صفحه 2981 از 5471 نخستنخست ... 19812481288129312971297229732974297529762977297829792980298129822983298429852986298729882989299029913031308134813981 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 29,801 تا 29,810 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Banned

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

ظاهرا کنی هم متوجه علت واقعی شکایت بازی این وکلا شده است

In terms of court challenges, we've always anticipated there'd be some immigration lawyers who try to make a buck by suing the government. That happens to us all the time, but we're very confident of our legal position

مرجع

http://www.globalmontreal.com/canada...#ixzz20fQEuWZp

بروید به صفحه sw persons
    ستون MI01 - ردیف ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط sainaz نمایش پست ها
    توی این فایل که تعداد کل رو 19285 و فاینال دسیژن رو 14980تاو سلکت دسیژن رو 4305 تا نوشته البته تو ورشو .من درست متوجه شدم ؟آخه این 10000و 12000 کجای جدول هست؟
    ضمنا ورشو دومین ویزا افیس شلوغ توی اروپا هست والا نیو دهلی بیشتر از 119000 متقاضی داره .

Member championking آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Shiraz

اي كساني كه وكيل داشتيد و به وكيل پول داديد اصلا ناراحت نباشيد و هيچ وقت براي پشيماني دير نيست (البته اگر تمام پولو پرداخت نكرديد)
    بنده هم يك زماني يكي از شما بودم و هر كس هم درباره وكيل (ببخشيد مشاور) حرف ميزد حالم گرفته ميشد ولي با يك حركت انتحاري لكه ننگ مشاور را از پرونده خود پاك كردم و بسيار جالب بود كه
    فكر كنم بعد از اين عمليات انتحاري آفيسر بنده كلي حال كرد و در عرض 2 هفته مديكال را به همراه آپديت و لندينگ في بابت كادوي حذف مشاور مرحمت فرمودند.
    حتي اين خبر به آنطرفتر بلاد كفر برادران آمريكايي هم رسيد و براي تشكر از اينجانب يك عدد گرين كارت ناز (برنده لاتاري 2013 ) تقديم اينجانب كردند تا درس عبرتي باشد براي سايرين.
    مشاور بنده هم كه معرف حضور همگي هست وقتي كه بحث شكايت رو پيش كشيد و به من ايميل زد اينجانب به علت حضور خانواده در نزديكي خود فقط در درون دلم چند حرف به جا نثار ايشان كردم و نه شكايتي كردم و نه چيزي و خيلي جالبه كه الان با اينكه ايشان اسم بنده رو هم جز اسم كساني كه قبول شدند آورده با اينكه من هيچ شكايتي كه نكرده بودم هيچ حتي ايشان را عزل فرموده بودم.
    همگي خوش باشيد
    ویرایش توسط championking : July 15th, 2012 در ساعت 01:50 PM
    مدارک به سیدنی: APR-2-2009 فایل اول: APR-21-2009 فایل دوم: AUGUST-27-2009 انتقال به ورشو: DEC-01-2011 اینپراسس با تاریخ: JAN-03-2012، مدیکال و آپدیت : JUN-05-2012 مدیکال در لندن: JUN-19-2012 آپدیت در ورشو: JUL-04-2012 درخواست پاسپورت : 2012-01-Octدریافت ویزا: 2012-09-Oct

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Peyman.c نمایش پست ها
    بروید به صفحه sw persons
    ستون MI01 - ردیف ورشو
    آمارخیلی امیدوارکننده است ممنون از اطلاع رسانیتون. میشه بگید این فایلو ازکجا گرفتید؟

