صفحه 2980 از 5471 نخستنخست ... 19802480288029302970297129722973297429752976297729782979298029812982298329842985298629872988298929903030308034803980 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 29,791 تا 29,800 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

بله اطلاع رسانی خوبه. من فقط از طرف شاکیایی که مثل بقیه دستشون به جایی بند نبود نوشتم نه از طرف این آقا که اصلا وکیل بنده نیستن و من فقط در شکایت شرکت کردم.شاید این کارو قبلا انجام داده باشین ولی خوب اگر اعتراضی دارین بهشون ایمیل بزنین یا تو سایتش پیغام بذارین این آقا وقتی ببینن این همه بهشون اعتراض میشه قطعا تو رفتارشون تجدید نظر می کنن.البته شاید!!
    در هر حال از اینکه وقتتونو برای پاسخ دادن به من گذاشتین ممنونم

سلام و احترام
    شاید اینگونه باشد که می فرمایید. ولی لااقل بنده همواره در کامنتها در نهایت ادب با دوستان ارتباط داشته ام و انصافا دوستان هم -مانند خود جنابعالی- همواره متقابلا با احترام نظرات حقیر را تایید یا نقد کرده اند.
    دوست محترم این فروم برای این ایجاد شده است که کاربران بتوانند از نظرات هم بهره ببرند و درنهایت بتوانند کار خوشان را پیگیری کنند. در مقطعی بحث شکایت پیش آمد. دوستان بر اساس تصمیم شخصی اقدام کردند. نتیجه دادگاه هم معلوم شد.
    خوب اگر نتیجه خوب است که دوستان می توانند از وکیل شان تشکر کنند. ولی جای این تشکر یا اعلام آن در این فروم نیست زیرا تبلیغ است. ولی معمولا اینگونه است که کاریر محترمی در خصوص این موضوع نظری می دهد و سایر کاربران هم با این نظر موافق نیستند و بحث ایجاد می شود.(کلی عرض نمودم)
    مثلا خود بنده در همان مقطع شکایت که بسیار هم از تاخیر کانادا ناراحت بودم به جای شرکت در شکایت رفتم و از طریق اسپانسر شیپ برای استرالیا اقدام کردم. الان هم بسیار راضی هستم که بالاخره یکی از این دو پرونده به نتیجه خواهد رسید. این تصمیم کاملا شخصی بود مانند تصمیم شما سروران که شکایت فرمودید. بر خلاف کانادا که بدون مشاور اقدام کردم برای استرالیا با وکیل اقدام کردم بنا به دلایل صد درصد شخصی.
    ولی هدف این فروم این نیست که مثلا یک عده از دلایل و منافع طرح شکایت صحبت کنند و افرادی هم از دلایل عدم طرح شکایت و مضرات آن بگویند. هدف ا
    ین فروم این است که با هم همفکری کنیم در خصوص مسائل. و دانسته ها را به اشتراک بگذاریم. من بارها از نظرات دوستان ایده گرفتم به شخصه و سپاسگزار همه کاربران فعال هستم.
    بزرگترین فایده این فروم برای بنده این است از 300 پرونده مطلع می شوم. 300 پرونده متوسط می شود 700 نفر. یعنی از وضعیت 700 نفر از 12000 نفر ورشو به صورت روزمره اطلاع حاصل می کنم و کمک می کند بنده را جهت داشتن درک صحیحی از وضعیت. مضافا اینکه در صورت داشتن سئوال مشاورینی بی ادعا با ما همفکری خواهند نمود.
    نتیجه اینکه پیشنهاد می کنم از مواردی که جنبه بحث دارد خوداری نماییم تا بتوانیم از حضور یکدیگر استفاده کنیم. همه ما می دانیم مطالب آقای .... موافق و مخالف دارد و هر بار بحث به جنجال می رسد.
    نکته آخر اینکه دوست عزیزی داشتم که معتقد بود بد نامی بهتر از بی نامی است. خوب این فروم کلیک خور بالایی دارد. شاید خیلی ها (منظورم شرکتها یا افراد فعال در خصوص مهاجرت و خدمات وابسته) راضی باشند به هر نحوی اینجا مطرح شوند. پس وظیفه همه ماست که مسیر حرکت فروم را در جهتی تعریف کنیم که باید باشد.
    خوب سهمیه امروزم پر شد. زیادی حرف زدم.
    ارادتمند

