صفحه 3011 از 5471 نخستنخست ... 20112511291129613001300230033004300530063007300830093010301130123013301430153016301730183019302030213061311135114011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 30,101 تا 30,110 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد هنر

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط esfahankavosh نمایش پست ها
    امروز :ارسال مدیکال به همراه درخواست آپدیت (لندینگ+فرمها+گواهی بانک+کپی صفحات پاسپورت)

فایل نامبر دوم : آگوست 2009
    رشته : کامپیوتر
    متقاضی :خانم/متاهل
    (مال خودم نیست مال یکنفر دیگه است)
    دوست عزیز مبارکه
    می تونین بگین زمان رسیدن مدارکتون به سیدنی کی هست؟
    NOC 4131- CIO 11/2009 - First AOR 1/2010 - Sent DOC to visa Office 2/2010 - Second AOR 4/2010 - Status: In - Process 14 Feb - File Transfer to Warsaw 12/12/2011-Medical : Jun 19, 2013- Medical Received: Jun 28, 2013- P.R. : 5 Sep.

سلام
    تو نامه آپدیت من این جمله پایین اومده، می خوام بدونم براین اساس 1- من بهتره سند ملکی که به نام همسرم هست را هم بذارم یا همون حساب بانکی کافیه؟
    2- حسابم هم مشترکه با همسرم . بهتره قید کنم که مشترکه یا فقط به نام خودم بگیرم؟ آخه می ترسم افیسر بگه ترنزکشن یا ترن اورت بیش اندازه است! در ضمن من مین اپلیکنت هستم.
    You must provide evidence of all the unencumbered transferable funds you haveavailable for your settlement in Canada, including evidence of the accumulation of those funds.

ممنون از جوابتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط utab نمایش پست ها
    ضمن عرض ارادت و تبریک بابت مدیکال شما:
    امیدوارم که حالا بتوانید به دوستان خود بگویید که مدیکال آمد و این هفته و آن هفته بد قول نشوید. آیا از شما هنگام مدیکال هیچگونه آپدیتی نخواستند؟
    با سپاس
    ممنون، خیلی. مدارک آپدیت شامل سوپیشینه و گردش مالی ششماهه، فرم ، لندینگ فی بود. که من نمیدونم لندینگ فی رو چه طور پرداخت کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط coralie نمایش پست ها
    سلام
    تو نامه آپدیت من این جمله پایین اومده، می خوام بدونم براین اساس 1- من بهتره سند ملکی که به نام همسرم هست را هم بذارم یا همون حساب بانکی کافیه؟
    2- حسابم هم مشترکه با همسرم . بهتره قید کنم که مشترکه یا فقط به نام خودم بگیرم؟ آخه می ترسم افیسر بگه ترنزکشن یا ترن اورت بیش اندازه است! در ضمن من مین اپلیکنت هستم.
    You must provide evidence of all the unencumbered transferable funds you haveavailable for your settlement in Canada, including evidence of the accumulation of those funds.

ممنون از جوابتون.
    1- طبق جمله اي كه خودشون نوشتن ملك رو نياز نيست ارسال كنيد
    2- بنام بودن حساب به اسم همسر ( مين اپليكنت يا همراه) فرقي نميكنه و افيسر قبول ميكنه...گذاشتن اسم ضرر نداره.. گردش بالا اگر تقريباً مرتب باشه اشكالي نداره.. زياد سخت نگيريد..

Junior Member

سلام چند تا سئوال در مورد حساب بانكي دارم لطفا از دوستاني كه كاملا مطمئن هستند جواب بدن مرسي
    1- اگر حساب بانكب مربوط به 4 يا 5 سال پيش باشه افتتاحش و مبلغ لازم هم توش باشه ولي در طول 6 ماره يا يك سال گدشته هيچ فعاليتي تو حساب نباشه مشكلي پيش مياد؟؟؟
    2- ايا فقط بايد مبلغ مورد نظر را نشان داد به همراه برداشت و پرداهت هاي 6 ماه گدشته ؟
    3- ايا در مرحله پاياني بايد اين حساب بانك را ببنديم ؟ يا كاري با اين قضيه نئارنئ و فقط ميخوان بدونن كه مبلخ رو داريم يا نه؟؟؟
    مرسي

Junior Member

سلام
    جدول در آدرس https://docs.google.com/spreadsheet/...kE&pli=1#gid=0 به روز شد.
    دوستان لطفا به منظور اطمینان از ورود اطلاعاتشان، حتما به طور خصوصی هم پیام بگذارند. البته الان که صفحه‌های فروم، 100 تا 100 تا اضافه نمی‌شود، ممکن است با نگاه کردن به صفحه‌ها بتوان اطلاعات را استخراج کرد، اما در هر حال، کار زمان گیری است.

