صفحه 3114 از 5471 نخستنخست ... 21142614301430643104310531063107310831093110311131123113311431153116311731183119312031213122312331243164321436144114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31,131 تا 31,140 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Senior Member aziking آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط Ivan نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ممنون میشم اگه بفرمایید برای گرفتن ویزاتون چه راهی رو انتخاب کردید؟ مراجعه حضوری به آنکارا یا استفاده از خدمات پیک آپ ویزای آژانسها
    سلام ایوان جان
    والا دیشب خواهر دوستم بهم گفت که برام انجام میده ولی الان زنگ زده و بهونه میاره که نمیشه و وقت نمی کنم و از این حرفا....
    هر چی شریط خودم (چون دلایلش خارج از حوصله عمومی هست خواستی بگو خصوصی بهت بگم) رو بالا پایین کردم دیدم بهترین گزینه برای من الان اینه که بدم آژانس.....فردا می بره 2 شنبه دیگه میاره..تخفیف هم میده

از صبح دنبال بلیط هواپیما بودم که نزدیک ترینش 1 شنبه دیگس... برای همین دیدم فعلا بهترین و سریع ترین راه برای من همین آژانسه....
    امتیاز = 71 ، IT Manager ، NOC 0213 ، نرم افزار
    ارسال به سیدنی: Nov 6, 2009 فایل 1: Jan 15, 2010 - فایل 2 :May 18, 2010 - ارسال به ورشو : Dec 12, 2011 - اینپراسس + درخواست آپدیت : Feb 23, 2012 - دریافت مدیکال Apr 30, 2012 - کپی پاس Aug 21, 2012 - پاس ریکوئست : Sept 6, 2012

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق ليسانس مديريت گرايش مالي

شما تازه الان فهميدي
    نگران نباش از ماه اپريل كه نيمچه تعطيل بود و تاثيري هم رو روند پرونده هاي مهاجرت نگذاشت.
    www.parscanada.com خبر رو چك كن
    جزو ٣٨ رشته ايها ي دور اول job list كه محدوديت پذيرش نداشت(٢٠٠٩)
    اين پراسس: ١٠ ژانويه ٢٠١٢
    مديكال : 25 june
    **کپی پاس ريكويست: 25 september**ایمیل کپی پاس: 27 september**اصل پاس ریکوئست: 2 october
    ** تاريخ صدور ويزا : 10 october

نقل قول نوشته اصلی توسط aziking نمایش پست ها
    سلام ایوان جان
    والا دیشب خواهر دوستم بهم گفت که برام انجام میده ولی الان زنگ زده و بهونه میاره که نمیشه و وقت نمی کنم و از این حرفا....
    هر چی شریط خودم (چون دلایلش خارج از حوصله عمومی هست خواستی بگو خصوصی بهت بگم) رو بالا پایین کردم دیدم بهترین گزینه برای من الان اینه که بدم آژانس.....فردا می بره 2 شنبه دیگه میاره..تخفیف هم میده

از صبح دنبال بلیط هواپیما بودم که نزدیک ترینش 1 شنبه دیگس... برای همین دیدم فعلا بهترین و سریع ترین راه برای من همین آژانسه....
    ممنون از پاسخ سریع و کاملت
    نظر شخصی من هم همینه - استفاده از خدمات آژانسها - چون هم سریعتره و هم ارزونتر. تنها نکته قابل تامل اینه که آژانس معتبر باشه که ظاهرا بعضی از دوستان قبلا این راه رو رفتند و میشه به آژانسها اعتماد کرد. ایشالا که به زودی ویزات رو بگیری و یه سور حسابی بدی !!‌
    ارسال مدارک به سیدنی: ۲۱ آوریل ۲۰۰۹ - فایل نامبر دوم: ۶ سپتامبر ۲۰۰۹ - ارسال پرونده از دمشق به ورشو: ۱ دسامبر ۲۰۱۱
    این پراسس و آپدیت: ۱۰ فوریه ۲۰۱۲- مدیکال: ۱۶ آوریل ۲۰۱۲ -
    درخواست کپی پاسپورت: ۲۴ آگست ۲۰۱۲

