صفحه 3364 از 5471 نخستنخست ... 23642864326433143354335533563357335833593360336133623363336433653366336733683369337033713372337333743414346438644364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 33,631 تا 33,640 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Senior Member hooran آواتار ها

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

سلام .مطالب این فروم 38 تایی ها رو میشه در سه دسته تقسیم کرد . دسته اول اخبار است : واسه کی مدیکال اومد،واسه کی آپدیت اومد ،واسه کی دیسژن مید شد و الی آخر . دسته دوم پرسش و نظر دوستان در قبال اخبار اتفاق افتاده برای دیگران است مثال اینکه اگر من دانشجو هستم چی کار کنم ،اگر ویزا رکوئست شدم چکار کنم و چه جوری کپی پاس رو بفرستم . دسته سوم مطالب من در آوردی و بی ربط و تحلیل های آب دوغی است که مثلا فلان جا خوب کار می کنندو من حوصله ام سر رفته و من نمی خوام برم کانادا و و فلان جا هوا ابریه و تعدادی عدد ورقم که در اصل پروسه مهاجرت هیچ اطلاع افزوده ویا تغییری ایجاد نمی کند .بعضی دوستان با بافتن آسمون و ریسمون واسه خودشون سوژه وقت گذرانی درست می کنند که زمینه را واسه تشنج آماده می کنند . البته دسته چهارمی از مطالب هست آنقدر بدرد نخور و کم ارزش هستند که توسط خود مدیران حذف می شود و جای بحث هم ندارد .
    اگر دوستان اجازه دهند پیشنهاد من این است موضوعات فروم همان دو مورد اول باشد و یک تاپیک مناسب واسه موضوعات دسته سوم زیر گروه 38 تایی ها زده شود اگر هم دوست داشتید عناوین خوبی هم واسه این تاپیک ها میشه پیدا کرد .
    با آرزوی موفقیت

نقل قول نوشته اصلی توسط YALDA44 نمایش پست ها
    سلام دوستان .گاهی جواین فروم اونقدر متشنج میشه که مردد میشم که ایا امروز وارد سایت بشم یا نه و این در حالی هست که این سایت بهترین منبع اطلا عاتی من در این تصمیم زندگی ام بوده.حتی پیش از وکیلم از بسیاری از تغییرات و همچنین اطلاعات زیادی راجع به قوانین مهاجرت با خبر میشدم .اما باز روز دیگه این سایت پر میشه از خبر های امیدوار کننده.دوستان خواهش میکنم احساسات خودتون رو کنترل کنید.حتی اصول روانشناسی هم به ما میگه نگریستن به نیمه پر رمز موفقیته.پس بجای اینکه با خبرهای منفی ذهن خودمون رو در گیر کنیم سعی کنیم هر کدوم از ما دنبال تازه ترین خبرهای مثبت در این پروسه بگردیم و اونو توسایت بذاریم حتی اگه شده اومدن مدیکال یا پاس ریکوئیست شدن یکی از همنوعان ما در یکی دفاتر اروپا یا حتی افریقا باشه.از قدرت شگرف ذهنتون استفاده کنین برای پیشرفت کارها .مطمئنا این میتونه نتایج بهتری برای شما داشته باشه تا بحث در مورد مسایل نا امید کننده.امیدوارم همه ما به انچه میخواهیم ولایقمونه برسیم.به امید اون روز.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق ليسانس ژئوتكنيك-دانشگاه تهران

سلام بر همه، یک سوال داشتم،ما در اواخر سال 2008 یک پرونده تشکیل دادیم. متاسفانه به خاطر اشتباه نوشتن کد NOC رد شد و گفتند دوباره درخواست کنید. خلاصه ماه 7 2009 چکی به مبلغ 1250 دلار به تاریخ 7 2009 به ما دادند. ما هنوز این چک را نقد نکردیم، آیا این چک باطل شده؟ اگر باطل شده باید چکار کنیم؟ و چگونه نقد کنیم. با تشکر فراوان
    فرستادن مدارک به سیدنی : 24 فوریه 2010 -

پیرو ماجراهای این چند روزه ، من یه ایمیل به مشاورم زدم و خواستم که ایشون هم اگه اطلاعاتی دارن به من بگن که پاسخ ایشون هم نظرات خانم لیدا رو تایید کرد . بخشی از جواب که مربوط به این مورد بود این هست :
    بله مدیکالها و پاس ریکویستهایی که آمده همه مربوط به بچه های شکایت است

البته این هم نظر من نیست و پاسخ مشاور هست و مطمئنا به این معنی نیست که غیرشاکیان مشکلی دارن . اما این رویه چند وقت اخیر بوده ظاهرا

