صفحه 3019 از 5471 نخستنخست ... 20192519291929693009301030113012301330143015301630173018301930203021302230233024302530263027302830293069311935194019 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 30,181 تا 30,190 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

سلام به همه
    من سال پیش اقدام کردم به عنوان الکتریشن. مدیکال 4 ماه پیش فرستادم. ماه پیش تقریبا ازم خواستن لندینگ فی و آپدیت مدارک مالی و ((کپی)) پاس بفرستم.
    کسی میدونه چرا پاس نخواستن و کپیشو خواستن؟ آیا با کپی میشه ویزا صادر کرد؟ یا اصلا روال کار از اینجا به بعد چجوریه و چقدر طول میکشه؟
    جزئیات زمانیم هم اینجوری بوده:
    Application Received:September 19, 2011
    CIC email, eligibility: 15 December 2011
    Warsaw Office:January 11, 2012
    Medical request:April 11, 2012
    Medical Received at London: April 20, 2012
    Medical Line added to E Box: May22, 2012
    Landing Fee+Financial documents update+Pass CPPIES request: June 15, 2012
    Update+Fee+Pass Copies delivered (according to post service receipt): 23 Jul, 2012

مرسی از همه

Member maero آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مدیریت و فناوری اطلاعات

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

سلام دوستان من یک سوال دارم.. الان دیدم وکیلم 2 هفته پیش برام یک ایمیل زده که با توجه به سخت گیری اداره مهاجرت برای کسانی که نامه کاریشان از NOC کپی برداری شده, یک نامه کاری مجدد درست کنم. بیمه کاری 10 سال گذشته را بفرستم ( یا قرارداد کاری ) و چون اخیرا کسانی را که تحت عنوان مدیریت کامپیوتر اقدام کردند و با مدارک تکمیلی, مدیریت خودشان را اثبات نکردند مردود کردند, چند مدرک هم برای اثبات این امر جور کنم ... حالا سوالم این هست از دوستانی که مدیکال گرفتند , کسی نامه کاریش منطبق با NOC بوده یا خیر ؟ و کسانی که مدیکال برایشان آمده و تحت عنوان مدیریت کامپیوتر اقدام کردند, مدرکی برای اثبات مدیریتشان فرستاده اند ؟
    خواهش میکنم راهنمایی ام کنید, شدیدا فکرم مشغول شده ..
    F No.1:March2010 , F No.2: July.2010 - NOC:0213
    Status: Pas request 7May, Medical 20 Jan. IELTS:7 R:7.5, W:6.5, L:7, S:6

Junior Member

سلام بچه ها
    من تازه عضو فروم شدم می خواستم ببینم از 2010 کسی مدیکال گرفته در ضمن چطوری میشه لینک جدول را مشاهده کرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    با عرض تبریک
    1- http://www.applyabroad.org/forum/sho...ft-Credit-Card
    2- اجباری نیست
    3- اگر پرینت 6 ماهه نمیدن از روی بالانس حساب طی دوره (بدهکار و بستانکار دوره) می شه فهمید در طی اون مدت پول توی حساب بوده. اگر از 6 ماه قبل مبلغ کلان جدیدی به حساب واریز نشده لزومی به توضیح منبع پول نیست.
    4- http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?-آزمایشات-Medical-و-تاثیر-احتمالی-بیماری-در-روند-مهاجرت-به-کانادا
    Shooca عزیز
    بسیار از پاسخ کامل شما ممنونم.
    یکی از لینک ها باز نمی شد.آیا شما می دونید که قیمت همه دکتر ها برای مدیکال یکی است یا نه؟ من از یک دکتر پرسیدم گفت برای هر نفر حدود 320.000 تومن میشه.آیا شما هم همین قیمت رو دارید؟

دیگه اینکه برای حواله وجه با توجه به ایمیل اداره مهاجرت فکر می کنم فقط باید money order گرفت از داخل خود کانادا و بقیه راه ها را قبول ندارند.لطفا اگر کسی قبلا انجام داده این مرحله رو کمک کنه.
    ممنون
    فایل نامبر اول: June/4/ 2009 , فایل نامبر دوم: Aug/13/2009
    ارسال به ورشوDecember /1/ 2011
    update : January 2012-NOC-Accountant: 1111
    medical & update: 04/aug/2012

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    2143

نقل قول نوشته اصلی توسط nsa نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من تازه عضو فروم شدم می خواستم ببینم از 2010 کسی مدیکال گرفته در ضمن چطوری میشه لینک جدول را مشاهده کرد.
    در امضای من جدولی هست که خودتون میتونید اطلاعاتتون رو وارد کنید...کافیه با همین ای دی که دارید login شید..داخل همون صفحه بالا سمت راست آدرس جدول کاملتری هست که از دوستان همین فروم دارن زحمتشو میکشند
    کانادا:ارسال مدارک به سیدنی:17 فوریه 2010 ،فایل نامبر اول : 25 مارچ 2010 ، فایل نامبر دوم: 9 آگوست 2010 ،انتقال به ورشو: 20 دسامبر 2011، آپدیت: 27 فوریه 2012
    جدول خلاصه لیدا خانوم 38 شغله...

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

دوستان عزیز و همراهان گرامی
    متاسفانه اوضاع ارز از اونی که هست هم داره بدتر میشه
    من که شوکه شدم
    "رییس كل بانك مركزی از تغییر نرخ كنونی ارز مرجع ( 1226 تومان ) تا ۱۰ روز دیگه خبر داد!"

