صفحه 5310 از 5471 نخستنخست ... 431048105210526053005301530253035304530553065307530853095310531153125313531453155316531753185319532053605410 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 53,091 تا 53,100 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabkh نمایش پست ها
    سلام وکيل که نداشتين احتمالا؟ چون اگه وکيل داشته باشيد براي وکيل ميره ايميل مديکال!
    1- حتما حتما از طريق ايميل و خود سايت هر دو Inquiry بزنيد و کامل توضيح بديد مشخصات پروندتون رو و سوال کنيد چرا تا الان براتون مديکال نيومده؟
    Enquiries
    General: Warsaw-im-enquiry@international.gc.ca

Case specific: https://secure.cic.gc.ca/enquiries-r...mission=warsaw

2و3- مديکال صرفا ايميل ميشه و پست نخواهد شد.
    شرايط شما خارج از عرف هستش و اصولا بايد تا الان مديکال مي گرفتيد. عوض نشدن آدرس توي Ecase خيلي مهم نيست (هرچند بايد اعمال ميشد) ولي نيومدن مديکال تا الان تا حدودي نگران کننده هستش. پيگيري کنيد چندين و چند بار
    ممنون از پاسخ نه وکیل نداشتم.دارم هر روز به هر دو لینک مسج میدم ولی جوابی نمیدن،به نظرتون امیدی هست یا برم ایلتس جدید بدم دوباره اپلای کنم؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mosi_k نمایش پست ها
    بادرود
    دوستان(خصوصا مقیمان کانادا)
    آیا فبل از ورود به کانادا لازمه مدارکمون رو بدیم ارزیابی بشه. skilled worker ها رو برنامه جدید یه سری موسسه تعریف شدند که این کار رو انجام میدند.به نظرتون لازمه قبل از لندینگ ماها هم این کار رو انجام بدیم.منظورم ارزیابی مدارک تحصیلی است
    .با توجه به اینکه مدرک و ریز نمرات باید توسط خود دانشگاه به این موسسه ها ارسال بشه اگه بریم اونجا دیگه دستمون کوتاست.دوستان لطفا نظر بدن.
    مدارک زو تو پاکت بگذارید و امضاهای لازم رو بگیرید بیارید اینجا اگه لازم شد بعد از اینجا اقدام کنید. ۲ هفته ای اردیابی انجام میشه.
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

این نظر کاملا شخصی است
    شاید مداوم ایمیل زدن و درخواست آپدیت کار رو عقب بندازه
    من سر 6 ماه از ارسال یه ایمیل زدم که مثل همه گفتن بکگراند ایز آنگوینگ و بعد از یه ماه پ ر شدم
    ضمنا مطمئن باشید همه ویزا میگیرید و اگه مشکلی بود تا حالا ایمیل بارون شده بودید
    تازه اگه 2 ماه از پ ر کردن مهلت ویزا بدن و از الان هر چی دیرتر بدن بهتره ما که داریم تو اوج سرما میریم (سربازیم هم دقیقا همین موقع ها رفتم نوامبر)
    من بعد از 24 ساعت که تو پوست خودم نمیگنجیدم تازه فهمیدم که چقدر کار نکرده هست
    کارتون تموم شده بدونید برید کاراتونو انجام بدید
    کد رشته 8222- سیدنی 2010 Jan - مدیکال: 16/1/2014- تحویل مدارک و آپدیتها 19 فوریه
    پاس ريكووست: 25/9/2014

Junior Member

سلام دوستان،
    آیا کسی می دونه که میشه تاریخ لندینگ را تاخیر انداخت؟ اگر جواب مثبته، چجوری میشه؟
    ممنون
    noc : 4121 ،رسیدن مدارک به سیدنی 2010/3/10، دریافت فایل نامبر اول 2010/5/5، ارسال مدارک به دمشق 2010/7/22، دریافت فایل نامبردوم 2010/9/23، درخواست آپدیت 2012/1/18، حذف فرزند 2012/7/26، مدیکال2014/2/11

