صفحه 5256 از 5471 نخستنخست ... 425647565156520652465247524852495250525152525253525452555256525752585259526052615262526352645265526653065356 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 52,551 تا 52,560 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Senior Member mahta_gh آواتار ها

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

راه نداره فردا منتظر ویزا باشیم یعنی؟
    رسیدن به سیدنی : 4 دس 2009 مدیکال : 10 دس 2013

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
    سلام دوستان

ممکنه یک نمونه نامه برای پیگیری از وضعیت پرونده بعد از گذشت 6 ماه از ارسال مدیکال برام بگذارید.

خیلی ممنون میشم

منم دقيقا يه همچين نامه اي ميخوام تمام كساني كه امسال با ما اقدام كردن وضعيت لحظه اي پروندشونو ميتونن چك كنن الا ما كه حتي بعد از فرستادن مديكال و اپديت هم در وضعيت انپراسس پرونده تغيري حاصل نشده
    حالا به نظر دوستان اصلا ايميلي بزنيم و اين مسئله رو اطلاع بديم يا اينكه نه ؟
    CIO :3/9
    PER :27/11 ، AOR: 9/12 ،MR: 12/8
    Visa:jan 2014

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pariisan نمایش پست ها
    منم دقيقا يه همچين نامه اي ميخوام تمام كساني كه امسال با ما اقدام كردن وضعيت لحظه اي پروندشونو ميتونن چك كنن الا ما كه حتي بعد از فرستادن مديكال و اپديت هم در وضعيت انپراسس پرونده تغيري حاصل نشده
    برای ۳۸ رشته ای ها تا صدور ویزا تغییری در پروفایل ایجاد نمیشه.
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush88 نمایش پست ها
    برای ۳۸ رشته ای ها تا صدور ویزا تغییری در پروفایل ایجاد نمیشه.
    بله اطلاع دارم ميخوام ببينم به نظر دوستان با توجه به اين كه اين موضوع فقط واسه ما پيش اومده و بقيه ٢٠١٣ ها ميتونن وضعيت پرونده رو چك كنن ايميلي بزنيم و اطلاع بديم يا خير و اگر لازمه ايميلي بزنيم ممنون ميشم متني اگه داريد در اختيارمون بزاريد
    CIO :3/9
    PER :27/11 ، AOR: 9/12 ،MR: 12/8
    Visa:jan 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
    سلام دوستان

ممکنه یک نمونه نامه برای پیگیری از وضعیت پرونده بعد از گذشت 6 ماه از ارسال مدیکال برام بگذارید.

خیلی ممنون میشم
    نقل قول نوشته اصلی توسط pariisan نمایش پست ها

درخواستتون رو به فارسی برای من بزنید من همون جوابی که ورشو میده روبهتون میدم . بقیه هم بلدند . بچه ها با صدای بلند بگید :
    background check ......
    ایران- شیراز
    کانادا- ونکوور

سلام جواب جي سي ام آس من اومد اخرين فعاليتها روي بروندي من مال ١٤ جولاي است كه توي تكست نوشته
    Request for case status. strd response sent.ميشه بگين يعني چه در ضمن سكيوريتي را هم زده شروع نشده مديكال و اليجيبيليتي و كرايمينال پاس شده
    ویرایش توسط رخساره : September 18th, 2014 در ساعت 02:31 AM
    ارسال مدارک به سیدنی :29 ژانویه 2010
    مدیکال : 3 ژانویه 2014
    پاس ريكويست : ٢٥ سپتامبر ٢٠١٤

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط رخساره نمایش پست ها
    سلام جواب جي سي ام آس من اومد اخرين فعاليتها روي بروندي من مال ١٤ جولاي است كه توي تكست نوشته
    Request for case status. strd response sent.ميشه بگين يعني چه در ضمن سكيوريتي را هم زده شروع نشده مديكال و اليجيبيليتي و كرايمينال پاس شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ismeal نمایش پست ها
    سلام دوستان. امروز بعد از مدتها رفتم سری به سایت cic زدم قسمت ECAS. من با تاریخ ارسال فوریه 2010 و مدیکال فوریه 2014 هنوز منتظر ویزا هستم. به عنوان تنها کسی که میتواند با هر دو فایل نامبر وارد سایت شود و در قسمت فایل نامبر دوم دریافت مدیکال تایید شده را چک کند (دلتون سوخت؟!) اعلام میکنم که خط جدیدی اضافه شده که میگه در تاریخ 15 جولای 2014 پردازش فایل شما شروع شده است! امروز از آن تاریخ تازه 2 ماه گذشته است. یعنی تا 6 ماه خودشون 4 ماه دیگه باید صبر کنم! احتمالا خیلی ها همینطور هستند یعنی پرونده شون مثل من اون زیر میرا افتاده بوده! جالبه بعد از ارسال مدیکال تا پنج ماه دست به پرونده من نزدند. گفتم این رو به دوستان خیلی عزیزم بگم. دسامبری ها و ژانویه ای های عزیز میتونند رو تاریخ جلوتری برای استارت پرونده شون حساب کنند.

It means they stop working after 15 July?? or just start working on 15 July ?????
    دريافت مدارك: ژانويه ٢٠١٠ . فايل اول : مارچ ٢٠١٠. فایل دوم: جولای ٢٠١٠ ارسال به ورشو: دسامبر ٢٠١١. شروع in process: مارچ ٢٠١٢. مديكال: ژانویه - پاس ریکوئست : 23 سپتامبر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط رخساره نمایش پست ها
    سلام. شما پيگيري كرديد جواب استاندارد را براي شما فرستادند. بقيه هم كه مشخص است كه تا ١٤ جولاي داشتند يك قل دو قل بازي مي كردند روي پرونده.

أصلا أين طور نيست يه قول دو قول نمي كردن روي برونده من كه از لحظه فرستادتن مديكال در حال كار بودن ولي جواب سكيوريتي نئ أمده كويا از جايِ كه بأيد بيايد
    هيشكس در مورد جمله نوشته شده أيده اي ندا ردندا رد
    ارسال مدارک به سیدنی :29 ژانویه 2010
    مدیکال : 3 ژانویه 2014
    پاس ريكويست : ٢٥ سپتامبر ٢٠١٤

Junior Member

سلام
    به نظر من بالای 90 درصد کسانی که مدیکال دادند(دسامبر تا مارچ) همه کاراشون انجام شده ولی با یک هرج و مرج خاصی !!! هر از گاهی یه تعدادی رو پاس رکوئست میکنن (با یه درصد مساوی از همه ماههایی که مدیکال ارسال شده) و به بقیه هم جواب استاندارد میدن. یعنی مثل خود خود زندگی بی حساب کتاب و شانسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)