صفحه 2982 از 5471 نخستنخست ... 19822482288229322972297329742975297629772978297929802981298229832984298529862987298829892990299129923032308234823982 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 29,811 تا 29,820 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Member
    رشته و دانشگاه
    0213 - Computer and Information Systems Manager

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط Halle نمایش پست ها
    دوستان من سعی میکنم اظهار نظر بی خودی نکنم ولی ما باید خیلی ناراحت باشیم که در این شکایت شرکت کردیم نه شما ، الان مسئله اصلی این فروم دکتر شده اصلا بیایید یک دادگاه هم تشکیل بدید ایشان هم مجازات بشن باز هم ما پشت در نشسته ایم و هنوز منتظر ....ما که در شکایت شرکت کردیم خودمون هم میدونستیم یک سنگ در تاریکی است اما از دست رو دست گذاشتن بهتر بود.در قضیه یک جنبش و یا انقلاب یک عده جلوتر از صف حرکت میکنن و بقیه در منزل تا سرشون کلاه نره ولی اگه به پیروزی برسه همه نفع خواهند برد .این مسائلی که دوستان مطرح کردند ما هم با ایشان مطرح کردیم و چون در جریان اموری هستیم که شما دوستان از آن مسائل اطلاع کمتری دارید مثل شما این قدر عصبانی نیستیم زیرا واقعا می دانیم حرف آخر را چه کسی می زند.من این قدر خودم این مسئله را تجربه کردم که حرفی و تهمتی به کسی زدم ولی دیدم قضیه طور دیگری بوده است.به هر حال امیدوارم همه ما از این بلاتکلیفی در بیاییم و پیشرفت داشته باشیم کما این که از قبل پرونده ها ی همه یک تکونی خورده، ببخشید پر حرفی کردم.با سپاس
    دوست عزیز در تکمیل صحبت های شما روزی که ما در شکایت شرکت کردیم وکیلمون به ما گفت: اگر نتیجه بگیریم برای همه خوب می شود چه شاکیان و چه غیره.
    و ما در آن زمان تصمیم گرفتیم که شکایت کنیم و تا این زمان به هیچ وجه پشیمان نیستیم چون فکر می کنیم که حق ماست علیه این رفتارهای مسئولین کانادا شکایت کنیم
    در نهایت امیدوارم همگی موفق و پیروز شویم

NOC:
    0213 - Total Score:70 - Visa Office: Warsaw -CIO : 2 Nov 2009- 1st FN: 8 Jan 2010 - 2nd FN: 10 May 2010 -
    -Transferred to Visa Office :
    12 Dec 2011 - Process Started : 24 Feb 2012 -Medical 05 Sep 2012 - Visa 21 Jan 2013

دوستاني كه مديكالشون رو فرستادند اون خط medical results received تو استتوسشون اضافه شده يا نه؟ من 30 مي آزمايش دادم 11 جون هم رسيده لندن ولي خبري از آپديت استتوس نيست.
    در مورد وكيل و اينا هم ياد يكي از آهنگاي تام ويتس افتادم كه ميگه چند چيز رو نبايد باور كرد:
    A woman when she weeps
    A merchant when he swears
    A thief who says he'll pay
    A lawyer when he cares
    A snake when he is sleeping
    A drunkard when he prays

ApplyAbroad Hero aram_golbaghi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Maverick1980 نمایش پست ها
    دوستاني كه مديكالشون رو فرستادند اون خط medical results received تو استتوسشون اضافه شده يا نه؟ من 30 مي آزمايش دادم 11 جون هم رسيده لندن ولي خبري از آپديت استتوس نيست.
    در مورد وكيل و اينا هم ياد يكي از آهنگاي تام ويتس افتادم كه ميگه چند چيز رو نبايد باور كرد:
    A woman when she weeps
    A lawyer when he cares
    A drunkard when he prays
    برای من چیزی اضافه نشده
    ضمنا فکرکنم tom waits بعد از این آهنگ زنش پوستشو کنده برای عبرت سایر خواننده ها
    Landed in Vancouver: Dec 2012, Blog: http://www.koukia.ca

نقل قول نوشته اصلی توسط babakdin نمایش پست ها
    سلام
    والا قبلا خيلي از وکلا براي کيسهاي خانوادگي و بيزينس همچين کاري ميکردن و مشکلي نبوده فکر نکنم اينا مشکل باشه فقط بايد مدارک بره کانادا از کجا بره مهم نيست
    A woman when she weeps
    A lawyer when he cares
    A drunkard when he prays
    منم ای کیسم عوض نشده.

