صفحه 5222 از 5471 نخستنخست ... 422247225122517252125213521452155216521752185219522052215222522352245225522652275228522952305231523252725322 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 52,211 تا 52,220 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط simbaa نمایش پست ها
    سلام دوستانببخشید من اشکال تایپی داشتم منظورم وضعیت بود.ضمنا دوستان این وکیل ما یه دوست قذیمی جساب میشه و تا بحال پنج شش نفر از دوستان من طی سالهای گذشته توسط ایشون ویزای مهاجرت به فدرال و کبک رو دریافت کردند مبلغ رو هم ما بعد مدیکال تسویه کردیم. ایشون دوتا پرونده داشتند که بیش از هجده ماه ازشون گذشته بود و یه پرونده سرمایه گذاری که بیش از یکسال بلاتکلیف بوده از قضا نه با اون خانوم پیر دم در و نه با افیسر صحبت کردند دو تا قاضی کانادایی اونجا پاسخگو بودند به ایشون و سه وکیل دیگه که یکیشون ایرانی بوده اون یکیها هم مجاری و مصری.جالب اینجاست که وضعیت اون دو پرونده ایشون رو روشن کردند و خدا رو شکر دست پر برگشتند. بابت باقی افراد هم تک تک نامه و مدارک دادند و موضوع رو مطرح کردند که خودشون هم عقیده دارند با اون جوابها دست به سرشون کردند. منظور من از بلبشو اصلا وضعیت ظاهری سفارت و شلوغی اونجا نبود نمیدونم با طرح این مساله شاید پستم حذف بشه ...ایشون میگفتند که اون دو وکیل خارجی با قاضیها در گیر شدند و کار به کتک کاری و درگیری شدید کشید. این برخوردها رو از افراد جهان سوم اگه ببینیم زیاد شوکه نمیشیم ولی از دو قاضی کانادایی همچین برحوردهایی دیدن فقط موجب تاسفه.ببخشید من نمیخواستم زیاد جزییات رو بگم اصرار فرمودید مطرح کردم.با این وجود امیدوارم هر چه سریعتر هممون ویزاهامون رو بگیریم و تکلیفمون مشخص بشه.با اروزی سپتامبری پر ویزا.
    اصولا هیچ قاضی در سفارت وجود ندارد، و قضات کانادایی اصلا در پروسه مهاجرت نقشی ندارند و پرونده منحصرا توسط کارمندان اداره مهاجرت بررسی میشود. اگر شکایتی در مورد مسائل مهاجرتی به دادگاه بشود هم باید در کانادا و از طریق وکلای کانادایی باشد و به سفارت ارتباطی ندارد. این داستانی که وکیلتان برای شما تعریف کرده یا جعلی است یا ایشان قضیه و نقش افراد را اشتباه متوجه شده است.

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران -زمين شناسي نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط mahta_gh نمایش پست ها
    در اینکه عدد هفت بسیار میمون و مبارکه شکی نیست
    در اینکه از سه شنبه هم بخوان شروع کنن به ما هفت دار ها ویزا بدن بازم شکی نیست

بنابراین : دوستان لطفا بیائید این چند صباح آخر رو که توی صف انتظار هستیم از خود انتظار لذت ببریم و از شنیدن خبرهای خوب خوشحال بشیم
    با سلام خدمت دوستان عزيز صبح اولين روز سپتامبر همه عزيزان متعالي اميدواريم كه ماه پر ويزا باشه انشالله.
    ارسال مدارك 7 دسامبر ارسال اپديت 7 فوريه خدايا چي ميشه اگر تا قبل از 7 سپتامبر ويزاها برسه. با اميد خبرهاي خوب براي همه دوستان انشالله.
    CIO: 7 - dec - 2009
    MED: 2 - jan - 2014
    P.R: 13 - oct - 2014

مورد یکم این که دوستان، کسی میدونه اگر در این زمان درخواست GCMS بکنیم، آیا اطلاعات جدید و در خور توجهی به ما داده میشه یا نه؟

