صفحه 3509 از 5471 نخستنخست ... 25093009340934593499350035013502350335043505350635073508350935103511351235133514351535163517351835193559360940094509 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 35,081 تا 35,090 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Member
    رشته و دانشگاه
    Pharmacy,Teharn

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط avinmrz نمایش پست ها
    دوستان من از وکیلم شنیدم که از آنکارا چند مورد مدیکال بچه های 2010 ماه آپریل ،هفته گذشته اومده ،کسی خبربیشتری در این مورد داره
    سلام. یکی از دوستان من با تاریخ ارسال پرونده می 2010 و کد 4131 از انکاراهفته پیش مدیکال گرفته است. از ایشان مدارک بیمه هم خواستند. امیدوارم مدیکال همه دوستان زود بیاید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Emahmoudian نمایش پست ها
    دوستان ما برای مدیکال دیشب رفتیم پیش دکتر شریف!
    در توصیف نوع برخورد و احترام به ارباب رجوع فقط میتونم بگم چشمتون روز بد نبینه و خدا نصیب هیچ کدامتون نکنه.....
    در بدو ورود گفتیم برای مدیکال اومدیم و خانم منشی رفت از تو اتاق یک پوشه اورد و پرت کرد جلوی من و گفت: (به همین لحنی که میگم) اینو وردار ببر تو مفتح جنوبی بعد از پمپ بنزین دو سری فتوکپی بزن وردار بیار!!!
    من یک کم شک شدم ولی پیش خودم گفتم حتما روتین کار اینطوریه پوشه را برداشتم و توی بارون نزدیک به ۱ کیلومتر رفتم تا به فتوکپی رسیدم و کپی را گرفتم و دیدم اون چیزی که داده برای کپی در واقع فرمهاییه که باید دکتر پر کنه! وقتی برگشتم به خانم منشی گفتم من فکر نمیکنم این وظیفه من باشه که فرمها را ببرم کپی بگیرم و خانم منشی با لحنی تمسخر امیز گفت فرمهای ما تموم شده و......
    فقط یک چیزی بهتون بگم من با پادوی دفتر کارم اینطوری دستور نمیدم که این خانم منشی به من امر میکرد.
    خود دکتر مرد مسن و با شخصیتی بود. ولی به خاطر کهولت سن حواسش خوب جمع نبود و صحبتهای ما را خوب نمیشنید.
    در کل اصلا بهتون پیشنهاد نمیکنم که پیش دکتر شریف برید حتما از بین دکترهای دیگه ای که هستند یکی را انتخاب کنید.
    در ضمن معاینه یک معاینه کاملا معمولی شامل قد و وزن و فشار خون و ضربان قلب بود. من نمیدونم چرا یکی از دوستان چند وقت پیش میگفت توی مدیکال باید تمام لباسها را در اورد و کل بدن را معاینه میکنند!
    این هم در تصدیق صحبت های من...

یک نمونه دیگه که بخوام بگم ، مادر بزرگ من که پیش ایشون رفته بودن ریپورت نهایی دکتری که پیششون عمل کرده بودن (که تایید شده بود که ایشون بعد از عملشون مشکلشون کامل رفع شده) به دکتر شریف داده بودند و ایشون هم گفته بودند من این رو قبول ندارم باید دکتر به شخص من بنویسه!!! و هرچی مادر بزرگ من گفته بود من حالا باید برم تا اونجا خوب چه فرقی داره ایشون قبول نکرده بودند!

سلام . اگه ممکنه لطف کنید و بگید این تاریخی که داریم اینجا درموردش صحبت میکنیم ( در مورد ترتیب رسیدن مدیکال ) تاریخ دریافت مدارک توسط سیدنی هست یا فایل نامبر اول ؟

جون جیسون جون ، جواب بدید دوستان
    ویرایش توسط M1KE : March 10th, 2013 در ساعت 02:05 PM دلیل: تركيب پست ها
    سیدنی : November 20, 2009 - فایل نامبر اول : January 25, 2010 - فابل نامبر دوم : July 25, 2010
    ارسال به دمشق : February 4, 2010 - ارسال به ورشو : December 12, 2011
    NOC :4131
    مدیکال : 2013 , 10 December