Senior Member hooran آواتار ها

آزی کینگ جان ویزات اومد یه عکس بزار یه کم حظوشو ببریم ، با دیدن این آواتار ایوان جون دهنمون آب می افته ولی چه کنیم که خرما برنخیل است و... باید به دیدن و شنیدن اخبار شما ها دل خوش کنیم .......
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ivan نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ سریع و کاملت
    نظر شخصی من هم همینه - استفاده از خدمات آژانسها - چون هم سریعتره و هم ارزونتر. تنها نکته قابل تامل اینه که آژانس معتبر باشه که ظاهرا بعضی از دوستان قبلا این راه رو رفتند و میشه به آژانسها اعتماد کرد. ایشالا که به زودی ویزات رو بگیری و یه سور حسابی بدی !!‌

نقل قول نوشته اصلی توسط Noraa نمایش پست ها
    با تبريك فراوان

ميشه بگيد كي مديكالتون اومده بود؟ تاريخ دقيق دريافت و تاريخي كه مديكال و آپديت رو فرستاديد؟
    مرسي
    مديكال و آپديت 23 مي اومد مديكالمون 21 جون رسيد به لندن (پزشك با 3 هفته تاخير مدارك رو فرستاده بود) آپديت مداركمون هم 10 جون براي وكيلمون ارسال كرديم)

دوستان بنده مشكلي دارم كه يك بار ديگه هم مطرح كردم اما جوابي نگرفتم اگه كمك و راهنمايي كنيد ممنون ميشم همانطور كه عرض كردم 2 روز پيش از ما كپي پاس خواستن من هم يك سفر در پيش دارم كه بايد چند ماه تو اون كشور بمونم و با توجه به بعد مسافت نميتونم يا حداقل خيلي مشكله كه برگردم به نظر شما منتظر بمونم تا ويزام بياد بعد برم ؟؟ امكان داره از اونجا پاسپورتمو بفرستم ايران تا ببرن برا ويزا؟

Junior Member Mehrak15 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran University

نقل قول نوشته اصلی توسط Noraa نمایش پست ها
    خانم Mehrak15 عزیز
    واقعا از شنیدن خبر خوشحال شدم انگار که خودم پاس ریکویست شدم
    خدارو شکر که سرعتشون رفته بالا. فقط یه سوال دیگه و اونهم اینه که کد رشته تحصیلیتون چی بود؟
    با تشکر
    خانم Nora عزیز امیدوارم که شما هم هر چه سریعتر پاس ریکوئست شوید.
    کد 4121 و رشته تحصیلی : دکترای آموزش زبان انگلیسی

Junior Member

سلام بر همه دوستان
    آیا به کار همه ما رسیدگی می کنند؟ آیا برای همه 38-شغله ها مدیکال و ..... صادر می شود؟ آیا احتمال دارد بقیه ما ها را بیخیال شوند؟ آیا امیدوار باشیم که حداکثر تا آخر سال 2012 مدیکال ما بیاید؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز . ابتدا پوزش من را بپذیرید که در این سه ماه اخیر خیلی کم شما را همراهی کردم که به دلیل مسایل شخصی سخت گرفتار بودم اما می خواهم شما را هم در شادی خبر خوبی که گرفتم شریک کنم. امروز متوجه شدم که از من کپی پاسپورت خواسته شده. البته من در 4 جون هم مدیکال و نامه آپدیت را گرفته بودم و طی 2 هفته تمامی مدارک را ارسال کرده بودم.

الان که به صفحه های اینجا نگاه می کنم می بینم که خیلی از دوستان به مراحل پایانی رسیده اند به همه تبریک میگم و برای بقیه دوستان منتظر هم آرزو میکنم هر چه زودتر نامه مدیکال، کپی پاسپورت و پاس ریکوئست را دریافت کنند.
    به امید موفقیت همه دوستان در کانادا.
    فايل نامبر اول: 29 آوریل 2009--- فايل نامبر دوم: 09 سپتامبر 2009
    وضعيت انتقال به ورشو : 1 دسامبر 2011 ، In process واقعی : 10Feb 2012 ، نامه آپدیت و مدیکال :8Jun 2012 ، درخواست کپی پاسپورت : 7SEP 2012
    كد: 0213 IELTS General : 6.5 6.5 6.5 6.5

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)