Junior Member

می‌شه بسه!!!!چه خبره ؟!دوستان با استعداد و تحصیل کرده خواهشمندم نبوغ خود را به کار گیرید و برای زندگی در کانادا اماده بشید و عقاید همدیگر را هرچند به مذاقتان خوش نیست با احترام بپذیرید و از تنوع عقاید لذت ببرید .اینطوری شاید زودتر به مقصد نرسیم ولی حتماً با دل خوش و تجارب خوب میریم همسفران عزیز من!دوستدار همگی شما هستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط utab نمایش پست ها
    یادم میاد زمانی که آب معدنی مثل امروز باب نشده بود، خرید آب معدنی یک ژست خاص و یک برتری در موقع خرید در یک سوپرمارکت محسوب میشد و بعد ها که مهاجرت در این کشور مطرح شد، باز هم ژست وکیل گرفتن فضا را پر کرد و در خانواده ها مطرح شد که فلانی وکیل داره و میخواهد بره ... حالا هم جو فروم به نفع آقای دکتر ... است و ژست آن گوش آسمان را کر کرده است.
    لیدا خانم عزیز:
    به خدا قسم ما هنگام پر کردن فرمهای اولیه پول بررسی فرمها را هم نداشتیم و با دست خالی و اطلاعاتی که خود اداره مهاجرت کاانادا در اختیار عموم گذاشته بود، فرمها را تکمیل و ارسال کردیم. با تمام احترامی که برای شما قائلم بیایید و در تاپیکی که قبلا ایجاد شده فواید و یا خدای نکرده نکات منفی وکیل را بیان کنید و به تفصیل بگویید که این سه سال آقای وکیل شما چه کار مثبتی را انجام داده است و در اولین روزهای ارسال فرمها چه کمک شایانی را به شما نموده است و بدون هیچگونه جبهه گیری خدمات ایشان را بیان کنید و اینقدر این تاپیک را شلوغ نفرمایید و بوق چی تبلیغاتی ایشان نشوید.
    دوستان اصفهانی ما را همین وکلای محترم به دردسر و زحمت انداختند و پول های هنگفتی را به جیب زدند و پس از آن مدارکی را که باب نبود، ویزا آفیس ورشو و آنکارا از متقاضیان درخواست نمودند و ...
    بحث بر سر این موضوع زیاد است و حوصله دوستان اندک... پس بهتر است بیش از پیش سنگ این جماعت را در این مکان به سینه نزنید.
    در این بین حق و حقوق وکلای محترمی که اصل را بر اعتماد و راستی گذاشتند و وکالت دوستان را بر عهده گرفتند محفوظ است و درود ما بر هر کس که حق را بگوید ولو اینکه به ضررش باشد.
    والسلام...
    سلام
    دو بحث:
    1- اگر این 10000 تا از گروه ما و 2700 تا از سیمپلفایدها و حدود 1000 تا از دو کپ 500 و 1000 تایها جمع بشه و ظرفیت صدور ویزا ورشو تغییر نکنه تا 4 سال دیگه اینجاییم!!!
    2- در این بحث کاملاً صحبتهای لیدا منطقی هست. و هرکسی شرایط زندگی خودش را دارد. اگر قرار بر ایراد گرفتن باشد ما همگی بخاطر ایرادها داریم اینجا را ترک میکنیم.
    فایل نامبر اول : جون 2009 - فایل نامبر دوم : سپتامبر 2009 - اینپراسس با اطلاعات قبلی : نوامبر 2011 - ارسال فایل به ورشو : دسامبر 2011
    اینپراسس : ژانویه 2009 - مدیکال : آگوست 2012 - پاس ریکوئست : مارچ 2013 ویزا : آپریل 2013 لند :جون 2013

