صفحه 3062 از 5471 نخستنخست ... 20622562296230123052305330543055305630573058305930603061306230633064306530663067306830693070307130723112316235624062 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 30,611 تا 30,620 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

این دوستمون میگوید 3 سال پیش هنگام ارسال مدارک به سیدنی چون شوهرم در مسافرت بود خودم تمامی مدارک را بجای شوهرم امضاء کردم .و میگوید تنها شکی که دارم به همین موضوع است و الا تمامی مدارک من اصل میباشد و اگه استعلام کنن مشکلی نیست. ایا شوهر ایشون میتونه بخاطر جعل امضاء همسرش این موضوع را به ورشو اطلاع داده باشه و ورشو هم رو همین موضوع ترتیب اثر داده باشه؟
    در ضمن طی تماسی هم که با وکیلش داشته وکیلش بهش گفته یه اعتراض میزنیم ولی به احتمال زیاد برات وقت مصاحبه میزارند و در ضمن باید تمامی مدارک را هم همراه خودت ببری و اگه احتمالا کار کار همسرت باشه اونم به مصاحبه دعوت میکنند و اگه اون موقع نیاد به مصاحبه چون از مدارک همسرت امتیاز اوردی و ثابت بشه بجای او امضا کردی 100% ریجکت خواهید شد.
    NOC : 1111 ارسال مدارك به سيدني: 10JULy 2009 فایل نامبر اول: SEPT 2009 فایل نامبر دوم: JAN 2010 ارسال به ورشو: 12Dec 2011 اينپراسس: 25 JAN 2012 امتياز: 74. بدون آپديت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط armin494 نمایش پست ها
    این دوستمون میگوید 3 سال پیش هنگام ارسال مدارک به سیدنی چون شوهرم در مسافرت بود خودم تمامی مدارک را بجای شوهرم امضاء کردم .و میگوید تنها شکی که دارم به همین موضوع است و الا تمامی مدارک من اصل میباشد و اگه استعلام کنن مشکلی نیست. ایا شوهر ایشون میتونه بخاطر جعل امضاء همسرش این موضوع را به ورشو اطلاع داده باشه و ورشو هم رو همین موضوع ترتیب اثر داده باشه؟
    در ضمن طی تماسی هم که با وکیلش داشته وکیلش بهش گفته یه اعتراض میزنیم ولی به احتمال زیاد برات وقت مصاحبه میزارند و در ضمن باید تمامی مدارک را هم همراه خودت ببری و اگه احتمالا کار کار همسرت باشه اونم به مصاحبه دعوت میکنند و اگه اون موقع نیاد به مصاحبه چون از مدارک همسرت امتیاز اوردی و ثابت بشه بجای او امضا کردی 100% ریجکت خواهید شد.

خواهشا سر این موضوی بیخودی بحث نکنید بچسبید به کار و زندگی خودتون و در مورد دیگران هم نظر ندهید. هر کسی خودش میدونه چکار کند. اگر هم کسی چنین کاری کرده مربوط به پرونده خودش بوده و حتما بیخودی اینکارو نکرده شما از دل بقیه چه خبر دارید که بیخودی قضاوت میکنید؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineer/Software

نقل قول نوشته اصلی توسط armin494 نمایش پست ها
    اخه وقتی میگه شوهرم شماره فایل نامبر منو نداره مگه میشه چنین کاری کرد؟
    بالاخره وشو نباید یه مهلتی برای اثبات مدارک به ایشون بده؟
    خودش که میگه ایلتس من واقعیه و هیچ تقلبی در کار نیست و تا اونجایی که من میدونم به زبان انگلیسی کاملا" مسلطه؟
    لازم نیست ورشو برای اثبات مدرک آیلتس به ایشون مهلت بده.از روی شماره آیلتس تو سایت چک میکنند و جعلی بودن یا نبودنش رو متوجه میشن.ممکنه آیلتس جعلی رو پرونده ایشون رفته باشه.یا اینکه کس دیگه ایی به جای ایشون امتحان داده باشه و سفارت با یک تلنگر این موضوع رو پیگیری کرده باشه.برای همین جای دفاع نمیذاره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Karolinska Institute MPH class of 2009,Shahid Beheshti Medical School MD Class of 2000

