صفحه 3973 از 5471 نخستنخست ... 29733473387339233963396439653966396739683969397039713972397339743975397639773978397939803981398239834023407344734973 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 39,721 تا 39,730 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    ببخشيد، در ترجمه پاسپورت دقيقا چي رو ترجمه مي كنند؟!!
    تا اونجا که من می دونم کپی برابر اصل می کنن .
    به اینصورت که مهر True copy is certified می زنن روی کپی صفحات پاس.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    SHARIF.MS.SOFTWARE

نقل قول نوشته اصلی توسط redalireza نمایش پست ها
    درسته
    من برای ACS استرالیا یکسری مدارک می بایست بفرستم و چون گفته بود تمامی مدارک باید ترجمه و کپی برابر اصل شوند ، در مورد پاسپورت ایمیل زدم پرسیدم که انگلیسیه چه کنم ؟ و گفتند که باید کپی را بدی ناتی یا هر مترجم دیگه مهر برابر اصل بزنه و دارالترجمه هم همون True copy is certified را روی کپی برگه ها زدند و براشون اسکن کردم و فرستادم.
    البته برای من عجیبه که اعتبار اسکن کپی سیاه سفید با مهر آبی در پیت! اعتبارش از اسکن رنگی از اصل بالاتره!
    البته برای کانادا پاس ها را برابر اصل نکردم و همون اسکن از کل برگه ها را پرینت سیاه سفید گرفتم فرستادم بره.

سیدنی: Aug 11, 2009 -- فایل اول:Oct 1, 2009 -- ارسال به دمشق: Nov 24, 2009 - ورشو December 12, 2011 این پروسس February 13, 2012 مدیکال به همراه کپی پاس و ۴۹۰ دلار :April 8,2013 .

نقل قول نوشته اصلی توسط alicanada نمایش پست ها
    hi.thanks for the update but i could not find my information in your chart.
    alicanada.4131.application:19th Nov 2009
    medical:22 Jun 2013
    college instructor
    It has been already mentioned that this table is for those who received their medical until the end of May, while your medical was received in June.
    دریافت مدارک در سیدنی: 2009/11/04
    درخواست گذرنامه: 2014/12/18

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط emigrant نمایش پست ها
    با تبريك به همه دوستان پاس ريكويست شده،‌ اين هم جدول نهايي منتظران و دريافت كنندگان پاس ريكويست(مديكالها تا آخر MAY عنوان شده اند)
    به اميد سبز شدن اين جدول بزودي
    * توضيح:‌برخي دوستان براي ديدن فايل pdf مشكل داشتند به همين دليل فرمتش را عوض كردم. فایل پیوست 21514
    دوست عزیز این جدول ایراد داره من یبار کامل توضیح دادم با مثال دو نفری که میشناختم. برا بعضی ها تاریخی که ایمیل مدیکال اومده را نوشتیدو برای بعضی ها روزی که مدیکالشون رسیده به پاریس رو نوشتید. برای مثال خانم عسل۹۲ مدیکالش ۱۴ اپریل رسید وروشو و تو مارچ ایمیل مدیکال گرفته بود. الان تو جدول شما مدیکال ایشون رو مارچ زدید دزصورتیکه از روزی که مدیکال میرسه به ورشو باید حساب کنیم .

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط redalireza نمایش پست ها
    درست مي فرماييد. دارالترجمه هاي رسمي مي تونن با مهرشون كپي پاسپورت رو برابر اصل كنند ولي من تا به حال چيزي راجع به ترجمه پاسپورت نشنيده بودم.

