صفحه 6 از 5471 نخستنخست 12345678910111213141516561065061006 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

با سلام مجدد
    بچه‌ها فكر كنم تا من بيايم اين فرم‌ها را تكميل و ارسال كنم يا همه شما را كلافه كرده‌ام و يا همه شما تبديل به وكلاي مهاجرت خواهيد شد يا من را از اين فروم بيرون مي‌اندازند. واقعاً ببخشيد هر چه با شه شما تجربه پر كردن داريد. من دارم براي skills work پر مي‌كنم ولي بعضي زا جاهاش برام ابهام داره كه اگه اشكالي نداشته باشه سئوال مي‌كنم، آخه خيلي زور داره براي 4 تا فرم 4و5 ميليون پول داد.
    شروع پندينگ: 31 آگوست 2009 ،اينپراسس(الكي شايد هم واقعي) 21 فبريه 2011، كد : 0011

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط ghias
    با سلام مجدد
    بچه‌ها فكر كنم تا من بيايم اين فرم‌ها را تكميل و ارسال كنم يا همه شما را كلافه كرده‌ام و يا همه شما تبديل به وكلاي مهاجرت خواهيد شد يا من را از اين فروم بيرون مي‌اندازند. واقعاً ببخشيد هر چه با شه شما تجربه پر كردن داريد. من دارم براي skills work پر مي‌كنم ولي بعضي زا جاهاش برام ابهام داره كه اگه اشكالي نداشته باشه سئوال مي‌كنم، آخه خيلي زور داره براي 4 تا فرم 4و5 ميليون پول داد.
    ghias با سلام
    معمولا فلسفه اين فوريومها با اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصيه فکر نکنم کسي از دوستان مشکلي با اين موضوع داشته باشه منتها مهم اينکه که اطلاعاتي که در اختيار ديگران قرار ميديم درست باشه و اگر از صحتش اطمينان نداريم لااقل اونو مطرح کنيم
    اين سئوالاتي که براي شما پيش مياد ممکنه براي همه پيش بياد فقط تنها خواهشي که هست اسنه که قبل از طرح سئوال يه بررسي بکنيد ببينيد تو صفحات قبل يا تاپيک هاي ديگه مطرح نشده باشه و جواب داده نشده باشه که از تکرار مکررات جلوگيري بشه

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

درود
    لطفاً از عنوان مناسبی برای ارسال خود استفاده نمائید.
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

Senior Member afshinnnn آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jax
    آره افشین جان. با سایقه کار پاره وقت مشکلی وجود نداره. برای تمام وقت انگار وزارت خارجه گیر داده حتما سابقه بیمه می خون.
    می شه بپرسم اون نقل قولت تو نظر قبلی که گفتی تجربه شخصیت بوده، آیا برای کار تمام وقت هم بوده یا نه؟
    پیشنهاد خوبیه. ممنون. حتما برای گواهی سابقه کار این کار را می کنم. اما برای قرارداد به هرحال مجبورم ترجمه کنم. چون به فارسیه
    البته بقول شما قوانین روز به روز فرق می کنه ! کیس من مربوط به دوره ناصرالدین شاهه! سال 2000 !
    اما اینو رو می دونم که دارلترجمه با دارالترجمه فرق می کنه ! و دستشون بازه! اگه زیادی اونجائی که پدرتون مراجعه کرده بامبول در می آره جاش رو عوض کنید. منم بزودی میرک دنبال کار ترجمه هام ، اطلاعات آن لاین بهتون می دم!
    ضمناً در خصوص پرسش دیگر شما ، بلی ! بنده هم گواهی پارت تایم و هم گواعهی فول تایمم را بدون بیمه ترجمه و برابر اصل کردم! اون بیمه که ما می گوئید ، برای ویزای استرالیا اجباریه!

