صفحه 5358 از 5471 نخستنخست ... 435848585258530853485349535053515352535353545355535653575358535953605361536253635364536553665367536854085458 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 53,571 تا 53,580 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط APR نمایش پست ها
    سلام
    مدرک تحصیلی من مهندسی مکانیک سیالاته و در زمینه تصفیه آب و فاضلاب کاار میکنم و گواهی کارم هم سوپروایزر water treatment system
    آیا ممکنه به نظرشون اینا با هم مغایرت داشته باشه؟!
    والا اینا کاراشون حساب کتاب نداره ولی گفتم شاید بخاطر اینکه مدرکتون با کارتون همخوانی نداشته بیمه خواستن.یا ممکنه تو سابقه کاری هاتون ابهام بوده و یا شاید هم هیچکدام و همینطوری رندوم از بعضیها میخوان اینا.بهرحال شما یک گواهی بگیر و همراه با توضیح بابت سالهایی که بیمه نبودی بفرست بره. ایشالا زود ویزاتو میفرستن.
    دریافت مدارک در سیدنی: 5 فوریه 2010 - فایل نامبر اول: 18 مارچ 2010 - دریافت مدارک در دمشق: 22 جون - صدور فایل نامبر دوم: 23 آگست ارسال به ورشو: 20 دسامبر 2011 -کد رشته:9212 مدیکال:11 جون 2014 ارسال آپدیت: 16 جولای- پاس ریکوئست:سوم نوامبر

بسیار فوری: سلام دوستان، کسی میدونه آیا ما هم که پاس ریکوئست شدیم باید حضورا برای انگشت نگاری به دفتر وک استانبول و یا آنکارا بریم؟
    لطفا هرکس تازگی ویزا شو گرفته پاسخ بده.... ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط behsat نمایش پست ها
    نوشته اصلی توسط behsat
    سلام
    همینطور که می دونید داشتن ویزا برای ورود به یک کشور لازم هست ولی شرط کافی نیست و در واقع به تشخیص افسر مرز ورودی ممکنه شخص دارای ویزا اجازه ورود پیدا نکنه
    موردی شنیدید که با ویزای مهاجرت (اقامت) کسی نتونسته باشه وارد کانادا بشه؟
    اتفاقا من یک مورد سراغ دارم اما دلیلش رو نمیدونم که به چه علت آفیسر این کار رو کرده حتما میپرسم... البته این اتفاق برای چندین سال پیشه و حتما دلیل خیلی خاصی داشته.
    ولی اصلا جای نگرانی نیست همچنین اتفاقی احتمالش انقدر کمه که جای هیچ نگرانی نداره. تو این فروم هم فکر نمیکنم کسی با این اتفاق روبه رو شده باشه.
    اصلا فکر نکنم آفیسر اونجا شما رو گزینش کنه یا سوالی در مورد مهاجرت بپرسه فقط کسی هست که مهر رو میزنه و تمام. قبل از پاس ریکوئست همه کاراشون رو انجام میدن...
    Hey you..! don't tell me there is no hope at all ... together we stand divided we fall

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SKYGIFT نمایش پست ها
    بسیار فوری: سلام دوستان، کسی میدونه آیا ما هم که پاس ریکوئست شدیم باید حضورا برای انگشت نگاری به دفتر وک استانبول و یا آنکارا بریم؟
    لطفا هرکس تازگی ویزا شو گرفته پاسخ بده.... ممنونم
    خیر-مهاجران انگشت نگاری نمیدن.
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

سلام دوستان
    یه سوال فوری!
    من الان این ایمیل رو دریافت کردم. آیا منظورشون اینه که لیست بیمه رو براشون بفرستم؟

This refers to your application for permanent residence in Canada.

You are requested to submit an original print out from the state or private pension/disability/social security organization that you contributed to for the last 10 years. This document must be accompanied by a translation.

