صفحه 3514 از 5471 نخستنخست ... 25143014341434643504350535063507350835093510351135123513351435153516351735183519352035213522352335243564361440144514 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 35,131 تا 35,140 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط Elmma نمایش پست ها
    سلام
    یه خبر خوب برای دوستان کد 2113
    دیروز بهم خبر دادن مدیکال یکی از هم قطاران که پروندشون مال مارچ 2009 بوده اومده، همراه مدیکال ازشون بیمه هم خواستن، متاسفانه اطلاعات بیشتری ندارم
    متاسفانه بر اساس کد شغلی مدیکالها نمیاد و جدول موجود گواه بر مدیکالها بر اساس رسیدن مدارک به سیدنی هست
    too much love will kill you

خوبیش از این لحاظ بود که ندیده بودم کسی با کد 2113 مدیکال بگیره
    ولی برای منم جالب بود فکر نمی کردم کسی از مارچ هنوز مونده باشه
    ارسال به سیدنی:26 نوامبر 2009 | مدیکال: 16/دسامبر/2013 | رسید مدارک آپدیت به ورشو: 8/ژانویه/2014 | پاس ریکوئست:5 / نوامبر/ 2014

خوبیش از این لحاظ بود که ندیده بودم کسی با کد 2113 مدیکال بگیره
    ولی برای منم جالب بود فکر نمی کردم کسی از مارچ هنوز مونده باشه
    جالبه ...اولین باره میشنوم ورشو از یکی مدارک بیمه خواسته....راستی اگه مدارک بیمه نداشته باشیم باید چی کار کنیم...یعنی ریجکت میشیم؟؟؟؟؟
    به امید مدیکال برای همه ...

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    متاسفانه بر اساس کد شغلی مدیکالها نمیاد و جدول موجود گواه بر مدیکالها بر اساس رسیدن مدارک به سیدنی هست
    حالا چرا متاسفانه؟ این که بر اساس تاریخ بیاد که عادلانه تره
    حرف شما درسته ولی این مدت من ندیده بودم برای زمین شناسی (کد 2113) مدیکال اومده باشه به همین خاطر به کدشون اشاره کردم
    ارسال به سیدنی:26 نوامبر 2009 | مدیکال: 16/دسامبر/2013 | رسید مدارک آپدیت به ورشو: 8/ژانویه/2014 | پاس ریکوئست:5 / نوامبر/ 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط shamon1 نمایش پست ها
    جالبه ...اولین باره میشنوم ورشو از یکی مدارک بیمه خواسته....راستی اگه مدارک بیمه نداشته باشیم باید چی کار کنیم...یعنی ریجکت میشیم؟؟؟؟؟
    اگه اشتباه نکنم یکی دیگه از دوستان هم تو همین یکی دو روزه اعلام کردن از یکی دیگه هم بیمه خواسته بودن، انشالله که از شما بیمه نمی خوان

اگه اشتباه نکنم یکی دیگه از دوستان هم تو همین یکی دو روزه اعلام کردن از یکی دیگه هم بیمه خواسته بودن، انشالله که از شما بیمه نمی خوان
    اون شخص از آنکارا براش مدیکال آمده بود...تا الان دلمون خوش بود ورشو بیمه نمی خواد...ولی مثل اینکه اشتباه می کردم...
    راستی کسی جواب منو نداد...اگه مدارک بیمه نداشته باشیم باید چی کار کنیم...یعنی ریجکت میشیم؟؟؟؟؟

اون شخص از آنکارا براش مدیکال آمده بود...تا الان دلمون خوش بود ورشو بیمه نمی خواد...ولی مثل اینکه اشتباه می کردم...
    راستی کسی جواب منو نداد...اگه مدارک بیمه نداشته باشیم باید چی کار کنیم...یعنی ریجکت میشیم؟؟؟؟؟
    هر ادعایی که در فایل شده باید در صورت تقاضای افیسر با ارسال مدرک اثبات بشه... در صورت عدم اثبات و صرفاً توضیح دادن ریجکت کردن یا نکردن کاملاً بستگی به نظر افیسر داره... اما کلاً اگر نشه ادعایی رو اثبات کرد (در صورت تقاضا) شرایط خطرناک خواهد بود...

نقل قول نوشته اصلی توسط kasrawasp نمایش پست ها
    هر ادعایی که در فایل شده باید در صورت تقاضای افیسر با ارسال مدرک اثبات بشه... در صورت عدم اثبات و صرفاً توضیح دادن ریجکت کردن یا نکردن کاملاً بستگی به نظر افیسر داره... اما کلاً اگر نشه ادعایی رو اثبات کرد (در صورت تقاضا) شرایط خطرناک خواهد بود...
    آخه از اول که بیمه نخواسته بودند...منم که ادعای داشتن بیمه به همراه سابقه کاری را نکرده بودم....منظورم اینه که یکی مثل من که سابقه کاری داره ولی بیمه براش رد نشده بوده، باید در چنین شرایطی چی کار کنه؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    B.A. in English Translation -Azad University Central Branch

نقل قول نوشته اصلی توسط kasrawasp نمایش پست ها
    آشنا شما به يكي از بانك هاي كانادا بايد مراجعه كنند و مبلغ لندينگ في رو بصورت bank draft از بانك بگيرن و براتون بفرستن ، در فروم مربوطه اطلاعات كاملتر هست اينجا توضيح بدم دوام ميكنن!!

عدم سوء پيشينه تنها مدركي است كه ترجمش نياز به تاييد وزارت امور خارجه و دادگستري داره..
    کسرا جان

ما گواهی عدم سوء پیشینه را فقط با ترجمه و مهر دارالترجمه فرستادیم البته به توصیه وکیل و هیچ مشکلی هم پیش نیامده است.

Member
    رشته و دانشگاه
    B.A. in English Translation -Azad University Central Branch

آخه از اول که بیمه نخواسته بودند...منم که ادعای داشتن بیمه به همراه سابقه کاری را نکرده بودم....منظورم اینه که یکی مثل من که سابقه کاری داره ولی بیمه براش رد نشده بوده، باید در چنین شرایطی چی کار کنه؟؟؟
    شمون عزیز اول تشکر بابت زحمات جدول و بعد هم در مورد بیمه فکر کنم تو یکی از صفحات همین فروم خوندم که اگر بیمه ندارید می توانید بگویید که محل کار مورد نظر شما، شما و کارمندانش را بیمه نمی کرده و به همین دلیل بیمه ندارید و مشکلی ایجاد نمی شود چون نسبت به قوانین و رویدادهای ایران تا حدودی اطلاع دارند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)