صفحه 5468 از 5471 نخستنخست ... 446849685368541854585459546054615462546354645465546654675468546954705471 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 54,671 تا 54,680 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

با سلام خدمت همه دوستان عزیز من میخواهم تجربه 1 سال زندگیمو در گرانترین شهر کانادا واستون بگم. تمام دوستانی که میخواهین بیاین کانادا فقط این رو در نظر بگیرید همه چیز به همه قیمت میتوانید پیدا کنید حتی ارزانتر از ایران . اما یادتون نره که اینجا برج زیاده . اینجوری بگم که برای یک خانواده 3 نفره در کل با همه چیز ( اجاره و هزینه های زندگی و رفت و آمد و بنزین) از 2000 دلار تا 4000 دلار میشه هزینه کرد.دیگه لطفا کسی نگه که این چنده اون چنده. این لپ مطلب هست. این از دید یک شخص بیطرف هست. اما به طور کلی عاشق کانادا میشین چون همه چیش عالی هست به خصوص اینکه دروغ وجود نداره.به محض ورود حساب بانکی باز کنید و زن و شوهر جدا باز کنید چون جدا جدا کردیت میسازین و ماشین هم از دیلرشیپ نخرین چون گرونه . هر شهری برین میتونین توش حراجی ماشین پیدا کنید که معمولا شنبه ها صبح است و ماشینتون رو از اونجا بخرین که کلییییییییییییییییییییییی یییی ارزونتره و بیمه ماشینتون هم قسطی بخرین .هر چی میتونین از نقد پرداخت کردن پرهیز کنید چون قسطی پرداخت کردن کردیتتون رو میسازه.در اول هم سعی کنید ماشین ارزون بخرین چون بعد از یک سال میتونید بهترین ماشین رو قسطی بخرید.اینایی که من میگم هیچ کس به ما نگفت و کلی کلاه سرمون رفت .البته این رو بدونید بیشتر هموطنان عزیز ما از دادن اطلاعات خودداریییییییییییییییی میکنن.همش میگن نمیدونم چه میدونم خلاصه ملت توپی هستیم اونم تو کمک به هم دیگه. امیدوارم هر کی این مطلب رو میخونه بدن یه دعایی به ما بکنه. موفق و سربلندیتون رو از خدا میخوام

Junior Member

سلام دوستان . من ویزای مهاجرتم رو اواخر 2014 گرفتم و چون تا اکتبر2015 اعتبار داشت قصد داشتم این ماه برای لندینگ برم ولی الان مشکلی برام پیش اومده و می خوام رفتنم رو تا 1_2 هفته مونده به انقضای ویزا عقب بندازم ولی نگرانم که immigration کانادا گیر بده که چرا دیر لند کردم با توجه به اینکه ویزا رو اواخر 2014گرفته بودم سپاسگزار میشم که راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط rezap1975 نمایش پست ها
    سلام دوستان . من ویزای مهاجرتم رو اواخر 2014 گرفتم و چون تا اکتبر2015 اعتبار داشت قصد داشتم این ماه برای لندینگ برم ولی الان مشکلی برام پیش اومده و می خوام رفتنم رو تا 1_2 هفته مونده به انقضای ویزا عقب بندازم ولی نگرانم که immigration کانادا گیر بده که چرا دیر لند کردم با توجه به اینکه ویزا رو اواخر 2014گرفته بودم سپاسگزار میشم که راهنماییم کنید.
    شما تا اعتبار ويزاتون وقت داريد لند كنيد و مشكلي از اين بابت با immigration نداريد. فقط ايرادش اينه اگه توي اون يكي دو هفته آخر مشكلي براتون پيش بياد و نتونيد لند كنيد (مثلا خداي ناكرده بيمار بشيد يا آتشفشاني فعال بشه و پروازها كنسل بشه!!!) ويزاتون باطل ميشه و امكان مهاجرت نداريد.

سلام.2014 ازم آپدیت خواستند ضمن اینکه خانمم رو هم اضافه کردم و مدیکال جفتمونو پارسال فرستادیم.خبری تبود تا اینکه الان دیدم در سایت به بخش آدرس ، آدرس جدیدمو وارد کردند حالا با این اوضاع به نظر شما کارم بالاخره کی درست میشه؟ هرچند که دیگه واقعا بی خیال دارم میشم 98%

Member
    رشته و دانشگاه
    B.A. in English Translation -Azad University Central Branch

