صفحه 4470 از 5471 نخستنخست ... 34703970437044204460446144624463446444654466446744684469447044714472447344744475447644774478447944804520457049705470 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 44,691 تا 44,700 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Junior Member Arfp آواتار ها

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

لطفا راجع به زمان لازم براي تجديد پاسپورت هم بگين.(از زمان اقدام به تجديد تا گرفتن اون)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kivayan نمایش پست ها
    سلام,
    ضمن تبريک به دوستان مديکال گرفته و حتي نگرفته!(به دليل افزايش سرعت و نزديک شدن زمان مديکالشان) مي خواستم بپرسم آيا تا به حال کسي براي پر کردن سريع حساب فاکتور معتبر فروش دلار از صرافي رسمي و معتبر ارائه داده است که پاس ريکوئست هم شده باشد؟ ضمناً آيا قرارداد هاي پيمانکاري بدون کد اقتصادي قابل ترجمه براي اين منظور هست؟
    سلام و تشکر از راهنمايي هاي دوستان,بابت دلارها موفق به گرفتن فاکتور خريد شدم ولي بابت سکه نه! البته مبلغش به حسابم واريز شده. حالا مي تونم بپرسم نظر دوستان در مورد گرفتن نامه گيفت چيه؟ من شنيدم ميشه کسي نامه بده که اين مبلغ رو هديه داده, آيا فرمت خاصي داره ؟ اصلاً مورد قبول هست و کسي از اين راه جواب گرفته؟ در مورد قرارداد پيمانکاري چطورکسي چيزي نشنيده حتي؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد سازه - تبریز

بله کد 3215 جزو 38 رشته ای ها هست و اتفاقاً جزو 24 رشته ای های جدید هم هست و آنطوری که در کتابچه NOC 2011 آمده شامل تکنسین رادیولوژی، CT اسکن، MRI و رادیوتراپی میشه دو صفحه مربوط به توضیحات این رشته رو آماده کرده بودم ولی متاسفانه نمیدونم چطوری باید ضمیمه کنم
    CIO: 4,Jan 2010; File 1: 24, Feb 2010 ; File 2: May 2010; In Process: 17,Feb 2012;medical :3,jan. 2014,: Pass request 8,Oct.,2014:

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arfp نمایش پست ها
    لطفا راجع به زمان لازم براي تجديد پاسپورت هم بگين.(از زمان اقدام به تجديد تا گرفتن اون)

حدود 7 تا 10 روزه اگه اشتباه نکنم
    میتونید اول وقت تماس بگیرید با پلیس+10 دقیق بهتون میگن

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nilia_noor نمایش پست ها
    بالاخره چقدر پول باید تو حساب باشه؟ من که دیگه از دست این نرخ‌های متفاوت گیج شدم. ظاهراً برای خانواده ۳ نفر ۱۷۰۰۰ دلار. این مبلغ یعنی‌ چند تومان؟
    حدود 52 ملیون تومن

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kivayan نمایش پست ها
    سلام و تشکر از راهنمايي هاي دوستان,بابت دلارها موفق به گرفتن فاکتور خريد شدم ولي بابت سکه نه! البته مبلغش به حسابم واريز شده. حالا مي تونم بپرسم نظر دوستان در مورد گرفتن نامه گيفت چيه؟ من شنيدم ميشه کسي نامه بده که اين مبلغ رو هديه داده, آيا فرمت خاصي داره ؟ اصلاً مورد قبول هست و کسي از اين راه جواب گرفته؟ در مورد قرارداد پيمانکاري چطورکسي چيزي نشنيده حتي؟
    به نظر من زیاذی دارید سخت میگیرید همون فاکتور یا رسید صرافی رو ترجمه کنید و براشون بنویسید که بدلیل وضعیت اقتصادی که در ایران هست نمیتونستید پول نقد در بانک نگه دارید فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد اما اگه خیلی میخواین محکم کاری بشه میتونید خونتون یا ماشینتون رو ببرید و واسش یه قول نامه صوری فروش بگرید و اونو ترجمه کنید
    موفق باشید

Member imand آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical ENG - MSc - University of Tehran

