صفحه 3464 از 5471 نخستنخست ... 24642964336434143454345534563457345834593460346134623463346434653466346734683469347034713472347334743514356439644464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 34,631 تا 34,640 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    با عرض تبريك
    براي مديكال 30 روز و براي فرستادن ساير مدارك 60 روز فرصت داريد. مديكال رو خود پزشك مي فرسته و بقيه رو شما جدا مي فرستيد، هر چند كه توي نامه ذكر شده توي يك پكيج ولي فكر كنم اشتباه لپي باشه. چون مديكال به پاريس (براي بعضي ها جاهاي ديگه) فرستاده ميشه ولي ساير مدارك بايد به ويزا آفيس (براي بچه هاي اينجا ورشو) بره.
    بله در نامه راهنماي همراه فرم مديكال بعد از اينكه تاكيد كرده همه اعضا پيش يك دكتر برن ولي بعدش گفته كه در مواردي كه اين كار ممكن نيست مثل بودن در كشور ديگه مي شه مديكال رو جدا انجام داد. موجودي حساب لازم نيست حتما از ايران و از يك حساب و حتما حساب خودتون باشه. مي تونيد از چند حساب مربوط به خودتون يا همسرتون و به ارزهاي مختلف باشه ولي مجموعش بايد معادل مبلغ درخواستي اداره مهاجرت باشه.
    موفق باشيد
    ممنون از پاسخی که دادید
    اما در مورد مطلبی که درباره موجودی حساب فرمودید مطمئن هستید که می شود از چند حساب یاز حساب همسر موجودی گرفت؟
    NOC 213 - ارسال مدارک 21 می 2009- فایل نامبر اول: 21 جون 2009- فایل نامبر دوم 20 اگوست 2009 - in process اول دسامبر 2012- مدیکال 20 فوریه 2013 - رسیدن مدیکال به پاریس 9 مارچ- ارسال مدارک 2 آپریل- پاس ریکوئست 19 جولای 2013

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    یه سوالی داشتم من اگه الان که مدیکالم هنوز نیومده استعفا بدم و دیگه کار نکنم ( چون می خوام فقط زبان بخونم ) مشکلی برام پیش میاد ؟ مثلا دوباره همراه با مدیکال نامه اشتغال به کار یا بیمه .... از این چیزها می خوان یا نه . یا میشه کار نکنم ؟ البته آپدیت هم قبلا 19 March ازم خواستن و فرستادم . اگه لطف کنین جواب بدین خیلی ممنون میشم .

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    دیروز ما برای مدیکال پیش دکتر راهواریان رفتیم به خواست خدا همه چی خوب بود.
    برای عزیرانی که مثل من استرس زیاد دارند صد در صد این دکتر رو پیشنهاد میکنم درسته که اکثر دوستان دکتر پورمند را میشناسند
    ولی با تاکید و اصرار یکی از اشنایان ما پیش دکتر راهواریان رفتیم بسیار بسیار خوش رفتار و منطقی بودند و من قلبا سپاسگزار این دوست عزیزمون هستم.

ا

چ
    دریافت فایل در سیدنی2009/5/26 فایل نامبر اول2009/6/30 ارسال به ورشو2011/12/1 اینپراسس2012/2/29 کدNOC7242

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hasansh نمایش پست ها
    ممنون از پاسخی که دادید
    اما در مورد مطلبی که درباره موجودی حساب فرمودید مطمئن هستید که می شود از چند حساب یاز حساب همسر موجودی گرفت؟
    خواهش مي كنم. راستش چون پاسخ به اين سوال مسووليت اخلاقي داره و من هم شخصا تجربه اش را ندارم نميتونم بگم صددرصد مطمئنم. ولي من از اين متن اينطور برداشت كردم:

You must show that you have enough money to support yourself and your dependants after you arrive in Canada

You will need to provide proof of your funds to the Canadian visa office in your home country when you submit your application for immigration

هيچ جايي نگفته از يك حساب باشه يا به ارز خاصي باشه. فقط گفته قبل از آمدن بايد اين موضوع رو اثبات كنيد.
    با اين حال چون موضوع مهمي هست باز هم از فرد مطلعتري بپرسيد. هرچند فكر نمي كنم به خاطر اين موضوع كسي رو ريجكت كنند. حداكثر دوباره اثبات تمكن مي خواهند و مي گويند بايد حساب مين اپليكنت باشد.
    ویرایش توسط sh00ca : February 25th, 2013 در ساعت 11:25 AM

