صفحه 3914 از 5471 نخستنخست ... 29143414381438643904390539063907390839093910391139123913391439153916391739183919392039213922392339243964401444144914 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 39,131 تا 39,140 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط baharehm نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    ما که تاریخ اعتبار کارت ملی گذشته است ، در قسمت تاریخ انقضا کارت ملی در فرم اسکجوال a چه چیزی باید نوشت ؟
    کجای این فرم در مورد کارت ملی پرسیده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    accounting/ tehran university

ببخشیداشتباه کرد دم در اسکجوال a نیست در فرم Im008 است

شما باید وجه نقد و یا دارایی سریع نقد شونده رو نشون بدید. در ادبیات مالی آمریکا وکانادا منظور این جمله اینه که وجه نقدی یا دارایی که بدون محدودیت فورا قابل خرج کردن باشه
    You must submit proof of liquid, transferable funds

نقل قول نوشته اصلی توسط mahta_gh نمایش پست ها
    یعنی میشه بجای حساب سند منزل رو اعلام کرد؟ اگه اینطور بشه که عالی میشه

بچه ها اگه خودم دستی مانده حسابم رو به دلار کانادا تبدیل کنم مشکلی داره؟ در حال حاضر به کرون سوئد هست.

به نظرتون اگه برای یک بازه زمانی توی فرم بکگراند دو تا شغل بنویسیم ( در دو ردیف جدا) افسر گیج نمی شه؟

Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Accounting نمایش پست ها
    بچه ها اگه خودم دستی مانده حسابم رو به دلار کانادا تبدیل کنم مشکلی داره؟ در حال حاضر به کرون سوئد هست.
    خودشون بر اساس نرخ جاری بانکای محلی تبدیلش میکنن. ولی چرا محض اطمینان از بانکتون نمیخواین که نرخ برابری رو براتون بزنن؟ اونا که دیگه ت.ح.ر.ی.م نیستن!
    تبدیل دستیش توسط خودتون خیلی ایده جالبی بنظر نمیرسه. شک برانگیز نشه یکوقت.
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی ایران

به نظرتون اگه برای یک بازه زمانی توی فرم بکگراند دو تا شغل بنویسیم ( در دو ردیف جدا) افسر گیج نمی شه؟
    به نظرم اصلا این کار رو نکنین و نگذارین بازه های زمانی کارهاتون با هم تداخل داشته باشه.. با یه مشاور هم حرف میزدم میگفت رو این قضیه خیلی حساس هستن، پس یا اصلا از یکیش هیچی نگین یا اگه امکانش بود در قسمت کارهای داوطلبانه و پارت تایم بنویسین. از من میشنوین خودتونو تو دردسر نندازین با دو کار در یک زمان
    سیدنی: Sep 20, 2009 - فایل اول:27Nov 2009 - ورشو: December 17, 2011 -اینپروسس February 21, 2012 - مدیکال:2013 16 May . پاس رکوئست : 2013 25 july

خیلی ممنون از راهنمایی تون . همین گواهی انگلیسی مهر و امضاء شده رو هم با کلی توضیح گرفتم. براشون کلا عجیبه یکی از این درخواست ها بکنه. با خنده می گن خوب برو خودت پرینت بگیر به هر کی می خوای بده. آخه خودشون این جوری کار می کنن. حالا بیام بهش بگم به دلار کانادا برام پایینش بنویس فکر کنم غش کنه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sama7452 نمایش پست ها
    خودشون بر اساس نرخ جاری بانکای محلی تبدیلش میکنن. ولی چرا محض اطمینان از بانکتون نمیخواین که نرخ برابری رو براتون بزنن؟ اونا که دیگه ت.ح.ر.ی.م نیستن!
    تبدیل دستیش توسط خودتون خیلی ایده جالبی بنظر نمیرسه. شک برانگیز نشه یکوقت.

Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

خیلی ممنون از راهنمایی تون . همین گواهی انگلیسی مهر و امضاء شده رو هم با کلی توضیح گرفتم. براشون کلا عجیبه یکی از این درخواست ها بکنه. با خنده می گن خوب برو خودت پرینت بگیر به هر کی می خوای بده. آخه خودشون این جوری کار می کنن. حالا بیام بهش بگم به دلار کانادا برام پایینش بنویس فکر کنم غش کنه.
    حالا اگرم غش کردن، مهم نیست؛ فوقش مایه اش یه لیوان آب قنده. مهم اینه که کارتون راه بیفته. بالاخره سواد که دارن، متن نامه یا پرینت وبسایت مهاجرتو بهشون نشون بدین که ببینن ازتون خواسته شده و واسه قشنگی نمیخواین نامه رو!
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

در ایمیل سفارت نوشته نشده که مانده حساب باید به نرخ ارز کانادا تسعیر بشه. اگه این طور بود دقیقا ذکر می کردند. آیا شما صفحه مشخصی از وبسایت مدنظرتونه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط sama7452 نمایش پست ها
    حالا اگرم غش کردن، مهم نیست؛ فوقش مایه اش یه لیوان آب قنده. مهم اینه که کارتون راه بیفته. بالاخره سواد که دارن، متن نامه یا پرینت وبسایت مهاجرتو بهشون نشون بدین که ببینن ازتون خواسته شده و واسه قشنگی نمیخواین نامه رو!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)