صفحه 3958 از 5471 نخستنخست ... 29583458385839083948394939503951395239533954395539563957395839593960396139623963396439653966396739684008405844584958 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 39,571 تا 39,580 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط lidaaa نمایش پست ها
    سلام
    این صحبتهای وزیر جدید مهاجرت هست دیروز با یک تلویزیون چینی...گفته بعد از ورود به اداره مهاجرت اصلیترین چالش هایی که باهاشون روبرو هست اینهاست که حلشون کنه:

after taking office, then the main challenges facing the world is to solve the problem of immigration strike. Although the country has a number
    of institutional reforms in immigration, but they are a more effective way to eliminate the abuse with the immigration system to attract immigrants to help their development

"We want to make sure to get the best talent around the world. To ensure continued to attract entrepreneurs soon. Migration project is not just to be attracted, but by our tax system, which we are implementing economic policies to attract
    زدم توی گوگل که این نوشته بالا شد...آخه چینی بود.
    http://fairchildtv.com/news.php?n=31...870efe6ca3613d

ولی چقدر خوبه وزیر کم حرف باشه و توییت باز نباشه...کنی هم زیاد حرف میزد هم زیاد توییت میکرد...خلاصه کار ما هم راحت شد.
    امیدوارم یکی از این سوء استفاده ها همون ماجرایی باشه که من عرض کردم و خیلی از دوستانی که خودشون قصد همین استفاده رو داشتن ناراحت شدن باشه . البته توییت کردن با کنی یه راه داشتن احساس در تماس بودن رو به آدم میداد که خیلی بد نبود . راستی امیدوارم مدیران عزیز یه فکری واسه این محدودیت امتیاز دهی بکنن . آخه وقتی نمیشه به لیدا امتیاز داد باید به من امتیاز بدن !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر - نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط tara55 نمایش پست ها
    ضمن تبريك فراوان به شما دوست عزيز احتمالا تاريخ عكس از ريه شما ٤ايپريل بوده ؟يعني از اون تاريخ ١٤هفته طول كشيده ؟با اين حساب زمانش طولاني شده چون من ٧هفته تصور ميكردم!!!!
    سلام، مطمئنيد مهلت ويزا يكسال بعد از تاريخ عكس ريه هست؟ بنظر من تاريخ ريپورت دكتر ملاكه .جناب koriviper كانفرم كنند ممنون ميشيم
    کارشناسی ارشد کامپیوتر، کد انتخابی: 0213
    رسیدن مدارک به سیدنی: 28-10-2009/فایل نامبر اول: 12-01-2010/فایل نامبر دوم: 29-03-2010/تبديل وضعيت به درحال پردازش: 13-12-2011/ارسال به ورشو: 12-12-2011/آغاز پردازش واقعي: 22-02-2012/درخواست آپديت: 04-04-2012/مديكال: 13-06-2013
    /پ.ر: 29-10-2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر - نرم افزار

دوستان با عرض سلام، ميخواستم عرض كنم براي ارسال مدارك به ورشو "پيشتاز خارجي" هم گزينه مناسب و مقرون به صرفه اي است كه حدودا يك سوم پست tnt خرج بر ميدارد و در زمان معقولي هم مي رسد. شنبه گذشته، ٢٢ام، جناب دكتر مدارك را با ارامكس به پاريس فرستاد و من با پيشتاز به ورشو. اولي دوشنبه و دومي پنجشنبه رسيد كه هر دو مناسب بود. فقط شايان ذكر هست كه پيشتاز ردگيري بين راه ندارد و مرسوله در كشور مقصد ثبت موقعيت مي شود.
    کارشناسی ارشد کامپیوتر، کد انتخابی: 0213
    رسیدن مدارک به سیدنی: 28-10-2009/فایل نامبر اول: 12-01-2010/فایل نامبر دوم: 29-03-2010/تبديل وضعيت به درحال پردازش: 13-12-2011/ارسال به ورشو: 12-12-2011/آغاز پردازش واقعي: 22-02-2012/درخواست آپديت: 04-04-2012/مديكال: 13-06-2013
    /پ.ر: 29-10-2013