سلام همراهان

من 6 بار ایمیل پیگیری فرستادم برای ورشو که هیچ کدوم رو جواب ندادند که همین مسئله خیلی منو نگران کرد ...........ولی زمانی که پاس ریکوست شدم یه چیز جالب در انتهای ایمیل پاس ریکوست بود ، اونها در انتهای ایمیل پی ار دقیقا به اون 6 تا ایمیل پیگیری اشاره کرده بودند و نوشته بودند که ایمیلهای شما دریافت شده بود و دلیل عدم پاسخ ، تشخیص افسیر پرونده بوده و نیازی ندیده که جواب داده بشه و در اخر اینکه به خاطر عدم پاسخ عذر خواهی هم شده بود ..........پس دوستانی که جواب ایمیل پیگیری را نمی گیرند خوشحال باشند چه بسا که این نه تنها نشانه بدی نیست بلکه میتونه نشانه بسیار خوبی باشه و حتی اینکه شاید خیلی زودتر از کسانی که جواب ایمیل پیگیری می گیرند احتمال داره که پی ار بشید......... برید با خیال راحت برنامه ریزیهای بعدی رو انجام بدید ، اخه واقعا افیسر دیگه جوابی نداره که به شما بده خوب

نقل قول نوشته اصلی توسط naderm نمایش پست ها
    سلام همراهان

من 6 بار ایمیل پیگیری فرستادم برای ورشو که هیچ کدوم رو جواب ندادند که همین مسئله خیلی منو نگران کرد ...........ولی زمانی که پاس ریکوست شدم یه چیز جالب در انتهای ایمیل پاس ریکوست بود ، اونها در انتهای ایمیل پی ار دقیقا به اون 6 تا ایمیل پیگیری اشاره کرده بودند و نوشته بودند که ایمیلهای شما دریافت شده بود و دلیل عدم پاسخ ، تشخیص افسیر پرونده بوده و نیازی ندیده که جواب داده بشه و در اخر اینکه به خاطر عدم پاسخ عذر خواهی هم شده بود ..........پس دوستانی که جواب ایمیل پیگیری را نمی گیرند خوشحال باشند چه بسا که این نه تنها نشانه بدی نیست بلکه میتونه نشانه بسیار خوبی باشه و حتی اینکه شاید خیلی زودتر از کسانی که جواب ایمیل پیگیری می گیرند احتمال داره که پی ار بشید......... برید با خیال راحت برنامه ریزیهای بعدی رو انجام بدید ، اخه واقعا افیسر دیگه جوابی نداره که به شما بده خوب
    والا وکیل من هم هر چی ایمیل میزنه آفیسر جواب نمیده. خدا از دهنت بشنوه انشاله ویزای ما رو هم بدن بریم
    ارسال مدارک 19 فوریه 2010
    مدیکال 6 فوریه 2014
    پاس رکویست 8 اکتبر 2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lalehfayyaz نمایش پست ها
    من دیروز به همین ادرس ایمیل زدم امروز جواب دادن
    دوست عزیز ایا امکانش هست که نمونه نامه پیگیری که فرستادیدرا در فروم قرار بدهید تا ما هم مثل همان بفرستیم خیلی متشکرم

WSAWIMMIGRATION@international.gc.ca

سلام دوست عزیز, به آدرس بالا ایمیل کنید, در ضمن ایمیلها از جمله اسپم خودتونو از حدود دسامبر گذشته دوباره باز خونی کنید شاید دیده نشده, امیدوارم نیازی به دوباره آیلتس دادن نداشته باشید
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط rezap1975 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ نه وکیل نداشتم.دارم هر روز به هر دو لینک مسج میدم ولی جوابی نمیدن،به نظرتون امیدی هست یا برم ایلتس جدید بدم دوباره اپلای کنم؟

Junior Member zare111 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فیزیوتراپی تهران شیراز

جواب پیگیری منم ندادند!!خدایی خیلی شادند!!اصولن بدجوری تو فشارم ولی عیب نداره واسه اونطرف کلی برنامه دارم:-)
    recieved :3-8-2010m
    medical=10th feb 2014
    unbelievable

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط naderm نمایش پست ها
    سلام همراهان

من اینقدر ایمیل زدم که دیگه جوابمو ندن و طبق گفته ی شما برم در مرحله ی انتظار نهایی الان آفیسر من هیچ جوابی نداره به من بده
    NOC:2151 CIO: October 31, 2011 File No.: January 17, 2012
    process started:April 9, 2013
    medical request & updated docs: January 10, 2014, medical results received:February 4, 2014
    passport request: November 4, 2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)