صفحه 3467 از 5471 نخستنخست ... 24672967336734173457345834593460346134623463346434653466346734683469347034713472347334743475347634773517356739674467 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 34,661 تا 34,670 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering, Tehran PolyTechnic

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط nikta1000 نمایش پست ها
    سلام. مرسی از نکته خوبی که مطرح کردید. من فکر می کردم مثلا اگر 3 ماه پاسپورتم اعتبار داشته باشد اصلا ویزا را صادر نمی کنند. ولی الان به این نتیجه رسیدم که وقتی می گویند یک سال پاسپورتتان باید اعتبار داشته باشد بخاطر این است که یک سال وقت داشته باشید بروید کانادا و ویزایتان زود تمام نشود. و به معنای این نیست که اگر اعتبار پاسپورت زیر 6 ماه است اصلا ویزا ندهند. درست متوجه شدم؟
    درسته... چون از زمانی که کپی پاس میدید تا 8-9 ماه حتی ممکنه ویزا نیاد، بنا بر این خودشون اینو میگن که دم موقع ویزای شما دوباره معطل نشن و پرونده الکی باز نمونه، چون برای دریافت ویزا 30 روز فقط وقت دارید و اگر مثل من بخورید شب عید و شلوغی گذرنامه و ... دیگه پارتی لازمی زیر 30 روز پاس جدید بگیری وگرنه باید درخواست کنی مهلت 30 روزت رو تمدید کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط nikta1000 نمایش پست ها
    سلام. مرسی از نکته خوبی که مطرح کردید. من فکر می کردم مثلا اگر 3 ماه پاسپورتم اعتبار داشته باشد اصلا ویزا را صادر نمی کنند. ولی الان به این نتیجه رسیدم که وقتی می گویند یک سال پاسپورتتان باید اعتبار داشته باشد بخاطر این است که یک سال وقت داشته باشید بروید کانادا و ویزایتان زود تمام نشود. و به معنای این نیست که اگر اعتبار پاسپورت زیر 6 ماه است اصلا ویزا ندهند. درست متوجه شدم؟
    کلا با توجه به وجود نداشتن سفارت و سرکنسولی ایران در کشور کانادا و نیاز به ارسال مدارک به ایران و یا واشنگتن برای تمدید پاسپورت که هزینه و ریسک و دردسر خیلی بیشتری خواهد داشت به نظر من بهتره که حتی اگر زمان باقی مونده بیشتر از این هم هست باز پاسپورت قبل از رفتن عوض بشه بهتره...

البته برای پاسپورت هایی که زمان زیاد دارن تا منقضی بشن برای قبول تعویضش مودی هستن برای دوست من رو چون 1.5 سال داشت عوض نکردن اما برای یکی دیگه از اقوام رو با اینکه 2.5 سال (ایشون میخواست سوپر ویزا کانادا بگیره برای همین میخواست عوض کنه) داشت عوض کردن!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط Rob نمایش پست ها
    راستی...

راستی بر و بچ اگر پاسپورت هاتون اعتبارش کمتر از 1 ساله همین الان برای تعویضش اقدام کنید. حتی اگر کپی پاس دادید ورشو، باز هم برید پاس رو عوض کنید.

من همسرم وقتی کپی پاسش رو دادیم 7 ماه حدودا مونده بود منقضی شه و ما توجه نکرده بودیم. وقتی برای ویزا نامه اومد دیدیم زیر 4 ماه مونده! ورشو ایمیل زدیم گفت اگر تو این 4 ماه میاید کانادا حتما، نمیخواد عوض کنید وگرنه عوض کنید بعد بیاید ویزا بگیرید، قبلش هم عکس صفحه اول رو برامون ایمیل کنید. نکته مهم اینه که اگرچه ویزای ما 9 ماه اعتبار داشت، اما اگر تعویض نمیکردیم پاس رو برای هممون تا زمان انقضای پاس همسرم یعنی 4 ماه دیگه ویزا میدادن نه بیشتر! و بعد هم اینکه ظاهرا ایران اخیرا افرادی که زیر 6 ماه به اعتبار پاسشون مونده باشه، از خروج برخی موارد جلوگیری کرده.

