صفحه 4966 از 5471 نخستنخست ... 3966446648664916495649574958495949604961496249634964496549664967496849694970497149724973497449754976501650665466 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 49,651 تا 49,660 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط sharrareh نمایش پست ها
    امروز از ورشو برای ما ایمیل اومده و کارت پایان خدمت همسرمو خواستن
    سلام
    چه خوب شد شما پست گذاشتین من داشتم دنبال شما میگشتم....منم مثل شما مدیکالم 2 ژانویه 2014 هست....یک سوال داشتم ازتون..شما اول می ایمیل زدین به ورشو و اونها جواب دادن که چکشون میتونه 3 تا 4 ماه طول بکشه..البته همه پرونده ها مثل هم نیست ولی شما چه سوالی پرسیدین که این جواب رو دادن؟...چون برام خیلی جالب بود معمولا هیچ وقت اینطوری عدد نمیدن.
    شراره جان شما پرونده 38 شغله دارین ؟...البته قبلا توضیح دادین ولی من درست متوجه نشدم الان دنباله همون پرونده استانیتون هست یا پرونده 38 شغله هم دارین؟ممنونم.
    جدول خلاصه
    CIO: 2- dec- 2009
    Pass Req: 9- June- 2014
    Landed: 9- July- 2014

Member
    رشته و دانشگاه
    آموزش زبان انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط lalehmahmmody نمایش پست ها
    مگر بناست يا بوده است که اينها ربطی هم به تسريع رسيدگی و فاينالايز شدن پرونده داشته باشد؟
    آخه چند ماه پيش بعضي از دوستان مي گفتند اين سيستم جديد سرعت رسيدگي رو بالا مي بره و همه ويزا آفيس ها به صورت آنلاين به پرونده ها دسترسي خواهند داشت كه به نظر ديگه موضوعيتي نداره
    كد رشته: 4131ارسال مدارک به سیدنی: APR-09-2010 فایل نامبر اول: JUN-22-2010 فايل نامبر دوم: OCT-10-2010 انتقال پرونده به ورشو FEB -03 - 2012 - اینپروسس: MAR - 06 - 2012- مدیکال: MAR-06-2014 - دریافت مدارک آپدیت در ورشو: APR-22-2014 - پاس ریکوئست: AUG-18-2014

Senior Member mahta_gh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lidaaa نمایش پست ها

Stephen Harper
    2h

Wheels up to Warsaw, Poland

بعید میدونم هارپر داره میره ورشو ویزا افیس این چند روز زیاد کاری انجام بده...البته امیدوارم بر عکس باشه و بیشتر کار انجام بدن.
    احتمالا برای رسیدن هارپر یه ذره آب و جارو میکنن و مرتب سازی انجام میدن و طبعا ویزا و مدیکالی نداریم چند روز

بعدش هم جلو روش شروع میکنن تاپ و توپ ویزا و مدیکال میدن که یعنی ما خیلی مرتب و سریع هستیم

البته همه اینا به شرطیه که یه چند قطره ای خون ایرانی تو رگهای کارمندان ورشو یافت بشه
    رسیدن به سیدنی : 4 دس 2009 مدیکال : 10 دس 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط sharrareh نمایش پست ها
    امروز از ورشو برای ما ایمیل اومده و کارت پایان خدمت همسرمو خواستن
    مگه شما ترجمه کارت سربازی ایشون رو قبلا نفرستاده بودین؟؟؟
    ارسال مدارک 19 فوریه 2010
    مدیکال 6 فوریه 2014
    پاس رکویست 8 اکتبر 2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط PARYA M نمایش پست ها
    شما هر مدرکی که دارید اگر بخواهید در کانادا کار کنید می بایست در نطام مربوطه در انجا رجیستر شوید که هر رشته زیر نظر انجمن و یا به اصطلاح دانشگاهی می باشد که دارای سایت هم می باشد اصولا رشته های مربوط به پزشگی برای تطبیق مدرک افرادی که مدارک خود را از خارج کانادا گرفتن سختر و طولانی تره که بعضا می بایست دوره خاصی را نیز گذراند و یا امتحان خاصی داد ویا برای مدت مشخصی دوره عملی گزراند مثلا برای رشته های فنی میبایست در ردسیل کانادا رجیستر شد که الزاما میبایست مدارک شما ارزیابی و در امتحان مربوطه قبول شد
    ممنون از پاسختون.میشه آدرس سایت واسه رشته های مهندسی رو بذارید. میتونیم از همینجا اینکارو انجام بدیم یا باید بریم اونجا بعد رجیستر کنیم.ممنون.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط alborz1360 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.میشه آدرس سایت واسه رشته های مهندسی رو بذارید. میتونیم از همینجا اینکارو انجام بدیم یا باید بریم اونجا بعد رجیستر کنیم.ممنون.
    سلام
    شما اول مطمئن بشید که رشته شما نیاز به رجیستر شدن داره یا نه چون بعضی رشته ها نیاز نداره...بعدش اگر جز رشته ای بود که نیاز داشت به این لینک برید:
    http://www.cic.gc.ca/english/resourc...s/engineer.asp
    در این لینک روی گزینه Provincial regulators میرید و لیست رگولیتور بادی های ایالتهای مختلف برای رشته های مهندسی میاد...روی هر کدوم که کلیک کنید میرید به سایت نظام مهندسی مربوط به هر ایالت.
    رگولیتور بادی مهندسی مربوط به ایالت خودتون رو بخونید.
    موفق باشین
    ویرایش توسط lidaaa : June 4th, 2014 در ساعت 11:26 AM
    جدول خلاصه
    CIO: 2- dec- 2009
    Pass Req: 9- June- 2014
    Landed: 9- July- 2014