Junior Member

A woman when she weeps
    A lawyer when he cares
    A drunkard when he prays
    واسه منم چيزي اضافه نشده. قبلا" همين سوال رو تو فروم پرسيدم بچه ها گفتن چون فرم مديكال واسه 38 تايي ها باركد نداره چيزي اضافه نميشه.

سلام

نه هیچ خطی اضافه نشده .. در ضمن آفیسر محترم درخواست ما رو جهت confirm دریافت مدیکال کلا بی خیالی طی کرد
    و هیچ جوابی به اون مورد نداد! میگم سیستم بک چک ما به نظر شما مثل دوستان 29 تاییه خواهد بود یا برای اونم ما باید
    یه عمر صبر کنیم و 2 بار هم تجدید مدیکال ؟

A woman when she weeps
    A lawyer when he cares
    A drunkard when he prays
    فایل اول : Dec 2009 ، فایل دوم : March 2010 .مدیکال : 1 جون 2012 ارسال 15 جون، دریافت لندینگ فی در ورشو: 25 جون 2012 کپی پاس ریکوئست : 5 سپتامبر ارسال 9 سپتامبر ، پاس ریکوئست: 11 سپتامبر دریافت ویزا 25 سپتامبر در آنکارا (به امید خدا)

به به، به به...چه کامیونیتی ما ایرانیها بسازیم تو کانادا!!! ظاهراً اونهایی قبل از ماها رفتن به خودشون خیلی زحمت این کار رو هم ندادن و از همون اول سیاست دوری و دوستی رو با دیگر هموطنان در پیش گرفتن، به استثنای شبهای چهارشنبه سوری هر سال!!!
    دوستان دقت کردید اکثر ماها به چه علتی می خواهیم از این مملکت خارج بشیم! اصلاً یادمون مونده یا اینقدر پروسه طولانی شده که فراموش کردیم! بنده نه وکیل دارم نه با وکلای مهاجرت مشکلی دارم. قبل از اقدام برای بار دوم هم تا جایی که یادمه حداقل به 6 یا 7 تاشون سر زدم ولی دست آخر خودم پروندم رو تشکیل دادم. بنده تو بحث امروز، هم به پستی از آرام جان رای دادم هم به پستی از لیدا خانوم، برای اینکه به نظرم هر کدوم از نقطه نظر قابل تاملی به مسئله نگاه کرده بودن.
    هم از نظر سن (28)، هم از نظر تحصیلات (لیسانس) و هم از نظر سابقه عضویت (کمتر از یکسال) تو این فروم از اغلب دوستان کوچیکتر هستم، پس جسارت من رو به بزرگی خودتون ببخشید. آدمها می تونن تو یک سیستم فکری بزرگ بشن ولی منتقد اون سیستم از آب در بیان، ولی در هر صورت در اغلب موارد چه موافقین چه مخالفین از یک پهنه زبانی مشترک استفاده می کنن! شاه ایران در دهه پنجاه به اندیشه کسانی مثل فردیدها، نراقیها، نصرها... میدان داد که که غالباً غرب ستیز بودن (حداقل در حوزه سیاست) و دم از بازگشت به خویشتن میزدن، به این امید که به این بهانه توجیه کنه که دموکراسی غربی به درد فرهنگ ما نمیخوره و الگوی ایشان برای پیشرفت بهترین الگو برای این مملکت هستش. جالب اینجاست مخالفین او هم در همین فضای فکری و با استفاده از همین ادبیات که او مروجش بود و زبانی مشابه با او مواجه شدن... اغلب جناحها، با درجات متفاوت در دو چیز با هم مشترک بودن: هم غرب ستیز بودن هم سودای بازگشت به خویشتن داشتند!!! خوب و بدش بماند، فقط می خوام بگم آدم گاهی از سیستمی انتقاد میکنه ولی از لحاظ زبانی خودش ازش یه سری چیزها رو به ارث میبره.
    *تکه کلامهای معروفی مثل: کاملا واضحه که...مثل روز روشنه...حقیقت اینکه...بر همگان واضح و مبرهنست...
    واسه چی داریم تلاش میکنیم از این مملکت بریم؟ یک عده که معتقد هستند حقیقت انحصاراً در اختیار اونهاست به ما میگن که واضح و مبرهنه که باید چی بپوشیم چه جوری معاشرت کنیم چه جوری فکر کنیم چه جوری تفریح کنیم... چه جوری زندگی... چه جوری....
    *یا به تمسخر گرفتن دیگران: نماینده تام الاختیار...دکی جون...بوق چی تبلیغاتی... ( آدم یاد روزنامه کیهان میفته!)
    دیروز داشتم خبر درگذشت یکی از اساتیدمون رو تو وبلاگ یکی از دانشجو های دانشگاهمون می دیدم. ایشون که بالای سایتشون رو با عکس مقامات عالی رتبه مزین کرده بودن، یه پستی تو وبلاگشون بود با عنوان اراذل و اوباش لطیف! زیر این تیتر، عکس سه تا دختر بود که داشتن قلیون می کشیدن... برای ایشون مشکلی نداره که به کسایی که به سبک ایشون زندگی نمیکنن خیلی راحت توهین کنه!
    دوستان در این فروم از هر دو جناح فکری عقیده هر دو طرف در صورت بیان توام با احترام (حتی احترام در حق کسانی که تو این فروم نیستن) محترمه! آدمها بر اساس تجربیات متفاوت زندگیشون برداشتهای متفاوتی از پیرامون خودشون دارن. اون چیزی که مهمه اینکه ذهن و زبانمون رو از چیزی که خیلی هامون (حداقل تا جایی که من فهمیدم) داریم به خاطرش تلاش می کنیم از ایران بریم، پالایش کنیم!
    بنده کوچیک همتون هم هستم از هر دو طرف، روده درازی من رو به بزرگیتون ببخشید.

