صفحه 3466 از 5471 نخستنخست ... 24662966336634163456345734583459346034613462346334643465346634673468346934703471347234733474347534763516356639664466 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 34,651 تا 34,660 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط baran87 نمایش پست ها
    سلام دوستان خوبم
    ما كه فدرال هستيم ميتونيم بريم مونترال لند كنيم ؟
    بعد مي خواهيد توي كبك زندگي كنيد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.S. environmental engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    بعد مي خواهيد توي كبك زندگي كنيد؟
    بله حداقل به مدت ٦ ماه
    ارسال به سیدنی 14 دسامبر 2009. ارسال به ورشو 14 دسامبر 2011
    اینپراسس واقعی 7 فوريه2012 ، main applicant همسر با كد4121, دريافت مديكال sep5 2012 ,
    pr: 23 feb

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering, Tehran PolyTechnic

راستی...

راستی بر و بچ اگر پاسپورت هاتون اعتبارش کمتر از 1 ساله همین الان برای تعویضش اقدام کنید. حتی اگر کپی پاس دادید ورشو، باز هم برید پاس رو عوض کنید.

من همسرم وقتی کپی پاسش رو دادیم 7 ماه حدودا مونده بود منقضی شه و ما توجه نکرده بودیم. وقتی برای ویزا نامه اومد دیدیم زیر 4 ماه مونده! ورشو ایمیل زدیم گفت اگر تو این 4 ماه میاید کانادا حتما، نمیخواد عوض کنید وگرنه عوض کنید بعد بیاید ویزا بگیرید، قبلش هم عکس صفحه اول رو برامون ایمیل کنید. نکته مهم اینه که اگرچه ویزای ما 9 ماه اعتبار داشت، اما اگر تعویض نمیکردیم پاس رو برای هممون تا زمان انقضای پاس همسرم یعنی 4 ماه دیگه ویزا میدادن نه بیشتر! و بعد هم اینکه ظاهرا ایران اخیرا افرادی که زیر 6 ماه به اعتبار پاسشون مونده باشه، از خروج برخی موارد جلوگیری کرده.

ارادت مجدد.

Junior Member

سلام دوستان. یکی از دوستان من که می یا جون 2009 اپلای اولیه کرده بوده الان از ورشو پاسپورت ریکوئست شده و می خواهد بداند که آیا حتما باید برود آنکارا برای گرفتن ویزا یا می تواند ورشو هم برود چون خودش ترجیح می دهد برود ورشو. لطفا من را راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zahragoli نمایش پست ها
    این چند روز آینده منتظر مدیکال این دوستان هستتتم:
    ما می (5):
    hamed 1/5.
    neda80 10/5
    canada2013 12/5
    nab959 19/5
    niloofar.g 22/5
    saeided 28/5
    sainaz 28/5
    از این دوستان باقی مانده از ماه می اگر کسی مدیکال گرفته اطلاع بده که فرومی را خوشحال کنند !!!
    من هم 21 may هستم و هنوز مديكال نگرفتم
    NOC : 0711 ارسال مدارك به سيدني: 21May 2009 فایل نامبر اول: 26June 2009 فایل نامبر دوم: 29October 2009 ارسال به ورشو: 1Dec 2011 اينپراسس: 14Feb 2012 امتياز: 74. بدون آپديت
    مديكال: 1st March 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط nikta1000 نمایش پست ها
    سلام دوستان. یکی از دوستان من که می یا جون 2009 اپلای اولیه کرده بوده الان از ورشو پاسپورت ریکوئست شده و می خواهد بداند که آیا حتما باید برود آنکارا برای گرفتن ویزا یا می تواند ورشو هم برود چون خودش ترجیح می دهد برود ورشو. لطفا من را راهنمایی کنید.
    ورشو هم میتونن برن... به سفارت اعلام کنن که میان اونجا بگیرن... دوستانی اینجا بودن که ویزاشون رو از ورشو گرفتن...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rob نمایش پست ها
    دوستان سلام...

راب صحبت میکنه از آنکارا...

پاسپورت ها رو امروز دادم و فردا ان شا ا... میگیرمشون با ویزاها...

چند تا نکته بود گفتم بگم شاید به درد دوستان بخوره...

اولا اینجا تاکسی خیلی خیلی گرونه، اگر خواستید بیاید حتما یک هتل نزدیک سفارت کانادا بگیرید که ترانسفر فرودگاهی هم حتما داشته باشه چون اینجا از فرودگاه خیلی دوره... من امدم هتل AMAR ، نزدیکه، پیاده 6 دقیقه تا سفارت... برای 3 شب با بلیط ایران ایر کلا 950 تومان دادم، سینگل هم اومدم البته... (950 تومن هتل و بلیط + 55 تومن خروجی منهای 400 تومن مابه التفاوت 300 دلار ارز مسافری کلا 600 برام تموم شد در اصل، + 3 روز مسافرت، مطمئنا از اینکه از سرویس ویزا پیکاپ آژانسها استفاده کنم هم ارزونتر شد هم مطمئن تر )

دوما حتما هر چیزی ازتون تو ایمیل خواسته بیارید به همراه پرینت ایمیل، امروز دوستانی فقط چون پرینت ایمیل نداشتند کارشون رو انجام ندادند و رفتند برا 4 شنبه...