نقل قول نوشته اصلی توسط lidaaa نمایش پست ها
    سلام...فرمانده که شمایین...ولی کاش شما که موکل دکتر هستین اول از ایشون بپرسین این امار رو از کجا اوردن چون هنوز سی ای سی نگفته....نمیدونم ولله...اگر اینجور که ایشون میگه باشه ظرفیت کمه..البته خودمون هم از قبل میدونستیم یکسری میمونن واسه 2014...ولی من حاضرم اگر میخواین توییت کنیم
    آره . اتفاقا تا لینک رو باز کردم همین سوال رو تو کامنتها پرسیدم . تا ببینم چی جواب میده . توییت هم انجام شد . اما ریتوییت تو واسه این پست بسته ! نتونستم ریتوییت کنم

Banned

دوستان گرامي

همانگونه كه پيشتر اشاره شد، آوردن نام يا لينك دادن به وبسايت
    وكيلان مهاجرتي جنبه تبليغي دارد و نمي توانند به عنوان منبع خبر به كار روند. منبع موثق سايت اداره مهاجرت و مانند آن مي باشد. نوشته هايي كه داراي لينك وبسايت وكيل مهاجرتي موردنظر بودند حذف شدند.

موفق باشيد

عزیزانی که میدونم این فروم رو میخونن یه تقاضا دارم . اون هم این که در این زمان که به هر حال داریم حرکتهایی از اداره مهاجرت میبینیم ، بهتره با توجه به اینکه خیلی از کسانی که واسه جیسون کنی توییت میزارن دیدن که توییت ها رو میخونه ، جدی میگیره ، به بعضی ها پاسخ میده و حتی با بعضی هاش عصبانی میشه ، در کنار کارهای خوب و مفید متافیزیکی از قبیل ارسال انرژی مثبت و طلب دعای خیر برای هم ، اندکی هم اقدامات عملی کنن و به صورت کلی ( نه به صورت پرونده تکی ) و به صورت مودبانه ( چون تیپ شخصیتی کنی از نوع A هست ظاهرا و از تعریفها خوشحال میشه و از تکذیبها عصبانی ) براش توییت کرد تا بدونه عده زیادی هستن که نگران وضعیت خودشون هستن . پیشیپیش از همه عزیزان ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط majidasadi نمایش پست ها
    سلام . اگه ممکنه لطف کنید و بگید این تاریخی که داریم اینجا درموردش صحبت میکنیم ( در مورد ترتیب رسیدن مدیکال ) تاریخ دریافت مدارک توسط سیدنی هست یا فایل نامبر اول ؟

جون جیسون جون ، جواب بدید دوستان
    تاریخ دریافت مدارک در سیدنی...

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

پیمان عزیز1 پست گذاشته بود انقد باهاش حال کردم حیفم اومد بخشی ازون رو اینجا نذارم:
    "به نظر من این اعداد و داده ها و حتی تحلیلش هیچ ارزشی نداره!!! مگه قبلا پراسسینگ تایم دمشق 14 ماه بعد 16 و 18 ماه برای ما نبود!!! چی شد! هیچی بعد 4 سال هنوز سرگردونیم!!!! الان هم ورشو 36 ماه زده که بازهم چرت و پرته!!!!
    در مورد ظرفیت هم همینطور!!! اصلا ظرفیت یعنی چی!!!!!!!!! توی 2009 و 2010 و 2011 به کدومیکی از فدرالی ها ویزا دادند بغیر از یه تعداد محدودی 500 تایی و 1000 تایی!!! همه ما 38 تایی ها و سیمپلیفایدها توی اون سالها پرونده هامون خاک می خورد!!!! سهمیه 150 هزارتایی (برای سه سال) کجا رفت!؟!؟!؟!؟!؟؟!
    بخوان ویزا بدن یهو می دن بخوان ندن دوباره می ریم توی خواب!!!"
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

Member imand آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical ENG - MSc - University of Tehran

