صفحه 8 از 5471 نخستنخست 123456789101112131415161718581085081008 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Senior Member afshinnnn آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط ghias
    افشين جان واقعاً از اطلاعاتت ممنون، انشااله تو كانادا جبران كنيم ;D ( البته اگه من بتونم بيام)
    ولي اينكه فرموده بوديد فرم additional family information براي خانواده هم بايد پر شود ، براي بچه 7 ساله هم بايد اين فرم پر شود؟

کسانی که بایستی فرم مربوطه(additional family) را پر کنند :
    1.متقاضی اصلی
    2.همسر متقاضی
    3.فرزندان بالای 18 سال 0 یادت باشه تو کانادا که سیتی زن شدی و فرزندت 18 ساله شد ، بهش بگی فرمشو پر کنه ! ;D

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط FarPar

1- می خواستم بدون رشته کاریت چیه و با چه کدی اقدام کردی؟؟ آیا فقط توی همون فرم های خودشون شرح وظیفه نوشتی یا مدارک اضافه تری هم فرستاده بودی؟؟

2- در مورد IELTS پیشنهاد می کنم تو ایران امتحان بدید و خیلی زود هم خودتون رو آماده کنید.
    2. امتحانم 7 فوریه است.همه میگیند IELTS IRAN اسان تره . امروز مصاحبه ام بود و خیلی بهتر از دفعه قبل که 7 شدم بودم هم لهجه خانمه بهتر بود هم topic ها.
    4- مرتب سایت سنجش رو چک کن چون کنسلی داره و تاریخ ها باز میشوند. در ضمن تو ایران هزینه کمتری میدی و استرس کمتری داری.

موفق باشی
    با سلام،
    1. من رشته کاری "مدیریت ساختمان" را انتخاب نمودم (NOC 0711).
    2و3و4 - تبریک می گم شما اوضاع زبانتون خوبه ! مشکل من اینه که برنامه ریزی کرده بودم برای 30 آپریل تا اونموقع نمره مطلوب را بگیرم . قبل از این تاریخ میشود 7 مارس (یک ماهه دیگه) که من خودمو بکشم اصلاً تا اون موقع نمی تونم نمره موردنظرم را بگیرم . چون برنامه ریزی کردم. بعد از 7 مارس هم تا 54 روز بعد! هیچ آزمونی در ایارن برگزار نمیشه! البته حساب کردم اگر آیلتس تهران شرکت کنم،13 روز بعدش نتیجه رو می گیریم و بعد 6 روز وقت دارم با dhl بفرستم دمشق ريا، یعنی ملیمتری قبل از 120 روز کل مدارک را بفرستم! نمی دونم به ریسکش می ارزد یا خیر!
    در مورد تفاوت این دو مرکز ، من شنیدم اسپیکینگ آیلتس سنجش را خیلی بهتر نمره می دهند ،پ به بالای 7.5 امیدوار باش! ;D اما در عوض شنیدم writing شو پرت و پلا نمره میدهد!
    خودم هم ترجیح می دهم در ایران امتحان بدم! :-\

Junior Member

بعد از اينكه مدارك رو واسه سفارت فرستاديم چقدر طول ميكشه واسه مصاحبه دعوت بشيم و اگه مصاحبه موفقيت آميز بود چه مدت بعدش جوابش يا همون ويزا مياد؟اگه بر فرض نقصي توي مدارك نباشه البته.
    ممنون از دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط vatanema
    بعد از اينكه مدارك رو واسه سفارت فرستاديم چقدر طول ميكشه واسه مصاحبه دعوت بشيم و اگه مصاحبه موفقيت آميز بود چه مدت بعدش جوابش يا همون ويزا مياد؟اگه بر فرض نقصي توي مدارك نباشه البته.
    ممنون از دوستان
    دوستان عزیز ،
    لطفاً قبل از ارائه پرسش حتماً یه دوری همه صفحان این تاپیک را بزنید!
    در چندین پست اشاره شده که احتمال دعوت جهت مصاحبه بسیار خفیف است . مگر اینکه اشکال و یا ابهامی در مدارک ارسالی پیش آمده باشه که جهت رفع ابهام از شما دعوت بعمل می آیدو باز هم تاکید می کنم که برای محک زدن توانایی زبان شما مصاحبه صورت نمی پذیرد و شما حتماً باید مدرک آیلتس ضمیمه پرونده خود کرده باشید.پ
    در خصوص مدت زمان مرحله دوم ، همانطور که می دونید این آئین نامه تازه وضع شده و فعلاً تعداد انگشت شماری توانستند جواب مرحله اول را بگیرند! چه برسد به مرحله دوم ! ما تا چند روز پیش نمی دونستیم مرحله اول چقدر زمان می بره !
    پس لطفاً تعمل کنید تا ببینیم ظرف چند ماه آینده چه کسانی به نتیجه خواهند رسید.

