صفحه 3468 از 5471 نخستنخست ... 24682968336834183458345934603461346234633464346534663467346834693470347134723473347434753476347734783518356839684468 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 34,671 تا 34,680 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_yh نمایش پست ها
    پیشنهاد من سپرده ارزی بانک سامان هست. چون هم سود میده هم توی قرارداد اولیه ذکر شده که هرچی بدید همونو می گیرید. مثلا اگه دلار بدید دلار می گیرید و سودش هم به دلاره. تمکن هم که راحت می تونید بگیرید. من قبلا یه بار حسابم رو بستم و خیلی راحت تو همون اوضاع خراب کل دلارهامو پس دادن. فقط دو سه روز قبل باید خبر بدید بهشون. بازم صلاح کار خود دانید...
    صبا جان ، حساب ارزی هر شعبه خاص همون شعبه هست . احتمالا شعبه شما ، شعبه قوی ای بوده چون من با انذکی مشکل تونستم پس بگیرم . البته پرداخت کردن اما در طی سه روز .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering, Tehran PolyTechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط mbastudies نمایش پست ها
    با سلام،
    آیا مطمئنید باید بعد از تغییر پاسپورت به ورشو اطلاع داد؟
    من هم از وکیل کانادایی و هم از آقا امیر (یکی از دوستان خبره مهاجرت، ساکن کانادا، که شاید بشناسید) پرسیدم، هر دو گفتند که تنها وقتی ازم درخواست آپدیت یا کپی پاسپورت خواستند باید بهشون اطلاع بدم و در حال حاضر نیازی به ایمیل زدن نیست. لطفا راهنمایی کنید.
    سلام.

ببینید دوست گلم، اعلام کردن هیچ ضرری نداره اما اعلام نکردن ممکنه منجر به عواقب بدی بشه خدای نکرده.. + اینکه اعلام اون باعث میشه آفیسر یه سری هم به پروندتون بزنه و شاید مثل مورد من مطلب از قلم افتاده ای رو بهتون اعلام کنه.

ارادت

Junior Member

دوستان از ما کپی پاس خواستند ولی چون اعتبار پاسمون کمتر از 6 ماه بود پاس هارو دادم جدید بگیرم اما قبلش اسکن کردم خواستم نظرتونو بدونم که آیا صبر کنم پاس جدید بیاد یا اسکن همونا را بفرستم و موقع پاس ریکوست بهشون بگیم با توجه به اینکه فقط بهمون 30 روز وقت دادن و ممکنه تا اون روز پاس جدید آماده نشه. . . یه سوال دیگه من با پاس قبلیم یه سفر دبی رفتم از اونجا هم استلام میکنن و این باز پاس ریکوست عقب میندازه؟

Junior Member

سلام چرا کسی مشخصات من رو وارد جدول نمی کنه؟!
    ویرایش توسط M1KE : February 26th, 2013 در ساعت 11:01 AM دلیل: برگردان از پینگیلیش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Safa87 نمایش پست ها
    دوستان از ما کپی پاس خواستند ولی چون اعتبار پاسمون کمتر از 6 ماه بود پاس هارو دادم جدید بگیرم اما قبلش اسکن کردم خواستم نظرتونو بدونم که آیا صبر کنم پاس جدید بیاد یا اسکن همونا را بفرستم و موقع پاس ریکوست بهشون بگیم با توجه به اینکه فقط بهمون 30 روز وقت دادن و ممکنه تا اون روز پاس جدید آماده نشه. . . یه سوال دیگه من با پاس قبلیم یه سفر دبی رفتم از اونجا هم استلام میکنن و این باز پاس ریکوست عقب میندازه؟
    با سلام
    مگه 1 اکوست مدیکال دادین کپی پاس نخواستن؟ و فایل نامبر اول شما چه تاریخی است؟
    ارسال درخواست اولیه به سیدنی 12 می 2009. تاریخ اولین فایل نامبر 11 جون 2009. تاریخ دومین فایل نامبر 10 جولای 2009. تاریخ انتقال به ورشو اول دسامبر 2012 . تاریخ شروع پروسسینگ 15 دسامبر 2011. امتیاز 74. مدیکال، آپدیت ، لندینگ فی ، کپی پاس ۳ آکوست ۲۰۱۲ پاس رکوست: ۲۱ می ۲۰۱۳

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Safa87 نمایش پست ها
    به نفعتونه منتظر پاس جدید بمونین . معمولا یک هفته ای میاد .

می توانید برید اداره گذرنامه که البته باید دلیل داشته باشیدو 2-3 روزه می آید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_yh نمایش پست ها
    پیشنهاد من سپرده ارزی بانک سامان هست. چون هم سود میده هم توی قرارداد اولیه ذکر شده که هرچی بدید همونو می گیرید. مثلا اگه دلار بدید دلار می گیرید و سودش هم به دلاره. تمکن هم که راحت می تونید بگیرید. من قبلا یه بار حسابم رو بستم و خیلی راحت تو همون اوضاع خراب کل دلارهامو پس دادن. فقط دو سه روز قبل باید خبر بدید بهشون. بازم صلاح کار خود دانید...
    سلام- ببخشید. میشه بپرسم قضیه مربوط به چه سالی/چند وقت پیش بود؟ راستی قرارداد بانک سامان هنوز هم همون طوریه یا ممکنه که با توجه به اوضاع فعلی فقط ریالش رو پس بدن؟!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    accounting/ tehran university

با سلام به دوستان م
    من هم یک سر ده ارزی شش ماهه داشتم که سود خوبی هم می داد و هنگام بستن قرارداد شش ماهه دلار فیزیکی را ذکر کرد م ولی تو اوضاع و احوال ممکلت شک کرد دم و رفتم پیش ریس شعبه و سوال کرد دم گفت ما فعلا مشکلی برای دادن دلار نداریم ولی هیچ تضمینی وجود ندارد اگر دکتر کمر ود دلار شویم مجبور به ریال بدهیم همانطور یک چند وقت پیش به دلیل کمبود یورو به صاحبان سپرده دلار دادیم ، من هم فرداش تمام دلار ها را از حساب خارج کردم و به محل بردم

دوستان مطلع لطفا راهنمایی کنید. برای گردش مالی شش ماهه نرخ دلار مرجع را چند تومان حساب میکنند؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)