صفحه 464 از 5471 نخستنخست ... 3644144544554564574584594604614624634644654664674684694704714724734745145649641464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,631 تا 4,640 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط kajkolahkhan نمایش پست ها
    من تغيير آدرس داشتم‌(يعني پلاك قديم رو هم اضافه كرده بودم وقتي ميخواستم به دمشق بفرستم)، روي پاكت فايل نامبر دوم، آدرس جديد را زده بودند، ولي تو سايت هنوز عوض نشده، يعني آفيسر ظاهرا آدرس را از فرم شما برميدارد نه از روي سايت
    برای من هم همینطور بود، آدرسم در فرمهای دمشق عوض شد و فایل نامبر هم کمتر از 10 روز به آدرس جدید اومد ولی بعد از دوماه هنوز تو سایت همون آدرس قبلیه! البته من این اواخر یک ایمیل هم زدم که بابا این آدرس رو درست کنین! هنوز که خبری نیست!
    من از سلاله درختانم، تنفس هوای مانده ملولم می کند.

Member championking آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Shiraz

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

سلام
    اگه كسي نامه كسري مدرك واسش اومده ميخواستم بدونم كه چقدر بعد از فرستادن مدارك آپديت بوده؟
    مرسي

نقل قول نوشته اصلی توسط kajkolahkhan نمایش پست ها
    فكر كنم شما بايد بنويسيد Exempted يعني معاف و توضيح بدهيد كه با اين قانون معاف شدن
    درسته خودم هم همین فکر رو کردم اما اگه دیده باشید دو Option داره یا باید بگی کجا خدمت کردی و کی یا اگه نکردی بگی None که حالا نمیدونم شامل معافیت میشه یا نه

Exclamation پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط shimax نمایش پست ها
    اما برای قسمت اول سوالم پاسخی از کسی دریافت نکردم. خواهش می کنم از دوستانی که تجربه و اطلاعات بیشتری دارند به ما اول راهیها کمک کنند. سوالم رو تکرار می کنم:

- برای تکمیل فرمهای اولیه در بخش مربوط به نظام وظیفه: من همسرم از طریق قانون حمایت از نخبگان شامل معافیت شده. حالا اونجا چی بنویسم؟ آیا کلمه پیشنهادی "NONE" شامل وضعیت همسرم میشه؟
    Exempted by Elite Students Military Exemption Program

Senior Member afshinnnn آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط championking نمایش پست ها
    سلام
    اگه كسي نامه كسري مدرك واسش اومده ميخواستم بدونم كه چقدر بعد از فرستادن مدارك آپديت بوده؟
    مرسي
    منظورتون را از مدارک آپدیت نفهمیدم !

اما دو ماه پس از ارسال فول اپلیکیشن به دمشق ،نامه کسری مدارک به دست بنده رسید ! دقیقاً یک روز پس از وارد شدن به مرحله In Process !

رشته و دانشگاه
    University of Shiraz

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinnnn نمایش پست ها
    منظورتون را از مدارک آپدیت نفهمیدم !

اما دو ماه پس از ارسال فول اپلیکیشن به دمشق ،نامه کسری مدارک به دست بنده رسید ! دقیقاً یک روز پس از وارد شدن به مرحله In Process !
    سلام
    ممنون به خاطر پاسختون
    ميتونم بپرسم كه چه چيزي رو خواسته بودن؟

Senior Member afshinnnn آواتار ها

Cool پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط championking نمایش پست ها
    سلام
    ممنون به خاطر پاسختون
    ميتونم بپرسم كه چه چيزي رو خواسته بودن؟
    1. اصل مدرک فارغ التحصیلی همسر ( موقع ارسال مدارک ، گواهی ترم آخر تحصیلی داده بودم ، چون هنوز فارغ التحصیل نشده بود)
    2.مدارک اثبات اقامت فامیل در کانادا (در بوکلت قبلی فقط به رزیدنت کارت اشاره شده بود ، اما به استناد بوکلت جدید، مدارکی همچون بانک استیتمنت و فیش پرداخت قبوض و T4 و ... بایستی ارائه میشد!)
    3.گردش مالی 6 ماهه (به استناد بوکلت جدید!)

و یه فرصت دو ماهه برای ارسال . نوشته بود در صورت عدم ارسال مدارک فوق در مهلت مقرر ، بر اساس مدارک موجود پرونده شما ارزیابی نهائی می گردد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaemadi نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام
    من خودم همین کار رو می کنم، و به نظر من تناقض نیست! چون یک جا از شما پرسیده مدرکتون معادل چند سال تحصیله؟ (IMM 0008 Generic) و در جای دیگه این که تحصیلتون چند سال طول کشیده.

دوست عزیزم ممنونم
    منم همینکارو میکنم
    امیدوارم مشکلی پیش نیاد
    بازم ممنونم

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    SHARIF.MS.SOFTWARE

برای ارسال مدارک به سوریه نیازی به لیبل آدرس نیست؟

سیدنی: Aug 11, 2009 -- فایل اول:Oct 1, 2009 -- ارسال به دمشق: Nov 24, 2009 - ورشو December 12, 2011 این پروسس February 13, 2012 مدیکال به همراه کپی پاس و ۴۹۰ دلار :April 8,2013 .

رشته و دانشگاه
    University of Shiraz

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinnnn نمایش پست ها
    1. اصل مدرک فارغ التحصیلی همسر ( موقع ارسال مدارک ، گواهی ترم آخر تحصیلی داده بودم ، چون هنوز فارغ التحصیل نشده بود)
    2.مدارک اثبات اقامت فامیل در کانادا (در بوکلت قبلی فقط به رزیدنت کارت اشاره شده بود ، اما به استناد بوکلت جدید، مدارکی همچون بانک استیتمنت و فیش پرداخت قبوض و T4 و ... بایستی ارائه میشد!)
    3.گردش مالی 6 ماهه (به استناد بوکلت جدید!)

و یه فرصت دو ماهه برای ارسال . نوشته بود در صورت عدم ارسال مدارک فوق در مهلت مقرر ، بر اساس مدارک موجود پرونده شما ارزیابی نهائی می گردد.
    افشين جان مرسي
    اول اينكه مدارك مربوط به فاميلها همشو ميخواد(استيتمنت و فيش و تي 4 و....)چون من حقيقتش 5 تا داييم اونجاست و من از هر كدومشون يه چيزو فرستادم يكيشون قبض پرداختي و يكي ديگه استيتمنت بانك و ....
    شما فقط كارت اقامتو فرستادي كه ايراد گرفتن؟
    بعد ببخشيد ميخواستم بدونم كه گردش مالي با بوكلت جديد چطوريه؟
    چون من حساب بلند مدت داشتم و از همون بانك پاسارگاد خودش واسم به انگليسي از 9 ماه قبل پرينت داد و چون بلند مدت بود هيچ گردشي هم نداشت.
    ممنون به خاطر راهنماييتون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)