نقل قول نوشته اصلی توسط maggie_zaryan نمایش پست ها
    ولله ما از خدامونه که به همه به نوبت برسن ولی چیزی که منو بسیار در این زمینه ناراحت کرد رفتار دوستان با شکایتی ها بود.همونطور که می دونین ما شکایتی ها بیشتر از همه هزینه مادی کردیم و قبول کنین در بین انواع مدل اعتراضها از قبیل ایمیل و مطبوعات ،شکایت به دادگاه فدرال سر و صدای بیشتری داشت ولی در عوض دوستان شروع به مسخره کردن شکایتی ها کردن و تلویحا اونا رو ساده لوح خوندن که پولشونو به وکیل دادن. برای من قضیه جنگ با عراق تداعی شد یه عده رفتن جنگیدن یه عده پشت جبهه اونا رو حمایت کردن و یه عده نشستن یه گوشه و نگاه کردن و حتی مسخره کردن.ولی در نهایت همه از نتیجه جنگ حالا چه خوب چه بد بهره بردن ولی بعدها که این عزیزانی که رفته بودن تو میدون(واقعیهاشون نه اونایی که رو سر بقیه سوار شدن و به جایی رسیدن) کلی مورد تمسخر قرار گرفتن که سرتونو کلاه گذاشتن و غیره. من خودم دوستایی دارم که از خانواده های شهید هستن و اصلا هم مذهبی نبودن ونه تنها از هیچ مزیتی استفاده نکردن هیچ که کلی از این رفتار مردم ناراحت شدن و ترک وطن کردن با این فکر که آیا ارزش داشت ما عزیزمونو برای این مردم قدر نشناس که قدر آدمهای حسابی مملکتشونو نمی دونن از دست بدیم یا نه.شاید از نظر دوستان این مقایسه درست نباشه ولی باور کنین من حتی یک لحظه هم از این که شکایت کردم پشیمون نیستم و خوشحالم که در وضعیتی مادی بودم که بتونم این پولو بدم و به نوعی به کسی که این موقعیت رو نداشته هم کمکی کرده باشم تا اونم بتونه از مزایای این قضیه استفاده کنه.ببخشید که درددل کردم.

ApplyAbroad Hero

maggie جان من شکایت نکردم ولی به سهم خودم از شماها که شکایت کردین ممنونم.....به هر حال در اونموقع شجاعت به خرج دادین.شاید هم به خاطر شکایت شما بود که پرونده های ما بعد از دو سال رکود یک تکونی خورد و الان در سال سوم منتظر مدیکالیم....اون دادگاه قبل از 2008ی ها به هر حال برای کنی کلی ابروریزی به بار اورد بنابراین اگر میذاشتن که دادگاه 38 شغله ها هم به نتیجه ای برسه قطعا برای این سیاستمدارها وجهه خوبی نداشت بگذریم که سرنوشت اونها متاسفانه پایان خوبی نداشت و غم انگیزه ولی مردم و مطبوعات کانادا در جریان اتفاقاتی که در اداره مهاجرت میافته قرار گرفتند ......اینجا خیلی به وکیلها توهین میشه ولی همونها که توهین میکنن هر روز میرن سایت اون اقای دکتر رو میخونن یا لینکش رو اینجا میذارن من اتفاقا از روی لینکها و توهین های اونها با سایت ایشون آشنا شدم!!!....به کسانی هم که شکایت کردن توهین شد و مسخره کردند..من با آقای vahid_vp نه اشنا هستم نه پسرخالمه نه چیزی.....ولی حالا ایشون هم که با لحن خودشون خواستن جلوی مسخره بازیها بایستن بند شدن......نمیتونم بگم ایشون داشتن تبلیغ سایتی رو میکردن...اگر کسی واقعا میخواست بفهمه جریان چیه باید از چند صفحه قبلش میخوند......

ای کاش شکایت نمیکردین که تا همین امروز پرونده هامون راکد میموند اونوقت دلم میخواست ببینم این جماعتی که مسخره میکنن الان داشتن چی کار میکردن!!!!

حتی هنوز تا پایان راه نرسیدیم خدا میدونه چه اتفاقی میفته.....بهتره عجالتا هنوز قدر این وکیلهایی که سروصدا میکنن و موضوع رو به جاهای مختلف میکشونن و قدر دوستانی که سینه ستبر میکنن بدونیم ای بسا شاید بهشون باز احتیاج پیدا کنیم!!!!
    جدول خلاصه
    CIO: 2- dec- 2009
    Pass Req: 9- June- 2014
    Landed: 9- July- 2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی-پیام نور

دوستان من سعی میکنم اظهار نظر بی خودی نکنم ولی ما باید خیلی ناراحت باشیم که در این شکایت شرکت کردیم نه شما ، الان مسئله اصلی این فروم دکتر شده اصلا بیایید یک دادگاه هم تشکیل بدید ایشان هم مجازات بشن باز هم ما پشت در نشسته ایم و هنوز منتظر ....ما که در شکایت شرکت کردیم خودمون هم میدونستیم یک سنگ در تاریکی است اما از دست رو دست گذاشتن بهتر بود.در قضیه یک جنبش و یا انقلاب یک عده جلوتر از صف حرکت میکنن و بقیه در منزل تا سرشون کلاه نره ولی اگه به پیروزی برسه همه نفع خواهند برد .این مسائلی که دوستان مطرح کردند ما هم با ایشان مطرح کردیم و چون در جریان اموری هستیم که شما دوستان از آن مسائل اطلاع کمتری دارید مثل شما این قدر عصبانی نیستیم زیرا واقعا می دانیم حرف آخر را چه کسی می زند.من این قدر خودم این مسئله را تجربه کردم که حرفی و تهمتی به کسی زدم ولی دیدم قضیه طور دیگری بوده است.به هر حال امیدوارم همه ما از این بلاتکلیفی در بیاییم و پیشرفت داشته باشیم کما این که از قبل پرونده ها ی همه یک تکونی خورده، ببخشید پر حرفی کردم.با سپاس

