صفحه 51 از 5471 نخستنخست ... 4142434445464748495051525354555657585960611011515511051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط golestani
    با سلام:
    دوستان ,من برای گرفتن اخرین مدرک تحصیلی ام مراجعه کردم و به من گفتند که این مدرک را در پایان ابانماه پس از اتمام تعهد خدمتم به من میدهند.به عبارت دیگر نمیتوانم مدرکم با ریز نمرات رو در طی 4 ماه به دمشق بفرستم. البته گواهی موقت بدون ریز نمره رو به احتمال زیاد بهم میدهند . به نظر شما راه حل چیه؟ با تشکر
    دوست عزيز
    تا آنجاييكه من اطلاع دارم شما مي توانيد مدت باقيمانده را با پرداخت پول بخريد و مدركتون را آزاد كنيد

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

سلام دوستان ضمن تبريك به farpar ,,afshin و vahid اميدوارم همه كارشون زودتر درست بشه.

من تاريخ هاي نامه هاي خودم را مي نئيسم تا شايد كمكي به دوستان باشه،بچه ها واقعا متشكر فروم بسيار عالي و پر محتوايي ايجاد كرديد.دمتون گرم

ارسال نامه به سيدني: 19 مارس رسيدن نامه به سيدني 25 مارس

جواب نامه سيدني 8 آپريل رسيدن نامه به دست من: 28 آپريل كد اقدام: 0711

از همين الانم فايل نامبرم in process نشون مي ده!!؟
    حالا تازه بايد برم دنبال كارا ،خيلي كار داره،ielts هم 16 امتيازا مي خوام خدا به خير كنه.

www.madcanada.blogfa.com ارسال مدارك به سيدني: 18 MARCH فايل نامبر سيدني: 8 APRIL ارسال مدارك به سوريه: 1AUGUST,2009 شروع پندينگ: 9AUGUST2009 مدت پندينگ:193 روز!! شروع اين پروسس:18FEB 2010 نامه مديكال :21 april

بچه ها اين درسته اول تو ي file number كه مي زدم نوشته بود "withdrawn" الان نوشته "in process" من هنوز تو مرحله سيدني هستم نه مرحله سوريه،بايد همين طوري باشه ديگه آره؟

بعد يه چيز ديگه هم هست زده از تاريخ 1 آپريل پروسس شروع شده در حالي كه تاريخ نامه را زده 8 آپريل ، 120 روز از 8 آپريل حساب ميشه؟؟

در ضمن بچه ها يه سئوال كارنامه ielts را(منظورمtest report form چه مدت بعد از امتحان مي دن؟؟
    www.madcanada.blogfa.com ارسال مدارك به سيدني: 18 MARCH فايل نامبر سيدني: 8 APRIL ارسال مدارك به سوريه: 1AUGUST,2009 شروع پندينگ: 9AUGUST2009 مدت پندينگ:193 روز!! شروع اين پروسس:18FEB 2010 نامه مديكال :21 april

Senior Member pedram27 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط askarian1984
    بچه ها اين درسته اول تو ي file number كه مي زدم نوشته بود "withdrawn" الان نوشته "in process" من هنوز تو مرحله سيدني هستم نه مرحله سوريه،بايد همين طوري باشه ديگه آره؟

بعد يه چيز ديگه هم هست زده از تاريخ 1 آپريل پروسس شروع شده در حالي كه تاريخ نامه را زده 8 آپريل ، 120 روز از 8 آپريل حساب ميشه؟؟

در ضمن بچه ها يه سئوال كارنامه ielts را(منظورمtest report form چه مدت بعد از امتحان مي دن؟؟
    درسته من هم كه الان چك ميكنم زده In process ولي قبلا نوشته بود withdrawn . معمولا" از تاريخ نامه هستش اما به هر حال بهتره كه شما زودتر مدارك را آماده كنيد . آن موقع كه من امتحان دادم شهريور پارسال حدود 2 هفته تا 20 روز طول مي كشيد.