Member farhadjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ,0711

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshinak نمایش پست ها
    اي بابا.. عجب گرفتاري شديما. هر بار اينجا همه ميگن قدرت تحمل نظرات مخالف همو داشته باشيم. ولي باز همون آش و همون كاسه... حرف خانم ليدا هم كاملا" منطقيه. ميگن همانطور كه وكيل دارها و شكايت كرده ها به بقيه خرده نميگيرن پس بهتره عكسشم صادق باشه. اصلا" اين يك امر كاملا" انتخابي بوده. و هر كس با توجه به نظر و صلاحديد خودش يه روشي براي رسوندن اعتراضش انتخاب كرده. حالا اصلا" گيريم يكي دوست داشته پولشو بريزه به قول بعضي از دوستان دور. كه شايدم اينطوري نبوده. خود فرد هم كه الان گلگي نداره.شايد بي اثر بوده. شايدم اثر مثبت در روند كار داشته كه شامل حال همه شده. اينكه ديگه جر و بحث نداره. حالا ما اينجا هي هنوز بعد اين همه مدت نشستيم كاراي همو قضاوت ميكنيم. مهم اينه كه هر كس با رضايت قلبي خودش خواسته يه جوري اعتراضشو به گوش اونا برسونه. شايد روشش از نظر ما درست نبوده ولي اين دليل نميشه هي كار اون افرادو به سخره بگيريم. يا بخوايم فقط درست بودن حرف خودمونو ثابت كنيم.
    درسته هرکی خودش خواسته مشاور گرفته ولی این بحث ها اگه با آرامش دنبال بشه برای اونهایی خوبه که ازاین به بعد می خوان برای مهاجرت اقدام کنن و پول اضافه به جماعت فرم پرکن ندن هیچگی قصد توهین به موکلین نداره که اینقدر جبهه می گیرن
    فقط برای جدیدیاست که آگاه بشن و پولشون دور نریزن به قول دوست خوبم قضیه آب معدنیه
    من هم برا اینکه حقی از مشاوری ضایع نشه از آقا دکی دعوت می کنم بیاد تو همین فروم از خودش دفاع کنه
    ارسال به سیدنی 14 آپریل 2010
    فایل نامبر اول 28 جون 2010
    فایل نامبر دوم 16 آگوست 2010,اینپراسس الکی بدون پیگیری 24 ژانویه 2012,ارسال پرونده به ورشو 3rd Feb, اینپراسس واقعی 20th March 2012

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط utab نمایش پست ها
    یادم میاد زمانی که آب معدنی مثل امروز باب نشده بود، خرید آب معدنی یک ژست خاص و یک برتری در موقع خرید در یک سوپرمارکت محسوب میشد و بعد ها که مهاجرت در این کشور مطرح شد، باز هم ژست وکیل گرفتن فضا را پر کرد و در خانواده ها مطرح شد که فلانی وکیل داره و میخواهد بره ... حالا هم جو فروم به نفع آقای دکتر ... است و ژست آن گوش آسمان را کر کرده است.
    لیدا خانم عزیز:
    به خدا قسم ما هنگام پر کردن فرمهای اولیه پول بررسی فرمها را هم نداشتیم و با دست خالی و اطلاعاتی که خود اداره مهاجرت کاانادا در اختیار عموم گذاشته بود، فرمها را تکمیل و ارسال کردیم. با تمام احترامی که برای شما قائلم بیایید و در تاپیکی که قبلا ایجاد شده فواید و یا خدای نکرده نکات منفی وکیل را بیان کنید و به تفصیل بگویید که این سه سال آقای وکیل شما چه کار مثبتی را انجام داده است و در اولین روزهای ارسال فرمها چه کمک شایانی را به شما نموده است و بدون هیچگونه جبهه گیری خدمات ایشان را بیان کنید و اینقدر این تاپیک را شلوغ نفرمایید و بوق چی تبلیغاتی ایشان نشوید.
    دوستان اصفهانی ما را همین وکلای محترم به دردسر و زحمت انداختند و پول های هنگفتی را به جیب زدند و پس از آن مدارکی را که باب نبود، ویزا آفیس ورشو و آنکارا از متقاضیان درخواست نمودند و ...
    بحث بر سر این موضوع زیاد است و حوصله دوستان اندک... پس بهتر است بیش از پیش سنگ این جماعت را در این مکان به سینه نزنید.
    در این بین حق و حقوق وکلای محترمی که اصل را بر اعتماد و راستی گذاشتند و وکالت دوستان را بر عهده گرفتند محفوظ است و درود ما بر هر کس که حق را بگوید ولو اینکه به ضررش باشد.
    والسلام...
    دوست عزیز جالب است که چندی پیش نیز این بحث مطرح شده بود ولی دوستانی که مبالغ هنگفتی را به مشاورین داده اند و الان متوجه نیت آنها شده اند از همان افراد با عنوان " وکیل محترم " یاد میکنند و من و شما رو به دلیل مخالف بودن با این گونه کلاهبرداری ها با پیام خصوصی مورد عنایت قرار میدهند.
    ارسال مدارك به سيدني 25 April 2009 فايل نامبر اول 18 May 2009 فايل نامبر دوم 8 September 2009 ارسال مدارك به ورشو 1 دسامبر 2011 کد رشته 0213 اينپروسس واقعي 10 January 2012
    مدیکال 25 2012 Jun