مورد دوم، به خاطر دارم دو سال پیش یکی از دوستان شرح سفری رو از سفارت کانادا در ورشو آورد که نحوه دادن مدیکال رو به صورت سیستمی تا اندازه زیادی می تونست نشون بده. در اون زمان به خاطر دارم که همسفرانی که به هر دلیلی خسته از وضعیت مهاجرت بودند، خیلی به بنده خدا کامنت دادند و بحث هاش رو زیر سوال بردند. بعدا هم دیدیم که در محدوده 70% اطلاعاتش قرین به واقعیت شد. یک عده ای رو خارج از صف مدیکال دادند، بعد از جند ماه بعد شروع کردند بر مبنای جدول زمانی مدیکال دادند. البته طبق اطلاعاتی که ایشون داد، من هم می بایست خارج از نوبت بررسی می شدم که این طور نشد، ولی به هر حال به طرز قابل توجهی مطالبش درست درآمد، ولی اتفاق ناخوشایندی که افتاد، این بود که اون بنده خدا دیگه به فروم سر نزد، فکر هم می کنم الان باید یک سالی باشه که لند کرده. اینا رو نوشتم که خاطر نشان کنم، دوست و همسفرمون، سیمبا نقل قولی کرده که خود من فکر می کنم تا اندازه ای قرین به واقعیت بشه. حالا من کاری به بخش های اکشن و دراماتیک داستان ندارم، ولی این که لندینگ ما رو دارن مهندسی می کنند، به نظر منطقی میاد و این که بر مبنای همین قضیه، افراد رو ریمدیکال نکنند هم در نگاه نخست، قابل رد نیست. اگر اشتباه نکنم، یکی از دوستان ما در همین فروم هم در نزدیکی زمان انقضای مدیکال در زمان ویزا، دو ماه مهلت بیشتر برای لند بهش داده شد. من به نوبه خودم از سیمبای گرامی تشکر می کنم و امیدوارم که اگر باز هم اطلاعاتی داشتند، در اختیار ما قرار بدن، چرا که یک جمع کوچکی هستیم که بهتره حالا حالاها حواسمون به همدیگه باشه.
    آدمی چون کشتی است و بادبان////تا کی آرد باد را آن بادران

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط babak224 نمایش پست ها
    سلام به همه
    دوستان قانون مدنی کانادا رو از کجا می تونم پیدا کنم؟
    اگه منظورتون قانون اساسی یا Constitution Act هست از اینجا می تونین پیداش کنید.
    PR : NOV 2013

Junior Member

سلام دوستان،

بالاخره بعد از 4/5 سال انتظار این ویزای لعنتی اومد، ولی کشت ما را تا اومد.
    من چند سالی هست که عضو سایت هستم و گاهی سر می زنم و واقعا دیگه این کانادا حوصلمو سر برده بود بسکه اذیت کرد ما را.
    ولی گفتم محض اطلاع دوستان بگم این مشخصاتو.
    امیدوارم همه موفق باشید، و به همه بچه های گروه 38 شغله که واقعا اذیت شدن هرجه زودتر ویزا بدن.
    فایل نامبر اول: 10 می 2010
    مدیکال: 3 مارچ 2014
    ارسال مدیکال و آپدیت: 20 آپریل 2014
    پاس ریکوست: 11 آگوست 2014
    دریافت ویزا: دیروز

