صفحه 5 از 5471 نخستنخست 123456789101112131415551055051005 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Senior Member afshinnnn آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

دوستان امروز یکی از وکلا از کانادا بمن پاسخ داد که حدوداً 4 هفته ای جواب درخواستها را می دهند . البته هنوز خودش کیسی را نداشته که به این مرحله رسیده باشد! ;D

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinnnn
    دوستان امروز یکی از وکلا از کانادا بمن پاسخ داد که حدوداً 4 هفته ای جواب درخواستها را می دهند . البته هنوز خودش کیسی را نداشته که به این مرحله رسیده باشد! ;D
    کاش به محض بررسی مدارک با email بهمون خبر می دادند.الان که همه چیز الکتریکی شده پست خیلی زمانبره ، دو ماه خیلی زیاده ! حداقل مطمئن میشدیم Ok شده بعد 220 تومان پول IELTS می دادیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط FarPar
    کاش به محض بررسی مدارک با email بهمون خبر می دادند.الان که همه چیز الکتریکی شده پست خیلی زمانبره ، دو ماه خیلی زیاده ! حداقل مطمئن میشدیم Ok شده بعد 220 تومان پول IELTS می دادیم.
    1. هیچ سازمان رسمی ایمیل را از نظر امنیتی قبول نداره ، دلیلش هم کاملاً منطقییه بخاطر سوءاستفاده های سهل اینترنتی ! ciber crime
    2.شما تا 35 روز قبل از زمان آزمون آیلتس می توانید انصراف و کل پولتون ظرف 30 روز بحساب اینترنتی تون بازپرداخت می گردد .
    3.حالا کی گفته 2 ماه!؟؟؟؟ : :-\
    3.don't be pessimsitic! ما تو این تاپیک چشم انتظار خبرهای خوش هستیم! ;D تا بلکه از تجربیات یکدیگر استفاده بهینه ببریم.

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinnnn
    1. هیچ سازمان رسمی ایمیل را از نظر امنیتی قبول نداره ، دلیلش هم کاملاً منطقییه بخاطر سوءاستفاده های سهل اینترنتی ! ciber crime
    2.شما تا 35 روز قبل از زمان آزمون آیلتس می توانید انصراف و کل پولتون ظرف 30 روز بحساب اینترنتی تون بازپرداخت می گردد .
    3.حالا کی گفته 2 ماه!؟؟؟؟ : :-\
    3.don't be pessimsitic! ما تو این تاپیک چشم انتظار خبرهای خوش هستیم! ;D تا بلکه از تجربیات یکدیگر استفاده بهینه ببریم.
    1- اونها ایمیل های ما رو توی فرمها دارند و فرستادن یک ایمیل Notification ، کرایم محسوب نمی شه و پروسه مهجرات رو عوض نمی کنه ، وقتی قرار باشه شما تغییری تو پروندتون بدهید اونها ایمیل قبول نمیکنند و منطقی هم هست.
    2- چند تا تاپیک قبل رو اگه بخونید پیش بینی می شود که 35 روز بررسی اونها و با پست و رسیدن مدارک حدود 50-60 روز طول بکشد.

Junior Member

توي آدرس زير صفحه اي است كه نحوه گرفتن اين لايسنس رو توضيح داده اما صفحه هاي زير مجموعه اش كه رشته هاي مختلف مهندسي رو توضيح داده باز نميشه.نمي دونم چرا شايد موقت اشكال داشته باشه يا چيز ديگه.اين مقررات بصورت ايالتي است و اين لينك مربوط به آلبرتاست و البته تاريخ تهيه اش هم 2006 هست.
    http://www.alis.gov.ab.ca/certinfo/C...tml&CERT_ID=17
    اين هم وب سايت ايالت آلبرتاست
    http://alberta.ca/home
    اين يكي هم لينكي است كه اداره مهاجرت كانادا در مورد كار در ايالت آلبرتا گذاشته:
    http://workdestinations.org/category...umb=51&lang=en
    خودم دارم سعي ميكنم وقت بذارم بخونمشون.گفتم شايد بدرد دوستان بخوره.