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران -زمين شناسي نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط lidaaa نمایش پست ها
    سلام
    چه خوب شد شما پست گذاشتین من داشتم دنبال شما میگشتم....منم مثل شما مدیکالم 2 ژانویه 2014 هست....یک سوال داشتم ازتون..شما اول می ایمیل زدین به ورشو و اونها جواب دادن که چکشون میتونه 3 تا 4 ماه طول بکشه..البته همه پرونده ها مثل هم نیست ولی شما چه سوالی پرسیدین که این جواب رو دادن؟...چون برام خیلی جالب بود معمولا هیچ وقت اینطوری عدد نمیدن.
    شراره جان شما پرونده 38 شغله دارین ؟...البته قبلا توضیح دادین ولی من درست متوجه نشدم الان دنباله همون پرونده استانیتون هست یا پرونده 38 شغله هم دارین؟ممنونم.
    با سلام
    من هم از وکیل محترمه در موقع ارسال مدارک ÷رسیدم چقدر باید منتظر بمانیم گفتن در حالت معمول این ÷روسه در حدود 4 ماه طول میکشه (منظور ایشون کارهای اداری مربوط به صدور ویزا بود) حالا ایشون بر چه اساسی اینرا گفتن نمیدونم . ولی به هر حال امیدوارم هر جه زودتر همگی حامل خبرهای خوب باشیم ایشالله.
    CIO: 7 - dec - 2009
    MED: 2 - jan - 2014
    P.R: 13 - oct - 2014

دوستان ميشه خواهشن در مورد پرينت ٦ ماهه حساب نظرتون رو بفرمايين، من ميخوام حدود ٥٠ ميليون براي دو نفر بريزم به حساب و موجودي بگيرم اما در طول ٦ ماه تو اين حساب مبلغ كمي داشتم، حالا به پيشنهاد دوستان خوب فروم من برم فاكتور بگيرم خوب اگر تازه بتونم مثلا فاكتور طلا بگيرم قاعدتا بايد فاكتور خريد طلا براي ١ سال پيش بگيرم كه مثلا من اينقدر طلا سال گذشته خريدم، خوب حالا اين ميشه مدرك خريد طلا، اما ادم وقتي طلا ميفروشه كه فاكتوري چيزي منتقل نميشه حالا در مورد ماشين ميشه چون يك مدركي تو دفترخانه به ادم ميدن اماخوب اين مدرك ماشينو رديف كردن تقريبا براي من غير ممكنه به نظر شما چه كاري ميشه كرد.
    Noc no.2151,Application Send: 23 December 2011, Application Received in Sydney: 30 December 2011,File no.: 23 February 2012, In Process: 18 April 2013,Medical:30 May 2014 Update Send: 14 June 2014 Pass Request:31 July 2014

Senior Member mahta_gh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lambert نمایش پست ها
    دوستان ميشه خواهشن در مورد پرينت ٦ ماهه حساب نظرتون رو بفرمايين، من ميخوام حدود ٥٠ ميليون براي دو نفر بريزم به حساب و موجودي بگيرم اما در طول ٦ ماه تو اين حساب مبلغ كمي داشتم، حالا به پيشنهاد دوستان خوب فروم من برم فاكتور بگيرم خوب اگر تازه بتونم مثلا فاكتور طلا بگيرم قاعدتا بايد فاكتور خريد طلا براي ١ سال پيش بگيرم كه مثلا من اينقدر طلا سال گذشته خريدم، خوب حالا اين ميشه مدرك خريد طلا، اما ادم وقتي طلا ميفروشه كه فاكتوري چيزي منتقل نميشه حالا در مورد ماشين ميشه چون يك مدركي تو دفترخانه به ادم ميدن اماخوب اين مدرك ماشينو رديف كردن تقريبا براي من غير ممكنه به نظر شما چه كاري ميشه كرد.
    طلا فروش یه رسید خیلی کوچیک میده که تعداد ... سکه به مبلغ ... از آقا/خانم فلانی خریده و مبلغ رو دو دستی تقدیم ایشون نموده است
    رسیدن به سیدنی : 4 دس 2009 مدیکال : 10 دس 2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lambert نمایش پست ها
    دوست عزیز
    شما اون پول رو منتقل کن به حساب و اون فاکتورهای خرید طلا رو هم بزار روش که نشون بده شما در طول ساله گذشته طلا خریدی لازم نیست مدرکی ارائه بدی که نشون بده طلاهارو فروختی و دوباره به پول تبدیل کردی حتی اصلا فاکتوره خرید طلا هم لازم نیست شما پرینت 6ماهه حساب رو بگیر یه نوت هم بزار روش که پولت رو تبدیل به دلار و سکه و طلا کرده بودی من خودم همین کار رو کردم.خیلی ها هم همین کار رو کردن و ویزا گرفتن بدون هیچ مشکلی از فکر ماشین و خونه و اینجور چیزها هم بیا بیرون
    NOC:9212- CIO:March 2010-1st File No:June 2010-Received Warsaw:Feb 2012
    In Process Warsaw:March 2012-MEDIACL:6-MARCH 2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)