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    واقعا هیچ کاری نمیشه کرد تا ندونین چرا این اتفاق افتاده . ولی توصیه می کنم حتما مکاتبه کنین تا دلیلشو بفهمین
    با خود سفارت؟
    مشاور و وکیل میگه صبر کن اگه هم مشکلی باشه مدارک کامله و appeal میکنن و نترسم !!!!
    حالا به نظر شما به سفارت نامه بزنم؟
    1file number:27Nov 2009,2filenumber:25 July 2011,Transfer to Warsaw:12 Dec 2011,In process 25Jan 2012,
    UPdate Letter 25, Jan 2012
    NOC:3112

کسی سوال کرده در مورد یک کیس مهاجرتی، بچه ها هم دارن جواب میدن. اینکه در زندگی دیگران چی می گذره به کسی ربطی نداره و کسی هم حق دخالت نداره، اینکه در دل این خانوم یا کسی که ایشون رو فروخته به ویزا آفیس چی می گذره هم کسی چیزی نمی دونه. ولی در هر صورت فارغ از این دو موضوع جعل امضا کردن بدون رضایت طرف و همچمنین آدم فروشی عمل مضمومی هستش! و البته دومی به مراتب زشتر از اولی!! به خصوص در مورد شریک زندگی!!! از طرفی مواردی از این دست، مثل قضیه اصفهان، موجب بی اعتبار شدن بیش از پیش ایرانیها در ویزا آفیس میشه. جالب اینجاست در عمل حتی نیازی به اینکار نبوده چون شوهر این خانوم (در صورتی که ایشون مسبب باشن!) می تونسته بدونه متهم کردن این خانوم به دروغ گویی و در صورت عدم رضایت در مرحله مدیکال، از دادن آزمایش مدیکال خودداری کنه!!
    اون دوستی که اینجا پیغام گذاشته بودن و از بچه ها می خواستن نامه ایی رو برای لو دادن همسرشون به ویزا آفیس ترجمه کنن، چرا اون موقع به بچه ها توصیه نمی کردن "بچسبید به کار و زندگی خودتون"؟! عجب! حالا که قضیه بر عکس شده باید بچه ها "بچسبن به کار و زندگی خودشون"!؟ اگر اینها کار و زندگی شخصی ایشون تلقی میشد، پس از همون اول هم باید مثل مسائل شخصی پیگیری میشد!
    ویرایش توسط HosseinKazemi : August 26th, 2012 در ساعت 05:15 PM

