صفحه 3462 از 5471 نخستنخست ... 24622962336234123452345334543455345634573458345934603461346234633464346534663467346834693470347134723512356239624462 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 34,611 تا 34,620 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Senior Member hooran آواتار ها

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

ش دو صفر کا جان

تبریکات با مخلفات فراوان
    بسیار خوشحال شدم از این خبر خوب انشاللا بزودی پاس رکوئست هم بشی .
    بدو که کار زیاد داری ، من جای شما باشم یک روز هم در فرستادن مدارک خواسته شده تعلل نمی کنم ، چون این مسیر من رفتم اگر مشکلی پرسشی بود بیدریغ در خدمتم .
    ارادتمند
    نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    مدیکال من هم همراه مخلفاتش آمد. فایل نامبر اول جون 2009 هست. نه وکیل داشتم نه شکایتی بودم و نه حتی نامه پیگیری زده بودم.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Michaelmeyers نمایش پست ها
    لیدا جان اینو متوجه نشدم ؟ یعنی الان تمام کسایی که شکایت کردن و شکایتشون ثبت شده ( حالا با هر کسی) مدیکال گرفتن ؟ من خیلی ها رو میشناسم که هنوز نگرفتن ...یکیش خود من !
    سلام
    بله من قبلا یک لینکی اینجا گذاشته بودم که کلا در اون شکایت 900 نفری 14 جون 157 تا 38 شغله توی سراسر جهان بودن که با توجه به توافق 28 اگوست همشون در سپتامبر مدیکال گرفتن...شما جز اونها نبودی چون خودتون گفتین ... شکایت موکلهاش رو پس گرفت و در کیپس یکی از بچه ها هم درج شده بود..اگه اسم شما جز اون شکایتی ها بود همون سپتامبر مدیکال میگرفتی..رای دادگاه 14 تا 16 ژانویه هم هنوز اعلام نشده و موضوعش کلا مربوط به دوستان قبل از 2008 حذف شده بوده...بنابراین توی این باران مدیکال که خدا رو شکر شروع شده کسی با شکایت مدیکال نمیگیره. همه دارن به ترتیب و طبق روال مدیکال میگیرن.
    ویرایش توسط M1KE : February 25th, 2013 در ساعت 10:55 AM دلیل: حذف اسامی تبلیغاتی
    جدول خلاصه
    CIO: 2- dec- 2009
    Pass Req: 9- June- 2014
    Landed: 9- July- 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    توی attachment راهنمای انجام مدیکال که نوشته بود باید به پاریس ارسال بشه.
    می شه لطفا اطلاعات زیر را ارائه دهید تا من در جدول قرار دهم ... ممنون می شم
    1. تاریخ ارسال به سیدنی
    2. تاریخ فایل نامبر اول
    3. تاریخ فایل نامبر دوم
    4. تاریخ ارسال به ورشو
    5. تاریخ اینپروسس واقعی
    6. کد رشته
    با تشکر
    به امید مدیکال برای همه...

بنده مديكانم اومد در تاريخ2/12/91 و نه وكيل داشتم و نه شكايتي بودم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering/Azad

سلام دوستان لطفا كساني كه تجربه و يا پيشنهاد خوبي دارند به من كمك كنند چون من حدود پنج ماه پيش حساب ارزي خودمو بستم به دليل شرايط اون موقع بازار و بانك ها والان هم قدرت ريسك بازكردن حساب جديد رو ندارم چون ميترسم بانك پولمو به دلار برنگردونه به هر حال پيشنهاد شما براي ارايه و اثبات تمكن مالي چيه؟ ضمنا من يه آپارتمان هم پيش خريد كرده ام كه توي قولنامه مبلغ آپارتمان و مبالغ پرداختي من مشخصه. حالا بنظر شما بهترين راه اثبات تمكن مالي چيه

سلام دوستان ، کسی هست که موقع آپدیت مدارک ازش سابقه بیمه هم بخوان؟

Senior Member hooran آواتار ها

برای اثبات تمکن مالی در مرحله آپدیت مشخصا پول نقد در حساب بانکی و قابل انتقال و غیر مسدود شده می خواد. فکر نکنم اون قولنامه بتونه قانع کننده باشه .
    نقل قول نوشته اصلی توسط Farbodoo نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا كساني كه تجربه و يا پيشنهاد خوبي دارند به من كمك كنند چون من حدود پنج ماه پيش حساب ارزي خودمو بستم به دليل شرايط اون موقع بازار و بانك ها والان هم قدرت ريسك بازكردن حساب جديد رو ندارم چون ميترسم بانك پولمو به دلار برنگردونه به هر حال پيشنهاد شما براي ارايه و اثبات تمكن مالي چيه؟ ضمنا من يه آپارتمان هم پيش خريد كرده ام كه توي قولنامه مبلغ آپارتمان و مبالغ پرداختي من مشخصه. حالا بنظر شما بهترين راه اثبات تمكن مالي چيه

نقل قول نوشته اصلی توسط Farbodoo نمایش پست ها
    منطقی ترین راه برای شما اینه که این پولو یک روزه قرض کنید و پرینت حساب بگیرید ، بعدش هم یه فاکتور از یه طلافروشی اشنا یا صرافی اشنا ضمیمه کنید و همچنین تو یه نامه جداگانه توضیح بدید که بدلیل تورم زیاد من پولمو سکه یا طلا خریدم و اصلا نگه داشتن پول تو حساب در ایران کار عاقلانه ای نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط lidaaa نمایش پست ها
    شوکا جان رفتی مطب دکتر اگر تونستی لطفا سوال کن...ببینیم مدیکال 38 شغله ها پاریس میره یا لندن واسه اطلاعات عمومیمون شاید خوب باشه.ممنون
    لیدا جان زیر برگه مدیکال ما ادرس پاریس را نوشته

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط nab959 نمایش پست ها
    بنده مديكانم اومد در تاريخ2/12/91 و نه وكيل داشتم و نه شكايتي بودم.
    مبارکه و امیدوارم این پروسه مدیکال رو متوقف نکنند
    too much love will kill you

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)