Junior Member emigrant آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kenada نمایش پست ها
    دوست عزیز این جدول ایراد داره من یبار کامل توضیح دادم با مثال دو نفری که میشناختم. برا بعضی ها تاریخی که ایمیل مدیکال اومده را نوشتیدو برای بعضی ها روزی که مدیکالشون رسیده به پاریس رو نوشتید. برای مثال خانم عسل۹۲ مدیکالش ۱۴ اپریل رسید وروشو و تو مارچ ایمیل مدیکال گرفته بود. الان تو جدول شما مدیکال ایشون رو مارچ زدید دزصورتیکه از روزی که مدیکال میرسه به ورشو باید حساب کنیم .
    1. تمام تاريخها طبق اطلاعاتي است كه دوستان اعلام كرده اند و پاس ريكويستها طبق اعلام دوستان ثبت ميشود،‌ملاك تاريخ مديكال، تاريخ دريافت ايميل مديكال است كه اگر تاريخ برخي دوستان مربوط به ارسال مديكال است باز هم تاريخي است كه خودشان اعلام كرده اند.
    2. اين جدول را بنده براي اطلاع خودم تهيه كرده ام و طبق درخواست برخي دوستان آنرا در فروم قرار دادم.
    مديكال 11.3.2013-مصاحبه 22.1.2014-پاس ريكويست 14.2.2014
    پشت هر کوه بلند، سبزه زاری است پر از یاد خدا، و در آن باغ کسی میخواند، که خدا هست دگر غصه چرا.....؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط emigrant نمایش پست ها
    با تبريك به همه دوستان پاس ريكويست شده،‌ اين هم جدول نهايي منتظران و دريافت كنندگان پاس ريكويست(مديكالها تا آخر MAY عنوان شده اند)
    به اميد سبز شدن اين جدول بزودي

* توضيح:‌برخي دوستان براي ديدن فايل pdf م

شكل داشتند به همين دليل فرمتش را عوض كردم. فایل پیوست 21514
    من در جدول شما قرار ندارم. ولي افسردكي گرفتم جون مي بينم مديكالم 7 دسامبر 2012 هستش ولي حتي يك نفر هم تو ليست شما از 2012 نيست...(كد رشته 1111)يعني قرار نيست براي من پ ر بياد؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط KayvanK نمایش پست ها
    من در جدول شما قرار ندارم. ولي افسردكي گرفتم جون مي بينم مديكالم 7 دسامبر 2012 هستش ولي حتي يك نفر هم تو ليست شما از 2012 نيست...(كد رشته 1111)يعني قرار نيست براي من پ ر بياد؟؟؟
    نگران نباشید دوست عزیز من کسانی را می شناسم که مدیکالشان برای آگست و حتی قبل از آن اپریل و می است (2012) ولی هنوز پ ر نشده اند. از آن طرف کسانی هستند که اپریل و می (2013) هستند و پ ر شده اند. کار اینها حساب و کتاب نداره. صبور باشید. فعلا تنها کاری که می شود کرد همین صبوری است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sa_sa نمایش پست ها
    نگران نباشید دوست عزیز من کسانی را می شناسم که مدیکالشان برای آگست و حتی قبل از آن اپریل و می است (2012) ولی هنوز پ ر نشده اند. از آن طرف کسانی هستند که اپریل و می (2013) هستند و پ ر شده اند. کار اینها حساب و کتاب نداره. صبور باشید. فعلا تنها کاری که می شود کرد همین صبوری است.
    دوست عزيز حرفتون كاملا درسته من هر زماني كه بيخيال فايلم شدم يك خبري شده. اصلا نبايد به امور مهاجرت با پروسه زمانبندي نگاه كرد.
    خيلي جالبه براتون بگم تو تجربه كاري كه با برندهاي بزرگ اروپايي داشتم اين تاخيرات هميشه بود (مخصوصا پروژه هاي بزرگ) ولي نهايتا كار به نحو احسن انجام مي شد . در واقع سوخت و سوز نداشت.

"هیچگونه نیازی به مهر وزارت امور خارجه در ترجمه مدارک نیست ... کپی پاسپورت نیازی به ترجمه! و برابر اصل کردن و تمبر ندارد ... پرینت لاتین 6 ماهه حساب بانکی نیازی به ترجمه! و مهر واحد بین الملل، دارالترجمه و مهر دادگستری و امور خارجه ندارد و حساب بانک های دولتی مانند ملی و مسکن قابل قبول است و وکلای عزیز مجبور نفرمایند موکل خود را که حتما باید در بانک های پارسیان و پاسارگاد حساب داشته باشند و ............. "

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)