صفحه 3414 از 5471 نخستنخست ... 24142914331433643404340534063407340834093410341134123413341434153416341734183419342034213422342334243464351439144414 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 34,131 تا 34,140 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Junior Member hasanati آواتار ها

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

دو روز قبل هم من واسشون نامه فرستادم امروز همان جوابو عینا" فرستادن. خسته نباشن واقعا".

Senior Member hooran آواتار ها

با توجه به جمیع نظرات دوستان من یک پیشنهاد دیگر به نظرم رسید گفتم مطرح کنم :
    اگر نگران هستید که این وکیل برای پرونده شما مشکلی درست می کند یا می تواند درست کند( این در صورتی است که به فرمایش خودتون پرونده مشکل دار بوده و احتمال رو شدن مشکلش وجود داشته باشه ) بررسی کنید که آیا میشه پیش دستی کرد و شما جلوتر از ایشون شکایت کنید و بلکه پروانه وکالتش رو هم باطل کنید تا آزارش به دیگران نرسد و در امور وکالت مهاجران بدعت گذاری نکند و ابطال پروانه اش اسباب عبرت سایرین بشود. اگر هم قسمت بود شاید ازش یک خسارت هم گرفتین
    نقل قول نوشته اصلی توسط eng.ehsan. نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من از آنکارا برگشتمو ، به سلامتی‌ ویزا رو گرفتم . امروز وکیلمون زنگ زده و میگه که بابت مشکلی‌ که پیش اومده بود و حل شد شما باید هفت میلیون تومن به ما بدید . مشکل هم این بود که منو چون سنّم بالای ۲۲ سال بود از پرونده میخواستن حذف کنن که با فرستادن مدارک بیشتر اثبات شد که هنوز می‌تونم جزو پرونده باشم
    حالا باید چی‌ کار کنم ؟
    همهٔ مبلغ قرار داد رو هم گرفته ولی‌ بابت این جریان پول بیشتر می‌خواد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering, Tehran PolyTechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط YALDA44 نمایش پست ها
    دوستان هیچ فکر و برنامه ای برای این ورشویی ها ندارین همینطورمیخواین منتطر باشین و نگاه کنینکه بادلار 6000 تومن بلیط بخرین کسی اشنایی چیزی ورشونداره بره ببینه اونادارن چکارمیکنن،هزار بیماری ازاسترس مبتلاشدم
    دوست گلم من دیروز با منشی دکتر مدیکالم خانم پورمند صحبت کردم گفت سرعت ورشو نسبت به قدیم خیلی خیلی سریعتر شده! ظاهرا خیل بسیار عظیمی از هموطنان در صف هستند و عزیزان این فروم نسبت به جامعه آماری متقاضیان و اقدام کنندگان درصد خیلی کمی رو تشکیل میدهند. ایشون که میگفت هم آمار مدیکال بالاست و هم آمار ویزا نسبت به قدیم سریعتر شده... اما در کل من هر چی نامه پیگیری میزنم کلا جواب نمیدن!! حتی پاسخ کلیشه ای... منم تصمیم گرفتم فعلا بزنم به در بیخیالی... شد شد نشد نشد...

ارادت

Member helensalon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر-دانشگاه اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط Rob نمایش پست ها
    دوست گلم من دیروز با منشی دکتر مدیکالم خانم پورمند صحبت کردم گفت سرعت ورشو نسبت به قدیم خیلی خیلی سریعتر شده! ظاهرا خیل بسیار عظیمی از هموطنان در صف هستند و عزیزان این فروم نسبت به جامعه آماری متقاضیان و اقدام کنندگان درصد خیلی کمی رو تشکیل میدهند. ایشون که میگفت هم آمار مدیکال بالاست و هم آمار ویزا نسبت به قدیم سریعتر شده... اما در کل من هر چی نامه پیگیری میزنم کلا جواب نمیدن!! حتی پاسخ کلیشه ای... منم تصمیم گرفتم فعلا بزنم به در بیخیالی... شد شد نشد نشد...

