صفحه 41 از 5471 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051911415411041 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

با سلام

من 28 سالمه و فوق عمران دارم

می خواستم بدونم استان های دیگه کانادا غیر از کبک جایی هست که بشه رفت و مهندس عمران بخواد ؟

در ضمن من از یه وکیل شنیدم که قبل از نوامبر وزیر مهاجرت باید حتماً لیست جدیدو طبق قوانین فدرال اعلام کنه، کسی چیزی در این زمینه میدونه؟

لطفاً راهنمایی کنید

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط babakdin
    دوستان شنيدم دکتر هاي اينجا براي پروسسه مديکال نفري 150 هزار تومان طلب ميکنن لذا براي افرادي که به اين پروسه ميرسن بد نيست امادگي مالي براش داشته باشن مثل خود من علاوه بر هزينه عکس ها و ازمايشها بايد 600 هزارتومن بدم
    منم 16 march2009 فرستادم و دیروز( 18April )نامه سیدنی بدستم رسیدو حالا باید مدارک رو برای سوریه بفرستم . حالا این دو تا سوال را از دوستان داشتم:
    الان باید معاینه پزشکی بشم یا اینکه باید اول مدارک رو برای سوریه بفرستم و ببینم اونا چی میگن؟ و سوال دومم اینکه مداراک رو مثله دفعه قبل با پست TNT یا DHL میشه برای سفارت فرستاد یا نه چون ایندفعه آدرس پستی فقط PO BOX داره و ادرس courier (مثل سیدنی نداره).دوستایی که نامه به سوریه با DHL دادن مطمئنن الان نامه اشون رو قبول کردن؟و کسی از اون طرف نامه رو تحویل میگیره و امضا میکنه(مثل آقایROBAR در سیدنی)؟
    متشکرم

Junior Member

سلام به همه دوستان،

من دانشجوی سال پنجم مهندسی برق، لیسانس، متولد سال65 هستم. به لطف خدا برای فوق لیسانس(سپتامبر 2009) از دانشگاه مکمستر (آنتاریو) با فاند کامل پذیرش گرفتم. تصمیم دارم در کنار تحصیل درخواست مهاجرت بدهم. من بیشتر از دو سال در حین تحصیل در شرکت داییم یه عنوان مسئول شبکه و برنامه نویس کار کردم. البته قرار دادی ندار ولی گرفتنش سخت نیست! می خواستم ببینم از کجا و چه زمانی پروسه مهاجرت رو باید شو کنم و تا اون ما چه کارهایی باید انجام بدهم تا بیشترین امتیاز رو کسب کنم؟ ممنون می شم اگه منرو راهنمایی کنید.(قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا دارم و می خوام در یکی دو سال آینده ازدواج کنم)

درود فراوان،
    مهدی

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash3000
    منم 16 march2009 فرستادم و دیروز( 18April )نامه سیدنی بدستم رسیدو حالا باید مدارک رو برای سوریه بفرستم . حالا این دو تا سوال را از دوستان داشتم:
    الان باید معاینه پزشکی بشم یا اینکه باید اول مدارک رو برای سوریه بفرستم و ببینم اونا چی میگن؟ و سوال دومم اینکه مداراک رو مثله دفعه قبل با پست TNT یا DHL میشه برای سفارت فرستاد یا نه چون ایندفعه آدرس پستی فقط PO BOX داره و ادرس courier (مثل سیدنی نداره).دوستایی که نامه به سوریه با DHL دادن مطمئنن الان نامه اشون رو قبول کردن؟و کسی از اون طرف نامه رو تحویل میگیره و امضا میکنه(مثل آقایROBAR در سیدنی)؟
    متشکرم
    تبريك به شما
    معاينه پزشكي بعد از بررسي در سوريه است
    با DHL به سوريه بفرستيد ولي صندوق پستي را ذكر نكنيد

Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Eng. MSc(AmirKabir), BSc:PUT 

سلام خدمت دوستان.
    من برای کسب 67 امتیاز، به 21 امتیاز سابقه کار نیاز دارم.با توجه به پاسخ 483 آقا افشین، من دو سال سابق کار دارم،ایا میتونم 4 سال سابقه کار معتبر پاره وقت در دوران لیسانس ارائه بدم و 4 سال سابقه کار رو پر کنم؟اگه این کار رو بکنم آیا باز هم از بخش تحصیلات 25 امتیاز میگیرم؟من مدرک کارشناسی ارشد دارم.
    دریافت مدارک در سیدنی 26-04-2010 فایل نامبر اول 28-07-2010 دریافت مدارک در دمشق 03-11-2010، فایل نامبر دوم 15-11-2010 کد پذیرش 8222 انتقال به آنکارا 04-08-2010 - اینپرسس 27-03-2012 - دریافت مدیکال 21-05-2013 ,درخواست آپدیت مدارک 04-10-2013 ، پاس ریکوست 2014-01-22