Senior Member afshinnnn آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط askarian1984

شما اگر در آزمون "آیلتس تهران" شرکت کنید ، دقیقاً 13 روز پس از امتحان کتبی می توانید اصل کارنامه را دریافت کنید.اما اگر در آزمون آیلتس سنجش شرکت کنید ، یه خورده در این خصوص بی نظمند ! و شاید تا 17-18 روز هم طول بکشد! اما با توجه به شرایط حساس شما و لزوم کسب 16 امتیاز ، آیلتس سنجش را بشما توصیه می کنم ، چرا که در برخی اسکیل ها ، بالاخص Speaking سطح نمرات بالا است و معمولاً از آنچه که تصور می کنید،نتیجه بهتری کسب می کنید!

ممنون از پاسخ هاي كاملتون. thx

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram27
    درسته من هم كه الان چك ميكنم زده In process ولي قبلا نوشته بود withdrawn . معمولا" از تاريخ نامه هستش اما ..........
    این کارمند های سفارت هم یه چیزیشون میشه! از آنجائیکه در طول این چند سال کلمه Withdrawn هنگامی بکار می رفت که حاکی از مردودی متقاضی بود ، این شائبه را برای متقاضیان روش جدید بوجود می آورد که پرونده شان به بن بست خورده!
    اما من یه مقدار روی این قضیه فکر کردم و تنها دلیل منطقی که برایش یافتم این بود که از آنجائیکه اداره سیدنی فقط وظیفه بررسی اولیه فرم ها را دارد، پس از انجام وظیفه خود در سایت کلمه Withdrawn را ثبت می کند به این مفهوم که کار پرونده در آن اداره پایان یافته و پرونده به سفارت مربوطه از جمله دمشق ارسال شده.

چرا که یکی از معانی کلمه Withdrawn ، " ترانسفر " می باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinnnn

1.بلی شامل تدریس توی شرکتها هم میشود.
    2.شما در یک برش زمانی فقط می توانید به یک شغل تمام وقت اشاره نمائید(انصاف داشته باشید هیچ کجای دنیا ملت بطور رسمی نمی توانند 2 شغله باشند!) بنابراین در یک برش زمانی فقط امتیاز مربوط به یک سابقه کار را می توانید بگیرید و ضریب 2 نمیخورد!
    3.نقل قولی که فرموده اند برای جذب کار شدن در کانادا میباشد و شامل اقدام مهاجرت نمیشود . فقط دقت داشته باشید که مطابق توضیحات لینکی که خودتون گذاشتید ، حتماً باید حداقل لیسانس در زمینه تدریس خود داشته باشید.

***سعی کنید سابق کار را با توضیح کار تمام وقت بگیرید و زیاد توی ریز ساعات تدریس نروید.ضمناً در نظر داشته باشید برای اخذ تائیدیه وزارت امور خارجه در هنگام ترجمه ، سابقه کار معتبر (مهر شرکت و روزنامه رسمی و ...) تهیه نمائید. اینها را می گویم تا احتمال مصاحبه خود را کاهش دهید.فلسفه مصاحبه سوابق کاری مبهم و متناقض می باشد ، نه سنجش توانایی زبان!
    خيلي خيلي ممنون از راهنمايي هاتون ....
    به نظر شما بهتره كه من سابقه كار تمام وقتم رو توي يك سال اخير ذكر نكنم و به جاي اون از دانشگاه بخوام كه يك سابقه كار بدون ذكر تعداد ساعت هاي تدريس بهم بدن؟ توي اين نامه همين كه اعلام بشه از اين تاريخ تا اين تاريخ اينجا مشغول به كار بوده و وظايف رو بنويسه كافيه؟ تعداد ساعت كار در هفته لازم نيست ذكر بشه؟ در اين صورت شما اطلاع داريد كه استئلام يا تحقيقي انجام مي شه براي تاييد سابقه كار يا همون نامه رسمي با مهر و تاييد وزارت امور خارجه كافيه؟ براي اخذ تاييديه وزارت امور خارجه، براي سابقه كار از دانشگاه مثلا علمي كاربردي فلان جا...چه مدركي لازمه ..منظورم اينه كه روزنامه رسمي و اينها كه فكر نكنم داشته باشند...

