صفحه 4014 از 5471 نخستنخست ... 30143514391439644004400540064007400840094010401140124013401440154016401740184019402040214022402340244064411445145014 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 40,131 تا 40,140 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad_f نمایش پست ها
    سلام دوستان. دیشب به عنوان سومین مورد در ماه اخیر شنیدم که دوستانی که مدیکالشان را فرستاده اند و منتظر پ ر بودند به علت اینکه مواردی که در مدارک شغلی ارسال نموده اند با پروفایلشان در شبکه های اجتماعی (به ویژه لینکداین) تطابق نداشته در آستانه ریجکت شدن قرار گرفته اند. آیا شما هم خبر مشابهی دارید. به هرحال احتیاط شرط عقله.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Michaelmeyers نمایش پست ها
    ریجکت شدن رو نمیدونم اما بعضی از سایتها به عنوان مرجع رسمی به حساب میان مثل لینکداین و توییتر . افراد برای اطلاعاتی که روی این سایتها به اشتراک میزارن مسئول هستن و حتی مواردی دیده شده که اظهارات افراد روی این سایتها سبب پیگرد های قانونی شده

نقل قول نوشته اصلی توسط redalireza نمایش پست ها
    اونوقت از کجا فهمیدن که دلیلش این بوده ؟! سفارت ایمیل زده که آقا/خانم چون مدارک ارسالی شما با LinkedIn شما مطابقت ندارد ریجکتی ؟!!!
    دوستان عزيز
    اين مسئله صحت داره.
    در اين مورد كاملا هوشمندانه عمل كنيد كه پروفايلهاتون با مداركهاتون تناقضي نداشته باشه.
    احتمالا در مورد كشور ما كه اكثر دربها جهت اطمينان از صحت و سقم ادعاها بسته شده ، به اين سايتها رجوع ميشه.
    عليرضا جان - دقيقا ايميل ميزنن كه موارد مورد ادعا با پروفايلتون در فلان سايت مطابقت نداشت.
    البته من دو موردي كه ديدم ازشون مدارك تكميلي مثل بيمه و مدارك دانشگاهي ، مدارك شغلي و اثبات موجوديت شركت خواستن . هيچكدام را درجا و تاكنون ريجكت نكردند.
    تاریخ ارسال فرمها : 26/2/2010رسیدن فرمها به اداره مهاجرت:2/3/2010 فایل نامبر اول: 14/4/2010رسيدن مدارك به دمشق11/7/2010دريافت فايل نامبر دوم26/10/2010ورشو20/12/2011 استارت پروسه13/02/2012 مديكال: 13/02/2014 پاس ریکوئست:2014/07/29 ويزا:2014/08/14

Member
    رشته و دانشگاه
    آموزش زبان انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط m674978 نمایش پست ها
    و این اتفاق بعد از مدیکال برای ایشون افتاده؟
    بله 2 تا 3 ماه بعد از مدیکال و جالب اینکه توی کیپس سابقه بیمه جزء مدارک درخواستی نبوده ولی بعد از این اتفاق ازشون سابقه بیمه هم خواستن.

Cinnah Caddesi no: 58
    06690, Cankaya
    Ankara, Turkey

همچنين مى تونيد از لينك زير از طريق گوگل مپ چك كنيد ،

https://maps.google.ca/maps?safe=off...ed=0CDcQ_BIwAw
    ارسال به سيدني: ١٠ًجولاى ٢٠٠٩ ،كد رشته ٠١١١، فايل اول: ٣ سپتامبر ٢٠٠٩ ارسال به ورشو:١٢ دسامبر ٢٠١١. شروع in process: ٢٧ ژانويه ٢٠١٢. مديكال: ١٣مارچ ٢٠١٣ رسيدن مديكال به وين ٢٤ مارچ ٢٠١٣، پاس ريكوئست ١٨ نوامبر ٢٠١٣

Junior Member

واقعا از
    LinkedIn برای چک سوابق استفاده می کنن ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alinaeimi نمایش پست ها
    واقعا از
    LinkedIn برای چک سوابق استفاده می کنن ؟

دوستان عزیز من تعجب می کنم از اینکه وقتی دوستی لطف می کنند و یک خبر به این مهمی و مفیدی می دهند چرا برای شما باور پذیر نیست و برخی از دوستان عزیز در مقابل خبر جهبه می گیرند. باور کنید یا نه این یک حقیقت است که آفیسرها جهت بررسی صحت و سقم گفته های متقاضیان از LinkedIn استفاده می کنند. پس دوستان به خاطر صلاح خودشون هم که شده لطف کنند و اطلاعاتشون رو مطابق با آنچه به کانادا داده اند در LinkedIn به روز کنند.