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

سلام به همه ،با توجه به پاسخ های قبلی من فکر می کنم سابقه کارم امتیاز کامل رو نمیاره(6 سال که 2.5 سالش غیر مرتبط با NOC که میخوام اقدام کنم هست .از 3.5 مرتبط هم حدود 14 ماه در حال تحصیل ارشد بودم. میخوام بدونم با این حساب حدود 35 ماه سابقه مرتبط خواهم داشت؟(28+(14/2)=35) اگه اینطوری باشه با IELTS 8 .مدرک ارشد و این سابقه امتیاز کم نمیارم؟البته مدتی هست که فرانسه میخونم .اگه مجبور شم در فرمهام BASIC رو علامت بزنم.یه مدرک هم باید واسه اون بگیرم ??? خیلی گیج میزنم
    ارسال مدارک:18aug2010 .. رشته 6 امتیازی -تاریخ مصاحبه و دریافتcsqی .....18mai 2012
    فایل نامبر فدرال ...18july2012 آپدیت ازپاریس:22april2013 مدیکال :20dec2013 پاس ریکویست: 30feb2014

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdy_mlk
    سلام به همه دوستان،

من دانشجوی سال پنجم مهندسی برق، لیسانس، متولد سال65 هستم. به لطف خدا برای فوق لیسانس(سپتامبر 2009) از دانشگاه مکمستر (آنتاریو) با فاند کامل پذیرش گرفتم. تصمیم دارم در کنار تحصیل درخواست مهاجرت بدهم. من بیشتر از دو سال در حین تحصیل در شرکت داییم یه عنوان مسئول شبکه و برنامه نویس کار کردم. البته قرار دادی ندار ولی گرفتنش سخت نیست! می خواستم ببینم از کجا و چه زمانی پروسه مهاجرت رو باید شو کنم و تا اون ما چه کارهایی باید انجام بدهم تا بیشترین امتیاز رو کسب کنم؟ ممنون می شم اگه منرو راهنمایی کنید.(قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا دارم و می خوام در یکی دو سال آینده ازدواج کنم)

درود فراوان،
    مهدی
    مهدي جان سلام
    شما حتما بايد حداقل 12 ماه از شروع تحصيلت و يا ورودت به کانادا گذشته باشه بعد ميتونيد براساس قانون جديد با کتگوري 3 اقدام کنيد
    با ازدواج هيچ محدوديتي براي براي مهاجرت پيش نمياد فقط ممکنه اگر ازدواج در زمان پروسسه مهاجرت باشه يکم پروسسه رو طولاني تر کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza_1360
    با سلام

من 28 سالمه و فوق عمران دارم

می خواستم بدونم استان های دیگه کانادا غیر از کبک جایی هست که بشه رفت و مهندس عمران بخواد ؟

در ضمن من از یه وکیل شنیدم که قبل از نوامبر وزیر مهاجرت باید حتماً لیست جدیدو طبق قوانین فدرال اعلام کنه، کسی چیزی در این زمینه میدونه؟

لطفاً راهنمایی کنید
    تقريبا تمامي ايالت هاي کانادا برنامه مهاجر پذيري دارن منتها اقدام کردن براشون يکم سخته يا بهتر بگم هر کدومشون يه غرو فرو خاص دارن

بله قراره هر سال ليست اپديت بشه و ممکنه يک سري مشاغل بهش اضافه يا ازش کم بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط havar_s
    سلام خدمت دوستان.
    من برای کسب 67 امتیاز، به 21 امتیاز سابقه کار نیاز دارم.با توجه به پاسخ 483 آقا افشین، من دو سال سابق کار دارم،ایا میتونم 4 سال سابقه کار معتبر پاره وقت در دوران لیسانس ارائه بدم و 4 سال سابقه کار رو پر کنم؟اگه این کار رو بکنم آیا باز هم از بخش تحصیلات 25 امتیاز میگیرم؟من مدرک کارشناسی ارشد دارم.
    بله ميتونيد اينکار رو بکنيد
    امتياز تحصيل ربطي به سابقه کار نداره و از اون امتياز کامل رو خواهيد اورد

ApplyAbroad Hero

سلام
    من ميخوام هفته ديگه مداركم رو به سيدني پست كنم. مسئله اينه كه پاسپورت من حدود 14 ماه ديگه اعتبار داره. آيا همين قدر كافيه؟ نميدونم ميشه از الان عوضش كرد يا نه. تازه اگر عوض كنم مدرك آيلتسم با شماره پاسپورت فعليه. كسي ميدونه چه كاري ميشه كرد؟ آيا با همين پاس ميشه اقدام كرد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)