صفحه 3455 از 5471 نخستنخست ... 24552955335534053445344634473448344934503451345234533454345534563457345834593460346134623463346434653505355539554455 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 34,541 تا 34,550 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط lidaaa نمایش پست ها
    همیشه وقتی جواب سوال کسی رو میدم بعدش پشیمون میشم....از پیامهای بعضی دوستان که همش میخوان از توی جمله های آدم یه چیزی دربیارن
    مانبتور عزیز لطفا اگر تهران هستین برای دوستان بنویسین که 4 ماه پیش سوء پیشینتون چند روزه اومد که دوستان باورشون بشه پروسه سوء پیشینه خیلی کوتاه شده

من دیگه جواب کسی رو نمیدم و دیگه سعی نمیکنم کسی رو کمک کنم که از نگرانی دربیاد..فقط خبر میذارم و تبریک میگم....گرفتاری شدیم
    واقعا انگار آدم حرف نزنه راحت تره گیر هم بهش نمیدن
    عذر میخوام که پست نامربوط هست و مایک عزیز هم میتونن این پست رو حذف کنن ، اما چون نتونستم تو امتیاز بنویسم اینجا میگم ، خانم لیدا با احترام به بقیه دوستان من فکر کنم شما پرکارترین و فعالترین عضو این تالار هستین و من به شخصه روی پستهای شما بسیار حساب میکنم . خواستم پیشنهاد بدم که اگه اینطور پیامها شما رو آزار میدن میتونین پیام خصوصیتون رو ببندین و یا از بلک لیست استفاده کنین . گاها ما از حد انصاف خارج میشیم . اما امیدوارم تا زمانی که عده سود برندگان از پستهای شما بیشتر از ناهیان هستن ، تصمیمتون رو اجرا نفرمایین

Junior Member farhad12 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Emahmoudian نمایش پست ها
    هورااااااااااااا مدیکال ما اومد
    تبریک، تبریک دوست عزیز ....

به امید خدا همین روز ها برای همه منتظران مدیکال و پاس ریکوئست، هم مدیکال بباره هم پاس ریکوئست.
    رسیدن مدارک به سیدنی : 2 ,DEC 2009 - فایل نامبر اول : 5, FEB 2010 - فایل نامبر دوم : 2, JUN 2010 - ارسال به ورشو : 14, DEC 2011 - انپراسس : 7, FEB 2012 - امتیاز 73
    CIO : 4121
    مدیکال : 2 Jan, ويزا : ؟؟؟(همین زودی ها برای همه و ما)

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Michaelmeyers نمایش پست ها
    عذر میخوام که پست نامربوط هست و مایک عزیز هم میتونن این پست رو حذف کنن ، اما چون نتونستم تو امتیاز بنویسم اینجا میگم ، خانم لیدا با احترام به بقیه دوستان من فکر کنم شما پرکارترین و فعالترین عضو این تالار هستین و من به شخصه روی پستهای شما بسیار حساب میکنم . خواستم پیشنهاد بدم که اگه اینطور پیامها شما رو آزار میدن میتونین پیام خصوصیتون رو ببندین و یا از بلک لیست استفاده کنین . گاها ما از حد انصاف خارج میشیم . اما امیدوارم تا زمانی که عده سود برندگان از پستهای شما بیشتر از ناهیان هستن ، تصمیمتون رو اجرا نفرمایین
    خیلی متشکرم...الان که خیلی خوشحالیم همینجور داره مدیکال میاد...منم مدت زمان گرفتن گواهی عدم سوء پیشینه رو از روی تجربه شخصی خودم گفتم....ایشالله فردا خبرهای مدیکال باز هم خواهیم داشت چون دوستانی که وکیل دارن تازه خبرهاشون رو فردا میگیرن
    به امید خبرهای خوب برای همه دوستان
    جدول خلاصه
    CIO: 2- dec- 2009
    Pass Req: 9- June- 2014
    Landed: 9- July- 2014