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shaadin نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    یه سوالی داشتم من اگه الان که مدیکالم هنوز نیومده استعفا بدم و دیگه کار نکنم ( چون می خوام فقط زبان بخونم ) مشکلی برام پیش میاد ؟ مثلا دوباره همراه با مدیکال نامه اشتغال به کار یا بیمه .... از این چیزها می خوان یا نه . یا میشه کار نکنم ؟ البته آپدیت هم قبلا 19 March ازم خواستن و فرستادم . اگه لطف کنین جواب بدین خیلی ممنون میشم .
    صلاح مملکت خویش خسروان دانند اما من این رو اصلا پیشنهاد نمیکنم. اوضاع ما رو ببینید عبرت بگیرید. ما بعد از مدیکال هنوز7 ماه هست که منتظریم و دوستانی هستند که 9 ماه هست منتظرند. پس من همچین کاری رو اصلا توصیه نمیکنم. این فقط 1 پیشنهاد دوستانه هست. بعدا نگید بخاطر حرف سروش من الان وقت کم اوردم!!
    درضمن موقع ارسال مدیکال باید فرم schedule A پر بشه که در اون شما باید قید کنید مشغول چه کاری هستید یعنی تغییرات شغلیتون رو اعلام کنید.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط soroush88 : February 25th, 2013 در ساعت 11:26 AM
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Farbodoo نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا كساني كه تجربه و يا پيشنهاد خوبي دارند به من كمك كنند چون من حدود پنج ماه پيش حساب ارزي خودمو بستم به دليل شرايط اون موقع بازار و بانك ها والان هم قدرت ريسك بازكردن حساب جديد رو ندارم چون ميترسم بانك پولمو به دلار برنگردونه به هر حال پيشنهاد شما براي ارايه و اثبات تمكن مالي چيه؟ ضمنا من يه آپارتمان هم پيش خريد كرده ام كه توي قولنامه مبلغ آپارتمان و مبالغ پرداختي من مشخصه. حالا بنظر شما بهترين راه اثبات تمكن مالي چيه
    نقل قول نوشته اصلی توسط soroush88 نمایش پست ها
    برای 2 نفر معادل 14000 $ و باید تو حساب main applicant یا 1 حساب مشترک با سایر افراد پرونده باشه.
    در مورد جمع حساب زن و شوهر هم تا جایی که وکیل من گفت قبوله اما به من گفت بهتره تو حساب خودم که main هستم باشه.
    در ضمن ممنون میشم اگه کسی 1 تحلیل بذاره سر در بیاریم اینا چرا پاس ریکوئست آگوستی ها رو نمیدن.
    سلام دوستان
    خیلی وسواس نداشته باشید.
    مسئله خیلی ساده هست . چندین راهی که آزمایش شده و موثر بوده :
    1- یکنفر طی دو تاریخ پولی رو به حسابش واریز کرده و از دو تا پروژه که گرفته برگه تسویه حسابش رو ترجمه کرده و گفته از این محل این پولها رو گرفتم و تو این پروژه ها شریک بودم . الان هم پروژه تموم شده و پول رو برگردوندم تو حساب.
    2- یکی دیگه یک پولی رو ریخته تو حسابش و به همون تاریخ فاکتور فروش سکه گرفته . یکی دیگه قولنامه خودرو داده . یکی دیگه فاکتور فروش جواهرات .
    3- پولی از حسابتون اگه طی 4 ماه کم شده :
    یکی که پولشو از حسابش کسر کرده به همون تاریخ کم شدن پول فاکتور خرید ارز گرفته و طی یه نامه توضیح داده که در ایران امکان باز کردن حساب ارزی مطمئن که بعدش مطمئن باشیم که به همون ارز بهمون پول رو برگردونن نیست و این ارز الان پیشمه . و البته فاکتور خرید ارز به نام اون فرد بوده .
    البته یکی دیگه فاکتور فروش ارز رو داشته و به همون مبلغ دوباره برگردونده تو حسابش و گفته به خاطر دادن این برگه این ارز رو برگردوندم تو حساب.

