صفحه 9 از 5471 نخستنخست 12345678910111213141516171819591095091009 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Senior Member afshinnnn آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط vatanema
    بعد از اينكه مدارك رو واسه سفارت فرستاديم چقدر طول ميكشه واسه مصاحبه دعوت بشيم و اگه مصاحبه موفقيت آميز بود چه مدت بعدش جوابش يا همون ويزا مياد؟اگه بر فرض نقصي توي مدارك نباشه البته.
    ممنون از دوستان
    در نامه ارسالی اداره سیدنی به اینجانب اشاره شده که : " پس از ارسال کلیه مدارک به سفارت واقع در دمشق ، سفارت دمشق نامه رسید ارسال مدارک را برای شما می فرسته که در آن به مدت زمان بررسی پرونده و مراحل گام به گام بعدی (قبولی،مدیکال،...) اشاره خواهد گردید. "

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط ghias
    سلام آقا افشين گل
    ......
    سئوال آخر چون راه فرستادن هستم... : momey order را برام تو كانادا مي‌گيرند حالا من نمي‌دونم كه اين چي هستش ولي فكر كنم مثل چك بانكي تضميني باشه ، حالا اين بايد به نام من باشد ، و آيا اصلاٌ امكان پذير هست كه كس ديگري اونجا به نام من بگيره؟ يا بنام خودشان هم باشه مشكلي نيست؟ افشين جان داداش تو به نام خودش گرفته يا به نام تو؟

برادر من به نام من پرداخت کرده ، چون تو رسید پول ارسالی از سوی سیدنی به اسم من رسید شده! شما هم بهتر است یه دوست و آشنایی در کانادا بگید زحمت اینکارو براتون بکشه!

Junior Member

آقایون یه سوال
    مقدار فاندی که تو فرم مینویسیم مهمه؟یعنی اکه حداقل رو بنویسیم کافیه؟(مثلا واسه دو نفر حول و حوش 13 یا 14 هزار دلار)

نقل قول نوشته اصلی توسط naserraja
    آقایون یه سوال
    مقدار فاندی که تو فرم مینویسیم مهمه؟یعنی اکه حداقل رو بنویسیم کافیه؟(مثلا واسه دو نفر حول و حوش 13 یا 14 هزار دلار)
    شما صفحات قبلی یه نگاه مینداختید جواب خود را می گرفتید . anyway تقریباً بایستی معادل زندگی شش ماهه بدون هیچ کار و کاسبی را جوابگو باشد. بنظر من حداقل 15-20 هزار دلار بنویسید . البته در مرحله دوم باید یه گواهی بانکی بگیرید که این مبلغ را جوابگو باشد. البته این کار مشکلی نیست اگه نقدینگی کم داشتید می توانید از دیگران 1 روزه قرض بگیرید و گواهی بانکی از شعبه گرفته و سپس لاتین آنرا از مرکز بگیرید.

Junior Member

سلام به همه دوستان عزیز من چند روزه با این سایت اشنا شدم راستش نمیخواهم وقتتان را بگیرم ولی چند تا سوال دارم که در حال حاضر فکر کنم از شما کسی بهتر مرا راهنمایی نمیکند من 30 ساله ام با مدرک لیسانس پرستاری 2 سال سابقه با بیمه و 2سال بدون بیمه متاهل با 1 فرزندو کانادا اقوامی دارم که 1 سال بتوانم بدون دادن اجاره نزدشان بمانیم با حدود 15000 دلار پول ضمنا زبان چند ماهه میخوانم به نظر شما شانسی دارم؟ یا امکان گرفتن job offer توسط اقوامم در کانادا وجود دارد؟(شوهرم جزو مشاغل خواسته شده نیست و من میتوانم اقدام کنم)

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar
    سلام به همه دوستان عزیز من چند روزه با این سایت اشنا شدم راستش نمیخواهم وقتتان را بگیرم ولی چند تا سوال دارم که در حال حاضر فکر کنم از شما کسی بهتر مرا راهنمایی نمیکند من 30 ساله ام با مدرک لیسانس پرستاری 2 سال سابقه با بیمه و 2سال بدون بیمه متاهل با 1 فرزندو کانادا اقوامی دارم که 1 سال بتوانم بدون دادن اجاره نزدشان بمانیم با حدود 15000 دلار پول ضمنا زبان چند ماهه میخوانم به نظر شما شانسی دارم؟ یا امکان گرفتن job offer توسط اقوامم در کانادا وجود دارد؟(شوهرم جزو مشاغل خواسته شده نیست و من میتوانم اقدام کنم)
    سلام
    داشتن Job offer جزو کتگوری یک نیست ، سئوالت رو توی تاپیک های دیگه مطرح کن تا بقیه دوستان بتونند کمکت کنند.
    موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar
    امتیازات شما بقرار زیر است (بدون زبان):

1.تحصیل :20 امتیاز (شایدم 22)
    2.سن:10
    3.شغل:21
    4.فامیل:5
    5.مدرک شوهر:؟؟؟ (فوق دیپلم:3 ، لیسانس :4 ، بالاتر :5 )
    6.مدرک آیلتس:؟؟؟؟

جمع بدون احتساب ردیف 5 و 6 : 56 امتیاز

امتیاز مورد نیاز از دو ردیف 5 و 6 :
    11 = 56 - 67

فکر joboffer را نکنید که پروسه سخت و پیچیده ای دارد.
    اگر همسرتان مدرک بالاتر از دیپلم دارد ، شما شرایطش را دارید و مطمئن باشید پرونده شما بسرعت بررسی خواهد شد! چون نه تنها کانادا ،بلکه استرالیا و انگلیس هم رشته شما را در شرایط فعلی با کمال میل پذیراست!
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط FarPar
    سلام
    داشتن Job offer جزو کتگوری یک نیست ، سئوالت رو توی تاپیک های دیگه مطرح کن تا بقیه دوستان بتونند کمکت کنند.
    موفق باشی

FARPAR جان با داشتن joboffer در فاکتور 5 و 6 می توان : 10+5= 15 امتیاز به امتیازات لازمه اضافه نمود! اما مسئله اینست که اخذ ان شرایط بسیار دشوار و تقریباً ناممکنی دارد که تفصیل بحث آن خارج از حوصله در این تاپیک است!

دوستان ببخشيد واسه کسي که تصميم به مهاجرت گرفته همچين مسايلي نبايد مهم باشه
    پروسه مهاجرت به اندازه کافي نگران کننده است پس بايد اصلا اين موارد امتحان را کجا دهم و چطوري دهم براتون مشکلي نباشه
    همين افشين عزيز رو ببينيد امتحانش رو از ماه ارديبهشت منتقل کرده به اسفند اين يعني اينکه بايد منتظر هر چيز يا تغييري بود همين شرايط هم تو کانادا بعد از مهاجرت براي مهاجرين قابل تصوره لذا بايد اماده بود براي هر تغييري

بستگي به شرايط داره خيلي ها رو هم ايراني ها مصاحبه کردن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)