صفحه 5469 از 5471 نخستنخست ... 44694969536954195459546054615462546354645465546654675468546954705471 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 54,681 تا 54,690 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

سلام . دیروز در سایت وضعیتم به decision made تغییر کرده.6 مهر از من کپی پاس هارو خواستن که فرستاده بودم.حالا چی میشه؟

سلام.دوستان من پاس ریکوست شدم.به امید موفقیت همه در هرجا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash52 نمایش پست ها
    سلام.دوستان من پاس ریکوست شدم.به امید موفقیت همه در هرجا
    مبارک باشه موفق باشین دعا کنید مشکل من هم حل شه و ویزام بیاد

Junior Member SSSH آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

سلام. دوستانی که قصد اومدن به ونکوور رو دارن می تونن از دوره های آنلاین موزاییک استفاده کنن:

For more information:
    Call: 778-591-9334
    Visit: http://mosaicbc.com/looking-work/sopa
    Email: sopa@mosaicbc.com
    Register at: http://settlementonlineprearrival.ca
    ای نشسته تو در این خانه پرنقش و خیال

خیز از این خانه برو رخت ببر هیچ مگو

Junior Member

سلام، من شنیدم که زمان لازم برای تمدید کارت PR از 2 سال به 3 سال افزایش پیدا کرده. آیا این مطلب صحت داره؟ کارت من تا 2020 اعتبار داره.
    خیلی ممنونم

Member sarahshams آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Railway Eng.IUST/Busi Management. Allameh

سلام
    من یه آپارتمان در جای خوب در مرکز شهر تورنتو با تمام وسایل برای سابلت از اول فوریه تا اول اپریل دارم. اگر کسی تو این مدت داره میاد تورنتو و دنبال یه جای موقت میگرده خیلی گزینه خوبیه براش

خبرم کنید اگر خواستید
    سر قیمتش هم کنار میایم با هم
    حتی اگر خواست میتونه خونه رو بعد این مدت خودش اجاره کنه و وسایل رو هم با قیمت ارزون بخره یا هرچیزی
    !It's nice to be important, But it's important to be Nice

سلام بر تمامی دوستان عزیز فروم . باتفاق خانواده پس از کش و قوسهای فراوان و تلخ و شیرین های زیاد نهایتا تصمیم داریم برای اوایل جولای عازم ونکوور بشیم. تجربیات، پیشنهادات و توصیه های کسانی که این راه را قبل از ما رفته اند حتما راهگشای ما خواهد بود لطفا دریغ نفرمایید. من دو دختر 21 و 16 ساله دارم خصوصا در مورد مدارکی که برای ادامه تحصیلشان لازم دارند و همچنین منطقه سکونت برای بهره مندی از مدارس مناسب تر چنانچه دوستان نظری دارند بفرمایند.
    mknoori دریافت مدارک توسط سیدنی 3 جون 2010 فایل نامبر اول 26 اکتبر 2010 فایل مامبر دوم 21 مارس 2011 انتقال به آنکارا ؟؟ In Process از تاریخ 29 می 2012 مدیکال 17 ژانویه 2014 پ ر 6 جون 2014 کد شغل 0311

Junior Member

دوست گرامی سفر خوبی رو براتون آرزو میکنم،.
    منطقه زندگی در ونکور کاملا سلیقه ای هست. بیشتر ایرانی ها ترجیح میدن در نورث ونکور یا کوکیتلم زندگی کنند چون منطقه های ایرانی نشین هستن و فروشگاه های ایرانی زیاده، اما من خودم دو ماه توی نورث بودم تصمیم گرفتم جای دیگه ای زندگی کنم به دو دلیل یکی اینکه با وجود هم میهن های عزیز پیشرفت یادگیری زبان خیلی کند بود دوم اینکه، دسترسی از نورث به جاهای دیگه یکم سخت تر و زمان بر تره، بخصوص اوایل که ماشین نداری. وگرنه نورث ونکور بسیار زیباست.
    برای ادامه تحصیل دخترها حتما اصل مدارک تحصیلی به همراه ترجمه رو همراه داشته باشید
    برای گواهینامه رانندگی هم فقط اصل گواهینامه رو داشته باشید چون باید حتما اینجا ترجمه بشه
    اگر ماشینتون تخفیف بیمه داره حتما از اداره بیمه سوابقتون رو بگیرید که اینجا بتوانید ازش استفاده کنید، بازم ترجمه لازم نیست، باید مترجمین اینجا ترجمه کنند.

Junior Member

ممنون از اطلاعات خوبتون،
    ممکنه بفرمایید حراجی ماشین تو ونکور کجاست، من شدیدا دنبال ماشین هستم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azizedel نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان عزیز من میخواهم تجربه 1 سال زندگیمو در گرانترین شهر کانادا واستون بگم. تمام دوستانی که میخواهین بیاین کانادا فقط این رو در نظر بگیرید همه چیز به همه قیمت میتوانید پیدا کنید حتی ارزانتر از ایران . اما یادتون نره که اینجا برج زیاده . اینجوری بگم که برای یک خانواده 3 نفره در کل با همه چیز ( اجاره و هزینه های زندگی و رفت و آمد و بنزین) از 2000 دلار تا 4000 دلار میشه هزینه کرد.دیگه لطفا کسی نگه که این چنده اون چنده. این لپ مطلب هست. این از دید یک شخص بیطرف هست. اما به طور کلی عاشق کانادا میشین چون همه چیش عالی هست به خصوص اینکه دروغ وجود نداره.به محض ورود حساب بانکی باز کنید و زن و شوهر جدا باز کنید چون جدا جدا کردیت میسازین و ماشین هم از دیلرشیپ نخرین چون گرونه . هر شهری برین میتونین توش حراجی ماشین پیدا کنید که معمولا شنبه ها صبح است و ماشینتون رو از اونجا بخرین که کلییییییییییییییییییییییی یییی ارزونتره و بیمه ماشینتون هم قسطی بخرین .هر چی میتونین از نقد پرداخت کردن پرهیز کنید چون قسطی پرداخت کردن کردیتتون رو میسازه.در اول هم سعی کنید ماشین ارزون بخرین چون بعد از یک سال میتونید بهترین ماشین رو قسطی بخرید.اینایی که من میگم هیچ کس به ما نگفت و کلی کلاه سرمون رفت .البته این رو بدونید بیشتر هموطنان عزیز ما از دادن اطلاعات خودداریییییییییییییییی میکنن.همش میگن نمیدونم چه میدونم خلاصه ملت توپی هستیم اونم تو کمک به هم دیگه. امیدوارم هر کی این مطلب رو میخونه بدن یه دعایی به ما بکنه. موفق و سربلندیتون رو از خدا میخوام
    ممنون از اطلاعات خوبتون،
    ممکنه لطفا آدرس حراجی ماشین تو ونکور رو بفرمایید، من شدیدا دنبال ماشین هستم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)