ارادت
    دوست عزیز منشی خانم دکتر از کجا امار ویزا رو میدونست؟

سلام دوستان
    لطفا اطلاعات من رو هم اضافه کنین:
    کد7213، رسیدن مدارک به سیدنی 11 دسامبر 2009، فایل نامبراول: 12 فوریه 2010، فایل نامبر دوم: 22 مارس 2010، ارسال به ورشو 12 دسامبر 2011، جمع امتیاز ؟؟، اینپراسس 12 مارس 2012
    تا حالا از من هیچی نخواستن. این طبیعیه به نظرتون؟
    من تاریخ آیلتسم گذشته، لازمه دوباره امتحان بدم؟
    این 37 ماه از کی حساب میشه؟
    اگه ممکنه لینک جدول اطلاعات اعضا رو بدین
    ممنون از پاسختون

من تصمیم دارم حضوری برم ورشو، می‌خوام بدونم تو متنِ ایمیلِ پاس ریکوئست حتما باید نوشته باشه حضوری هم میتونید بیاید. میترسم برم، بگن ما گفتیم send یکنید چرا حضوری اومدید.
    ارسال مدارك به سیدنی: آوریل 2009،فايل نامبر دوم: سپتامبر ٢٠٠٩، ارسال مدارك به ورشو: ١ دسامبر ٢٠١١، اينپراسس واقعي : 7فوریه٢٠١٢،مديكال (١آگوست) و ارسالبه لندنو همچنین ارسال لندینگ فی‌، کپی پاسپورت و آپدیت مدارک: آگوست ٢٠١٢.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering, Tehran PolyTechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط helensalon نمایش پست ها
    دوست عزیز منشی خانم دکتر از کجا امار ویزا رو میدونست؟
    والا بهتره از خودشون بپرسید ولی به نظرم خیلی از کسانی که ویزاشون میاد برای خداحافظی و تشکر به دکتر مدیکالشون هم سر خواهند زد، حداقل من که این کار رو خواهم کرد. احتمالا اون قسمت گفته ایشون مربوط به ویزا از رو همین آمارها بوده.

Member
    رشته و دانشگاه
    Goetechnical Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط Rob نمایش پست ها
    دوست گلم من وقتی ازم تمکن مالی خواستن، چون مطمئن نبودم بعدا گردش بخوان یا نه، پولی به دو برابر مبلغ تمکن ریختم به حسابم(پول سر به سر تابلو هست که قرضه). همون روز هم از یه دوست طلا فروشم یه فاکتور دوستانه گرفتم که من همون مبلغ طلا(شمش) فروختم و دادم ترجمه و تایید شد. اما نفرستادمش گفتم اگر بعدا گردش خواستن یه فاکتور دارم که هم تاریخش میخوره هم مبلغش... خب شکر خدا بعدا هم نخواستند. شدیدا پیشنهادم اینه تا چیزی نخواستند بیخودی اضافه نفرستید. فعلا به نظرم برید تو کار هزینه افزودن همسر به پرونده و اعلامش به ورشو، شاید باعث شد رفتن سر پروندتون و یهو کاراتون جلو افتاد... آمین
    حالا ما که آشنای طلافروش نداریم از کجا گیر بیاریم؟!! راستی خدای ناکرده هزینه اضافه کردن همسر به پرونده همون 550 دلار هستش؟ یعنی نزدیک 4 میلیون تومن؟!
    فقط 5% انسان های موفق نابغه اند، بقیه پشت کار دارند

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mhtavakol نمایش پست ها
    حالا ما که آشنای طلافروش نداریم از کجا گیر بیاریم؟!! راستی خدای ناکرده هزینه اضافه کردن همسر به پرونده همون 550 دلار هستش؟ یعنی نزدیک 4 میلیون تومن؟!
    بله 550 دلار هست ولي ميشه حدود 2 ميليون تومن.

Junior Member

دوستان من كماكان نمي تونم استيتسم را چك كنم ممكنه اين پيش زمينه پاس ركوئست باشد يعني دارند وضعيتم را اپديت مي كنند يعني ممكنه
    ارسال مدارك به سيدني 20 آپريل 2009 - فايل نامبر اول سپتامبر 2009 - فايل نامبر دوم ژانويه 2010 - ارسال به ورشو 12 دسامبر 2011 - اينپروسس 12 مارس 2012 - كد رشته 2145 - شكايتي نبودم - دريافت مديكال و كپي پاسپورت 26 اكتبر 2012 -رسيدن مديكال در لندن 21 نوامبر 2012 - پاس ریکوئست 7 آپريل 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)