صفحه 5211 از 5471 نخستنخست ... 421147115111516152015202520352045205520652075208520952105211521252135214521552165217521852195220522152615311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 52,101 تا 52,110 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط falid نمایش پست ها
    دوستان لطفا کمک کنید
    در متن ایمیل پاس ریکوست بایستی اسم اعضای خانواده که داخل پرونده هستند باشه یا نه ؟

اسم مین اپلیکنت و فایل نامبر همه درسته ولی در قسمتی که های لایت کردم( در زیر ) اسم یک نفر دیگه رو آورده که من نمیشناسم
    به نظرتون باد چکار کنم

Request for Submission of Passports
    (Residents of Iran)

Your application for permanent residence in Canada has reached the final stage of processing and we need your passport and the documents listed below in order to make a final decision. Please submit..................................... the documents within thirty of receiving this e-mail.

Please read carefully all information and instructions set out below and complete the steps accordingly.
    دوست عزیز ضمن تبریک می شه بگید چه مدارک دیگه ای هم خواستند؟

Junior Member

دوستان لطفا کمک کنید
    در متن ایمیل پاس ریکوست بایستی اسم اعضای خانواده که داخل پرونده هستند باشه یا نه ؟

اسم مین اپلیکنت و فایل نامبر همه درسته ولی در قسمتی که های لایت کردم( در زیر ) اسم یک نفر دیگه رو آورده که من نمیشناسم
    به نظرتون باد چکار کنم

Request for Submission of Passports
    (Residents of Iran)

Your application for permanent residence in Canada has reached the final stage of processing and we need your passport and the documents listed below in order to make a final decision. Please submit..................................... the documents within thirty of receiving this e-mail.

Please read carefully all information and instructions set out below and complete the steps accordingly.
    دوستان با ورشو مکاتبه کردم . سریعا" ظرف نیم ساعت اصلاح کردند و پاسخ دادند

Dear Madam/Sir,

This refers to your recent correspondence.
    We apologize for any inconveniences our previous email may have caused. Please find attached a new amended letter.
    Sincerely,

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzaneh68 نمایش پست ها
    دوست عزیز ضمن تبریک می شه بگید چه مدارک دیگه ای هم خواستند؟
    با سلام
    همان روتین همیشگی:
    پاسپورت های امضا شده
    دو قطعه عکس
    30 دلار برای هر پاس به دفتر وک داده شود
    فرم امضا شده نمایندگی اگر شخصا جهت دریافت ویزا نرویم
    براساس تجربیات سایر دوستان ،قد -وزن- رنگ چشم برای هر نفر در یک کاغذ آ 4 جداگانه
    ظرف 30 روز ویزا رو بگیریم

دوستان با ورشو مکاتبه کردم . سریعا" ظرف نیم ساعت اصلاح کردند و پاسخ دادند

Dear Madam/Sir,

This refers to your recent correspondence.
    We apologize for any inconveniences our previous email may have caused. Please find attached a new amended letter.
    Sincerely,
    سلام و تبریک به عزیزان

همین موضوع نشان می دهد که تا چه حد با آشفتگی حاصل از حجم پرونده ها روبرو هستند!!! و برای یک سفارتخانه واقعا افت است نام و نام خانوادگی فرد دیگری را به فرد دیگری ایمیل کند!!!
    CIO date:19 March 2010/ Start Processing Warsaw 23 Feb 2012/ Medical sent April 2014/ Request of All pages of new passport 7 August 2014/ Fri, Oct 17, 2014 8:45:33 AM Passport Request

زندگی آب تنی کردن در حوضچه “اکنون”است

Junior Member AriA_Ev آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arahnamaee نمایش پست ها
    دوستی که جدول رو به روز میکنه، لطفا برامون لینکشو بذاره کمی ذوق کنیم...
    در امضام هست...ضمن اینکه هنوز هم خیلی از مواقع لیدا خانم زحمت جدولو میکشن و شاهد و ناظر فروم هستن
    جدول خلاصه
    ارسال مدارک 12 ایپریل