[center]خبرداغ![/center]

دوستان بالخره پاسخ نامه ام رسید ! ( نگفتم زیر 4 هفته است! ) . البته از حد انتظارم خیلی زودتر رسید ! و یه جورایی باعث دردسرم شد ، چون در زمان باقیمانده امکان شرکت در آزمون آیلتس در ایران را ندارم! و موندم چیکار کنم!

و اما پروسه مکاتبات من جهت استحضار بشرح زیر است :
    تاریخ ارسال درخواست اینجانب به سیدنی : 10 ژانویه
    تاریخ رسیدن نامه به دست افیسر سیدنی : 16 ژانویه
    تاریخ پاسخ نامه سیدنی به بنده : 21 ژانویه! (یعنی 5 روز پس از مطالعه فرم های من!)
    تاریخ رسیدن نامه بدست برادرم در کانادا (بعنوان وکیل من) : 3 فوریه ! ( معلوم نیست با کدوم پست کلنگی برام فرستادن!احتمالاً با شتر!)

دوستان هنوز متن نامه بدستم نرسیده ولی تلفنی برادرم گفت که مضمونش اینه که شما برای اقدام پذیرفته شدید و بایستی ظرف 120 روز کلیه مدارک خود را به سفارت واقع در دمشق ارسال کنید ، در غیر اینصورت پرونده شماه بطور خودکار سوخت می شود !ضمیمه نامه هم 2 صفحه اراجیف درخصوص آگاهی از شرایط کانادا و سختی ها و ... نوشته ، بانضمام رسید پول پرداختی (2 تا 550 دلار) و یه برچسب(لیبل) شماره دار روی آن که فکر می کنم شماره رفرنس من می باشد.

بچه ها فکر می کنید برای آیلتس چه کنم ؟ من 30 آپریل(10 اردیبهشت) را ثبت نام کرده بودم اما با توجه به تاریخ تعیین شده دیر میشود و زودتر از تاریخ آزمون فوق میشه 15 اسفند که اصلاً آمادگی آنرا ندارم . آیا بنظر شما بروم کشورهای همسایه!؟ ???

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinnnn
    [center]خبرداغ![/center]

دوستان بالخره پاسخ نامه ام رسید ! ( نگفتم زیر 4 هفته است! ) . البته از حد انتظارم خیلی زودتر رسید ! و یه جورایی باعث دردسرم شد ، چون در زمان باقیمانده امکان شرکت در آزمون آیلتس در ایران را ندارم! و موندم چیکار کنم!

و اما پروسه مکاتبات من جهت استحضار بشرح زیر است :
    تاریخ ارسال درخواست اینجانب به سیدنی : 10 ژانویه
    تاریخ رسیدن نامه به دست افیسر سیدنی : 16 ژانویه
    تاریخ پاسخ نامه سیدنی به بنده : 21 ژانویه! (یعنی 5 روز پس از مطالعه فرم های من!)
    تاریخ رسیدن نامه بدست برادرم در کانادا (بعنوان وکیل من) : 3 اکتبر ! ( معلوم نیت با کدوم پست کلنگی برام فرستادن!احتمالاً با شتر!)

دوستان هنوز متن نامه بدستم نرسیده ولی تلفنی برادرم گفت که مضمونش اینه که شما برای اقدام پذیرفته شدید و بایستی ظرف 120 روز کلیه مدارک خود را به سفارت واقع در دمشق ارسال کنید ، در غیر اینصورت پرونده شماه بطور خودکار سوخت می شود !ضمیمه نامه هم 2 صفحه اراجیف درخصوص آگاهی از شرایط کانادا و سختی ها و ... نوشته ، بانضمام رسید پول پرداختی (2 تا 550 دلار) و یه برچسب(لیبل) شماره دار روی آن که فکر می کنم شماره رفرنس من می باشد.