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MS material science & engineering.IKIU

نقل قول نوشته اصلی توسط malekifard نمایش پست ها
    سلام بر همه، یک سوال داشتم،ما در اواخر سال 2008 یک پرونده تشکیل دادیم. متاسفانه به خاطر اشتباه نوشتن کد NOC رد شد و گفتند دوباره درخواست کنید. خلاصه ماه 7 2009 چکی به مبلغ 1250 دلار به تاریخ 7 2009 به ما دادند. ما هنوز این چک را نقد نکردیم، آیا این چک باطل شده؟ اگر باطل شده باید چکار کنیم؟ و چگونه نقد کنیم. با تشکر فراوان
    دوست عزیز..چک که باطل نمیشه....
    چکتون واسه کدوم بانکه؟ اگه بانکای غیر کانادایی باشه..مثلا بانک سوریه..یا اروپا...(مثلا واسه دایی من واسه بانکی تو ایتالیا بود..) باید خودتون برید اون کشور نقدش کنید...
    اما اگه واسه کانادا باشه...میتونید پشت چکو امضا کنید...وکالت بدید به معتمد تو کانادا که واستون نقد کنه....البته این کارا واسه موقعی که قطع روابط نبود شدنی بود...الانو باید از یه وکیل مهاجرت بپرسید....که آیا روند هنوز همینه یا نه؟؟!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoodba نمایش پست ها
    من میترسم دیگه 2013 مدیکال نیاد...رفتن تو خط pr....ظرفیت ویزا دیگه به ما نمیرسه که....
    من فکر نمیکنم چنین اتفاقی رخ بده چون ما بخشی از بکلاگ هستیم . اما من یه فکر دیگه هم میکنم . ببینین اگه قرار باشه به قول گفتنی "باران مدیکال" شروع بشه و قرار هم باشه ظرف یک سال آینده هم مدیکالی ها ویزا بگیرن به نوعی به ضر خودمون میشه . تصور کنین ظرف مدت کوتاهی عده زیادی وارد مثلا تورنتو بشن و همه بخوان دنبال مسکن و کار و ... باشن . خب فکر نکنم این شرایط خوبی رو به وجود بیاره .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق ليسانس ژئوتكنيك-دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoodba نمایش پست ها
    دوست عزیز..چک که باطل نمیشه....
    آخه من شنیدم که معمولا هر چکی 6 ماه اعتبار داره و اگر نقد نشد باید دوباره درخواست چک مجدد بکنیم،!
    جک ما بالاش نوشته AUDI SYRIA DAMASCUS
    فرستادن مدارک به سیدنی : 24 فوریه 2010 -

Junior Member

ما هم دیروز پاس ریکوئست شدیم. کپی پاس ها رو اوایل نوامبر خواسته بودند و مدیکال در می بوده

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sar123 نمایش پست ها
    ما هم دیروز پاس ریکوئست شدیم. کپی پاس ها رو اوایل نوامبر خواسته بودند و مدیکال در می بوده
    تبریییییییک تبرییییییک
    شما وکیل داشتین؟ شکایتی بودین؟ لندینگ فی رو نوامبر دادین؟
    ویرایش توسط soroush88 : January 12th, 2013 در ساعت 03:28 PM
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

Member t.behrang58 آواتار ها

با سلام به دوستان
    در پاسخ به نگرانی دوستانی که هنوز مدیکال نگرفتن دارن مدیکال هم میدن هفته قبل یه مدیکال
    از آنکارا برای یکی از موکلین 2010 وکیل من که تاریخ ارسال مدارکش مربوط به جولای این سال بوده اومده . ورشو هم 2 تا PR برای 2009 ها که مدیکالهاشون ژوئن و می بوده داده. (البته برای موکلین 29 گانه ی ایشون هم PR دادن ). چند تا هم اسکن پاس بعداز مدیکال برای 2009 هاخواستن . خلاصه ظاهرا روزهای خوبی در انتظاره ، همگی باید امیدوار باشیم چون وکیل من هم میگفت اگه اتفاق خاصی مثل اخراج کارمندان سفارت که پارسال رخ داد (که انشالله اتفاق نمیفته )پیش نیاد دارن کارهارو پیش میبرن . به قول دوستمون YALDA44 باید همه انرژی مثبت بدیم .

Member t.behrang58 آواتار ها

جناب soroush88 امیدوارم صحبتی که در مورد تاریخ 15 ژانویه کردین برای همه ما به حقیقت بپیونده چون دارن یه کارایی میکنن . اگر هم دسترسی به منبع خودتون دارین میشه یه بار دیگه ازش بپرسین وجوابش رو به ما هم بگین .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)