صفحه 4 از 5471 نخستنخست 1234567891011121314541045041004 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

سلام بر دوستان

کسی میدونه که پس از ارسال مدارک به سیدنی در کانادا ، چه قدر زمان می بره تا نتیجه رو اعلام کنند و اصلاً اعلام می کنند که مدارک رسیده و در دست بررسی است یا باید از پست پیگیری کرد؟
    اگر مدارک Accept شود ، فایل نامبر رو از کانادا می دهند یا مدارک رو می فرستند سوریه تا اونجا بهمون فایل نامبر بدهند؟؟

لطفاً اگه کسی اطلاعاتی دارد جواب بده.
    با تشکر

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

والا من همچين سئوالي رو تو يکي دوتا فوريوم خارجي مطرح کردم اما هنوز جوابي نگرفتم تمام کسايي که مدارک بعد ار 28 دسامبر 2008 فرستادن هنوز جوابي نگرفتن فقط چيزي که معلومه به دليل بررسي هاي مربوط به شغل احتمالا زمان اين پروسه تا گرفتن AOR و فايل نامبر بايد طولانر تر از زمان گرفتن فايل نامبر با روش قديم باشه تو روش قديم تقريبا يک تا يک ماه و نيم طول ميکشيد تا فايل نامبر رو بگيريد البته اگر حضوري به سوريه نميرفتيد. اگر خبري شنيدم حتما بهتون اطلاع ميدم

فعلا هر کي جواب داره ميگيره مدارکشو بعد از فوريه 2007 فرستاده بوده

نقل قول نوشته اصلی توسط FarPar
    سلام بر دوستان

کسی میدونه که پس از ارسال مدارک به سیدنی در کانادا ، چه قدر زمان می بره تا نتیجه رو اعلام کنند و اصلاً اعلام می کنند که مدارک رسیده و در دست بررسی است یا باید از پست پیگیری کرد؟
    اگر مدارک Accept شود ، فایل نامبر رو از کانادا می دهند یا مدارک رو می فرستند سوریه تا اونجا بهمون فایل نامبر بدهند؟؟

لطفاً اگه کسی اطلاعاتی دارد جواب بده.
    با تشکر
    امروز خبر دار شدم حدودا 50 روز طول ميکشه که جواب بدن ظاهرا دارن سريع کار ميکنن
    از کم و کيف پاسخ خبري ندارم اما پيگيري ميکنم ببينم ايا تقاضاي مدارک رو هم ارسال کردن يا نه يعني اون چهار ماه فرصت از بعد از اين پاسخ شروع ميشه يا نه ؟؟؟؟

Senior Member afshinnnn آواتار ها

با درود خدمت همه دوستان،

بنده تازه به جمع شما ملحق شدم.
    خیلی کلی scan کردم و متوجه شدم که فروم نسبتاً حرفه ای میباشد.
    حدود 2-3 هفته است که از طریقcategory 1 بعنوان skilledworker با شغل مدیریت امور ساختمان (NOC:0711) اقدام نموده , application forms خود را به سیدنی ارسال نموده ام.

هر آنچه اطلاعاتی که بدرد بخور دوستان باشد ،حتماً در این تاپیک ارائه خواهم داد .

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط babakdin
    امروز خبر دار شدم حدودا 50 روز طول ميکشه که جواب بدن ظاهرا دارن سريع کار ميکنن
    از کم و کيف پاسخ خبري ندارم اما پيگيري ميکنم ببينم ايا تقاضاي مدارک رو هم ارسال کردن يا نه يعني اون چهار ماه فرصت از بعد از اين پاسخ شروع ميشه يا نه ؟؟؟؟
    دوست عزیز این 50 روزه که گفتی خبر موثق است !؟؟؟؟؟ میشه لینک ماخذ را بگذاری!؟؟ :-[
    طبق سیاستهای جدید ،و توضیحاتی که من در بوکلت خوندم،قاعدتاً نباید بیش از یکماه طول بکشد! :-\
    در خصوص جمله دوم شما ، صحیح است ،اگر کلیات درخواستمون را قبول داشته باشند ،از تاریخی که به ما پاسخ میدهند حداکثر 4 ماه وقت داریم تا کلیه مدارک موردنیاز ساپورت گفته هایمان، را (از جمله نمره آیلتس) به سفارت کانادا در دمشق ارسال کنیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinnnn
    دوست عزیز این 50 روزه که گفتی خبر موثق است !؟؟؟؟؟ میشه لینک ماخذ را بگذاری!؟؟ :-[
    طبق سیاستهای جدید ،و توضیحاتی که من در بوکلت خوندم،قاعدتاً نباید بیش از یکماه طول بکشد! :-\
    در خصوص جمله دوم شما ، صحیح است ،اگر کلیات درخواستمون را قبول داشته باشند ،از تاریخی که به ما پاسخ میدهند حداکثر 4 ماه وقت داریم تا کلیه مدارک موردنیاز ساپورت گفته هایمان، را (از جمله نمره آیلتس) به سفارت کانادا در دمشق ارسال کنیم.
    والا منبع من يه شخصيه که وکيل دونفره که پاسخ گرفتن
    پروسه پاسخ خودش 35 روز طول کشيده با احتساب پست به ايران من حساب کردم پنجاه روز و الا از روزي که طرف مدارکشو فرستاده تا روزي که اونا پاسخ دادن 35 روز تقريبا 5 هفته کامل طول کشيده که ميشه همون يک ماه مورد نظر جنابعالي
    پاسخي که من گرفتم اينه
    one of the guys how recived reply from nova scotia applied on 10 dec 2008, other apllied on dec02,2008, the first rcvd reply on 14-01-09 ande second on 12-01-08.
    اينکه منبع معتبر هست يا نه اصلا نميدونم من چند تا سئوال ديگه ازش کردم منتها هنوز جواب بهم نداده