نقل قول نوشته اصلی توسط Michaelmeyers نمایش پست ها
    امیدوارم یکی از این سوء استفاده ها همون ماجرایی باشه که من عرض کردم و خیلی از دوستانی که خودشون قصد همین استفاده رو داشتن ناراحت شدن باشه . البته توییت کردن با کنی یه راه داشتن احساس در تماس بودن رو به آدم میداد که خیلی بد نبود . راستی امیدوارم مدیران عزیز یه فکری واسه این محدودیت امتیاز دهی بکنن . آخه وقتی نمیشه به لیدا امتیاز داد باید به من امتیاز بدن !
    منم موافق این موضوع امتیاز دهی هستم... شاید من فقط به نوشته های 1 2 نفر که ارزش داره بخوام امتیاز بدم... خوب اینکه باید حتماً به چند نفر دیگه هم امتیاز بدم تا برای شخص اصلی باز بشه این یعنی چی؟!! فکر نکنم آنچنان کسی دنبال امتیاز دادن الکی به کس دیگری باشه حتی اگر هم باشه خوب باشه... نسبت کسانی که میخوان امتیاز واقعی به نوشته های خوب بدن ( حالا 5 تا نوشته پشت هم از یک نفر) و بخاطر این محدودیت نمیتونن خیلی خیلی بیشتر از کسانی هست که بخوان امتیاز الکی بدن که تعداد چراغ ها بیشتر بشه!!!!!!!!

از یک سمت اعلام میشه برای تبریک و تشکر از امتیاز دهی استفاده کنید و روی صفحه اصلی ننویسید از یه سمت هر موقع آدم میاد امتیاز بده میگه برو به چند تا دیگه امتیاز بده بعد بیا با هم صحبت میکنیم!!!! خوب الان تکلیف چیه؟!!

مدیران سایت لطفاً رسیدگی کنند...

Junior Member

با سلام به دوستان عزیز موضوعی فکر من را چند روزی مشغول کرده دوستانی که اطلاعات دارند ممنون می شوم کمک کنند من لیسانس پرستاری دارم و ۷ سال سابقه پرداخت بیمه مابقی بیمه را به صورت اختیاری و مشاغل ازاد پرداخت کرده ام حدود 10سال یا بیشتر کار نمی کنم ولی به صورت صوری گواهی کار گرفتم و فرستادم الان از بعضی ازدوستان که مدیکال دادن درخواست سوابق و بیمه شده است من سابقه بیمه ام را از سایت سوابق دراوردم نوشته شده مشاغل ازاد من به چه صورت باید اقدام کنم که دچار مشکل نشوم احتمالا این بحث تکراری است ولی من اطلاعی ندارم و دچار نگرانی شدم لطفا کمک کنید

دوستان من چند تا سوال راجع به ويزاي كساني دارم كه از طريق job offer ميرن كانادا
    ويزاي اونها هم پنج ساله و اقامت دايم است؟
    اونها هم قبل از صدور ويزا بايد مديكال بدهند؟
    چيزي به عنوان ويزاي كار هم در كانادا وجود دارد؟
    كسي كه ويزاي كار ميخواهد هم بايد مديكال بدهد؟
    Which is worse? Failing, or never trying

Senior Member mahta_gh آواتار ها

سلام به همه
    یعنی مدیکال نداشتیم امروز؟؟

بابا چشم انتظاریم خبر بدید
    رسیدن به سیدنی : 4 دس 2009 مدیکال : 10 دس 2013

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Souly نمایش پست ها
    دوستان من چند تا سوال راجع به ويزاي كساني دارم كه از طريق job offer ميرن كانادا
    ويزاي اونها هم پنج ساله و اقامت دايم است؟
    اونها هم قبل از صدور ويزا بايد مديكال بدهند؟
    چيزي به عنوان ويزاي كار هم در كانادا وجود دارد؟
    كسي كه ويزاي كار ميخواهد هم بايد مديكال بدهد؟
    سلام

