صفحه 3955 از 5471 نخستنخست ... 29553455385539053945394639473948394939503951395239533954395539563957395839593960396139623963396439654005405544554955 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 39,541 تا 39,550 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of tehran physiology

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

transfer to sydney26 November 2009, file no1 5 march 2010, file no2 20 Jun 2010 hope to receive medical as soon as possible

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aryana57 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز من چند روز پیش مراجعه کردم به یکی از شعب بانک سامان برای گرفتن پرینت حساب و گواهی تمکن مالی اما متاسفانه کارمندهاشون کاملا بی اطلاع هستند و غلط راهنمایی می کنند و روی این مسئله هم پافشاری می کنند که پرینت حساب و تمکن به انگلیسی رو خود شعبه میده و با مهر شعبه به سفارت ارائه کنید کافیه و اداره بین الملل به هیچ عنوان مهر نمی زنه هر چی من گفتم ایشان با کمال بی ادبی حرف خودشو زد خلاصه من مدارک بانک رو به همون صورت بردم پیش وکیل اما ایشون قبول نکرد و گفت باید مهر اداره بین الملل داشته باشه القصه بعد از چند روز به تعویق افتادن کارم امروز به اداره بین الملل مراجعه کردم و به راحتی هر چه تمام تر روی همون نسخه های انگلیسی که شعبه داده بود مهر و امضاء کردند و گفتند که شعبات اطلاعاتشون در این مورد ضعیف و مهر و امضای اداره بین الملل برای اکثر سفارتها تعریف شده است و می شناسند کار من که راه افتاد بعد به شعبه زنگ زدم و با معاون شعبه در میون گذاشتم اما باز هم متاسفانه با کمال بی ادبی جواب منو داد و گفت که اداره بین الملل اگر ما چند نفر رو بفرستیم به ما اعتراض میکنه من گفتم پس مردم چه گناهی کردند گفت اگر اشکالی داشته باشه اون موقع سفارت برگشت می زنه و می رن مهر اداره بین الملل رو می گیرن به همین راحتی با سرنوشت مردم بازی می کنن، من این موضوع رو برای دوستانی نوشتم که دربانک سامان حساب دارند پس خیلی به فتواهایی که علمای بعضی شعبات از خودشون صادر می کنند اطمینان نکنید. در ضمن امروز هم من از اداره بین الملل پرسیدم هنوز ارز مرجع رو می نویسند تو سایتهای مختلط Currency converter چک کردم هنوز ارز مرجع رو می نویسند. همگی موفق باشید.
    من پولم تو یکی از این قرض الحسنه های درپیتی بود چون سود خوبی میداد 22 درصد دلم نمیامد حسابو ببندم بذارم تو بانک .از ریس شعبه یک گواهی گرفتم که اینقد تو حسابم هست و گفتم مهر و امضا کنه رو کاغذ سربرگدار موسسه بعدم بردم دارالترجمه رسمی ترجمه اش کرد با مهر دادگستری و یک کاور لتر هم گذاشتم روش تو ضیح دادم که گذاشتن پول تو بانک هایی که هیچ بنفیتی نمیدن اشتباهه و دلیل اینکه من اینکارو کردم اینه .ظاهرا قبول کردن .شما هم بانکتون یک گواهی بگیرین که موجودی حسابتونو مشخص کنه و کار منو انجام بدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط y_ekhtiari نمایش پست ها
    من پولم تو یکی از این قرض الحسنه های درپیتی بود چون سود خوبی میداد 22 درصد دلم نمیامد حسابو ببندم بذارم تو بانک .از ریس شعبه یک گواهی گرفتم که اینقد تو حسابم هست و گفتم مهر و امضا کنه رو کاغذ سربرگدار موسسه بعدم بردم دارالترجمه رسمی ترجمه اش کرد با مهر دادگستری و یک کاور لتر هم گذاشتم روش تو ضیح دادم که گذاشتن پول تو بانک هایی که هیچ بنفیتی نمیدن اشتباهه و دلیل اینکه من اینکارو کردم اینه .ظاهرا قبول کردن .شما هم بانکتون یک گواهی بگیرین که موجودی حسابتونو مشخص کنه و کار منو انجام بدین
    بهتر است چرينت حساب را به فارسي بگبريد و بعد به مترجم بدهيد تا ترجمه كرده و مهر دادگستري هم بزند . با اين روش از هر موسسه مالي ميتوانيد پرينت حساب بگيريد و مشكلي هم نخواهد بود. موفق باشيد