Junior Member

دوستان عزیز سلام
    علیرغم گذشت بیش از یکسال (یکسال و چند روز) از مدیکالمون و بیش از 2 ماه از مصاحبه مون در آنکارا ،هنوز خبری از پاس ریکوئستمون نشده .
    2 روز پیش یکی از دوستان و همکاران سابقم از کانادا لینکی رو برام فرستاد که ای کاش قبل از مصاحبه میدیدم. در کمال ناباوری شرکتی که 5-6 سالی درش کار میکردیم در لیست تحریمی های کانادا قرار داره !!!. شرکتی که شاید 20 تا پرسنل هم نداشت و کارش فقط ساختمانی بوده و دولتی هم نبود و بعضا حقوق هم نداشت بده !!!!!! آفیسر بیچاره (و البته بسیار جدی)از من پرسید می دونستی این شرکت تحریمیه ؟ منم با اعتماد به نفس گفتم 100 درصد مطمئنم که اشتباه می کنید و با شرکت دیگه ای اشتباه گرفته اید. خلاصه الان در وضعیت تعلیق همراه با تعجب به سر می بریم.
    لینک شرکت ها و نفرات رو براتون میزارم ، اگر مصاحبه خوردید ( که از صمیم قلب امیدوارم نخورید) حتما افراد و شرکت ها رو قبلش کنترل کنید. (530 تا شرکت و 83 شخص)
    لینک اول کامل تر از لینک دوم است. (دومی اصلاحیه است که بعضی ها رو اضافه کرده و یکی دو نفری رو هم کم کرده)
    ما رو هم دعا کنید تا ختم به خیر بشه کارمون
    http://laws-lois.justice.gc.ca/eng/r.../fulltext.html
    و
    http://www.gazette.gc.ca/rp-pr/p2/20...283-eng.html#a
    كد٠٧١١، ارسال مدارك:١٦نوامبر٢٠٠٩، دريافت مديكال از ورشو:٨آگوست٢٠١٣، دعوت به مصاحبه در آنكارا:٢٦جون٢٠١٤، پاسپورت ريكوست:؟؟؟؟؟؟؟؟

Member zahragoli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط fibah نمایش پست ها
    سلام دوستان،

بالاخره بعد از 4/5 سال انتظار این ویزای لعنتی اومد، ولی کشت ما را تا اومد.
    من چند سالی هست که عضو سایت هستم و گاهی سر می زنم و واقعا دیگه این کانادا حوصلمو سر برده بود بسکه اذیت کرد ما را.
    ولی گفتم محض اطلاع دوستان بگم این مشخصاتو.
    امیدوارم همه موفق باشید، و به همه بچه های گروه 38 شغله که واقعا اذیت شدن هرجه زودتر ویزا بدن.
    فایل نامبر اول: 10 می 2010
    مدیکال: 3 مارچ 2014
    ارسال مدیکال و آپدیت: 20 آپریل 2014
    پاس ریکوست: 11 آگوست 2014
    دریافت ویزا: دیروز

خیلی تبریک می گم بهتون
    میشه بفرمایین که ارسال مدارکتون کی بوده!!
    دسامبر هستین احیاناً؟ یا ژانویه 2010؟
    Cio:16 Dec 2009, pass request: 2 Dec 2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zahragoli نمایش پست ها
    خیلی تبریک می گم بهتون
    میشه بفرمایین که ارسال مدارکتون کی بوده!!
    دسامبر هستین احیاناً؟ یا ژانویه 2010؟
    خیلی ممنون،
    البته این دیگه مربوط به سال های دوره، دقیق یادم نیست.
    ولی تا جایی که یادم میاد، ارسال مدارکم حدودا مارچ 2010 بود.

رشته و دانشگاه
    Software Engineering

یک مورد پاس ریکویست از فروم همسایه
    که البته دریافت و اعلامش 8 شهریور بوده یعنی شنبه؟؟؟
    کد 0711
    دریافت مدیکال feb 7 2014
    ارسال مدیکال march 8 2014

ارسال مدارکشون رو نمیدونم ولی به نظر 38 رشته میان ؟
    اگر هم نباشن بالاخره از ورشو هستند

رشته و دانشگاه
    Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط fibah نمایش پست ها
    خیلی ممنون،
    البته این دیگه مربوط به سال های دوره، دقیق یادم نیست.
    ولی تا جایی که یادم میاد، ارسال مدارکم حدودا مارچ 2010 بود.
    خواهش می کنم
    فقط میخواستم مطمئن شم اینها یکوقت خدایی نکرده یه دسامبری رو پاس ریکویست نکنن
    VIVA march
    دور از شوخی بازم تبریک
    راستی دوستان اگر از استانبول ویزا میگیرین بفرمایید چند روز طول می کشه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)