اگر منظور ویزای کار همون work permit هست...بله وجود داره....و
    شما مدارکتون رو با فرمها با جاب افر با پاسپورت میفرستین اگر مدارکتون کامل باشه ممکن هست از شما مدیکال و عدم سوء پیشینه و مصاحبه بخوان ...افیسر تصمیم میگیره که شما میخواین مدیکال یا نمیخواین...وقتی approve شدین یک نامه با پاسپورتتون رو براتون میفرستن بعدش وارد خاک کانادا که شدین اون افیسر تصمیم نهایی رو میگیره اونجا و اینکه چقدر بمونین و اینجور چیزا و اونجاست که براتون ورک پرمیت رو صادر میکنه...

A visa officer will determine whether a medical examination is required. If a medical examination is required, you will be sent a personalized form and instructions

An officer at the port of entry will decide if you still meet the requirements for admission when you arrive and how long you may stay. You will be
    issued a work permit at this time
    http://www.canadainternational.gc.ca...ler-apres.aspx
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...tions/work.asp
    البته ورک پرمیت با جاب افر با اونهایی که مثل ما اسکیلدورکر هستن و جاب افر میگیرن فرق داره.
    ورک پرمیتها همونها هستن مثل ایرلندیها که سال پیش کلی جیسون کنی وارد کاناداشون کرد که اعتراض همه رو برانگیخت و خلاصه ماجراهاش که تا الان ادامه داره....
    ویرایش توسط lidaaa : July 19th, 2013 در ساعت 06:33 PM
    جدول خلاصه
    CIO: 2- dec- 2009
    Pass Req: 9- June- 2014
    Landed: 9- July- 2014

Member koriviper آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط tara55 نمایش پست ها
    ضمن تبريك فراوان به شما دوست عزيز احتمالا تاريخ عكس از ريه شما ٤ايپريل بوده ؟يعني از اون تاريخ ١٤هفته طول كشيده ؟با اين حساب زمانش طولاني شده چون من ٧هفته تصور ميكردم!!!!
    سلام بعد از حدود 70 روز از ارسال مدارك و مديكال از من مجددا اپديت مدارك اقامت بستگان رو خواستند
    ارسال به سيدني : 4 آگوست 2009 - ارسال پرونده به ورشو : 12 دسامير 2011 - in process واقعي : 25 ژانويه 2012 - آپديت مدارك و مديكال : 22 مارچ 2013- رسيدن مديكال به پاريس : 9 آوريل 2013 - رسيدن مدارك آپديت به ورشو 19 آوريل 2013 - پاس ريكوست 18 جولاي 2013- تاریخ دریافت ویزا : 22 جولای 2013

Member koriviper آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط BabayeSaba نمایش پست ها
    سلام، مطمئنيد مهلت ويزا يكسال بعد از تاريخ عكس ريه هست؟ بنظر من تاريخ ريپورت دكتر ملاكه .جناب koriviper كانفرم كنند ممنون ميشيم
    من حدود 4يا 5 اوريل راديولوژي رفتم فكر كنم همون عكس قفسه سينه ملاك هستش
    ارسال به سيدني : 4 آگوست 2009 - ارسال پرونده به ورشو : 12 دسامير 2011 - in process واقعي : 25 ژانويه 2012 - آپديت مدارك و مديكال : 22 مارچ 2013- رسيدن مديكال به پاريس : 9 آوريل 2013 - رسيدن مدارك آپديت به ورشو 19 آوريل 2013 - پاس ريكوست 18 جولاي 2013- تاریخ دریافت ویزا : 22 جولای 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)