صفحه 3 از 5471 نخستنخست 12345678910111213531035031003 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط babakdin
    سلام
    تو فرايند جديد Federal Skill Worker فايل IMM EG7000 (11-2008) صفحه 24نوشته شده که

For your personal records, you should retain copies of all forms. All copies must have an original signature

و در صفحه 41 نوشته شده که
    The application must be signed and dated before it is mailed. If your
    application is not signed and dated, it will be returned to you.

حالا سئوال من اينه که تو فرمها فقط فرم SCHEDUEL1 و ADDITIONAL FAMILY INFORMATION داراي محل امضا هستن.
    آيا فقط بايد اين دو فرم امضا بشن؟ يا نه بايد پايين فرمهاي ديگه مثل imm0008egen يا imm0008_3e رو هم يه گوشه اي جايي امضايي بزنيم ؟؟؟؟
    با سلام
    به نظر من فقط و فقط جاهایی که محل امضا گذاشتند را باید امضا کنید.یعنی SCHEDUEL1 و ADDITIONAL FAMILY INFORMATION اگر برای هر صفحه لازم بود حتماً خودشون جایی رو پیش بینی می کردند.
    اگر همسر دارید ایشون هم باید تو فرم Schedule1 مربوط به خودشون رو امضا کنند.

در مورد عکس ، اگر باید عکس ها را در محل تعیین شده بچسبونیم پی چرا نوشته که پشت نویس بشود؟؟

موفق باشید

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نه دوست عزيز واسه کتگوري يک اصلا عکس نياز نيست
    واسه کتگوري هاي ديگه هم نگفته که عکسها رو بچسبونيد بلکه نوشته پشت نويسي کنيد و مال هر نفر رو تو يه پاکت جدا بزاري و روي پاکت هم نام طرف رو بنويسيد لذا تو رو خدا عکسي اونجا نچسبونيد

Junior Member

سلام من دو تا سوال داشتم اگر کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم:
    1. تو این فرم در قسمتی که گفته Visa Office requested for the process of your application اگر در ایران باشیم باید چی بنویسیم؟
    2. و در قسمت شماره 20 که سوال کرده کجا در کانادا تمایل داریم زندگی کنیم آیا مهم کجا را بنویسیم ؟(از لحاظ کم یا زیاد بودن نیروی کار در اونجاو عدم نیاز به نیروی کار )

Junior Member

خوب بالاخره فرم ها اومد! يه چيزي حدود 10 ماه پس از زمان مصاحبه. با پست معمولي فرستادند و 5 هفته تو راه بوده. از تاريخ ارسال(!) هم 2 ماه وقت ميدن تا آزمايشات را بديم. ضمنا خواستند كه كپي پاسپورت جديدمو هم بفرستم، چون قيليه كمتر از يك سال اعتبار داره. حالا يك هفته 10 روز هم علاف پاسپورت ميشم. خواستند كه همه رو با هم بفرستم، يعني نتايج معاينات و كپي پاس. ببينم يعني بايد كپي پاس رو هم بدم دكتره بفرسته؟ اگه كسي مورد مشابه داشته ممنون ميشم بازگو كنه.

سلام
    1- پاسخ سئوال يکتون ميشه سوريه
    2- من نميدونم حالا يه سئوال ديگه فرض کنيد نوشتيم کلگري ايا بايد لندينگمون حتما تو کلگري باشه يا نه اصلا ربطي نداره

Junior Member

به نظر من ربطی نداره و بیشتر جنبه آماری برای خودشون داره.

نه دوست عزيز واسه کتگوري يک اصلا عکس نياز نيست
    واسه کتگوري هاي ديگه هم نگفته که عکسها رو بچسبونيد بلکه نوشته پشت نويسي کنيد و مال هر نفر رو تو يه پاکت جدا بزاري و روي پاکت هم نام طرف رو بنويسيد لذا تو رو خدا عکسي اونجا نچسبونيد
    سلام

اگه عکس لازم نیست ، پس چرا جای عکس توی فرمها گذاشته و چرا نوشته چه مواردی پشت نویسی بشه؟؟ ( در مورد کتگوری یک)
    این عکس ها غیر از عکس هایی است که باید برای سفارت سوریه بفرستیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط naserraja
    به نظر من ربطی نداره و بیشتر جنبه آماری برای خودشون داره.
    من هم فکر می کنم جنبه آماری برای خودشون داره ، اما فکر می کنم لندینگ باید همون جایی باشه که اعلام کردید.اما بعد از لندینگ امکان جابجا شده در فدرال می باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط FarPar
    سلام

اگه عکس لازم نیست ، پس چرا جای عکس توی فرمها گذاشته و چرا نوشته چه مواردی پشت نویسی بشه؟؟ ( در مورد کتگوری یک)
    این عکس ها غیر از عکس هایی است که باید برای سفارت سوریه بفرستیم.
    سلام دوست عزيز
    در صفحه 29 راهنما نوشته شده که
    All applicants must submit photos with their application except for applicants using Category 1.
    پايين همين صفحه تو اون جدول اومده که
    Enclose the photos of each person in an envelope and seal the envelope
    Write your name and date of birth on the outside of the envelope.
    Staple the envelope to your application form. Be careful not to staple or bend the photos
    .

سلام دوست عزيز
    در صفحه 29 راهنما نوشته شده که
    پايين همين صفحه تو اون جدول اومده که .
    باسلام و تشکر

همون طور که شما گفتید به نظرمیرسه برای کتگوری 1 ، عکس نمی خواهد. اما 6 تا عکس را بر اساس مشخصات اپندیکس B باید آماده داشت تا برای مصاحبه در سوریه بهمراه مدارک داشته باشیم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)