ما هم یه کار دیگه کردیم که تا الان طبق کیپسی که گرفتیم مثل اینکه قبول کردن و در آپدیتهای که قراره ازمون بخوان اسمی از آپدیت تمکن مالی نیست. (البته احتمالا از همه خواهند خواست . اما از ما که فعلا نخواستن و این به نظر من نشون میده که قبول کردن)
    یه پولی رو یه 20 تا 30 روزی در حسابمون گذاشته بودیم . پدر خانم یه نامه نوشت که این پول رو بنده به دخترم هدیه دادم و قصد برگردوندنش رو هم ندارم . (مین اپلیکنت خانمم بوده)
    در ضمن خانمم هم یه نامه نوشت که به علت بالا بودن نرخ تورم در ایران مجبورم در صورت طولانی شدن مدت پروسس پرونده این پول رو بصورت طلا نگه دارم یا یه جا سرمایه گذاری خواهم کرد. چون تو ایران کسی پول رو بصورت ریال نگه داره تو حسابش هر روز ارزشش کمتر میشه.
    البته این مورد آخر (که برای خودم انجام دادم) خیلی مطمئن نیست . چون ممکن هم هست که قبول نکرده باشن و من اشتباه دارم میکنم.
    امیدوارم کامل بوده باشه.

راستی در مورد اینکه حساب بانکی به نام کی باشه .
    اگه پول تو حساب مین هم نبود ، پول رو در اون تاریخ از حساب مثلا همسرش خارج کنه و به حساب بانکی مین بزاره و از هر دو حساب پرینت بگیره و توضیح بده که پولمون تو حساب همسرم بوده چون مثلا سود تخصیص یافته در اون حساب بیشتره و به خاطر پرینت بانکی این پول رو موقتا به حساب مین منتقل کردیم که این پرینت رو بگیریم. بعد با ماژیک هایلایت رو هر دوتا حساب پول خروجی و ورودی و تاریخهارو مشخص کنن.
    اینم یه راه دیگه
    تاریخ ارسال فرمها : 26/2/2010رسیدن فرمها به اداره مهاجرت:2/3/2010 فایل نامبر اول: 14/4/2010رسيدن مدارك به دمشق11/7/2010دريافت فايل نامبر دوم26/10/2010ورشو20/12/2011 استارت پروسه13/02/2012 مديكال: 13/02/2014 پاس ریکوئست:2014/07/29 ويزا:2014/08/14

Member zahragoli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Satisfied نمایش پست ها
    Zahra Khanom, Thanks for the information.Could you please elaborate more.
    I mean did you consider date for the first application,the second one or 'in process' as the base, please?
    با سلام خدمت شما -خواهش میکنم کاری نکردم:منظور من از زمان ارسال مدارک به سیدنی هست ببخشید که ننوشته بودم چون به نظر میاد داره به ترتیب مدیکال می یاد و به خاطر همین از روی ارسال مدارک بچه ها راتفکیک کردم
    چشم اگر وقت بشه حتما با ذکر تاریخ های مهم مثل ارسال مدارک به سیدنی جدا میکنم اسمها رو فقط یک مشکلی که هست ما چند تا جدول داریم و یکسری از افراد هم که تاریخ ارسال مدارکشون رو ذکر نکردند و یکسری هم دیگه خبر نمیدهند که چی شد !!! به خاطر همین شاید خییلی دقیق نشه بدست آورد ولی بهرحال بهتر از هیچیه
    Cio:16 Dec 2009, pass request: 2 Dec 2014

Junior Member

ممنون سروش جان
    ولی من واقعا خودمو تابستون تورنتو می بینم . یعنی فکر می کنم تا نهایتا اردیبهشت مدیکالهای ما 2010 ها میاد و تابستون هم پاس ریکوئست میشیم . الان دیگه اومدن سر پرونده های ما . شما هم همین روزا پاس ریکوئست میشین . من که جای شما بودم چمدونمو بسته بودم . حالا فکر می کنین ازم مدرکی بخوان که باید حتما سر کار بیام ؟

Member zahragoli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

این چند روز آینده منتظر مدیکال این دوستان هستتتم:
    ما می (5):
    hamed 1/5.
    neda80 10/5
    canada2013 12/5
    nab959 19/5
    niloofar.g 22/5
    saeided 28/5
    sainaz 28/5
    از این دوستان باقی مانده از ماه می اگر کسی مدیکال گرفته اطلاع بده که فرومی را خوشحال کنند !!!
    Cio:16 Dec 2009, pass request: 2 Dec 2014

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shaadin نمایش پست ها
    ممنون سروش جان
    ولی من واقعا خودمو تابستون تورنتو می بینم . یعنی فکر می کنم تا نهایتا اردیبهشت مدیکالهای ما 2010 ها میاد و تابستون هم پاس ریکوئست میشیم . الان دیگه اومدن سر پرونده های ما . شما هم همین روزا پاس ریکوئست میشین . من که جای شما بودم چمدونمو بسته بودم . حالا فکر می کنین ازم مدرکی بخوان که باید حتما سر کار بیام ؟
    از ما که نخواستن. فقط همون schedule A بود.
    اما از این ورشو هر چیزی برمیاد.
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)