متشکرم

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineer/Software

نقل قول نوشته اصلی توسط quick.bird نمایش پست ها
    سلام چند تا سئوال در مورد حساب بانكي دارم لطفا از دوستاني كه كاملا مطمئن هستند جواب بدن مرسي
    1- اگر حساب بانكب مربوط به 4 يا 5 سال پيش باشه افتتاحش و مبلغ لازم هم توش باشه ولي در طول 6 ماره يا يك سال گدشته هيچ فعاليتي تو حساب نباشه مشكلي پيش مياد؟؟؟
    2- ايا فقط بايد مبلغ مورد نظر را نشان داد به همراه برداشت و پرداهت هاي 6 ماه گدشته ؟
    3- ايا در مرحله پاياني بايد اين حساب بانك را ببنديم ؟ يا كاري با اين قضيه نئارنئ و فقط ميخوان بدونن كه مبلخ رو داريم يا نه؟؟؟
    مرسي
    1- با توجه به جمله زیر که احیانا در نامه ی شما هست میتونید نتیجه بگیرید که باید پرینت 6 ماهه + گواهی آخرین موجودی حساب رو ارائه کنید اما در مورد حساب شما که هیچ تراکنشی نداره،باید بگم بهتر بود حساب جاری و فعال خودتون رو برای کانادا استفاده میکردید ولی الانم مشکلی نداره و اگر حساب دیگه ایی ندارید میتونید همین حساب را ارسال کنید{ یا اینکه به اندازه ایی که سفارت نیاز دارد ( و حتی کمی بیش تر از آن) از موجودی این حساب به یک حساب فعال انتقال بدید و از اون پرینت و گواهی بگیرید. ولی اگه مبلغ انتقال خیلی زیاد باشه از شما ممکنه در آینده بپرسند Source of fund شما چی بوده}

This must include a bank statement(s) showing all transactions for the last six months with a current balance at least equivalent to the minimum required funds. A letter of solvency providing the current balance of your account(s) or the average credits and debits in your account(s) is not acceptable evidence
    2-گواهی آخرین موجودی حساب معادل مبلغ مورد نظر یا کمی بیش تر از آن+پرینت 6 ماهه تراکنش ها ( به هیچ وجه کمتر از آن مبلغ نباشد و خیلی هم زیاد نباشد)
    3- بعد از گرفتن ویزا دیگر کاری با حساب شما ندارند و میتوانید آن را ببندید.هدف اصلی آنها این است که ببینند آیا شما این پول را به صورت ثابت و کنار گذاشته برای امور مهاجرت به کانادای خود دارید یا نه.حالا در هر بانک و حسابی که میخواهد باشد اما آن را تا قبل از ویزا زیاد جابجا نکنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق ليسانس مهندسي كامپيوتر - نرم افزار

سلام
    اگر حساب بلند مدت داشته باشیم هم که گردش ندارد . ما یک حساب بلند مدت مشترک با همسرم به مبلغ 60 میلیون داریم 3 نفر هستیم آیا مبلغ زیادی است و مشکلی دارد ان را ارائه کنیم ؟
    کد رشته: 0213 ارسال مدارك : 22 مارچ 2010 فایل نامبر اول:19 مي 2010 فایل نامبر دوم :23 اكتبر 2010 ارسال به ورشو 20 دسامبر 2011 - شروع پروسس 24 فوريه 2012 - مديكال 5 مارچ 2014 -ارسال مديكال 23 مارچ 2014-رسيدن مدارك آپديت به ورشو 22 آپريل 2014 پاس ريكوييست : 13 اكتبر 2014

Junior Member

یه خبر خوش چند دقیقه پیش یک مدیکال دیگه هم برای یکی از دوستان با اسم MOVAHED20با مشخصات زیر ارسال شد
    Category........: FSW1
    Visa Office......: Warsaw
    NOC Code......: 4121
    App. Filed.......: 12 May 2009
    AOR Received.: 11 June 2009
    ضمن تبریک به این دوست عزیز به امید دریافت مدیکال و ویزا برای همه دوستان
    دریافت فایل در سیدنی2009/5/26 فایل نامبر اول2009/6/30 ارسال به ورشو2011/12/1 اینپراسس2012/2/29 کدNOC7242

Junior Member

سلام کسی می دونه که مهلتی که برای ارسال مدیکال میدن مربوط به رسیدن مدارک به لندن است یا امضای دکتر و تاریخ پایین برگه مدیکال ملاکه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)