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Vicutopia نمایش پست ها

لیدا جون واقعا" دستت بابت خبرهای جدیدت درد نکنه. خبر بالا خبر خوبیه اما یه شرطه کوچیک داره اینکه این قانون توسط خود کارفرماها هم اجرایی بشه. تا قبل از این قانون هم اگر کارفرمایی تمایل داشت که فردی را بدون سابقه کار کانادایی بگیره فکر نکنم کسی می تونست جلوشو بگیره. بحث اینه که خود کارفرماها هم فردی را با سابقه کانادایی به فرد دیگری بدون این سابقه ترجیح می دهند فقط با این قانون دیگه برای رد کردن کسی نمی گویند که تو سابقه کار کانادایی نداری. پس بهتره زیاد دلمونو خوش نکنیم فقط امیدوار باشیم که زودتر ویزا رو بگیریم و اونجا از صفر شروع کنیم. به امید روزهای بهتر و موفق تر برای همه
    سلام.خیلی ممنون از لطف شما...البته این که بالا نوشتم قانون نشده...فعلا اعلام کردن که خواستن تجربه کار کانادایی از نظر human rights codes یک discrimination حساب میشه.
    ما که به این چیزا دل خوش نکردیم اما همین که داره این گامها برداشته میشه جای بسی خوشحالی هست.
    چند وقت پیش یک شب جیسون کنی با خوشحالی نوشته بود: در فرودگاه به استقبال یک خانواده مهاجر اردنی رفتم که الان به کانادا رسیدن...بعدش با خوشحالی بیشتر زیرش نوشته بود:نمیدونین هر 4 پسر این خانواده مهندس هستن!
    بعدش زیر نوشته کنی یکی دو نفر نوشته بودن:کنی دستت درد نکنه که این مهاجرهای تحصیلکرده رو میاری کانادا.
    یکی هم زیرش نوشته بود: بیخود پز مهندس بودن اونها رو به ما نده، چه فایده مهندس میاری ولی باید taxi driver بشن!
    خلاصه ما آماده از صفر شروع کردن هستیم ولی کلا منظورم این بود این قدمها که داره برداشته میشه مثبت هست.
    جدول خلاصه
    CIO: 2- dec- 2009
    Pass Req: 9- June- 2014
    Landed: 9- July- 2014

Member aryana57 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مترجمی زبان انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط y_ekhtiari نمایش پست ها
    دوست عزیز شما حتما خارج از تهران تایید دادگستری گرفتید چون دادگستری تهران به هیچ عنوان برگه های صندوق های قرض الحسنه ای رو که اداره بین الملل ندارند رو تایید نمی کنه. خیلی ممنون از راهنمائیتون اما اگر توجه کرده باشید من کارم انجام شد فقط خواستم برای دوستانی که بانک سامان حساب دارن اطلاع رسانی کرده باشم.
    Applied for federal skilled worker on Nov. 2009, medical letter: June 24/2013, pass request: Nov. 02, 2013, receive visa: Nov. 05, 2013, now lives in North Vancouver

رشته و دانشگاه
    مترجمی زبان انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط farrid نمایش پست ها
    بهتر است چرينت حساب را به فارسي بگبريد و بعد به مترجم بدهيد تا ترجمه كرده و مهر دادگستري هم بزند . با اين روش از هر موسسه مالي ميتوانيد پرينت حساب بگيريد و مشكلي هم نخواهد بود. موفق باشيد
    نه دوست عزیز موسسات مالی رو دادگستری تایید نمی کنه چون اکثر موسسات مالی اداره بین الملل ندارند و دادگستری هم فقط با مهر و امضای تعریف شده تایید می کنه.
    Applied for federal skilled worker on Nov. 2009, medical letter: June 24/2013, pass request: Nov. 02, 2013, receive visa: Nov. 05, 2013, now lives in North Vancouver

رشته و دانشگاه
    مترجمی زبان انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط utab نمایش پست ها
    دوست عزیز:
    آنطور که شما و وکیل محترمتان سختگیری می کنید، سفارت کانادا سخت نمی گیرد و همان مهر شعبه را قبول می کنند و برگشت نمی دهند. اصل بر صداقت و راستی است و ممهور شدن مدارک با مهرهای مختلف را وکلای محترم مرسوم نموده اند و بس ....

با احترام
    من سختگیری نمی کنم اما اگر توجه داشته باشید همه ی ما 4 سال در انتظار این لحظه بودیم و حالا نمی خوام که کوچکترین ابهامی برای خودم و بهانه ای برای وکیل و سفارت وجود داشته باشه بنابراین شرط عقل هست که محکم کاری بشه، ممنون از راهنماییتون من کارم انجام شد فقط برای اطلاع رسانی این مطلب رو نوشتم حالا دوستان هر برداشتی ممکنه از این مطلب بکنند.

Member utab آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - الکترونیک

خیلی دلم میخواهد بدانم آن آقایی که در ژاپن زندگی می کردند و مشکل تهیه مانی اوردر داشتند چه کردند و از تجربه حل این مشکل برای دوستان بگویند.
    با احترام
    CIO = 01/06/2009 - First AOR = 13/07/2009 - Second AOR = 04/01/2010
    Warsaw Visa Office ( WVO ) = 01/12/2011 - In Process = 25/01/2012
    Med = 26/02/2013 , PPR= 22/05/2013, Visa= 28/05/2013
    land = 22/02/2014 Vancouver

سلام دوستان خبری از پاس ریکوست نیست؟ اخرین افراد تاریخ مدیکالشون کی بوده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط marymary نمایش پست ها
    سلام دوستان خبری از پاس ریکوست نیست؟ اخرین افراد تاریخ مدیکالشون کی بوده؟
    پاس ريكوئستها زياد نظم نداره،هنوز تعدادى از كسانى كه مديكالشون رو فوريه گرفتند ، مانده،به علاوه مارچ،ولى از اوايل آپريل هم پاس ريكوئست داشتيم
    ارسال به سيدني: ١٠ًجولاى ٢٠٠٩ ،كد رشته ٠١١١، فايل اول: ٣ سپتامبر ٢٠٠٩ ارسال به ورشو:١٢ دسامبر ٢٠١١. شروع in process: ٢٧ ژانويه ٢٠١٢. مديكال: ١٣مارچ ٢٠١٣ رسيدن مديكال به وين ٢٤ مارچ ٢٠١٣، پاس ريكوئست ١٨ نوامبر ٢٠١٣

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)