من هم با این حرف پیمان موافقم.
    تحلیل ها کاملا بی اساسه.
    البته دوستانی که تحلیل می کنن و چند ده سطر هم برای هر تحلیل می نویسن لطف دارن و زحمت می کشن.
    اما وقتی در مورد چیزی تحلیل می کنیم که هیچ حساب و کتابی نداره (از منظر ما) و ما هیچ علمی در مورد روندها و نظراتشون نمی دونیم این میشه تحلیل بی اساس و صرفا بر مبنای تجربه.
    هر چند خیلی از دوستان از همین اندک نشانه ها و تجربه ها هم درس نمی گیرن.
    این قضیه ورشو من رو یاد اتاق تاریک و فیل (داستانی از مولانا) میندازه.
    پيل اندر خانهء تاريك بود
    عرضه را آورده بودندش هنود

از براي ديدنش مردم بسي
    اندر آن ظلمت همي‌شد هر كسي

ديدنش با چشم چون ممكن نبود
    اندر آن تاريكيش كف مي‌بسود

آن يكي را كف به خرطوم اوفتاد
    گفت همچون ناودانست اين نهاد

آن يكي را دست بر گوشش رسيد
    آن برو چون بادبيزن شد پديد

آن يكي را كف چو بر پايش بسود
    گفت شكل پيل ديدم چون عمود

آن يكي بر پشت او بنهاد دست
    گفت خود اين پيل چون تختي بدست

همچنين هر يك به جزوي كه رسيد
    فهم آن مي‌كرد هر جا مي‌شنيد

از نظرگه گفتشان شد مختلف
    آن يكي دالش لقب داد اين الف

.......
    می توان به سوی رهایی گریخت؛ اما بازگشت ما به اسارت نابخشودنی است. نادر ابراهیمی

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush88 نمایش پست ها
    پیمان عزیز1 پست گذاشته بود انقد باهاش حال کردم حیفم اومد بخشی ازون رو اینجا نذارم:
    "به نظر من این اعداد و داده ها و حتی تحلیلش هیچ ارزشی نداره!!! مگه قبلا پراسسینگ تایم دمشق 14 ماه بعد 16 و 18 ماه برای ما نبود!!! چی شد! هیچی بعد 4 سال هنوز سرگردونیم!!!! الان هم ورشو 36 ماه زده که بازهم چرت و پرته!!!!
    در مورد ظرفیت هم همینطور!!! اصلا ظرفیت یعنی چی!!!!!!!!! توی 2009 و 2010 و 2011 به کدومیکی از فدرالی ها ویزا دادند بغیر از یه تعداد محدودی 500 تایی و 1000 تایی!!! همه ما 38 تایی ها و سیمپلیفایدها توی اون سالها پرونده هامون خاک می خورد!!!! سهمیه 150 هزارتایی (برای سه سال) کجا رفت!؟!؟!؟!؟!؟؟!
    بخوان ویزا بدن یهو می دن بخوان ندن دوباره می ریم توی خواب!!!"
    الان پیمان از عملکرد سه ساله سی ای سی و ورشو و جیسون کنی ناراحته اینا رو نوشته و البته درست هم میگه...ولی خودش اینجا که بود جز کسانی بود که خیلی تحلیل میکرد حالا تحلیلها میگه هیچ ارزشی نداره نمیدونم ولله...هرکسی یک طور هست بعضی ها هم دوست دارن تحلیل کنن.بعضی ها تحلیل میکنن که ببینن بالاخره ویزا بهشون میرسه یا نه....به هر حال منم مثل سعید عزیز که در بالا نوشته موافقم که در صورت کم بودن سهمیه ویزا برای جیسون کنی توییت کنیم.....من خودم هم الان براش توییت زدم....قبلا خود جیسون کنی نوشته بود که همه توییتها رو میخونه ولی به توییتهای فردی جواب نمیده ولی توییتها راجع به مسائل کلی رو بررسی میکنه....به هر حال نا امیدی کاری رو از پیش نمیبره.....همه خسته و ناراحت هستن از این انتظار کشنده.....ولی چاره ای هم نیست.....تلاش کردن بهتر از هیچ کاری نکردن هست.
    جدول خلاصه
    CIO: 2- dec- 2009
    Pass Req: 9- June- 2014
    Landed: 9- July- 2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)