ارادت مجدد.
    با سلام

براي تعويض پاسپورت بايد به ورشو اطلاع بدهيم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط farzady نمایش پست ها
    با سلام

براي تعويض پاسپورت بايد به ورشو اطلاع بدهيم؟
    سلام. بعد از تعویض حتما باید اعلام کنید. اما من جای شما بودم قبل از تعویض هم اطلاع میدادم.

ارادت

راستی بچه ها، استتوس پرونده من تو سایت شده:

Decision Made

به نظرتون معنیش چی میتونه باشه؟

Junior Member

جناب پیرسون پیام خصوصی من رو دریافت کردید؟

سلام دوستان عزیز
    مدیکال من امروز آمد.
    فایل نامبر اول: جون2009
    فایل نامبر دوم: آگوست 2009
    تاریخ ارسال به ورشو: اول دسامبر2009
    تاریخ بروسس واقعی:17 ژانویه 2012
    کد شغلی: 4121

مدارک خواسته شده: گواهی عدم سوبیشینه- گردش مالی شش ماهه- فرم اسکجوال A- لندینگ فی

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط broken dreams نمایش پست ها
    مدارک خواسته شده: گواهی عدم سوبیشینه- گردش مالی شش ماهه- فرم اسکجوال A- لندینگ فی
    آقا ضمن تبریک، ظاهرا فقط در مورد من بوده که همراه با لندینگ فی، گزارش گردش نخواستند و فقط موجودی حساب خواستند... گرچه من اون راه حل فاکتور طلافروشی رو برای روز مبادا دم دست داشتم...

نقل قول نوشته اصلی توسط Farbodoo نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا كساني كه تجربه و يا پيشنهاد خوبي دارند به من كمك كنند چون من حدود پنج ماه پيش حساب ارزي خودمو بستم به دليل شرايط اون موقع بازار و بانك ها والان هم قدرت ريسك بازكردن حساب جديد رو ندارم چون ميترسم بانك پولمو به دلار برنگردونه به هر حال پيشنهاد شما براي ارايه و اثبات تمكن مالي چيه؟ ضمنا من يه آپارتمان هم پيش خريد كرده ام كه توي قولنامه مبلغ آپارتمان و مبالغ پرداختي من مشخصه. حالا بنظر شما بهترين راه اثبات تمكن مالي چيه
    پیشنهاد من سپرده ارزی بانک سامان هست. چون هم سود میده هم توی قرارداد اولیه ذکر شده که هرچی بدید همونو می گیرید. مثلا اگه دلار بدید دلار می گیرید و سودش هم به دلاره. تمکن هم که راحت می تونید بگیرید. من قبلا یه بار حسابم رو بستم و خیلی راحت تو همون اوضاع خراب کل دلارهامو پس دادن. فقط دو سه روز قبل باید خبر بدید بهشون. بازم صلاح کار خود دانید...
    فایل نامبر اول: May 29, 2009 دریافت مدارک در سوریه: Sep. 23, 2009 فایل نامبر دوم با پیگیری: Dec. 23, 2009 کد: 3112 ارسال به ورشو: Dec. 1, 2011 شروع پروسه: Jan. 24, 2012 مدیکال: 2012 ,1 .Aug
    پاسپورت ریکوئست: May 16, 2013
    لندینگ: June 10, 2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rob نمایش پست ها
    سلام. بعد از تعویض حتما باید اعلام کنید. اما من جای شما بودم قبل از تعویض هم اطلاع میدادم.

ارادت

راستی بچه ها، استتوس پرونده من تو سایت شده:

Decision Made

به نظرتون معنیش چی میتونه باشه؟
    با سلام،
    آیا مطمئنید باید بعد از تغییر پاسپورت به ورشو اطلاع داد؟
    من هم از وکیل کانادایی و هم از آقا امیر (یکی از دوستان خبره مهاجرت، ساکن کانادا، که شاید بشناسید) پرسیدم، هر دو گفتند که تنها وقتی ازم درخواست آپدیت یا کپی پاسپورت خواستند باید بهشون اطلاع بدم و در حال حاضر نیازی به ایمیل زدن نیست. لطفا راهنمایی کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)