صفحه 3456 از 5471 نخستنخست ... 24562956335634063446344734483449345034513452345334543455345634573458345934603461346234633464346534663506355639564456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 34,551 تا 34,560 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad12 نمایش پست ها
    تبریک، تبریک دوست عزیز ....

به امید خدا همین روز ها برای همه منتظران مدیکال و پاس ریکوئست، هم مدیکال بباره هم پاس ریکوئست.
    مرسی مرسی دوست عزیز.....
    امیدوارم برای همه بزودی زود خبرهای خوب بیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط samin2115 نمایش پست ها
    با تبریک فراوان به شما میشه تاریخ ارسال به سیدنی را بفرمایید؟
    مرسی من تو جدول شماره ۸۹ هستم.

با سلام
    دوستان میشه برای انجام مدیکال برای دسته اسپانسرشیپ والدین به دکتر پورمند که کارهای مدیکال دسته ما رو انجام میدهند مراجعه کرد ؟ اگر که خیر خواهش میکنم لیست پزشکان معتمدبرای اسپانسرشیپ والدین رو در صورت امکان به من پیام دهید.سپاسگزارم.

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط leilitavana نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان میشه برای انجام مدیکال برای دسته اسپانسرشیپ والدین به دکتر پورمند که کارهای مدیکال دسته ما رو انجام میدهند مراجعه کرد ؟ اگر که خیر خواهش میکنم لیست پزشکان معتمدبرای اسپانسرشیپ والدین رو در صورت امکان به من پیام دهید.سپاسگزارم.
    لیست پزشکان معتمد یکی هست
    too much love will kill you

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MS material science & engineering.IKIU

اوه..یه هفته مسافرت بودم چه خبر شده!!! بارونه مدیکاله!!! به همه دوستان که یه مرحله از پروندشون جلو رفته تبریک میگم...ایشالا تا آخر 2013 خیلی از ماها به یه جاهای خوب رسیده باشیم...
    راستی یه چیزی می خواستم بگم...به خصوص به دوستانی که مدیکال دادن...
    در فاصله مدیکال تا ویزا بچسبن به زبان...چون خبر دارم کارفرماها جدیدا گیرن رو این زبان...دایی من تازه از کانادا برگشته...میگه زبانت باید در حد فارسیت (البت نه در اون حد) قوی باشه....وگرنه رفتنت جز علافی نیست...دایی من پزشگ و تو یکی از مراکز پزشکی تورنتو کار میکنه...که البته می خواد برگرده ایران...
    خود منم می خوام بچسبم به زبان...جای اینکه هر روز واسه نازل شدن مدیکال ذعا کنم...
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering/Azad

سلام دوستان
    ضمن عرض تبريك به همه دوستاني كه مديكالهاشون اومده و با آرزوي دريافت مديكالها و پاس ريكويستهاي همه دوستان منتظر .
    اول از همه ميخواستم دوستان لطف كنند اطلاعات منو وارد جدول كنند قبلا اطلاعاتمو داده بودم ولي هنوز وارد نشده اگر ممكنه دوستان زحمت اين كار رو بكشند.
    ضمنا بنظر شما تا قبل عيد من ميتونم اميدوار باشم كه مديكالم رو دريافت كنم؟
    تاريخ ارسال به سيدني ١٥ جولاي ٢٠٠٩ است. كد رشته ٠٧١١ فايل نامبر اول ١١سپتامبر ٢٠٠٩ فايل نامبر دوم ١٢ژانويه٢٠١٠ ارسال به ورشو ١٤ دسامبر ٢٠١١ اينپراسس ١٤ فوريه٢٠١٢

Junior Member

دوستان عزیز کسی میدونه از زمانی که کپی پاس + رنگ چشم و قد و...... رو میخان تا زمان پاس ریکوئست معمولا" چقدر طول میکشه؟
    واقعا" این مدیکال هم برای ما آغاز انتظار بود.از اگوست تا حالا آویزونیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Farbodoo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ضمن عرض تبريك به همه دوستاني كه مديكالهاشون اومده و با آرزوي دريافت مديكالها و پاس ريكويستهاي همه دوستان منتظر .
    اول از همه ميخواستم دوستان لطف كنند اطلاعات منو وارد جدول كنند قبلا اطلاعاتمو داده بودم ولي هنوز وارد نشده اگر ممكنه دوستان زحمت اين كار رو بكشند.
    ضمنا بنظر شما تا قبل عيد من ميتونم اميدوار باشم كه مديكالم رو دريافت كنم؟
    تاريخ ارسال به سيدني ١٥ جولاي ٢٠٠٩ است. كد رشته ٠٧١١ فايل نامبر اول ١١سپتامبر ٢٠٠٩ فايل نامبر دوم ١٢ژانويه٢٠١٠ ارسال به ورشو ١٤ دسامبر ٢٠١١ اينپراسس ١٤ فوريه٢٠١٢
    من سپتامبر 2009 بودم (فایل نامبر اول)و آگوست2012 مدیکال دادم. بزودی مدیکال شما هم میاد. اونوقت اصل انتظار شروع میشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.S. environmental engineering

سلام دوستان ما هم پاس ریکوست شدیم....انشاالله برای همه دوستان به زودی ..... برای عدم سوپیشینه از کانادا اگه یادتون باشه گفتم 120 روز طول می کشه اما با این شرکتی که پیدا کردیم و اثر انگشتو تبدیل به دیجیتال کرد rcmp یک روزه جواب داد ! و کلا با زمانهای مریوط به پست حدود 2 هفته طول کشید تا جواب 12 فوریه به دست ورشو برسه، و دیروز یا پریروز هم احتمالا ما پاس ریکوست شدیم که وکیلمون امروز خبر داد. راستی اگه خواستید با پست tnt ارسالی داشته باشید tnt دانشگاه خواجه نصیر یک سوم قیمت مراکز دیگه مثل مر کز اصلیش و یا پست ایوانک در شهرک غرب می گیره. ما با 31 تومن از اینجا(تی ان تی دانشگاه خواجه نصیر) به کانادا بسته (زیر 1 کیلو) فرستادیم اما همینو شعبه های دیگه تی ان تی 97 تومن گفتند! هیچ تفاوتی هم با هم از لحاظ زمانی و غیره ندارند. از صمیم قلب برای تک تک دوستان آرزوی موفقیت دارم ،تو این مدت خیلی چیزها از شما همراهان عزیز یاد گرفتم ...ازتون ممنونم
    ارسال به سیدنی 14 دسامبر 2009. ارسال به ورشو 14 دسامبر 2011
    اینپراسس واقعی 7 فوريه2012 ، main applicant همسر با كد4121, دريافت مديكال sep5 2012 ,
    pr: 23 feb

مدیکال ما هم اومد!!
    این روز را برای همتون ارزو میکنم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)