Member
    رشته و دانشگاه
    Dentistry & Management

دوستان سلام
    من تصمیم گرفتم بدون اینکه ورشو خواسته باشه و به توصیه دو تا از دوستان خوبم در این فروم اپدیتها رو زودتر از موقعی که ورشو میخواد بفرستم...آیا از دوستان کسی هستن که وکیل داشته باشن ولی خودشون این کار رو کرده باشن چون میدونم به وکیلم بگم طبق معمول میگه نه و من هم اپدیتها رو از روی کیپسم اماده کردم...لطفا به من پیام بدین ممنون میشم.
    ليدا خانم سلام
    ممنون از پست هايى كه در فروم ميذارين
    در مورد سوالتون من فكر كنم بهتره قبلش يك نامه رسمى واسه ورشو بنويسيد وازشون اين رو بپرسين كه ميخواهيد مستقيم براشون مدارك بفرستين، حتى به نظر من درخواست اضافه كردن ادرس ايميلتون رو هم بدهيد وبخواهيد كه ايميلاتون رو بجز وكيلتون به شما هم رونوشت بدن
    نامه رو حتما و حتما پرينت كنيد، امضا كنيد توى متنش به اينكه كپى پاسپورتتون هم ضميمه است اشاره كنيد
    بعد اسكن نامه و كپى پاس رو كه امضاتون هم توش هست تو يك فايل pdf به ضميمه ايميل كنيد
    اگه تا چند روز جواب ندادن بنظرم بهتره بعدش فاكس كنيد
    موفق باشين
    ما رو هم در جريان جواب ورشو و كاراتون بذارين، ممنون
    cio:2.2.2010-file1:mar.2010-file2:aug.2010-trans.war.:20.11.2011-NOC:0311-
    - in process:2.2.2012-Med Rec: Mar16,2014- Med Done : Mar28, 2014
    Update Docs Rec in Warsaw: April02, 2014- Pass Req: Aug06, 2014
    visa issued:20.08.2014-visa validity:22.4.2015

Junior Member

Farzad عزیز ممنون از شما ولی خدا نکنه اینقدر طول بکشه

Junior Member

خیلی متشکرم...الان که خیلی خوشحالیم همینجور داره مدیکال میاد...منم مدت زمان گرفتن گواهی عدم سوء پیشینه رو از روی تجربه شخصی خودم گفتم....ایشالله فردا خبرهای مدیکال باز هم خواهیم داشت چون دوستانی که وکیل دارن تازه خبرهاشون رو فردا میگیرن
    به امید خبرهای خوب برای همه دوستان
    ممنون از شما. چرا دوستانی که وکیل دارن تازه خبرهاشون رو فردا میگیرن؟!
    آخه من وکیل دارم و میگن که ایشالاه خبرهای خوب بزودی میرسه.

اگه پنجشنبه و جمعه مدیکال اومده باشه چون اونا تعطیل هستند منظور دفتر وکالته نمیبیند و از شنبه صبح روز کاری اول هفته ایرانه خبرشون بهشون میرسه
    رسیدن مدارک به سیدنی 2010/3/22 دریافت فایل نامبردوم 28/9/2010, اینپراسس 29/2/2012 ،
    کد 4131 ،امتیاز 73،نمره زبان 6.5 آکادمیک ،مدیکال 28 قوریه 2014 پاسریکوست 1 اگوست 2014
    جدول

نقل قول نوشته اصلی توسط Emahmoudian نمایش پست ها
    هورااااااااااااا مدیکال ما اومد
    تبریک عرض میکنم. از امروز تا روز لندینگ در کانادا همش براتون خاطره میشه. هم تلخ هم شیرین.
    امیدوارم خاطرات شیرینش بیشتر باشه! شاد باشی
    ارسال مدارک به سیدنی: ۲۱ آوریل ۲۰۰۹ - فایل نامبر دوم: ۶ سپتامبر ۲۰۰۹ - ارسال پرونده از دمشق به ورشو: ۱ دسامبر ۲۰۱۱
    این پراسس و آپدیت: ۱۰ فوریه ۲۰۱۲- مدیکال: ۱۶ آوریل ۲۰۱۲ -
    درخواست کپی پاسپورت: ۲۴ آگست ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    ممنون بابت خبر خوب
    ماه جون بودن فکر کنم
    مرسی بله ما جون بودم و تو جدول شماره ۸۹ هستم .به امید خبرهای خوب واسه همه

نقل قول نوشته اصلی توسط Ivan نمایش پست ها
    تبریک عرض میکنم. از امروز تا روز لندینگ در کانادا همش براتون خاطره میشه. هم تلخ هم شیرین.
    امیدوارم خاطرات شیرینش بیشتر باشه! شاد باشی
    مرسی از شما خاطرات شیرینشو دوست دارم ولی تلخشو نه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)