صفحه 3469 از 5471 نخستنخست ... 24692969336934193459346034613462346334643465346634673468346934703471347234733474347534763477347834793519356939694469 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 34,681 تا 34,690 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Member yasser آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pediatrics, Tehran University of Medical Sceinces

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط broken dreams نمایش پست ها
    دوستان مطلع لطفا راهنمایی کنید. برای گردش مالی شش ماهه نرخ دلار مرجع را چند تومان حساب میکنند؟
    ۱۲۲۶ تومان

من هفته پیش از بانک سامان گرفتم.

Senior Member hooran آواتار ها

احتمالا نرخع ارز مرجع را توی نامه نمی زنن ،اگر نزدن شما هم اصرار نکنید .گردش مالیتون رو به ریال بفرستید، خود آفیسر ها با رجوع به منابع خودشون ریال را تبدیل به دلار می کنند و اگر کم بود اطلاع میدن ،ولی شما برای محاسبات خودتون همون دور و بر 1226 و بالاتر حساب کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط broken dreams نمایش پست ها
    دوستان مطلع لطفا راهنمایی کنید. برای گردش مالی شش ماهه نرخ دلار مرجع را چند تومان حساب میکنند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering, Tehran PolyTechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط Safa87 نمایش پست ها
    دوستان از ما کپی پاس خواستند ولی چون اعتبار پاسمون کمتر از 6 ماه بود پاس هارو دادم جدید بگیرم اما قبلش اسکن کردم خواستم نظرتونو بدونم که آیا صبر کنم پاس جدید بیاد یا اسکن همونا را بفرستم و موقع پاس ریکوست بهشون بگیم با توجه به اینکه فقط بهمون 30 روز وقت دادن و ممکنه تا اون روز پاس جدید آماده نشه. . . یه سوال دیگه من با پاس قبلیم یه سفر دبی رفتم از اونجا هم استلام میکنن و این باز پاس ریکوست عقب میندازه؟
    سلام. برای پاس جدید فورا اقدام کنید. رسید پلیس را ترجمه و براشون فورا ایمیل کنید و بگید چرا پاس رو عوض کردید. بعد مراجعه کنید گذرنامه و درخواست قرار گرفتن صدور پاسپورتتون در لیست تسریع رو ازشون داشته باشید. بد نیست یه نامه ای از جایی ردیف کنی که مثلا برای ماموریت علمی باید فوری بری جایی و پاس رو میخوای.

موفق باشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kasrawasp نمایش پست ها
    کلا با توجه به وجود نداشتن سفارت و سرکنسولی ایران در کشور کانادا و نیاز به ارسال مدارک به ایران و یا واشنگتن برای تمدید پاسپورت که هزینه و ریسک و دردسر خیلی بیشتری خواهد داشت به نظر من بهتره که حتی اگر زمان باقی مونده بیشتر از این هم هست باز پاسپورت قبل از رفتن عوض بشه بهتره...

البته برای پاسپورت هایی که زمان زیاد دارن تا منقضی بشن برای قبول تعویضش مودی هستن برای دوست من رو چون 1.5 سال داشت عوض نکردن اما برای یکی دیگه از اقوام رو با اینکه 2.5 سال (ایشون میخواست سوپر ویزا کانادا بگیره برای همین میخواست عوض کنه) داشت عوض کردن!!!