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsamottahedi نمایش پست ها
    با خود سفارت؟
    مشاور و وکیل میگه صبر کن اگه هم مشکلی باشه مدارک کامله و appeal میکنن و نترسم !!!!
    حالا به نظر شما به سفارت نامه بزنم؟
    اونوقت مشاورتون این appeal رو مجانی انجام می ده براتون؟!!!!! من هم فکر می کنم بهتره خودتون مکاتبه کنید و دلیل دی.ام. رو بپرسید. ممکنه در پاسخ بگن اشتباده شده و نیازی به صبر کردن یک ماهه و شکایت نباشه. شاید هم بگن مدارک دیر دستشون رسیده یا اصلا نرسیده که خوب خیلی بهتره زودتر متوجه شید و پیگیری کنید که چرا. گرهی که با دست باز میشه چرا با دندون بازش کنه آدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط HosseinKazemi نمایش پست ها
    کسی سوال کرده در مورد یک کیس مهاجرتی، بچه ها هم دارن جواب میدن. اینکه در زندگی دیگران چی می گذره به کسی ربطی نداره و کسی هم حق دخالت نداره، اینکه در دل این خانوم یا کسی که ایشون رو فروخته به ویزا آفیس چی می گذره هم کسی چیزی نمی دونه. ولی در هر صورت فارغ از این دو موضوع جعل امضا کردن بدون رضایت طرف و همچمنین آدم فروشی عمل مضمومی هستش! و البته دومی به مراتب زشتر از اولی!! به خصوص در مورد شریک زندگی!!! از طرفی مواردی از این دست، مثل قضیه اصفهان، موجب بی اعتبار شدن بیش از پیش ایرانیها در ویزا آفیس میشه. جالب اینجاست در عمل حتی نیازی به اینکار نبوده چون شوهر این خانوم (در صورتی که ایشون مسبب باشن!) می تونسته بدونه متهم کردن این خانوم به دروغ گویی و در صورت عدم رضایت در مرحله مدیکال، از دادن آزمایش مدیکال خودداری کنه!!
    اون دوستی که اینجا پیغام گذاشته بودن و از بچه ها می خواستن نامه ایی رو برای لو دادن همسرشون به ویزا آفیس ترجمه کنن، چرا اون موقع به بچه ها توصیه نمی کردن "بچسبید به کار و زندگی خودتون"؟! عجب! حالا که قضیه بر عکس شده باید بچه ها "بچسبن به کار و زندگی خودشون"!؟ اگر اینها کار و زندگی شخصی ایشون تلقی میشد، پس از همون اول هم باید مثل مسائل شخصی پیگیری میشد!
    حسین جان البته صحبت این دوستمون که بچسبین به زندگتون و این حرفا رو با شما موافق هستم چون ایشون برای دوستشون کمک میخوان و ما هم مثل همیشه که بچه ها سوال میکنن و کمک میخوان نظراتمون رو میگیم... حالا این دوست ما چرا عصبانی شدن من متوجه نشدم چون یکی کمک خواست....
    در مورد قسمت دوم صحبت شما در مورد همسر ایشون ، بچه های فروم تذکر دادن و حرف هایی از بابت درست نبودن کارشون زده شد که بعد از اون کلیه پست های مربوط به این موضوع بوسیله مدیران فروم پاک شد!! فقط خواستم در جریان باشید که اون موقع هم بعضی ها اعتراض کردند که صحیح هم بود.....

ApplyAbroad Hero

به نظر من هم جای این حرفا اینجا نیست و بهتره که ما بچسبیم به زندگی خودمون
    خانوم جعل امضا کرده حالا دستش رو شده و بلا سرش اومده اونوقت شما میاین میپرسین دوستان راه حل چیه این خانوم رو کمک کنیم؟؟؟
    اصلا من نمیفهمم مگه ما باید به کسی که کار زشتی انجام میده کمک کنیم اون هم یک عمل مذموم

نقل قول نوشته اصلی توسط lidaaa نمایش پست ها
    به نظر من هم جای این حرفا اینجا نیست و بهتره که ما بچسبیم به زندگی خودمون
    خانوم جعل امضا کرده حالا دستش رو شده و بلا سرش اومده اونوقت شما میاین میپرسین دوستان راه حل چیه این خانوم رو کمک کنیم؟؟؟
    اصلا من نمیفهمم مگه ما باید به کسی که کار زشتی انجام میده کمک کنیم اون هم یک عمل مذموم
    البته این که ایشون امضای شوهرشون رو جعل کردن موردی بود که در انتهای کار در آخرین پست آرمین جان مطرح شد. تازه اون هم به این بهانه که چون آقا سفر بودن، خانوم از طرف آقا امضا کرده! وگرنه تا جایی که من می دونم دوستان هم قصد کمک به کسی که جعل کرده رو نداشتن!!
    (خیلی ممنون از اینکه که غلط املایی سهوی بنده رو هم به طور غیر مستقیم گرفتین!!)

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    SHARIF.MS.SOFTWARE

نقل قول نوشته اصلی توسط said_ba نمایش پست ها
    خواهشا سر این موضوی بیخودی بحث نکنید بچسبید به کار و زندگی خودتون و در مورد دیگران هم نظر ندهید. هر کسی خودش میدونه چکار کند. اگر هم کسی چنین کاری کرده مربوط به پرونده خودش بوده و حتما بیخودی اینکارو نکرده شما از دل بقیه چه خبر دارید که بیخودی قضاوت میکنید؟
    برای پست اول فکر نمیکنم پست مناسبی باشه ! و کمی مشکوک!

سیدنی: Aug 11, 2009 -- فایل اول:Oct 1, 2009 -- ارسال به دمشق: Nov 24, 2009 - ورشو December 12, 2011 این پروسس February 13, 2012 مدیکال به همراه کپی پاس و ۴۹۰ دلار :April 8,2013 .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)