صفحه 505 از 5471 نخستنخست ... 540545549549649749849950050150250350450550650750850951051151251351451555560510051505 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,041 تا 5,050 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

کسی میدونه ترجمه رسمی معافیت پزشکی یا کلا معافیت از خدمت چی میشه؟
    با سپاس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

Exempted ( medical or non medical)= معافیت (پزشکی، غیر پزشکی

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط a-irani نمایش پست ها
    دوستان جند تا سوال درباره ترجمه:
    1- دارالترجمه ميگه از هر مدرك بايد سه نسخه ترجمه آماده بشه. به نظر شما راست ميگه يا مي‌خواد پول اضافي بگيره؟ چون سه برابر پول ميخواد. مثلاً اگر شناسنامه را ده هزار تومان ترجمه مي‌كنند براي سه نسخه سي هزار تومان ميخواد.
    2- دارالترجمه ميگه ريزنمرات را اينجوري ترجمه مي‌كنيم: براي هر واحد (يا شايد هر درس) 2500 تومان . اينجوري كه براي 150 واحد درسي ليسانس بايد 450 هزار تومان بديم. اينو چي؟ راست ميگه يا باز هم ما رو گير اورده؟
    3- در كل قضيه چه جوريه؟ چكار كنيم؟ كجا بريم؟
    سلام دوست عزيز
    1-از هر مدرك يك نسخه كافيه. البته من خودم از هر مدرك حداقل دو نسخه تهيه كردم چون قيمت نسخه دوم و بعدياش بسته به دارالترجمه ها 30 تا 50 درصد تخفيف داره. بنابراين اگر شناسنامه رو ده هزار تومان ميگيره ترجمه ميكنه براي نسخه دوم بايد حداكثر هفت هزار تومان بگيره!
    2- گمون كنم شما اشتباه متوجه شديد. 2500 تومن براي هر ترم هست. يعني براي ليسانس 8*2500 تومن بايد پرداخت كنيد. درضمن فراموش نكنيد نسخه دوم ريزنمرات شامل اون تخفيفي كه گفتم ميشه.
    3- اگر تهران تشريف داريد جلوي دانشگاه تهران پر دارالترجمه هست. يكي دو ساعت وقت بگذاريد قيمتها دستتون مياد.
    موفق باشيد

Junior Member

سلام دوستان
    بوکلت جدید 12-2009 اومده . 43 صفحه شده ولی هنوز نمیدونم چه فرقی کرده. کل پکیج فرمها رو پیوست کردم.
    موفق باشید.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

سلام دوستان

بالاخره فايل نامبر ما از سيدني رسيد

جهت اطلاع دوستاني كه تازه اقدام كردن بايد بگم كه دقيقا" دو ماه طول كشيد و با ايميل هم اومد. البته هنوز نامه پستي در خونه نرسيده.!

نقل قول نوشته اصلی توسط SANA نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بالاخره فايل نامبر ما اومد.
    جهت اطلاع دوستاني كه تازه اقدام كردن بايد بگم كه دقيقا" دو ماه طول كشيد و با ايميل هم اومد. البته هنوز نامه پستي در خونه نرسيده.!
    سنا مباركه
    اگر منطورت فايل نامبر سيدني هست، منتظر نامه نباش. فايل نامبر سيدني فقط ايميل ميشه.

Junior Member

ممنون از شما
    اگه نامه نمياد كه هيچي..!
    فعلا" بريم دنبال مدارك جمع كردن ببينيم چي ميشه تو اين 120 روز.

نقل قول نوشته اصلی توسط a-irani نمایش پست ها
    lمرسي رانا
    اميشه بگي گواهي كه تو گرفتي دقيقاً چه چيزهايي توش نوشته شده بود. آيا گواهي را فرستادي يا نه؟ اگر فرستادي آيا ايرادي نگرفته‌اند؟ من 70 واحد تدريس طي چند سال داشته‌ام.
    من هیات علمی هستم البته، ولی برای اون مدتی هم که حق التدریس بودم اینطوری نامه گرفتم که از تاریخ - تا - به صورت پاره و قت و بعد ازون به صورت تمام وقت مشغول به کار بودم، + مشخصات کامل خودم+ چهار پنج تا از شرح وظایفها شبیه همونایی که تو خود سایت هست + میزان دریافتی به تفکیک برای موقعی که پاره وقت (ساعتی)بودم و تمام وقت (ماهانه) + یک سری مزایا که شامل حالم میشد.. گواهی رو فرستادم و سه ماهی میشه که دمشقه و هنوز که خبری از ایراد و اشکال و تایید هم نیست!!
    من از سلاله درختانم، تنفس هوای مانده ملولم می کند.

سلام
    دوستانی که تازه اقدام به شروع تشکیل پرونده کرده اندآیا اطلاع دارند که برای سوابق کاری سایقه بیمه هم مورد نیاز است یا نه ؟
    1- من سایت را جستجو کردم دوستان گفته بودند نه
    2- صبح با دروازه طلائی آسیا تماس گرفتم با کسی که صحبت میکردم اصرارداشت کهباید حتما سابقه بیمه داشته باشی

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط championking نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    ميشه بگيد امتياز دوستتون چقدر بوده؟
    سلام
    یا 67 یا 68

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)