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_ra
    خيلي خيلي ممنون از راهنمايي هاتون ....
    به نظر شما بهتره كه من سابقه كار تمام وقتم رو توي يك سال اخير ذكر نكنم و به جاي اون از دانشگاه بخوام كه يك سابقه كار بدون ذكر تعداد ساعت هاي تدريس بهم بدن؟ توي اين نامه همين كه اعلام بشه از اين تاريخ تا اين تاريخ اينجا مشغول به كار بوده و وظايف رو بنويسه كافيه؟ تعداد ساعت كار در هفته لازم نيست ذكر بشه؟ در اين صورت شما اطلاع داريد كه استئلام يا تحقيقي انجام مي شه براي تاييد سابقه كار يا همون نامه رسمي با مهر و تاييد وزارت امور خارجه كافيه؟ براي اخذ تاييديه وزارت امور خارجه، براي سابقه كار از دانشگاه مثلا علمي كاربردي فلان جا...چه مدركي لازمه ..منظورم اينه كه روزنامه رسمي و اينها كه فكر نكنم داشته باشند...

1.منظورتون را از ذکر نکردن کار تمام وقت متوجه نشدم! اصولاً وقتی در سابقه کار اشاره ای به " پاره وقت " نشده باشد، به این معنی است که شما سابقه کار تمام وقت دارید!
    2.در نامه سابقه کار فقط کافیست به تاریخ شروع و پایان آن اشاره شود،البته اگر همکاری همچنان ادامه دارد،لفظ "تاکنون" بکار میرود. لازم به ذکر است که مطابق توضیحات بوکلت راهنمای دمشق،در نامه سابقه کاری به مواردی همچون میزان حقوق دریافتی سالانه و وظایف عمده شخص مورد نظر نیز بایستی اشاره گردد.
    3.دانشگاه به جهت اعتباری که دارد ، قطعاً نیازی به مدارکی همچون روزنامه رسمی برای ترجمه نخواهد داشت.

***درخصوص تحقیق و استعلام با قاطعیت نمی توان گفت ، اما معمولاً اگر ابهامی در پرونده موجود باشد،احتمال دعوت به مصاحبه افزایش می یابد.

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinnnn

1.منظورتون را از ذکر نکردن کار تمام وقت متوجه نشدم! اصولاً وقتی در سابقه کار اشاره ای به " پاره وقت " نشده باشد، به این معنی است که شما سابقه کار تمام وقت دارید!
    2.در نامه سابقه کار فقط کافیست به تاریخ شروع و پایان آن اشاره شود،البته اگر همکاری همچنان ادامه دارد،لفظ "تاکنون" بکار میرود. لازم به ذکر است که مطابق توضیحات بوکلت راهنمای دمشق،در نامه سابقه کاری به مواردی همچون میزان حقوق دریافتی سالانه و وظایف عمده شخص مورد نظر نیز بایستی اشاره گردد.
    3.دانشگاه به جهت اعتباری که دارد ، قطعاً نیازی به مدارکی همچون روزنامه رسمی برای ترجمه نخواهد داشت.

***درخصوص تحقیق و استعلام با قاطعیت نمی توان گفت ، اما معمولاً اگر ابهامی در پرونده موجود باشد،احتمال دعوت به مصاحبه افزایش می یابد.
    يادتونه گفتم توي يه شركتي به صورت تمام وقت كار مي كنم و تدريسم توي دانشگاه به صورت پاره وقت بوده...خب شما گفتي هيچ جاي دنيا به جز ايران اينجوري نيست ديگه..يعني نمي شه يه كار تمام وقت داشت و يه كار پاره وقت...از طرفي توصيه كردي كه نامه ساعت هاي تدريس ذكر نشه و سابقه كاري رو به صورت تمام وقت بگيرم...
    حالا منظورم از ذكر نكردم كار تمام وقت..اينه كه سابقه كارم و توي شركت تو اين يه سال اخير توي فرم ها ننويسم...و به جاش يه نامه از دانشگاه بگيرم كه توي اين يك سال اونجا كار مي كردم..بدون ذكر تعداد ساعت هاي تدريس...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)