بچه ها فکر می کنید برای آیلتس چه کنم ؟ من 30 آپریل(10 اردیبهشت) را ثبت نام کرده بودم اما با توجه به تاریخ تعیین شده دیر میشود و زودتر از تاریخ آزمون فوق میشه 15 اسفند که اصلاً آمادگی آنرا ندارم . آیا بنظر شما بروم کشورهای همسایه!؟ ???
    افشين جان منظورت از سه اکتبر همون سه فبريه است ديگه

نقل قول نوشته اصلی توسط babakdin
    افشين جان منظورت از سه اکتبر همون سه فبريه است ديگه
    ممنون بابک عزیز، اصلاحش کردم! یه خورده تو کف تاریخ امتحام آیلتسم ! موندم چیکار کنم! :-\ برم ترکیه!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinnnn
    ممنون بابک عزیز، اصلاحش کردم! یه خورده تو کف تاریخ امتحام آیلتسم ! موندم چیکار کنم! :-\ برم ترکیه!؟
    همين مشکل براي منم ايجاد ميشه البته من يه دو سه فيلدي رو تو قسمت 10 فرم ديکلريشن يادم رفته کامل کنم هم براي خودم هم براي خانومم اميدوارم همون باعث برگردوندن مدارکم بشه

Junior Member

سلام،
    چندتا سئوال از دوستاني كه فرم‌هاشون را پر كردند و فرستاده‌اند( skilled workres)
    1. در فرم SCHEDULE1 سئوال 10 ايا مي‌بايست مبلغ مشخصي را براي FUNDS نوشت؟ كمتر يا بيشتر بنويسي فرقي دارد؟
    2. در فرم ADDITIONAL FAMILY اينكه نوشته به زبان خودتان هم نام‌ها را بنويسيد، آيا مي‌توان با دست نوشت؟ چون كامپيوتر من در اين باكسها فارسي قبول نمي‌كند؟ يا بايد زير نامهاي انگليسي فارسي آنها را هم بنويسيم؟
    3. در فرم BACKGROUND آنجا كه گفته PERSONAL HISTORY آيا تمامي وقايع بعد از 18 سالگي را بايد در 5 خط جا دارد و آيا من كه 37سالمه وقايع 20 سال اخير را چطوري بدون وقفه تاريخي بنويسم؟ و براي كودكان زير 7 سال اين قسمتها بايد خالي باشد؟ و درآخرش فرم آنها را خودمان بايد امضا كنيم يا امضاء نمي‌خواهد؟
    4. . در فرم BACKGROUND اين قسمت MILITARY SERVICE اگه سربازي تو ايران بوده باشد هم مي‌خواهد كه قيد شود و فرم تكميل گردد؟
    5.آيا هميم 4 تا فرم است كه بايد پر شود؟( SCHEDULE 3، ADDITIONAL FAMILY ، َAPPLICATION FOR ...،SCHEDULE1 )
    6. يه سئوال تكراري كه من هرچه تو اين قسمتها گشتم ، جواب قطعي پيدا نكردم، آيا عكسها را مي‌بايست همراه فرم‌ها بفرستيم يا فعلاً نيازي نيست؟
    واقعاً شرمنده هستم از سئوالام
    شروع پندينگ: 31 آگوست 2009 ،اينپراسس(الكي شايد هم واقعي) 21 فبريه 2011، كد : 0011

Junior Member

سلام
    دوستان من یک سوال دارم
    من لیسانس صنایع هستم و فوق لیسانس مدیریت فن آوری اطلاعات
    تقریبا 6 سال سابقه کار مرتبط با it دارم با sql server کار کردم
    همینطور با vb و c#
    دوره های mcsa و mcse و ccna رو هم گذروندم
    میشه گفت مشکل مالی ندارم (حدود 120 هزار دلار کانادا)
    یک کتاب در زمینه مدیریت پروژه منتشر کردم (در شرف انتشار)
    تعدادی دوره های مرتبط با مهندسی صنایع رو هم گذروندم
    می خوام برای مدرک pmp (مدرک مدیریت پروژه) هم اقدام کنم.
    می خواستم بدونم با این قانون جدید می تونم از cat یک اقدام کنم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)