والا منبع من يه شخصيه که وکيل دونفره که پاسخ گرفتن
    پروسه پاسخ خودش 35 روز طول کشيده با احتساب پست به ايران من حساب کردم پنجاه روز و الا از روزي که طرف مدارکشو فرستاده تا روزي که اونا پاسخ دادن 35 روز تقريبا 5 هفته کامل طول کشيده که ميشه همون يک ماه مورد نظر جنابعالي
    پاسخي که من گرفتم اينه
    اينکه منبع معتبر هست يا نه اصلا نميدونم من چند تا سئوال ديگه ازش کردم منتها هنوز جواب بهم نداده

دوست خوبم ممنون ار توضیحاتت ،
    البته این وسط یه چند روزی هم تعطیلات ژانویه رو هم باید اضافه کرد (اونجا مثل مملکت ما بی در و پیکر نیست که 7-8-10 روز تعطیل کنند،منظورم در حد 2-3 روز است!). و لذا با جا افتادن سیستم جدید ، فکر می کنم پروُه همون یک ماه باشد. بهرحال تجربیات خودمون رو بزودی در همین تاپیک به اطلاع سایر دوستان حواهیم گذاشت!
    من بمحض اینکه پاسخ گرفتم ، در این تاپیک دروه انتظار دیقی را اعلام می کنم.
    البته من برادرم رو سیتی زن کانادا است ، Representative خود اعلام نمودم و مکاتبات از طریق ایشان از کانادا صورت می پذیرد و احتمال دارد زودتر با خبر شوم.

يه پيشنهاد
    دوستاني که اقدام کردن لطف کنن تاريخ ارسال مدارک (يا دريافت مدارک) رو اينجا مشخص کنن تا مشخص بشه کيا اقدام کردن. اين باعث ميشه که هماهنگي بهتري براي راهنمايي کردن همديگه داشته باشيم

از خودم شروع ميکنم
    مدارک رو روز پنج شنبه 22 ژانويه فرستادم سيدني کانادا و احتمالا فردا 26 دستشون باشه براي کتگوري 1 اقدام کردم

راستي تو اين پروسه دوستاني که هنوز IELTS نگرفتن (مثل خود من ) بايد تو ارسال فرمهاشون يکم دقت کنن و الا ممکنه به IELTS نرسن ميگن از زماني که فرمها رو ارسال ميکنيد تقريبا تا 6 ماه ديگه بايد مدارک رو براي اداره مهاجرت ارسال کنيد.

البته به نظر ميرسه استقبال از اين روش جديد کم نبوده با توجه به اينکه بررسي ها سنترالايز هست نميدونم برسن به اين سرعت جئابگو باشن يا نه چون موجي از تقاضاها از بعد از ژانويه به سمت سيدني داره سرازير ميشه من تو چند تا فوريوم ديدم اکثرا بعد از ژانويه مدارکشون رو فرستادن

يه پيشنهاد
    دوستاني که اقدام کردن لطف کنن تاريخ ارسال مدارک (يا دريافت مدارک) رو اينجا مشخص کنن تا مشخص بشه کيا اقدام کردن. اين باعث ميشه که هماهنگي بهتري براي راهنمايي کردن همديگه داشته باشيم

از خودم شروع ميکنم
    مدارک رو روز پنج شنبه 22 ژانويه فرستادم سيدني کانادا و احتمالا فردا 26 دستشون باشه براي کتگوري 1 اقدام کردم

راستي تو اين پروسه دوستاني که هنوز IELTS نگرفتن (مثل خود من ) بايد تو ارسال فرمهاشون يکم دقت کنن و الا ممکنه به IELTS نرسن ميگن از زماني که فرمها رو ارسال ميکنيد تقريبا تا 6 ماه ديگه بايد مدارک رو براي اداره مهاجرت ارسال کنيد.

البته به نظر ميرسه استقبال از اين روش جديد کم نبوده با توجه به اينکه بررسي ها سنترالايز هست نميدونم برسن به اين سرعت جوابگو باشن يا نه چون موجي از تقاضاها از بعد از ژانويه به سمت سيدني داره سرازير ميشه من تو چند تا فوريوم ديدم اکثرا بعد از ژانويه مدارکشون رو فرستادن
    با سلام،
    من حدوداً! 8 ژانویه از خاک کانادا فرستادم سیدنی . دقیقشو با برادرم چک می کنم و احیاناً ویرایش می کنم.
    بلی دوست عریز ، حق با شماست و طبق نوشته های بوکلت مهاجرت(4ماه از تاریخ پاسخگویی سیدنی + 1 ماه مکاتبات دو طرف) و همچنین تذکر مندرج در سایت خانم ابروانی(وکیل مهاجرت) ،حدوداً 5 ماه از تاریخ ارسال فرم فرصت داریم تا کلیه مدارک بهمراه آیلتس را برای سفارت واقع در دمشق ارسال کنیم !
    بنده هم در حین تکمیل فرم ها ،برای آزمون آیلتس(سنجش) مورخ 10/02/88 ثبت نام نمودم .

يه پيشنهاد

از خودم شروع ميکنم
    با سلام و تشکر از بابک

من هم فکر می کنم با این پیشنهاد هم بیشتر می تونیم به هم کمک کنیم هم این فروم رو فعالتر کنیم .
    جهت اطلاع دوستان :
    من مدارکم را برای کتگوری یک ، تاریخ 12 ژانویه از کانادا اکسپرس پست کردم.که حداکثر 3 روزه باید رسیده باشه.
    موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)