“.Trees that are slow to grow bear the best fruit”
    ― Molière

سلام دوستان....
    اینم آخرین ورژن جدول...
    راستی تا الان (در طول دوسال گذشته) این ماه (ماه آگوست) رتبه دوم را در صدور پاس ریکوئست به دست آورده است.
    ولی تا الان 51 درصد کسانی که در جدول مدیکال گرفته بودند پاسریکوئست شدند (حدس من اینه که اگه با همین روند هم ادامه بدند بازم خیلی ها ری مدیکال می شن)
    راستی بررسی صدور پاس ریکوئست در دو سال گذشته نشان داده که هر سال بیشترین تعداد پاسریکوئست در ماه سپتامبر صادر شده...
    امیدوارم سپتامبر امسال هم پروپیمون باشه...
    به امید پاسریکوئست سریعتر برای همه...
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط shamon1 : August 28th, 2014 در ساعت 04:20 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shamon1 نمایش پست ها
    سلام دوستان....
    اینم آخرین ورژن جدول...
    راستی تا الان (در طول دوسال گذشته) این ماه (ماه آگوست) رتبه دوم را در صدور پاس ریکوئست به دست آمده است.
    ولی تا الان 51 درصد کسانی که در جدول مدیکال گرفته بودند پاسریکوئست شدند (حدس من اینه که اگه با همین روند هم ادامه بدند بازم خیلی ها ری مدیکال می شن)
    راستی بررسی صدور پاس ریکوئست در دو سال گذشته نشان داده که هر سال بیشترین تعداد پاسریکوئست در ماه سپتامبر صادر شده...
    امیدوارم سپتامبر امسال هم پروپیمون باشه...
    shamon عزیز از انجایی که شما جزو قدیمیترها و کارشناستر ها هستید ازتون سوال میکنم میخواستم بدونم الان هر نفر از فرودگاه امام حداکثر چقدر میتونه ببره .چون یه مدت محدودیت داشت ولی الان مثل اینکه کاری ندارن یعنی میشه نفری 30 هزار تا برد؟ سوال دوم اینکه موقع لندینگ اگه کسی خونشو بفروشه وپولشو بزاره بانک وبهره بگیره ایا میتونه بگه من برام در ماه مثلا 5000 دلار میفرستن ومثلا فلان مبلغ هم پول نقد در ایران دارم که شاید تا یک سال دیگه برام بفرستن؟
    cioژانویه15 مدیکال 16 ژانویه

نقل قول نوشته اصلی توسط nanci نمایش پست ها
    shamon عزیز از انجایی که شما جزو قدیمیترها و کارشناستر ها هستید ازتون سوال میکنم میخواستم بدونم الان هر نفر از فرودگاه امام حداکثر چقدر میتونه ببره .چون یه مدت محدودیت داشت ولی الان مثل اینکه کاری ندارن یعنی میشه نفری 30 هزار تا برد؟ سوال دوم اینکه موقع لندینگ اگه کسی خونشو بفروشه وپولشو بزاره بانک وبهره بگیره ایا میتونه بگه من برام در ماه مثلا 5000 دلار میفرستن ومثلا فلان مبلغ هم پول نقد در ایران دارم که شاید تا یک سال دیگه برام بفرستن؟
    والا در مورد سوال اولتون مطمئن نیستم ولی فکر نکنم مشکلی باشه...تا حالا هم نشنیدم کسی در این مورد با مشکلی مواجه بشه...ولی پیشنهادم اینه که پولاتونو تو 10 جا پراکنده کنید...
    در مورد سوال دومتونو نمی دونم...ببخشید...
    تو این فروم هر کسی یه تخصصی پیدا کرده...
    من تخصصم شده جدول...
    پیشنهاد می کنم سوالاتتونو از محمودبا بپرسید...

جسارتن دخالت می کنم، شرمنده ام واقعن ولی از سر تا پای فرودگاه امام رو کاغذ چسبوندن که هر نفر اجازه خارج کردن بیش از 5000 هزار دلار رو نداره. من یکی از نزدیکانم رو 3 هفته پیش راهی کردم مونترال ده هزار تا همراهش بود ولی تو فرودگاه 5تاشو برگردوند بهم. نگران بود که تو سرچ پیدا کنن. هرچند وقتی از تو هواپیما تماس گرفت گفت که فقط ازش پرسیدن و اونم گفته 5000 تا و تموم شده. به هرحال همه جای فرودگاه کاغذ چسبوندن که حکم قاچاق داره

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط nanci نمایش پست ها
    هر نفر قانوناً اجازه خارج کردن 5000 دلار دارد اما تقریبا همه خیلی بیشتر از این رقم ها می برند. فقط پول ها را در وسایل خود پخش کنید. البته چندین مورد شنیدم که متوجه شدند و کار به توقیف پول و دادگاه و جریمه کشیده شده. بهرحال ریسکه. بهره بانکی گرفتن به اون صورت که فرمودید حکم درآمد داره -واقعا درآمد هم هست - و اگر به اون شکل مبالغ منظمی به حساب تون واریز بشه در کانادا اداره مالیات بابتش از شما مالیات خواهد خواست. مگر اینکه نقدا از صرافی بگیرید. موقع ورود کسی راجع به پول نقد و موجودی شما در ایران نمی پرسه. بهشون بگید هم چیزی ثبت نمی کنن. بعدا اگر خواستید بیارید با اکانت منجیر بانک تون مشورت کنید.
    ویرایش توسط uxmal09 : August 28th, 2014 در ساعت 05:32 PM
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)