ویرایش توسط HosseinKazemi : July 15th, 2012 در ساعت 04:14 PM

Junior Member

من 1 سوال از آقای آرام داشتم. فکر کنم شما مدرک phd کامپیوتر دارید. منم phdبرق دارم البته هنوز مدیکالم نیومده. میشه راجع به کار منو راهنمایی کنید. با این مدرک میشه تو کانادا کاری پیدا کرد که در سطح دکترا باشه برای ما که ایران خوندیم؟
    مرسی

ApplyAbroad Hero aram_golbaghi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar5613 نمایش پست ها
    من 1 سوال از آقای آرام داشتم. فکر کنم شما مدرک phd کامپیوتر دارید. منم phdبرق دارم البته هنوز مدیکالم نیومده. میشه راجع به کار منو راهنمایی کنید. با این مدرک میشه تو کانادا کاری پیدا کرد که در سطح دکترا باشه برای ما که ایران خوندیم؟
    مرسی
    سلام
    من لیسانس هستم....
    فکر کنم برای پیدا کردن کار و اینا یک thread وجود داره ...
    اما کلا در مورد phd ایران مشکل over qalified بودن بعضی وقتا باعث میشه آدما به مشکل بخورند در ابتدای ورود
    Landed in Vancouver: Dec 2012, Blog: http://www.koukia.ca

دوست عزیز بسیار زیبا بیان فرمودید. واقعا سپاسگزارم. مسیر همه ما یکی است. هر کس به فراخور تفکر خود همراهی می نماید. یکی شکایت. یکی نامه به پارلمان . یکی نامه به وزیر. برای همین هم اینجا دور هم جمعیم. مهم اینه که مثبت باشیم. مهم نیست که همه مثل ما فکر کنند یا اقدام کنند.
    برایتان آرزوی موفقیت دارم. ارادتمند

نقل قول نوشته اصلی توسط uniques3 نمایش پست ها
    دوست عزیز در تکمیل صحبت های شما روزی که ما در شکایت شرکت کردیم وکیلمون به ما گفت: اگر نتیجه بگیریم برای همه خوب می شود چه شاکیان و چه غیره.
    و ما در آن زمان تصمیم گرفتیم که شکایت کنیم و تا این زمان به هیچ وجه پشیمان نیستیم چون فکر می کنیم که حق ماست علیه این رفتارهای مسئولین کانادا شکایت کنیم
    در نهایت امیدوارم همگی موفق و پیروز شویم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)