صفحه 2985 از 5471 نخستنخست ... 19852485288529352975297629772978297929802981298229832984298529862987298829892990299129922993299429953035308534853985 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 29,841 تا 29,850 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

آرمین جان ممنون از کامنت جنابعالی
    واقعیت اینه که دوستان در مورد مسئله تاثیر یا عدم تاثیر و یا میزان تاثیر شکایت در رسیدگی به پرونده های کتگوری ما اختلاف نظر دارند. این اختلاف نظر گهگاه سبب تنش هایی در فروم می باشد (مانند روز گذشته). بنابراین با توجه به ابنکه موضوع شکایت در حال حاضر اولویت بحث فروم نیست اجازه بفرمایید بنده اظهار نظر دیگری نکنم. ضمنا بنده هم به صورت کلی با جنابعالی هم عقیده هستم.
    در مورد پروسه کاری هم همانگونه که جنابعالی به درستی اشاره فرمودید فاینال دسیژن قبولی صد در صد نیست. یعنی فقط صف مدیکال. ولی خیلی مهمه. مثلا الان مبنای کار در پرونده های pre c50 همین فاینال دسیژن هست. یعنی هر فردی فاینال دسیژن باشد پرونده اش ادامه می یاید. کاربر محترم immigrant_sh (اگر درست یادم مانده باشد) چند روز پیش پروسه کاری را به صورت فلوچارت در فرومی دوستان 29 رشته ای گذاشته بودند. رویت این فلوچارت را به دوستان توصیه می کنم.
    ارادتمند

Junior Member

Hi Every body,

I have aquestion about the up date. Does anybody know when the visa office ask for up date of schedule 1 should we send the supporting letter of emplyment for the period of time from the application till now or should we just fill in the form with no supporting letter of employment enclosed?
    Thank you

ApplyAbroad Hero aram_golbaghi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rgha نمایش پست ها
    Hi Every body,

I have aquestion about the up date. Does anybody know when the visa office ask for up date of schedule 1 should we send the supporting letter of emplyment for the period of time from the application till now or should we just fill in the form with no supporting letter of employment enclosed?
    Thank you
    توی نامه آپدیت چیزیکا بخان رو میگن
    اگر فرم بخان میگن فرم و اگر نامه سابقه بخان میگن نامه سابقه ....
    Landed in Vancouver: Dec 2012, Blog: http://www.koukia.ca

بله دوست عزیز.
    صف mi1 ورودی که نداره. فقط خروجی داره. پس باید کم بشه دیگه.
    خروجی ها: ردی ها - بستن پرونده توسط متقاضی- دریافتی های ویزا - کم شدن تعداد افراد در یک پرونده مثل جدا شدن
    ورودی ها: فقط شامل ازدواج یا صاحب فرزند شدن متقاضی اصلی
    پس طبیعی هست که تعداد افراد مرتبا در این سیستم کم شود.

نقل قول نوشته اصلی توسط Arman1340 نمایش پست ها
    خيلي ممنون از لینکی که گذاشتید. ولی من پاک گیج شدم تو اطلاعات قبلی اداره مهاجرت تعداد کل پرونده های MI1
    104 هزار تا ذکر شده بود که حتی از آمار داده شده بر اساس نفر هم بیشتره این آمارها با هم نمیخونه این ها هم بسته به شرایط روز هر بار یه آمار میدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Peyman.c نمایش پست ها
    بله دوست عزیز.
    صف mi1 ورودی که نداره. فقط خروجی داره. پس باید کم بشه دیگه.
    خروجی ها: ردی ها - بستن پرونده توسط متقاضی- دریافتی های ویزا - کم شدن تعداد افراد در یک پرونده مثل جدا شدن
    ورودی ها: فقط شامل ازدواج یا صاحب فرزند شدن متقاضی اصلی
    پس طبیعی هست که تعداد افراد مرتبا در این سیستم کم شود.
    تا حالا این موارد دسیژن مید در گروه قاینال دسیژن بوده ضمنا ردیهای پرونده در این حد نبوده حتی اگر قبول کنیم که افراد رد شده در این آمار نیستند بیش از 50 درصد باید رد شده باشند که با تجربه بچه های این فروم جور در نمیاد
    كد رشته: 0711 ارسال مدارك به سيدني: 15 April 2009فايل نامبر سيدني: 12 May 2009ارسال مدارك به سوريه: 2 July 2009شروع پندينگ: 15 July 2009 شروع این پروسس: 23 Nov 2011 انتقال فایل به ورشو: 01 Dec 2011 شروع این پروسس واقعی و درخواست آپدیت: 15 Dec 2011 دریافت مدیکال: 25 June 2012رسیدن مدیکال به لندن: 16 July 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed. نمایش پست ها
    خیلی مبارک باشه
    پس وارد فاز پی آر شدن به سلامتی!
    کسی از دوستان هست که مشاور نداشته باشه و پی آر شده؟؟؟
    ایشون این پست رو از 29 تاییها گذاشتن. که توسط torontonian نوشته شده. چرا میگید وارد فاز پ ر شدن. واسه اونها کهخیلیها پ ر شدن.