با سلام،
    لطفا دوستاني كه دنبال آپديت مدارك رفتن براي تسريع در كار اين مخلص مساعدت كنن:
    من هم بايد پاسپورتمو عوض كنم و هم عدم سو پيشينه بگيرم
    - آيا براي گرفتن عدم سو پيشينه بايد نامه اي معرفينامه اي ببرم؟
    - گرفتن برگ عدم سوپيشينه نياز به بردن پاسپورت داره؟
    - اگه نياز به پاسپورت داره اول بايد پاسپورتم رو كه اعتبارش كمه عوض كنم بعد برم برا سوپيشينه يا اينكه با همين پاسپورت هم مشكلي نداره و برگ عدم سو پيشينه را كپي با پاسپورت جديد ارسال كنم؟
    سلام. در مورد سوال اول و دوم:
    جایی که من عدم سو پیشینه گرفتم ازم معرفی نامه خواستن. روالش اینه که درخواست رو به همراه کپی و اصل پاسپورت به دادگستری میدی و اونها یک نامه برات صادر می کنن خطاب به تشخیص هویت. و بقیه ماجرا ...
    می توان به سوی رهایی گریخت؛ اما بازگشت ما به اسارت نابخشودنی است. نادر ابراهیمی

Senior Member

با سلام،
    لطفا دوستاني كه دنبال آپديت مدارك رفتن براي تسريع در كار اين مخلص مساعدت كنن:
    من هم بايد پاسپورتمو عوض كنم و هم عدم سو پيشينه بگيرم
    - آيا براي گرفتن عدم سو پيشينه بايد نامه اي معرفينامه اي ببرم؟
    - گرفتن برگ عدم سوپيشينه نياز به بردن پاسپورت داره؟
    - اگه نياز به پاسپورت داره اول بايد پاسپورتم رو كه اعتبارش كمه عوض كنم بعد برم برا سوپيشينه يا اينكه با همين پاسپورت هم مشكلي نداره و برگ عدم سو پيشينه را كپي با پاسپورت جديد ارسال كنم؟
    ما رفتیم و گفتیم واسه سفارت میخوایم سو پیشینرو اونا هم همونجا یه فرم بهمون دادن مخصوص همین کار بود پر کردیم ضمیمه کردن و کارامون رو انجام دادن پاسپورت هم نیازی نبود

Junior Member

سلام.
    الان من ۲ سال استرالیا زندگی‌ می‌کنم.
    دقیقاً زمانی که خواستم مدارکم رو بفرستم، سؤ پیشینه رو هم فرستادم.
    حالا اگه الان مدیکالم بیاد و ازم سؤ پیشینه بخواند بازم باید از ایران انگشت نگاری بگیرم یا فقط از پلیس استرالیا بگیرم بفرستم.

چو خود کانادا تو سایت نوشته که سؤ پیشینه نباید ۳ ماه از زمان اپلای کردن قدیمی تر باشه.
    اینجا نوشته: http://www.cic.gc.ca/english/informa...cert/intro.asp
    خط سوم Who needs a police certificate

چون من اگه بخوام از سفارت ایران تو استرالیا بگیرم میگه ۴ ماه طول میکش.
    ارسال به سیدنی 16 ژانویه 2010
    درخواست مدیکال و فایل نامبر سوم 16 ژانویه 2013
    پاس رکوئست 21 اکتبر 2013
    لندینگ 19 ژانویه 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط Pascal نمایش پست ها
    سلام.
    الان من ۲ سال استرالیا زندگی‌ می‌کنم.
    دقیقاً زمانی که خواستم مدارکم رو بفرستم، سؤ پیشینه رو هم فرستادم.
    حالا اگه الان مدیکالم بیاد و ازم سؤ پیشینه بخواند بازم باید از ایران انگشت نگاری بگیرم یا فقط از پلیس استرالیا بگیرم بفرستم.

چو خود کانادا تو سایت نوشته که سؤ پیشینه نباید ۳ ماه از زمان اپلای کردن قدیمی تر باشه.
    اینجا نوشته: http://www.cic.gc.ca/english/informa...cert/intro.asp
    خط سوم Who needs a police certificate

چون من اگه بخوام از سفارت ایران تو استرالیا بگیرم میگه ۴ ماه طول میکش.
    با سلام، احتمال اینکه از شما مجددا عدم سوء پیشینه ایران رو بخواهند هست. شاید بد نباشه درخواستش رو بدید که اگر ازتون خواستند زمان رو از دست ندید.
    موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)