به سلامتي مدارک ما روز 27 ژانويه ساعت 10:27 دقيقه صبح توسط آقاي بارنز دريافت شد

نقل قول نوشته اصلی توسط babakdin
    به سلامتي مدارک ما روز 27 ژانويه ساعت 10:27 دقيقه صبح توسط آقاي بارنز دريافت شد
    مبارک است ، انشااله نتیجه مطلوبی بگیرید.
    اما میشه بپرسم چه جوری متوجه شدید؟؟ پستتون رو چک کردید؟؟ با چه پستی بود؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط FarPar
    مبارک است ، انشااله نتیجه مطلوبی بگیرید.
    اما میشه بپرسم چه جوری متوجه شدید؟؟ پستتون رو چک کردید؟؟ با چه پستی بود؟؟
    من با ارامکس فرستادم رو سايتشون با دادن بارنامه ميشد ترک کرد وضعيت مدارک چيه

Junior Member

سلام به همه دوستان
    1. ايا تا حالا كسي از شماها محل مصاحبه را اكراين انتخاب كرده ، من شنيدم آنجا مصاحبه و تحويل گرفتنشون خيلي خيلي بهتر از سوريه است و چندتا از دوستانمون كه در سوريه رد شده بودند در اكراين قبول شدند.
    2.ميشه money order را از خود كانادا گرفت و مدارك را همانجا پست كرد. يعني مدارك را بفرستيم براي يك آشنا آنجا و او اردر را آماده كرده و توي پاكت بگذارد و پست كند؟

شروع پندينگ: 31 آگوست 2009 ،اينپراسس(الكي شايد هم واقعي) 21 فبريه 2011، كد : 0011

نقل قول نوشته اصلی توسط ghias
    سلام به همه دوستان
    1. ايا تا حالا كسي از شماها محل مصاحبه را اكراين انتخاب كرده ، من شنيدم آنجا مصاحبه و تحويل گرفتنشون خيلي خيلي بهتر از سوريه است و چندتا از دوستانمون كه در سوريه رد شده بودند در اكراين قبول شدند.
    2.ميشه money order را از خود كانادا گرفت و مدارك را همانجا پست كرد. يعني مدارك را بفرستيم براي يك آشنا آنجا و او اردر را آماده كرده و توي پاكت بگذارد و پست كند؟

این داستان اوکراین بر می گردد به n سال پیش ! مثلاً خود من که در سال 2000 اقدام کردم ، اون موقع می شد سفارت را انتخاب کرد و من برای اینکه در آن زمان پروسه بررسی پرونده در اوکراین سریعترین بود ،اقدام کردم و از بخت بدم (سرنوشت اینطور بود!) در آن مقطع زمانی قوانین 2-3 ماه تغییر کرد و حد نصاب امتیاز 75 شد ! و من متاسفانه رد شدم !
    البته درخصوص مصاحبه کخ می فرمائید ، یادمه در آن مقطع دوستانی بودند که زودتر از ما پروندشون جریان داشت و کارشون به مصاحبه در کی یف کشید و براحتی ردشون کردند! اینطورا هم که شنیدید نیست! اتفاقاً دمشق خیلی بهتر است.
    ضمناً این را یقین داشته باشید شما پرونده تون هر سفرتی غیر از دمشق بفرستید ، تا بخونند که شما ایرانی هستید و ساکن ایران هستید،بلافاصله پرونده را به دمشق ارجاع می دهند.
    اما مهمتر از همه اینکه ، شما به چه روشی می خواهید اقدام کنید که حرف از دمشق و کی یف می زنید!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟ روش کارگر ماهرskilled workers که در مرحله اول باید به سیدنی واقع در ایالت نوا اسکوشا(کانادا) ارسال نمائید.
    اگر منظورتون اینست که در فرمها به کدام سفارتخانه اشاره کنید،حتماً باید دمشق را انتخاب کنید!
    اگر سایر روشها (استانیPNP ،سرمایه گذاری،کارآفرینی،...) مد نظر شما است،آنها هم بی برو برگرد باید دمشق را برای apply انتخاب کنید!

در مورد مانی اوردر هم بنظر من اگه از همونجا بفرستید بهتر است . اگر احساس می کنید فامیل یا آشنای شما بهاتون خیلی صمیمیه! می توانید ایشان را بعنوان وکیل خود Representative انتخاب کنید و ازین پس مکاتبات سفارت با ایشان صورت پذیرد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)