صفحه 127 از 135 نخستنخست ... 2777117118119120121122123124125126127128129130131132133134135 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,261 تا 1,270 , از مجموع 1344

موضوع: گذرنامه ایرانی و تمدید آن

پیش فرض پاسخ : گذرنامه ایرانی و تمدید آن

نقل قول نوشته اصلی توسط yaaalda نمایش پست ها
    قانون نپرداختن عوارض خروجی سالهاست که تغییر کرده. الان از همه عوارض خروج میگیرن. تازه میخواستن مالیات هم علاوه بر اون بگیرن.
    این رو امروز دوباره از دفتر پرسیدم گفتن که عوارض خروجی نمیگیرن اگر محل اقامت خارج از ایران باشه. منم نمیدونستم قبل از این

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahshadn نمایش پست ها
    این رو امروز دوباره از دفتر پرسیدم گفتن که عوارض خروجی نمیگیرن اگر محل اقامت خارج از ایران باشه. منم نمیدونستم قبل از این
    اقلن ۳-۴ سالی هست از همه می‌گیرن عوارض خروج... بيشتر نباشه، کمتر نيست

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    این رو شما مطمین هستید؟ والا معلوم نیست در ایران چی بگذره. فردا اگر بامبول در آوردند چی؟
    تا الان که اینطور بوده. ممکنه بعدا مثل معافیت مقیمان خارج از پرداخت عوارض خروج سر این هم‌ بامبول در بیارن، هیچ بعید نیست. نظر شخصی من اینه که در صورت امکان همون ایران آدم گذرنامه رو تمدید کنه که خیلی ارزونتر هم هست. هر ۵ سال یکبار هم قراره یه سر برن دفترخونه اجازه خروج بدن دیگه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahshadn نمایش پست ها
    محل اقامت تاثیری در پرداخت عوارض خروجی ندارد. همه اتباع ایرانی باید عوارض خروجی پرداخت کنند. برخی دانشجویان ثبت نام شده در سامانه نشا و دارندگان گذرنامه خدمت و ... البته ممکن است استثنا باشند اما در گیت خروجی اتباع ایرانی گدرنامه و عوارض را با هم کنترل میکنند و همانطور که دوستان گفتند سالهاست بحث معافیت اقامت خارج اعمال نمی شود.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

دوستان میشه منو راهنمایی کنید؟
    من الان کانادام با استادی پرمیت و به زودی تا چند ماه دیگه باید برای ورک پرمیت اقدام کنم
    و تووو این شرایط کرونا میخوام پاسپورتمو بفرستم واشنگتن برای تمدید
    ازدواج کردم و قبل از اومدنم اجازه خروج از کشور محضری گرفتم از همسرم و شوهرم ایرانه
    من در کل چقدر باید هزینه کنم؟ چگونه باید پاسپورتمو بفرستم؟
    و عکس باید چطوری بگیرم؟ باید برم عکاسی؟؟؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط aroko89 نمایش پست ها
    دوستان میشه منو راهنمایی کنید؟
    من الان کانادام با استادی پرمیت و به زودی تا چند ماه دیگه باید برای ورک پرمیت اقدام کنم
    و تووو این شرایط کرونا میخوام پاسپورتمو بفرستم واشنگتن برای تمدید
    ازدواج کردم و قبل از اومدنم اجازه خروج از کشور محضری گرفتم از همسرم و شوهرم ایرانه
    من در کل چقدر باید هزینه کنم؟ چگونه باید پاسپورتمو بفرستم؟
    و عکس باید چطوری بگیرم؟ باید برم عکاسی؟؟؟؟
    در حال حاضر شرایط تمدید رایگان یکساله گذرنامه در نمایندگیهای خارجی کنسولی فراهم شده است:
    شرایط و مدارک لازم را در سایت دفتر حفاظت از منافع (نمایندگی وزارت خارجه) در واشنگتن (اینجا) می توانید جستجو کنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

دوستان سلام.
    من مدارکم رو برای تمدید گذرنامه تو سامانه میخک ثبت کردم و کد رهگیری هم گرفتم ولی تو قسمت گزارش فردی چیزی نشون نمیده که من درخواست کردم. با اینکه بقیه درخواست ها مثله تایید مدارک تحصیلی و غیره رو میتونم ببینم. میخواستم ببینم برای همه اینطوریه یا اکانت من مشکلی داره؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SaeedySaman نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    من مدارکم رو برای تمدید گذرنامه تو سامانه میخک ثبت کردم و کد رهگیری هم گرفتم ولی تو قسمت گزارش فردی چیزی نشون نمیده که من درخواست کردم. با اینکه بقیه درخواست ها مثله تایید مدارک تحصیلی و غیره رو میتونم ببینم. میخواستم ببینم برای همه اینطوریه یا اکانت من مشکلی داره؟
    ممنون
    کلا آپدیت نمیکنند. حتی تو این زمینه هم میخواهند زجر بدهند.
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    کلا آپدیت نمیکنند. حتی تو این زمینه هم میخواهند زجر بدهند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط SaeedySaman نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    ممنون
    رفقا،
    برگه تاییدیه رو پرینت بگیرید و بذارید روی مدارکتون و بفرستید برای دفتر سفارت ایران توی دی سی.
    بعید میدونم نیازی به تاییدیه پس از سابمیت باشه.
    همون تاییدیه که میگه سلام عزیز من شما مدارکتو اپلود کردی و یه کدی چیزی عددی رقمی شاید روش باشه، همونو پرینت بگیرید بذارید روی مدارک و بفرستید.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanic

سلام دوستان ، من میخوام برای تمدید پاسپورت خودم ، همسرم و فرزندم که در کانادا هستیم ، اقدام بکنم . با توجه به اینکه در سایت دفتر منافع ، اومده که هزینه 40 دلار آمریکا بازای هر پاکت پستی دریافت میشه ، آیا من باید 120 دلار برای هزینه پستی براشون بفرستم ، یا فقط 40 دلار برای هر 3 نفر ما کافی هستش .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)