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash52 نمایش پست ها
    سلام.2014 ازم آپدیت خواستند ضمن اینکه خانمم رو هم اضافه کردم و مدیکال جفتمونو پارسال فرستادیم.خبری تبود تا اینکه الان دیدم در سایت به بخش آدرس ، آدرس جدیدمو وارد کردند حالا با این اوضاع به نظر شما کارم بالاخره کی درست میشه؟ هرچند که دیگه واقعا بی خیال دارم میشم 98%
    یک راه حل. اگر واقعا" دوست دارید بیایید مرتب پیگیری کنید نه اینکه هرروز بلکه هر دو سه هفته یکبار. مودبانه و به یک بهانه ای مثلا" اگر عیدی هست تبریک بگویید بعد بپرسید یا مثلا" میلم حک شده خواستم ببینم شما چیزی نفرستادید. این قضیه که می گویند پیگیری نکنید اصلا" صحت نداره چرا چون اصلا" روحیه این کاناداییها پیگیریه یعنی وقتی هم آمدید اینجا رزومه برای کار فرستادید مصاحبه رفتید و هر چیز دیگری باید هر دو سه هفته یکبار مودبانه و با انرژی مثبت پیگیری نمایید چون نظرشون اینه که هرکسی که پیگیری می کنه واقعا" علاقمنده پس به آن توجه می کنند. و نکته دیگه اینکه بالاخره کارها درست می شه ولی اینا یکم حلزونند باید باهاشون راه بیایید. موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    B.A. in English Translation -Azad University Central Branch

نقل قول نوشته اصلی توسط azghadian نمایش پست ها
    سلام دوستان
    پرونده من برای نوامبر سال 2010 هستش و حدود دو سال پیش ازم اپدیت خواستن که فرستادم و دیگه خبری نشد بنظر دوستان دیر نشده
    اگر شماره دارین جهت پیگیری لطف کنید ممنون میشم
    دوست عزیز با همان ایمیلی که دو سال پیش آپدیت خواستند پیگیری کنید.

سلام.
    علیرغم اینکه من قبلا کپی پاسپورت دادم دوباره این ایمیل برام اومده:

In order to continue your IMM process we require you to send us:

- A copy of all pages of passport for yourself, your spouse and your accompanying dependent children

o Each person must have their own passport and there must be at least two blank pages in each passport

o The passport should be valid for the next twelve months and should be the passport that you intend to use to enter Canada

o Ordinary passports are the only type of passport into which a permanent resident visa maybe inserted. Diplomatic, official and special passports are not acceptable

- Specify the height and eye colour for you and each of your accompanying dependents (on a separate sheet of paper)

منظورشون چیه؟ چرا خود پاس رو نخواستن؟ آیا کپی تنها لازمه یا باید بره در دارالترجمه ترجمه مجدد و محضری بشه؟؟؟
    ممنون میشم سریع جواب بدین
    ویرایش توسط Arash52 : September 28th, 2015 در ساعت 02:36 PM

Member kiosk آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

آرش جان اینجوری که از قرائن بر می یاددیگه نزدیک به صدور ویزا هستید. شاید قبلی دستشون نرسیده یا گم کردن... از این اتفاقها زیاد افتاده نگران نباش. من کل پاسها رو اسکن کردم و ایمیلی براشون فرستادم. البته بعدا کپی هم گرفتم و با نامه به همراه بندآخری که براتون ذکر کردن (قد و رنگ چشم برای تمامی اعضا) رو براشون با پست فرستادم. نیاز به دالترجمه و محضر هم نبود دوست عزیز
    http://www.memrise.com/ برای یادگیری زبان

Junior Member

کلا هیچ خبری نیست نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ورشو از الان رفته به خواب زمستانی من که دیگه راستش بیخیال شدم و پیگیری نمیکنم 1 ماه دیگه وارد هفتمین سالی میشکم که اپلای کردم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezafox نمایش پست ها
    سلام من نمیدونم این نوع مهاجرت چی هست لطفا راهنمایی بفرماید
    من 27 سال
    دانشجوی ارشد خاک و پی سازی یه ماه دیگه تمام میشه
    دو تا مقاله isiیکی با ip:2.6
    دومی مشخص نیست
    زبان در حد مکالمه معمولی
    شغل ندارم
    در ضمینه نرم افزار متوسط
    میزان هزینه 15تومن
    با این شرایط چکار کنم کدام ویزا
    در درجه اول مهم خروج از کشور است و کانادا یا امریکا
    بايد ميفرموديد اين نوع مهاجرت چي بود! چون چند ساله اين كتگوري بسته شده و دوستان اين تالار از 2008 تا 2011 (اگر اشتباه نكنم) باقي موندند.
    فكر كنم براي شما اقدام براي خروج از طريق دانشجويي مناسبتر است.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)