صفحه 2987 از 5471 نخستنخست ... 19872487288729372977297829792980298129822983298429852986298729882989299029912992299329942995299629973037308734873987 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 29,861 تا 29,870 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyaca نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان ،
    ۲ سوال داشتم از حضورتون :
    - همسر بنده با ویزای تحصیلی به alman رفتن ، میخواستم بدونم آیا باید براشون تغییر آدرس بزنم با توجه به اینکه خودم Main applicant هستم و آدرسم هم عوض نشده، ؟
    - اگر مدیکال بیاد برامون ایشون همونجا میتونن برن یا باید برگرده ایران و تست مدیکال بشن ؟
    پیشاپیش ممنونم
    باسلام دوست من
    چون Main Applicant شما هستید و آدرستون هم تغییری نکرده بعید میدونم مشکلی پیش بیاد ولی چون هنوز مدیکال را انجام نداده اید شاید لازم باشه برای همسرتون پروسه ی متفاوتی را طی کند تا ایشون مجبور نباشن بیان اینجا و تست بدن . پس فکر میکنم اطلاع دادن به ویذا آفیستون خالی از حسن نباشه. باز از دوستانی که اطلاعات بیشتری دارند راهنمایی بگیرید. موفق باشید و امیدوارم زودتر مدیکالتون بیاد.

ای بابا چرا یه چیکه مدیکال یا پاس ریکوئست نمیاد؟ یادمه بچه که بودیم یه کارتون بود به اسم باران سازان.دوتا کلاغ بودن که تو شهرشون خشکسالی شده بود برا همین سوار هواپیما میشن و می رن قاطی ابرها. اونقدر پاپیچ ابرها و بچه ابر ها میشن تا بالاخره بارون می گیره. فکر کنم ما هم باید بریم ورشو و همین کارو بکنیم!!!!!

Junior Member

دوستان عزیز به کمک احتیاج دارم.میخام به استله وکلام رو عزل کنم.چیکار باید بکنم.کجا باید ایمیل بزنم.

Junior Member

سلام دوستان عزيز
    كسي من را راهنمايي كرده كه من درخواست فايل استتويس بدم، از عزيزان فروم كسي مي دونه اين درخواست چه چيزي از پرونده را مشخص مي كنه؟ و چه طوري بايد درخواست را داد و چه فرقي با كيپس مي كنه ؟ممنونم

Junior Member

دوستان عزيز لطفاً اگه مي دونيد پاسخ منو بديد
    كسي كه در يكي از اين دفترهاي مهاجرتي كار مي كنه به من پيشنهاد داد درخواست فايل استتوس بدم، از عزيزان فروم كسي مي دونه اين درخواست چه چيزي از پرونده را مشخص مي كنه؟ و چه طوري بايد درخواست را داد و چه فرقي با كيپس مي كنه ؟ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندس معدن - تربیت مدرس

سلام خدمت دوستان ،
    - همسر بنده با ویزای تحصیلی به alman رفتن ، میخواستم بدونم آیا باید براشون تغییر آدرس بزنم با توجه به اینکه خودم Main applicant هستم و آدرسم هم عوض نشده، ؟
    - اگر مدیکال بیاد برامون ایشون همونجا میتونن برن یا باید برگرده ایران و تست مدیکال بشن ؟
    پیشاپیش ممنونم
    سلام
    اصولا اعلام تغییر آدرس برای مکاتبات هست ولی تا اونجا که من میدونم پکیج مدیکال باید یکجا صادر بشه و از alman و جرمنی برای یک نفر و از ایران برای شخص دیگه نمیشه بازم دوستان اطلاعات بیشتر میدن
    دریافت فرم ها در سیدنی :2010 April - مديكال : 25 جون 2014 - ويزا : 19 دسامر 2014

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندس معدن - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط Pantea333 نمایش پست ها
    دوستان عزيز لطفاً اگه مي دونيد پاسخ منو بديد
    كسي كه در يكي از اين دفترهاي مهاجرتي كار مي كنه به من پيشنهاد داد درخواست فايل استتوس بدم، از عزيزان فروم كسي مي دونه اين درخواست چه چيزي از پرونده را مشخص مي كنه؟ و چه طوري بايد درخواست را داد و چه فرقي با كيپس مي كنه ؟ممنونم
    سلام
    شما میتونید از تو سایت cic استتوستون رو چک کنید ولی درخواست نداره. بهتره از همون کسی که به شما این اطلاعات رو داده و تو دفتر مهاجرتی هم کار میکنه بپرسید منظورش چیه ولی احتمال زیاد همونه که گفتم.
    دریافت فرم ها در سیدنی :2010 April - مديكال : 25 جون 2014 - ويزا : 19 دسامر 2014

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط babakbit نمایش پست ها
    سلام
    اصولا اعلام تغییر آدرس برای مکاتبات هست ولی تا اونجا که من میدونم پکیج مدیکال باید یکجا صادر بشه و از alman و جرمنی برای یک نفر و از ایران برای شخص دیگه نمیشه بازم دوستان اطلاعات بیشتر میدن
    سلام خدمت دوستان ،
    پیشاپیش ممنونم
    در مورد آدرس به نظر من (نظر شخصی است) چون ایشان همراه هستند ضرورتی ندارد . بعدا می توانید در شرح مسافرت ها این مورد را بیاورید.
    در مورد مدیکال مشکلی ندارد و می توانید به صورت جداگانه در هر کشوری که دوست داشتید زیر نظر دکتر معتمد انجام دهید ولی باید موقع ارسال به دکتر بگویید که نتایج را برای لندن بفرستد نه مثلا پاریس.

دوستان تا حالا کسی بین مدیکالهای صادر شده و محل لندینگ و نیز شغل رابطه ای پیدا کرده؟

با سلام به همه
    ای بابا امروز هم گذشت بی هیچ خبری و پیامی ...
    من هفته پیش دو شنبه بهشون ایمیل زدم و تا حالا جواب ندادند. یادمه اون موقع که رو بورس بودیم جواب ایمیل ها رو یکی دو روزه می دادند ...

البته اینم بگم که با یکی از آشناهامون که تو مجارستان است امروز صحبت کردم و گفت الان کلن فصل تعطیلات است و کارها خیلی کند پیش می ره ...
    ویرایش توسط goodluck : July 17th, 2012 در ساعت 04:24 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)