من آنچه شرط بلاغ است با تو می گویم
    تو خواه از سخنم پندگیر و خواه ملال
    ویرایش توسط sa_sa : August 4th, 2013 در ساعت 05:30 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط rangincaman نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمام هم فرومي هاي عزيز . دو روز پيش خواهش كردم اگه ممكنه ما رو در رابطه با گرفتن كيپس راهنمايي كنيد . ولي كس جوابمو نداد . مثل اينكه باز هم بايد دست به دامن ليدا خانم بشم. لطفا به صورت كامل راهنمايي كنيد. با تشكر
    سلام . توی پیام خصوصی پاسختون رو دادم . سایتی هست که هم قیمت خوبی داره و هم از ایران میتونین پرداخت کنین و مشکل پرداخت نداره . خودم هم از همین طریق اقدام کردم

این ماجرای لینکد این رو هم جدی بگیرین و هم خیلی سخت نگیرین . اول اونایی که پروفایل لینکد این ندارن ، خب ندارن دیگه مشکلی نیست ...اونایی که دارن و ریگی هم به کفششون نیست هم سوابق کاریشون رو دقیق بگن ، همونطوری که در واقعیت هست و همونطوری که به اداره مهاجرت اعلام کردن . ضمنا اگه اسم رو عوض کنین قابل پیگیری نیست . راهکارهایی هم در تنظیمات خود لینکد این هست که توی یه پست به طور کامل توی اون یکی فروم توضیح دادم یه بار . از اون طریق هم میتونین امکان جستجو رو محدود کنین . و در آخر هر کدومتون زحمت بکشین اسمتون رو با تمام واژه (توی گیومه بزارین ) گوگل کنین و نتایج رو ببینین . پیشنهاد میکنم .واسه گوگل کردن از سایت گوگل با پسوند ca هم استفاده کنین و تصحیحات لازم رو انجام بدین . به همین سادگی

Member aryana57 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مترجمی زبان انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Michaelmeyers نمایش پست ها
    این ماجرای لینکد این رو هم جدی بگیرین و هم خیلی سخت نگیرین . اول اونایی که پروفایل لینکد این ندارن ، خب ندارن دیگه مشکلی نیست ...اونایی که دارن و ریگی هم به کفششون نیست هم سوابق کاریشون رو دقیق بگن ، همونطوری که در واقعیت هست و همونطوری که به اداره مهاجرت اعلام کردن . ضمنا اگه اسم رو عوض کنین قابل پیگیری نیست . راهکارهایی هم در تنظیمات خود لینکد این هست که توی یه پست به طور کامل توی اون یکی فروم توضیح دادم یه بار . از اون طریق هم میتونین امکان جستجو رو محدود کنین . و در آخر هر کدومتون زحمت بکشین اسمتون رو با تمام واژه (توی گیومه بزارین ) گوگل کنین و نتایج رو ببینین . پیشنهاد میکنم .واسه گوگل کردن از سایت گوگل با پسوند ca هم استفاده کنین و تصحیحات لازم رو انجام بدین . به همین سادگی
    من تو لینکد این پروفایل ندارم ولی چندین نفر با اسم خودمو پیدا کردم، فقط تو فیس بوک پروفایل دارم که توی اون هم با اسم من نفرات زیادی هستند، حالا قضیه چطور میشه؟
    ممنون
    Applied for federal skilled worker on Nov. 2009, medical letter: June 24/2013, pass request: Nov. 02, 2013, receive visa: Nov. 05, 2013, now lives in North Vancouver

نقل قول نوشته اصلی توسط aryana57 نمایش پست ها
    من تو لینکد این پروفایل ندارم ولی چندین نفر با اسم خودمو پیدا کردم، فقط تو فیس بوک پروفایل دارم که توی اون هم با اسم من نفرات زیادی هستند، حالا قضیه چطور میشه؟
    ممنون
    چیزی نمیشه اونها زمانی میتونن استناد کنن که بدونن دقیقا این پروفایل مال شماست . یعنی اسم و تاریخ تولد و محل تولد و شغل و .... همخوانی داره ، اما سابقه کار همخوانی نداره . ف ب هم نشنیدم که جایی بهش استناد کنن چون از حیطه سایتهای رسمی تقریبا بیرون قرار میگیره ...

Junior Member nemojik آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mining engineer

سلام به دوستان گرامی، سوالی در ذهن بوجود آمده در خصوص سابقه بیمه. مگر در سابقه بیمه چه چیزی ذکر می شود که دوستان نگران آن هستند؟ کسانی که سابقه بیمه ندارند به نظر منطقی می رسد که نگران باشند دیگران چرا نمی دانم. آیا وقتی درخواست سابقه بیمه می کنی در بیمه تنها ماههایی که سابقه بیمه آنها مشخص است را اعلام می کنند یا اینکه اسم شرکتهایی که در آنجا برای شما بیمه رد شده هم ذکر می شود؟ من به دلیل شرایط کاری در زمانهایی هم زمان از سه شرکت بیمه داشته ام آنوقت این چگونه خواهد بود؟ لطفا در این خصوص نظری و یا راهنمایی دارید بفرمایید متشکر می شوم.
    CIO: 25 jan 2010 -1FN: march 9, 2010- 2FN: 3 aug 2010 warsaw transferred:14 dec 2011 inprocess: 21 feb 2012 - update: yes- medical: 17 jan 2014 -
    pass req= 21 nov-visa pick up اقدام نکرده ام= land dead = 6 mar -code:2143

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)