تبلیغاتی در انحصار یک گروه قلمداد کرد، بطور کل یک بلای فرهنگی است که قرنها ملت ما گرفتار آن هستند.
    دادخواهی از نخستین اعمال یک جامعه انسانی است و در هر حالت نکوست، اما از این بین بسیاری به نا حق اندوخته ای برای خود بسازند و نا متعارف از شاکیان دریافت مبلغ کنند، نا صواب است و باز در این راه تبلیغات سوء به راه اندازند و که این ما بودیم که کار بقیه را هم راه انداختیم و ...
    موسی به راه خود و عیسی به کیش خود ...
    با سپاس

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)