دوست عزیز وقتی کسی ویزاش صادر می شه یا قطعا رد می شه، می ره تو وضعیت دسیژن مید. اونا از این آماری که ما داریم خارج می شن.
    خوب برای 38 شغلی ها در مجموع ویزا آفیسها ویزای زیادی طی 2012 صادر نشده و اگر هم بوده خیلی کم بوده.
    پس کاهش افراد عمدتا یعنی ردی. در ورشو ردی کم بوده ولی در بعضی ویزا آفیسها مثل آنکارا زیاد بوده.
    دعا بفرماببد از این به بعد قدری ویزا صادر بشه و آمار اینجوری کم بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Arman1340 نمایش پست ها
    تا حالا این موارد دسیژن مید در گروه قاینال دسیژن بوده ضمنا ردیهای پرونده در این حد نبوده حتی اگر قبول کنیم که افراد رد شده در این آمار نیستند بیش از 50 درصد باید رد شده باشند که با تجربه بچه های این فروم جور در نمیاد

Question پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

با سلام
    این سلكت ديسيژن و فاينال ديسيژن دقیقا یعنی چه؟ من یه چارت پیدا کردم ولی این دوتا توش نبود. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید. مثلا ما که در مرحله این پ هستیم کجای جدول اکسل اماری هستیم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peyman.c نمایش پست ها
    آرمین جان ممنون از کامنت جنابعالی
    واقعیت اینه که دوستان در مورد مسئله تاثیر یا عدم تاثیر و یا میزان تاثیر شکایت در رسیدگی به پرونده های کتگوری ما اختلاف نظر دارند. این اختلاف نظر گهگاه سبب تنش هایی در فروم می باشد (مانند روز گذشته). بنابراین با توجه به ابنکه موضوع شکایت در حال حاضر اولویت بحث فروم نیست اجازه بفرمایید بنده اظهار نظر دیگری نکنم. ضمنا بنده هم به صورت کلی با جنابعالی هم عقیده هستم.
    در مورد پروسه کاری هم همانگونه که جنابعالی به درستی اشاره فرمودید فاینال دسیژن قبولی صد در صد نیست. یعنی فقط صف مدیکال. ولی خیلی مهمه. مثلا الان مبنای کار در پرونده های pre c50 همین فاینال دسیژن هست. یعنی هر فردی فاینال دسیژن باشد پرونده اش ادامه می یاید. کاربر محترم immigrant_sh (اگر درست یادم مانده باشد) چند روز پیش پروسه کاری را به صورت فلوچارت در فرومی دوستان 29 رشته ای گذاشته بودند. رویت این فلوچارت را به دوستان توصیه می کنم.
    ارادتمند

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    ممنون از توضيحات كاملتون. فقط فكر كنم منظورتون سلكت ديسيژن بوده كه به اشتباه فاينال ديسيژن نوشته شده، درسته؟
    خواهش میکنم دوست عزیز. نه منظور همون فاینال دیسیژن بوده است که در فایل دیتای مربوطه ذکر شده است.
    توی فایل ذکر شده است که در ورشو 10181 نفر فایتال دیسژن شدند و 1144 نفر هم سلکشن دیسیژن و 717 نفر هم اسسمنت برای ایجیبیلتی که با تعداد ریجکت و کم شدن تعداد برابر است. واقعا یکم سخت است اینها رو بخواهیم با مفاهیم فارسیشون معادل کنیم چون اگر به این 10181 نفر مدیکال داده بودند میشد گفت که پرونده فاینال شده است که بنا به آمار اینطور نیست بنابراین باید با ادبیات خودشون قضیه رو نگاه کرد که به کسی که اطلاعات و امتیازش کامل است به چشم انتخاب نهایی نگاه میکنند.
    ویرایش توسط armin54 : July 16th, 2012 در ساعت 05:52 PM

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط armin54 نمایش پست ها
    خواهش میکنم دوست عزیز. نه منظور همون فاینال دیسیژن بوده است که در فایل دیتای مربوطه ذکر شده است.
    توی فایل ذکر شده است که در ورشو 10181 نفر فایتال دیسژن شدند و 1144 نفر هم سلکشن دیسیژن و 717 نفر هم اسسمنت برای ایجیبیلتی که با تعداد ریجکت و کم شدن تعداد برابر است. واقعا یکم سخت است اینها رو بخواهیم با مفاهیم فارسیشون معادل کنیم چون اگر به این 10181 نفر مدیکال داده بودند میشد گفت که پرونده فاینال شده است که بنا به آمار اینطور نیست بنابراین باید با ادبیات خودشون قضیه رو نگاه کرد که به کسی که اطلاعات و امتیازش کامل است به چشم انتخاب نهایی نگاه میکنند.
    راستش من چون سورس اصلي اين آمار رو نديدم متوجه نشدم اين آمار چي هست ولي چون اسم فايل inventory بود فكر مي كنم شايد اين آمار تعداد افراد باقي مانده باشه. يعني 10181 نفر سلكت شده اند ولي منتظر تصميم نهايي هستند، 1144 نفر شرايطشان بررسي شده ولي منتظر سلكت و 717 نفر هم منتظر بررسي شرايط مي باشند. نمي دونم با بقيه آمارها جور در مياد يا نه ولي اگر اين معني كه گفتم رو بده با نتايجي كه از كيپس دوستان بدست آورديم (از نظر معني) همخوني خواهد داشت. چون در كيپس كساني كه توي مرحله ما هستند SELDEC=1 بود.
    اگر اينطور باشه يعني تا ماه جون 12042 نفر در صف تعيين تكليف نهايي بوده اند. نظر شما چيه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)