نمیدونم تمکن مالیهامون رو باید چکار کنیم اما خدا کنه نرخ مرجع رو خیلی پرت اعلام نکنن که اونوقت خدا به داد برسه که چطور حسابامون رو پر کنیم!

ببخشید که بد خبر بودم اما فکر کنم از الان به فکر باشیم بهتره
    اینم لینک خبر:
    http://www.hamshahrionline.ir/details/180041
    http://www.hamshahrionline.ir/details/179992
    البته باید اضافه کنم که گفتن قراره با این کار، نرخ دلار آزاد رو پایین بیارن!! (اینم جنبه مثبت ماجرا!!!)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.s نمایش پست ها
    دوست عزيز اين مراحل را من طي كردم.
    در ابتدا وكيلمون نامه اي به ورشو زد واعلام كرد كه انجام تست براي ما مقدور نيست و ورشو به راحتي دو ماه ديگر به ما فرجه اضافه داد تا مديكال را انجام دهيم. از طرفي با تحقيق و پرسو جو از چند متخصص به اين نتيجه رسيديم كه تست اشعه ايكس براي بچه با عمر بالاي 6 ماهگي هيچ مشكلي ندارد حتي اگر شيلد استفاده نكنيم. پس ما به پزشك معتمد مراجعه كرده و با مسووليت خودمان (يك فرم اضافه امضا كرديم) كليه تستها را انجام داده و ارسال كرديم.
    حال اگر در مورد شما قبل از 6 ماهگي هستيد ميتوانيد فرجه مورد لزوم را از سفارت به راحتي بگيريد و انشاا.. تا آمدن كوچولو منتظر بمانيد و پس از آن تستها را با خيال راحت انجام دهيد يا حالت دوم (توصيه نمي كنم) با شيلد عكس را بگيريد و ارسال كنيد ولي دوباره تا اومدن كوچولو و انجام مديكال او بايد صبر كنيد و فقط سكيوريتي چك شما شايد تو اين مدت انجام بشه. ضمنا حتي اگر عكس اشعه ايكس را تا زايمان به عقب انداختيد به نظر من حتما به پزشك مراجعه كرده و بقيه تستها را تكميل كرده ( مثلا تست بقيه اعضا خانواده و فشار خون و ازمايش خون خودتان و...) و ارسال نماييد و اين ضررش ففط شايد هزينه يك مديكال براي شما (200 هزار تومان ) باشد.موفق باشيد.
    سلام براساس اطلاعات بنده هیچ کس نمیتونه فقط بخشی از مدیکال رو انجام بده یعنی اگر عکس گرفته نشه همه موارد به تعویق میوفته. یعنی نمیشه فقط بخشی از تستهای مدیکال را الان انجام داد و عکس را بعدها.
    همچنین در صورتی که ازمایشات مدیکال کامل صورت گرفت لزوما نباید تا بدنیا آمدن بچه منتظر ماند چه بسا که ویزای فرد صادر بشه و فرد در شرایطی باشه که بتونه سفر کنه.

موفق باشید

شدیدا موافقم دوستانی که باید تا چند ماه آینده مدیکال و پرینت حساب بدن توجه کنند
    نرخ مرجع بانک مرکزی ممکنه طبق گفته رسانه ها تا 1800 تومان هم برسه پس حسابی به فکر مبلغ تو حساب باشید
    وضعیت ارز مرجع هیچ وقت به نفع ما تغییر نمی کنه و بازا آزاد هم 100% خیلی بالاتر میره

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush88 نمایش پست ها
    دوستان عزیز و همراهان گرامی
    متاسفانه اوضاع ارز از اونی که هست هم داره بدتر میشه
    من که شوکه شدم
    "رییس كل بانك مركزی از تغییر نرخ كنونی ارز مرجع ( 1226 تومان ) تا ۱۰ روز دیگه خبر داد!"

نمیدونم تمکن مالیهامون رو باید چکار کنیم اما خدا کنه نرخ مرجع رو خیلی پرت اعلام نکنن که اونوقت خدا به داد برسه که چطور حسابامون رو پر کنیم!

ببخشید که بد خبر بودم اما فکر کنم از الان به فکر باشیم بهتره
    اینم لینک خبر:
    http://www.hamshahrionline.ir/details/180041
    http://www.hamshahrionline.ir/details/179992
    البته باید اضافه کنم که گفتن قراره با این کار، نرخ دلار آزاد رو پایین بیارن!! (اینم جنبه مثبت ماجرا!!!)
    فایل اول : Dec 2009 ، فایل دوم : March 2010 .مدیکال : 1 جون 2012 ارسال 15 جون، دریافت لندینگ فی در ورشو: 25 جون 2012 کپی پاس ریکوئست : 5 سپتامبر ارسال 9 سپتامبر ، پاس ریکوئست: 11 سپتامبر دریافت ویزا 25 سپتامبر در آنکارا (به امید خدا)

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanr نمایش پست ها
    دوستان گرامی که براشوت مدیکال اومده یه سوالی
    از چند نفر کپی پاسپورت خواسته شده ؟
    از دوستم همراه مدیکال کپی پاسپورت خواسته شده که خیلی خبر خوبیه البته نمی دونم اما حدس میزنم

می خواستم بدونم از سری جدید درخواست مدیکالیها چند نفر کپی پاس هم خواستن ؟
    سلام
    از من کپی خواسته شده. خوبیش چیه؟

Junior Member

دوستان عزیز سلام. من یک حساب در مالزی دارم. آیا علاوه بر گواهی بانک حسابم در ایران باید این حساب رو هم معرفی کنم؟ اگر پولی توش نگذارم چی؟ آِیا وجود این حساب، سکوریتی چک رو طولانی می کند ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)