سلام . مرسی از توضیحتون. شما می دانید که اگر کسی ایران نباشد و سفارت ایران هم در دسترسش نباشد و بخواهد پاسپورتش را وکیلش در ایران تمدید کند آیا امکان پذیر هست یا نه؟ و به چه شکلی چون DHL قبول نمی کند که پاسپورت را از یک کشور به کشور دیگری بفرستد.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mbastudies نمایش پست ها
    با سلام،
    آیا مطمئنید باید بعد از تغییر پاسپورت به ورشو اطلاع داد؟
    من هم از وکیل کانادایی و هم از آقا امیر (یکی از دوستان خبره مهاجرت، ساکن کانادا، که شاید بشناسید) پرسیدم، هر دو گفتند که تنها وقتی ازم درخواست آپدیت یا کپی پاسپورت خواستند باید بهشون اطلاع بدم و در حال حاضر نیازی به ایمیل زدن نیست. لطفا راهنمایی کنید.
    من 2 سال پيش پاسپورتم رو عوض كردم، اطلاع هم ندادم. همراه نامه مديكال درخواست كپي تمام صفحات پاسپورت رو كردند. تاريخ انقضا پاسپورت روي اون نوشته شده و اونها مسلما مي دونن كه پاسپورتمون ديگه اعتباري نداشته.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Applied Linguistics,TESOL

من يه بار برای تغيير پاسپورت به ورشو ايميل زدم و در جواب گفتن که لازم نيست اعلام کنيد. اين هم نامه من با جواب اونا.

Dear Sir/Madam,

This is to inform you that my passport has recently been renewed and consequently the passport number has changed. The new number is:-------. Please let me know if I need to take any measures regarding this change.

Sincerely,

No, please do not.
    Immigration Section

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering, Tehran PolyTechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط immigrantali نمایش پست ها
    من يه بار برای تغيير پاسپورت به ورشو ايميل زدم و در جواب گفتن که لازم نيست اعلام کنيد. اين هم نامه من با جواب اونا.

Dear Sir/Madam,

This is to inform you that my passport has recently been renewed and consequently the passport number has changed. The new number is:-------. Please let me know if I need to take any measures regarding this change.

Sincerely,

No, please do not.
    Immigration Section
    دوست خوبم سلام.

خانم صفا چون ازشون کپی پاس خواستند و انقضای پاسپورتهاشون نزدیکه این کار رو اگر انجام بدن حتما باید اطلاع بدن.

ارادت

نقل قول نوشته اصلی توسط azizedel نمایش پست ها
    agha salam kasi chera mano varede in jadval nemikoneh?
    شما ردیف 415 از جدول هستید...
    ورژن جدید جدول را آپلود کردم...
    مطابق با اطلاعات جدول اطلاعات زیر استخراج شد (درصد باقیمانده که منتظر مدیکال هستند):
    CIO Remains
    Feb 0%
    Mar 10%
    Apr 16%
    May 22%
    Jun 45%
    Jul 45%
    Aug 73%
    Sep 89%
    Oct 60%
    Nov 84%
    Dec 92%

در ضمن به نظر می آید که درصورت اتمام پیک تعداد متقضی در ماه جون، شاهد سرعت بالایی در عبور از ماه های باقیمانده باشیم و دوباره یک پیک تعداد در ماه اکتبر و دسامبر خواهیم داشت...
    به امید مدیکال برای همه...
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

نقل قول نوشته اصلی توسط nikta1000 نمایش پست ها
    سلام . مرسی از توضیحتون. شما می دانید که اگر کسی ایران نباشد و سفارت ایران هم در دسترسش نباشد و بخواهد پاسپورتش را وکیلش در ایران تمدید کند آیا امکان پذیر هست یا نه؟ و به چه شکلی چون DHL قبول نمی کند که پاسپورت را از یک کشور به کشور دیگری بفرستد.
    فقط بصورت دستی میتونید پاسپورت رو به وکیلتون برسونید و مجدداً تحویل بگیرید (یعنی با مسافر) چون هیچ پستی در حال حاضر اصل پاسپورت رو ارسال نمیکنه... از اونجا بهتره مدارک رو به دفتر حافظ منافع ایران در واشنگتن با پست بفرستید و اونها هم با پست پاسپورت جدید رو ارسال میکنن... هزینه تمدید پاسپورت در دفتر حافظ منافع رو نمیدونم اما در سفارت ایران در کانادا 180 دلار بود.

سلام من تازه به اين فروم ملحق شدم ، ولي قبلا محتويات اون رو مرتب چك ميكردم . از اطلاعات همه متشكرم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)