Junior Member

سلام آقا افشين گل
    آقا جون قبلاً گفته‌بودي كه additional family information را هم براي همسرم هم بايد پر كنم، فقط من بنظرم مي‌ياد كه اين فرم فقط مخصوص Applicant باشه ،‌آخه هيچ جائيش جدا نكرده و اگه از اين فرم دوتا پركنيم چطوري مشخص هستش كه كدوم ماله من هس و كدوم ماله همسرم چون در فرم جائي نداره كه بتوان مشخص كرد كه اين اطلاعات همسرم يا خود من هست؟
    سئوال آخر چون راه فرستادن هستم... : momey order را برام تو كانادا مي‌گيرند حالا من نمي‌دونم كه اين چي هستش ولي فكر كنم مثل چك بانكي تضميني باشه ، حالا اين بايد به نام من باشد ، و آيا اصلاٌ امكان پذير هست كه كس ديگري اونجا به نام من بگيره؟ يا بنام خودشان هم باشه مشكلي نيست؟ افشين جان داداش تو به نام خودش گرفته يا به نام تو؟
    شروع پندينگ: 31 آگوست 2009 ،اينپراسس(الكي شايد هم واقعي) 21 فبريه 2011، كد : 0011

Junior Member

سلام آقا افشين گل
    آقا جون قبلاً گفته‌بودي كه additional family information را هم براي همسرم هم بايد پر كنم، فقط من بنظرم مي‌ياد كه اين فرم فقط مخصوص Applicant باشه ،‌آخه هيچ جائيش جدا نكرده و اگه از اين فرم دوتا پركنيم چطوري مشخص هستش كه كدوم ماله من هس و كدوم ماله همسرم چون در فرم جائي نداره كه بتوان مشخص كرد كه اين اطلاعات همسرم يا خود من هست؟
    سئوال آخر چون راه فرستادن هستم... : momey order را برام تو كانادا مي‌گيرند حالا من نمي‌دونم كه اين چي هستش ولي فكر كنم مثل چك بانكي تضميني باشه ، حالا اين بايد به نام من باشد ، و آيا اصلاٌ امكان پذير هست كه كس ديگري اونجا به نام من بگيره؟ يا بنام خودشان هم باشه مشكلي نيست؟ افشين جان داداش تو به نام خودش گرفته يا به نام تو؟
    با اجازه از آقا افشین:
    توی همین فروم اگه بگردید جواب سوالتون هست.فکر میکنم باید فرم وکالت رو پر کنی و کسی رو تو که برات مانی تهیه کرده وکیلت کنی.
    در مورد additional family information هم منم مثل شما فکر میکنم. اما توی مدارکی که سوریه بعدا میخاد تو قسمت فرمها دیدم که این فرم رو واسه spouse هم میخاد.

سلام آقا افشين گل
    سلام ،
    در خصوص additional ... ، اینطوری مشخص میشه که:
    1. در اولین جدول A ، یه بار شما applicant میشوی و دفعه بعد همسرتان ،2
    . هر کدام از آنها را یکی از شما باید امضاء کنید!

درخصوص نحوه پرداخت از برادرم میپرسم خبرش را میدهم

سلام آقا افشين گل
    آقا جون قبلاً گفته‌بودي كه additional family information را هم براي همسرم هم بايد پر كنم، فقط من بنظرم مي‌ياد كه اين فرم فقط مخصوص Applicant باشه
    خود شما داری اعتراف می کنی نوشته applicant ، ننوشته که " principal applicant" !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinnnn
    دوستان عزیز ،
    لطفاً قبل از ارائه پرسش حتماً یه دوری همه صفحان این تاپیک را بزنید!
    در چندین پست اشاره شده که احتمال دعوت جهت مصاحبه بسیار خفیف است . مگر اینکه اشکال و یا ابهامی در مدارک ارسالی پیش آمده باشه که جهت رفع ابهام از شما دعوت بعمل می آیدو باز هم تاکید می کنم که برای محک زدن توانایی زبان شما مصاحبه صورت نمی پذیرد و شما حتماً باید مدرک آیلتس ضمیمه پرونده خود کرده باشید.پ
    در خصوص مدت زمان مرحله دوم ، همانطور که می دونید این آئین نامه تازه وضع شده و فعلاً تعداد انگشت شماری توانستند جواب مرحله اول را بگیرند! چه برسد به مرحله دوم ! ما تا چند روز پیش نمی دونستیم مرحله اول چقدر زمان می بره !
    پس لطفاً تعمل کنید تا ببینیم ظرف چند ماه آینده چه کسانی به نتیجه خواهند رسید.
    ممنون آقا افشين كه يك تنه جواب همه سوالات رو ميديد.(شرمنده دكمه تشكر ندارم)
    من پست ها رو خونده بودم.با اينحال حق با شماست شايد بايد دقيق تر ميخوندم. :-[ تا اونجايي كه خاطرم هست مرحله اول رو اداره مهاجرت نوشته حداكثر 4 ماه اما به مرحله بعد از ارسال مدارك به سفارت تا دريافت ويزا اشاره اي نشده.سوال من بيشتر به اين خاطر بود.صبر ميكنيم ببينيم چي ميشه.

[quote=vatanema ]
    ممنون آقا افشين كه يك تنه جواب همه سوالات رو ميديد.(شرمنده دكمه تشكر ندارم)
    شما که نمیتونید از خودتون تشکر کنید که دکمه تشکر داشته باشید. کافیه آیتم تشکر کسی رو که میخواهید ازش تشکر کنید یکبار بزنید.
    درود بر کورش بزرگ، بنیانگذار امپراطوری پارس

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)