صفحه 3050 از 5471 نخستنخست ... 20502550295030003040304130423043304430453046304730483049305030513052305330543055305630573058305930603100315035504050 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 30,491 تا 30,500 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

سلام
    ارام جان خیلی خیلی بت تبریک میگم.
    دفعه قبل هم با اومدن مدیکال تو برای بقیه هم مدیکال صادر شد و امیدوارم پاس ریکویستت هم برای بقیه راهگشا باشه.
    یه سوال داشتم از شما در زمان اپدیت گردش شش ماهه نخواسته بودند که الان خواستند

ممنون از پاسخت

موفق باشی

QUOTE=aram_golbaghi;871975]دوستان خوبم سلاااااااام
    این دیروز ساعت 6 عصر برام فرستداده شده
    August 21, 2012
    Dear Sir/Madam,

This refers to your application for permanent residence in Canada.
    The following documents/information/actions are required in order to continue the processing of the application:

1) Photocopies or scanned copies of all pages of your and your accompanying family members' passports. Please note that each family member, including children, must be in possession of their own, separate passport.

2)Right of Permanent Residence Fee in the amount of $980 CDN for yourself and your spouse.For more information on how to pay the RPRF, please visit the following website: http://www.canadainternational.gc.ca....aspx?lang=eng

3) Updated proof of sufficient settlement funds

You must provide evidence of all the unencumbered transferable funds you have available for your settlement in Canada, including evidence of the accumulation of those funds. This must include bank statement(s) showing all transactions for the last six months with a current balance at least equivalent to the minimum required funds. A letter of solvency providing the current balance of your account(s) or the average credits and debits in your account(s) is not acceptable evidence.

The required amount is listed here: http://www.cic.gc.ca/english/immigra...lled/funds.asp

If you have recently deposited a large amount of money into your bank account, you must clearly explain the provenance of these funs (ex: sale of property, inheritance, etc.) and provide supporting evidence.

The above requirements must be met within 30 days from the date of this correspondence. Your immediate attention to this request is critical to the outcome of your application.

Sincerely,
    Immigration Officer[/QUOTE]

ApplyAbroad Hero aram_golbaghi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

سلام
    مرسی بابت تبریک
    خیر از من نخواسته بودن با مدیکال...
    Landed in Vancouver: Dec 2012, Blog: http://www.koukia.ca

Senior Member aziking آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineer

@ آرام : آرام جان خیلی مبارکه.....خییییییییییییییی یییییییییییییییییییییییی ییییییلی

@ .Hamed : حامد عزیز ممنون از این همه محبتت

@ بقیه : ار همه دوستانی که پیغام خصوصی دادن و تبریک گفتن ممنون

از اونجایی که ما دونفر هستیم ، باید برای هز شخص تک تک اسکن پاس ها رو بفرستم یا 2 تا پاسپورت با هم هم میشه؟؟؟
    امتیاز = 71 ، IT Manager ، NOC 0213 ، نرم افزار
    ارسال به سیدنی: Nov 6, 2009 فایل 1: Jan 15, 2010 - فایل 2 :May 18, 2010 - ارسال به ورشو : Dec 12, 2011 - اینپراسس + درخواست آپدیت : Feb 23, 2012 - دریافت مدیکال Apr 30, 2012 - کپی پاس Aug 21, 2012 - پاس ریکوئست : Sept 6, 2012

رشته و دانشگاه
    Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط aziking نمایش پست ها
    @ آرام : آرام جان خیلی مبارکه.....خییییییییییییییی یییییییییییییییییییییییی ییییییلی

@ .Hamed : حامد عزیز ممنون از این همه محبتت

@ بقیه : ار همه دوستانی که پیغام خصوصی دادن و تبریک گفتن ممنون

از اونجایی که ما دونفر هستیم ، باید برای هز شخص تک تک اسکن پاس ها رو بفرستم یا 2 تا پاسپورت با هم هم میشه؟؟؟
    سلام
    آقا من و تو با هم میریم آخر ......
    من که چون چیزای دیگه هم هست همه رو پست میکنم
    شما هر دو رو با هم بفرست، تو دو تا فولدر مختلف بزار و زیپ کن و بفرست ....

Senior Member aziking آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط aram_golbaghi نمایش پست ها
    سلام
    آقا من و تو با هم میریم آخر ......
    من که چون چیزای دیگه هم هست همه رو پست میکنم
    شما هر دو رو با هم بفرست، تو دو تا فولدر مختلف بزار و زیپ کن و بفرست ....
    بلیط چی بگیرم ........

