صفحه 3063 از 5471 نخستنخست ... 20632563296330133053305430553056305730583059306030613062306330643065306630673068306930703071307230733113316335634063 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 30,621 تا 30,630 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

به نظر من مطرح کردن این قضیه در این فروم به صورت علنی از هر دو طرف اصلا جالب نبود چون نه دارالترجمه تو این مملکت قحطه و نه مشاور مهاجرت!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط lidaaa نمایش پست ها
    اینجا یک فروم علمی هست البته و شاید جای این صحبتا نباشه ولی واقعا دوستانی که متاهل هستن قدر زندگیتون رو بدونین وبچسبین به زندگیتون...کانادا رفتن به بهای پاشیدن زندگی و متهم ساختن زن و شوهر واقعا ارزش نداره...واقعا زمانی برین کانادا که هر دو طرف راضی باشن
    ببخشید اینا رو نوشتم ولی چون از نزدیک دیدم زندگی یک زوج متاهل سر اینجور مسائل از هم پاشید اینو نوشتم
    آره لیدا جون ما هم اون زوجو دیدیم نادر و سیمین رو میگی دیگه؟

Senior Member hooran آواتار ها

لازم است مدیران فروم این پستهای نامربوط و زاید را حذف کنند .موضوع با همه طول و تفصیلاتش و صحت وسقم داستان در این تاپیک جایی ندارد
    بهتر است پست اولی ها از قوانین فروم پیروی کرده و بعد از ارسال بیست تا پست یک تاپیک "اختلافات خانوادگی و ....در مسیر مهاجرت "بزنند این جوری شیرین تره و بحث 38 رشته ای ها هم به مسیر خودش ادامه پیدا می کند .
    با سپاس
    ویرایش توسط hooran : August 27th, 2012 در ساعت 12:38 AM دلیل: غلط املایی

Junior Member

روزی ز سر سنگ عقابی به هوا خاست از بهر طمع بال و پر خویش بیاراست ..... . گفتا ز كه نالیم كه از ماست كه بر ماست
    جالبه که از طولانی شدن بک گراند چکامون تعجب می کنیم!!!

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط shch نمایش پست ها
    روزی ز سر سنگ عقابی به هوا خاست از بهر طمع بال و پر خویش بیاراست ..... . گفتا ز كه نالیم كه از ماست كه بر ماست
    جالبه که از طولانی شدن بک گراند چکامون تعجب می کنیم!!!
    طولانی شدن بکگراند چک چه ربطی به دعوای خانوادگی داره . شاید هر کدوم از ما تو همچین موقعیتی قرار می کرفتیم همچین کاری هم می کردیم .
    too much love will kill you

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    طولانی شدن بکگراند چک چه ربطی به دعوای خانوادگی داره . شاید هر کدوم از ما تو همچین موقعیتی قرار می کرفتیم همچین کاری هم می کردیم .
    آفیسرها هم حق دارند پرونده ها رو با وسواس بیشتری چک کنند تا از جعلی بودن یا نبودنشون مطمئن بشن

Senior Member hooran آواتار ها

خودم پست خودم روخوندم از کلمه شیرین خوشم نیومد گفتم یک تکمله ای اضافه کنم قبل از اینکه نکته سنجان و موشکافان منو مجبور به پوزش خواهی کنند :
    منظور از شیرین در واقع کش مکش های زندگی مشترک است که بعد از رفع آنها تبدیل به خاطرات میشند به عبارتی میشن نمک و مزه زندگی .زندگی مشترک ، عشق ودوستی و صفا باشه ،جاش اهمیت نداره .
    بزرگی گفته بود : از تنهایی می نالیم ، دنبال دوست می گردیم ،پیدایش که کردیم شروع می کنیم به عیب جویی ، وقتی که از دست دادیمش ، می نشینیم به غصه خوردن .[
    QUOTE=hooran;879196]لازم است مدیران فروم این پستهای نامربوط و زاید را حذف کنند .موضوع با همه طول و تفصیلاتش و صحت وسقم داستان در این تاپیک جایی ندارد
    بهتر است پست اولی ها از قوانین فروم پیروی کرده و بعد از ارسال بیست تا پست یک تاپیک "اختلافات خانوادگی و ....در مسیر مهاجرت "بزنند این جوری شیرین تره و بحث 38 رشته ای ها هم به مسیر خودش ادامه پیدا می کند .
    با سپاس[/QUOTE]

Banned

با سلام
    دوستان عزیز , من فکر میکنم این صفحات برای همین نوشته هاست . نظر دادن و شنیدن نظرات دیگران برای کسب تجربه و البته گاهی هم تخلیه روانی .
    هر کسی به دلیل یا دلایل شخصی خودش تقاضای مهاجرت داده و نمیشه برای همه یک نسخه نوشت . به قول مولوی :
    هر کسی از ذن خود شد یار من....................... از درون من نجست اسرار من
    ویرایش توسط Behforouzi : August 27th, 2012 در ساعت 12:27 PM

سلام دوستان. کسی می دونه مدارک تکمیلی برای آپدیت رو دقیقا به چه آدرسی باید بفرستیم؟ یه آدرسی زیر نامه درخواست آپدیت هست ولی مطمئن نیستم باید به همین بفرستم یا نه.
    فایل نامبر اول: May 29, 2009 دریافت مدارک در سوریه: Sep. 23, 2009 فایل نامبر دوم با پیگیری: Dec. 23, 2009 کد: 3112 ارسال به ورشو: Dec. 1, 2011 شروع پروسه: Jan. 24, 2012 مدیکال: 2012 ,1 .Aug
    پاسپورت ریکوئست: May 16, 2013
    لندینگ: June 10, 2013

ApplyAbroad Hero aram_golbaghi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_yh نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی می دونه مدارک تکمیلی برای آپدیت رو دقیقا به چه آدرسی باید بفرستیم؟ یه آدرسی زیر نامه درخواست آپدیت هست ولی مطمئن نیستم باید به همین بفرستم یا نه.
    بله به همون آدرس بفرستید
    هنوز نفرستادین شما؟
    Landed in Vancouver: Dec 2012, Blog: http://www.koukia.ca

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)