من توی یه دوره از سابقه کاریم اصلا بیمه نبودم!
    APR جان در رابطه با بیمه اصلا نگران نباش. فقط سابقه بیمت و هر چی که داری بدون نگرانی بگیر و ترجمه کن و بفرست. همین. بدون هیچ توضیحی. من خودم مثل تو بودم شایدم بدتر چون من تو رشته ای که باید حتمال یکسال سابقه کار داشته باشیم تا اوکی بشیم اصلا سابقه بیمه نداشتم. ولی هر چی سابقه بیمه داشتم و گرفتم و بدون هیچ توضیحی براشون فرستادم همراه با ترجمه . اصلا نگران نباش سابقه بیمه جز مواردی نیست که بتونن دست بزارن روش و رد کنند کسی رو
    تاریخ فایل نامبر اول : 22 فوریه 2010 ، تاریخ فایل نامبر دوم : 26 جولای 2010 ، تاریخ انتقال به ورشو : 14 دسامبر 2011، تاریخ اینپراسس واقعی : 21 feb 2012 مدیکال : 17 دسامبر 2013 ، کد شغلی : 0213 ، پاس ریکویست : 11 جون 2014 دریافت ویزا از آزانس: 23 جون 2014 لندینگ : 30 جولای 2014

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال فوری!
    من الان این ایمیل رو دریافت کردم. آیا منظورشون اینه که لیست بیمه رو براشون بفرستم؟

This refers to your application for permanent residence in Canada.

You are requested to submit an original print out from the state or private pension/disability/social security organization that you contributed to for the last 10 years. This document must be accompanied by a translation.

من توی یه دوره از سابقه کاریم اصلا بیمه نبودم!
    از من هم خواسته شده!البته من قبلا هم فرستاده بودم ولی باز الان دوباره خواستن! اونم بعد از مدیکال! رشته و نوع کارم هم یکی بوده! گیر الکی میدن! ایشالا چیزی نیست!نگران نباشید!
    شما قبل از این درخواستشون ایمیلی نزده بودید بهشون؟ من اینطور که متوجه میشم ایمیل پیگیری باعث میشه یه سری به پرونده بزنن و یه آپدیتی چیزی بخوان!

نقل قول نوشته اصلی توسط rrahnama نمایش پست ها
    از من هم خواسته شده!البته من قبلا هم فرستاده بودم ولی باز الان دوباره خواستن! اونم بعد از مدیکال! رشته و نوع کارم هم یکی بوده! گیر الکی میدن! ایشالا چیزی نیست!نگران نباشید!
    شما قبل از این درخواستشون ایمیلی نزده بودید بهشون؟ من اینطور که متوجه میشم ایمیل پیگیری باعث میشه یه سری به پرونده بزنن و یه آپدیتی چیزی بخوان!
    مرسی دوست عزیز
    آره 2 هفته پیش یه ایمیل پیگیری زدم.
    CIO: 7 Dec, 2009..........MED: 27 Dec, 2013..........Updats Recived: 12 Feb, 2014.........NOC: 9212

با سلام

پاسپورتها از طرف نماينده تحويل وک در آنکارا شده است. به تعداد افراد خانواده ايميل دريافت کردم، ولی معلوم نيست کدام مربوط به کی است! از کی اين tracking number فعال می شود؟

ممنون

دوستان کسی اینجا از طریق دفتر وک استانبول ویزاشو گرفته؟ میخوام بدونم چند روزه میبره آنکارا و میاره

سلام
    دوستانی که خارج از ایران هستند و پاس ریکویست شده اند، آیا تو ایمیل دریافتی فقط بهشون گفته شده که از ورشو ویزاشونو دریافت کنند یا اینکه میگن که از آنکارا یا استانبول هم میشه حضوری دریافت کرد؟
    من میخوام وقتی پ ر میشم برم ترکیه ویزا رو بگیرم. آیا بعدا باید ایمیل بزنم بگم میخوام از ترکیه بگیرم یا اینکه تو ایمیل اولشون آپشن ترکیه هم برای ساکنین خارج از ایران میذارن؟
    کاش اگه کسی ایران زندگی نمی کنه لطف کنه و متن ایمیل ارسالی پاس ریکویست رو اینجا بذاره؟
    ضمنا دریافت ویزا از استانبول کمتر طول میکشه یا آنکارا؟ کدوم رو پیشنهاد میدید؟ چند روزه انجام میشه؟
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)