پس یعنی پاس هر کس رو تو یک فولدر زیپ شده و کلا در یک ایمیل بفرستم؟؟؟ آخه مگه بچه های 29 تایی نمی گفتن که زیپ میپ نکنین؟؟؟
    چند dpi اسکن کنم؟؟؟؟؟ 100 کردم ولی فکر کنم کمه نه؟؟
    امتیاز = 71 ، IT Manager ، NOC 0213 ، نرم افزار
    ارسال به سیدنی: Nov 6, 2009 فایل 1: Jan 15, 2010 - فایل 2 :May 18, 2010 - ارسال به ورشو : Dec 12, 2011 - اینپراسس + درخواست آپدیت : Feb 23, 2012 - دریافت مدیکال Apr 30, 2012 - کپی پاس Aug 21, 2012 - پاس ریکوئست : Sept 6, 2012

رشته و دانشگاه
    Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط aziking نمایش پست ها
    بلیط چی بگیرم ........

پس یعنی پاس هر کس رو تو یک فولدر زیپ شده و کلا در یک ایمیل بفرستم؟؟؟ آخه مگه بچه های 29 تایی نمی گفتن که زیپ میپ نکنین؟؟؟
    چند dpi اسکن کنم؟؟؟؟؟ 100 کردم ولی فکر کنم کمه نه؟؟
    وای بلیط رو نگو......I CANT BELIEVE THIS IS HAPPENING FOR REAL
    فکر کنم برای اینکه بره باید زیر 10M باشه کلا ....
    اگه زیپ نشده بشه 10M همینطوری فله ای بفرست

سلام به همگی
    من مدت زمان سپری شده از تاریخ فایل نامبر دوم تا امروز را برای تمام کسانی که هنوز مدیکال دریافت نکردند چک کردم. دیدم 75 درصد از کسانیکه هنوز مدیکال دریافت نکردند زیر 31 ماه از فایل نامبر اونها گذشته. به عبارت دیگر تاریخ بروز شده سایت رسمی کانادا برای کسانیکه مدیکال تاکنون دریافت نکرده اند تقریبا با جدول ما جور در می یاد.
    ولی برای کسانیکه مدیکال گرفتند اصلا صادق نیست. یعنی فقط 48 درصد کسانیکه مدیکال گرفته اند در زمان کمتر از 31 ماه بین فایل نامبر دوم و تاریخ مدیکال بوده.
    البته می شه امیدوار بود که عدد 31 ماه بر اساس نتایج مدیکال 3 ماه گذشته بوده. با در نظر گرفتن این شرایط محاسبات نشون می ده که فقط 25 درصد افرادی که مدیکال گرفته اند شامل این زمانبندی می شوند.
    بنابراین عدد 31 ماه اعلام شده برای کسانیکه مدیکال گرفته اند کلا غلطه...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shamon1 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من مدت زمان سپری شده از تاریخ فایل نامبر دوم تا امروز را برای تمام کسانی که هنوز مدیکال دریافت نکردند چک کردم. دیدم 75 درصد از کسانیکه هنوز مدیکال دریافت نکردند زیر 31 ماه از فایل نامبر اونها گذشته. به عبارت دیگر تاریخ بروز شده سایت رسمی کانادا برای کسانیکه مدیکال تاکنون دریافت نکرده اند تقریبا با جدول ما جور در می یاد.
    ولی برای کسانیکه مدیکال گرفتند اصلا صادق نیست. یعنی فقط 48 درصد کسانیکه مدیکال گرفته اند در زمان کمتر از 31 ماه بین فایل نامبر دوم و تاریخ مدیکال بوده.
    البته می شه امیدوار بود که عدد 31 ماه بر اساس نتایج مدیکال 3 ماه گذشته بوده. با در نظر گرفتن این شرایط محاسبات نشون می ده که فقط 25 درصد افرادی که مدیکال گرفته اند شامل این زمانبندی می شوند.

سلام به همگي
    مي شه لطفاً بفرماييد اين 31 ماه قضيه اش چيه؟ ممنونم

سلام به همگی

نقل قول نوشته اصلی توسط Pantea333 نمایش پست ها
    سلام به همگي
    مي شه لطفاً بفرماييد اين 31 ماه قضيه اش چيه؟ ممنونم
    سایت رسمی دولت کانادا اعلام کرده که 80 درصد از افرادیکه مدیکال گرفته اند در کمتر از 31 ماه از زمان دریافت کامل مدارک آنها بوده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)