ApplyAbroad Hero aram_golbaghi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

این قضیه مطرح شدن شکایت و جواب هایی که ویزا آفیس ها و نماینه های مجلس کانادا در پیگیری های ما ها دادن که کی قراره پروسس پرونده های ما شروع بشه شده مثل قضیه مرغ و تخم مرغ....
    اما من تا جایی که یادم میاد اول جواب نماینده ها و ویزا آفیس ها اومد در مورد رسیدگی به پرونده ها در سه ماه اول 2012 و هفته بعدش دیدیم که موضوع این شکایت مطرح شد و ....
    Landed in Vancouver: Dec 2012, Blog: http://www.koukia.ca

نقل قول نوشته اصلی توسط Peyman.c نمایش پست ها
    از فایل پیوست.
    sw person- کتگوری MI1

خوش باشید
    توی این فایل که تعداد کل رو 19285 و فاینال دسیژن رو 14980تاو سلکت دسیژن رو 4305 تا نوشته البته تو ورشو .من درست متوجه شدم ؟آخه این 10000و 12000 کجای جدول هست؟
    ضمنا ورشو دومین ویزا افیس شلوغ توی اروپا هست والا نیو دهلی بیشتر از 119000 متقاضی داره .

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط aram_golbaghi نمایش پست ها
    این قضیه مطرح شدن شکایت و جواب هایی که ویزا آفیس ها و نماینه های مجلس کانادا در پیگیری های ما ها دادن که کی قراره پروسس پرونده های ما شروع بشه شده مثل قضیه مرغ و تخم مرغ....
    اما من تا جایی که یادم میاد اول جواب نماینده ها و ویزا آفیس ها اومد در مورد رسیدگی به پرونده ها در سه ماه اول 2012 و هفته بعدش دیدیم که موضوع این شکایت مطرح شد و ....

خوب ارام خان همون نماینده های مجلس کانادا رو کی خبردار کرد از وضعیت پرونده ها در اداره مهاجرت؟؟...بالاخره چند نفر بلند شدند به گوش نماینده ها رسوندن موضوع رو!!
    جدول خلاصه
    CIO: 2- dec- 2009
    Pass Req: 9- June- 2014
    Landed: 9- July- 2014

رشته و دانشگاه
    Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط lidaaa نمایش پست ها
    خوب ارام خان همون نماینده های مجلس کانادا رو کی خبردار کرد از وضعیت پرونده ها در اداره مهاجرت؟؟...بالاخره چند نفر بلند شدند به گوش نماینده ها رسوندن موضوع رو!!
    خود من و چند نفر از بچه های همین فروم یک لیست از ایمیل نماینده های مخالف و موافق دولت پیداکردیم و همینجا شیر کردیم و ازشون پیگیری کردیم.
    این خبر کردن باعث نشد که اتفاقی بیافته.......
    اونها جواب دادند که ما از اداره مهاجر پرسیدیم که کار اینها کی انجام میشه ؟! و اداره مهاجرت به اونها حواب دادن (که به ما این جواب رو نمیدادند)که در سه ماهه اول 2012 شروع میشه ....

رشته و دانشگاه
    Software Engineering

بله، همونطور که گفتم قضیه مرغ و تخم مرغه ای داستان
    و در نهایت الان پول مرغ پرداخت شده و تخم مرغ هم تبدیل به جوجه شده و توی مرحله بعدی هستیم ...

Junior Member

دوستان عزیز بحث بر سر اینکه شکایت عده ای توسط اشخاصی بر روی روند بررسی پرونده های مهاجرت تاثیر داشته یا خیر و اینکه اگر انجام نمیشد اصلاً الان وضع چطور بود ، از مسائلیه که به هیچ عنوان نه قابل اثبات بوده و نه میتوان آن را رد کرد.
    پس بهتر است جنبه مثبت رو در نظر بگیریم، چون همه دوستان پیگیر بودند و اعتراض کردن . حالا عده ای از طریق شکایت رسمی ، عده ای هم با تلفن و ایمیل. بهر حال پرونده ها تکونی خورد و امیدواریم بعد از یک وقفه کوتاه که کسی از دلیل اون خبر نداره دوباره به حرکت بیافته.
    خوش باشید
    ارسال مدارك به سيدني 25 April 2009 فايل نامبر اول 18 May 2009 فايل نامبر دوم 8 September 2009 ارسال مدارك به ورشو 1 دسامبر 2011 کد رشته 0213 اينپروسس واقعي 10 January 2012
    مدیکال 25 2012 Jun

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)