راستی امروز کلا 60-70 نفر برای ویزا اومده بودن اما 38 شغله فدرال توشون 3-4 نفر بودن تا جایی که من پرسیدم. اکثرا یا اسپانسرشیپ همسر یا کبک یه زن و شوهر هم 2007 ای بودن! کلا فدرال کسی نبود نمیدونم پاس رکوئست هنوز قطره ای هست ظاهرا...

اگر کسی سوال خاصی داشت که من جوابشو بدونم در خدمتم.

ارادت

سلام راب عزیز.تبریک بالاخره چشمت به جمال ویزا روشن شد.جای ماروهم خالی کن. رفتی پیش افیسر سلا م بهش برسون بگو 38 شغله ها مخصوصا اگوستی ها التماس دعا دارن.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Civil Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط nikta1000 نمایش پست ها
    ميتونه ورشو بره

HOW TO SUBMIT YOUR PASSPORT(S) AND DOCUMENTS?
    You or someone you have authorized must submit the passport(s) and documents in person to the visa office in Warsaw or in Ankara.

Warsaw: You or someone you have authorized can submit in person your passport(s) and documents at this address:
    Visa Office of the Canadian Embassy in Warsaw ul. Piekna 2/8 00-481 Warsaw Poland
    You can submit your passport(s) Monday to Thursday, from 08:30 to 11:30. You will have to come back to the Visa Office the next business day at 08:30 to get the results. We do not provide services on statutory holidays; please visit our website www.canada.pl for the complete list.

Ankara:
    You or someone you have authorized can submit in person your passport(s) and documents at this address:
    Visa Office of the Canadian Embassy in Ankara Cinnah Caddesi No. 58 Çankaya, 06690 Ankara, Turkey
    You can submit your passports Mondays and Wednesdays between 08:30 and 10:00. If you arrive late, you will have to come back the next available day for passport submission. You will have to come back to the Visa Office the next business day at 14:00 to get the results. We do not provide services on statutory holidays; please visit our website www.turkey.gc.ca for the complete list.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rob نمایش پست ها
    راستی...

راستی بر و بچ اگر پاسپورت هاتون اعتبارش کمتر از 1 ساله همین الان برای تعویضش اقدام کنید. حتی اگر کپی پاس دادید ورشو، باز هم برید پاس رو عوض کنید.

من همسرم وقتی کپی پاسش رو دادیم 7 ماه حدودا مونده بود منقضی شه و ما توجه نکرده بودیم. وقتی برای ویزا نامه اومد دیدیم زیر 4 ماه مونده! ورشو ایمیل زدیم گفت اگر تو این 4 ماه میاید کانادا حتما، نمیخواد عوض کنید وگرنه عوض کنید بعد بیاید ویزا بگیرید، قبلش هم عکس صفحه اول رو برامون ایمیل کنید. نکته مهم اینه که اگرچه ویزای ما 9 ماه اعتبار داشت، اما اگر تعویض نمیکردیم پاس رو برای هممون تا زمان انقضای پاس همسرم یعنی 4 ماه دیگه ویزا میدادن نه بیشتر! و بعد هم اینکه ظاهرا ایران اخیرا افرادی که زیر 6 ماه به اعتبار پاسشون مونده باشه، از خروج برخی موارد جلوگیری کرده.

ارادت مجدد.

سلام. مرسی از نکته خوبی که مطرح کردید. من فکر می کردم مثلا اگر 3 ماه پاسپورتم اعتبار داشته باشد اصلا ویزا را صادر نمی کنند. ولی الان به این نتیجه رسیدم که وقتی می گویند یک سال پاسپورتتان باید اعتبار داشته باشد بخاطر این است که یک سال وقت داشته باشید بروید کانادا و ویزایتان زود تمام نشود. و به معنای این نیست که اگر اعتبار پاسپورت زیر 6 ماه است اصلا ویزا ندهند. درست متوجه شدم؟

Junior Member

دوستان یک نکته اینکه به نظرم روند مدیکال دادن صد در صد هم به ترتیب نیست و پارامترهای مختلفی در آن دخالت دارد. مثلا یکی از دوستان این فروم که می 2009 اپلای کرده تازه برایش مدیکال آمده ولی یکی از دوستان خود من هست که با رشته عمران و امتیاز بالای 70 دقیقا می 2009 اقدام کرده و الان یک ماه است که رفته کانادا. در هر حال خیلی امیدوار هستم که مدیکال همه دوستان به سرعت از راه برسد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)