Member utab آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط lidaaa نمایش پست ها
    من اصلا هم از کوره در نرفتم
    شما ظاهرا در رفتین چون به من تهمت بوق چی وکلا رو زدین که خیلی تهمته بزرگیه و باید اثباتش کنید
    شما چند روز پیش هم که اینجا بحث بود در جواب کسی که داشت با من بحث میکرد نوشتین که امتیاز.......نمیاره!
    اون موقع جوابتون رو ندادم ولی چون فهمیدم ظاهرا عداوت بی دلیل خاصی با من دارین خدمتتون عرض کنم این ستاره ها و کار تهای سبز که میبینید من دارم من خودم به خودم ندادم دیگران به من دادن
    این پستی هم که شما دارین میگین من به خاطرش کلی کارت سبز گرفتم پس این نشون میده شما بد برداشت میکنید
    دوست و همراه عزیز:
    من نه تنها با کسی در این فروم دشمن نیستم که بی دلیل با بسیاری خطاب دوست دارم. این چه بحث هایی است که بدون دلیل و برهان بیان می کنید و شلوغ راه میاندازید. من نه از آن بیدها هستم که به بادهای موسمی خم شوم و به دیگران توهین کنم و برچسب دشمنی و عداوت بزنم.
    دوست عزیز اگر به جامعه آزاد پایبند هستید و اظهارنظری میکنید و در کنار آن تحمل تحلیل آن را هم داشته باشید و با شلوغ کاری میدان را برای خودتان وسیع نسازید. در ثانی همانطور که قبلا گفته ام ستاره امتیاز است ولی احترام نمی آورد همانطور که تحصیلات اینچنین هستند.
    محیط فروم محترم است و بیش از این وقت دیگران را با گله و گلایه نگیریم و به بحث اصلی فروم پرداخته شود بهتر است و در اینجا از شما و از تمامی دوستان عذرخواهی میکنم اگر باعث رنجش شدم.
    به امید مدیکال ها و پاس ریکوئست بیشتر...
    CIO = 01/06/2009 - First AOR = 13/07/2009 - Second AOR = 04/01/2010
    Warsaw Visa Office ( WVO ) = 01/12/2011 - In Process = 25/01/2012
    Med = 26/02/2013 , PPR= 22/05/2013, Visa= 28/05/2013
    land = 22/02/2014 Vancouver

ApplyAbroad Hero

خوشبختانه اكثرمون د.س. شديم و منتظر مديكاليم و اين بحثها خيلي هم به كارمون نمياد. حالا كه مرحله بعد مديكاله كسي حضور ذهن داره اولين مديكال اين گروه كي (when) بوده؟ منظور دور جديد و بعد از سكوت 2 ساله هست. راستي خيلي دوست دارم از افشين و مهرداد و بابك و بقيه دوستان كه خيلي وقته رفتند بدونم. كاش بازم به اينجا سر مي زدند. توي اين شرايط شايد استفاده از تجربيات اونها مي تونست مفيدترين بحثهاي اينجا باشه
    ویرایش توسط sh00ca : July 15th, 2012 در ساعت 03:11 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)